star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star За "Гласът на България" (2?)
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За "Гласът на България" (2?)  (Прочетена 15600 пъти)
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #25 -: Март 11, 2013, 15:09:57 »

Всъщност аз и за Вики се чудя, ама той ми е мега антипатичен с тази постоянна поза и малоумните му физиономии на възхищение. За мен си струва или при Данчо или при Преслава, понеже идеята е тези хора да те научат на нещо.
Активен

Моето име е Любов.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #26 -: Март 11, 2013, 17:28:26 »

Миро все пак е добър певец ... а Вики .. тя просто е хубава  Rolling Eyes
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #27 -: Март 11, 2013, 23:00:43 »

Miro e dobar pevec? Povecheto pesni, koito znam sa ravni, a najivo pee kato men.

Активен

Моето име е Любов.
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #28 -: Март 11, 2013, 23:10:59 »

Аз го харесвам Миро, супер позитивен и добър ми е, харесва ми как пее, направил е невероятна за Бг кариера и според мен има повече какво да даде на участниците, отколкото който и да е друг от журито (не съм фен на музиката му, особено пък в сравнение с Данчо, когото преследвам по концерти от невръстна възраст). Преслава не знам какво може да научи някого, доколкото съм гледала, е напълно некомпетентна в музикално отношение и това, че тя може да пее добре, не е гаранция, че може да научи други хора да го правят. Тя не може две приказки да върже, как ще им дава съвети за пеене, поведение, стайлинг... Това може продуцент да го направи най-вече.
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #29 -: Март 11, 2013, 23:33:05 »

Аз също почнах да го гледам.
Засега съм само на скромните 3 епизода. Но мнението много ми се припокрива с това на Лора. За мен Данчо е най-големият професионалист, винаги се аргументира за мнението си и избора си. Преслава.... досега не съм я чула да каже нещо различно от това, което аз мога да кажа - "не ми достигна нещо, ама и аз не знам какво, усещане е" или "да, съгласна съм с останалите". Вики и Миро просто ми допадат. Миро много се раздава, много ми е енергичен и позитивен. Вики също ми прави много добро впечатление, изказва се добре и също аргументирано, къде права, къде не, но поне се обосновава.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Лора
Newbie
*

« Отговор #30 -: Март 11, 2013, 23:43:28 »

Аз така и не запомних по кой канал е и кой ден, от колко часа го дават  Lol, ама се радвам като го хвана, защото обичам да ми пеят, а и май е единственото такова предаване, в което дават само талантливи хора, без изцепки и излагации, от които на мен ми става едно неловко такова. Само ми направи впечатление, че след толкова формати и сезони сякаш вече се поизчерпаха талантите и по няма хора, които да са уаааау, почти всички просто пеят добре и това е.

А има ли някой, който е гледал предния сезон? Същото жури ли беше и как се представиха тогава като треньори, кой спечели?
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #31 -: Март 12, 2013, 07:49:34 »

Аз го гледам като го хвана. Оставя ми приятно усещане и ме разтоварва определено. Самия Миро го харесвам понеже ми е много позитивен и наистина от съвременния български поп, ако те с Графа не издават по някое парче от време на време, ще останем само с бързооборотни певци тип комета, които светват с по една песен и после изчезват  Lol Преслава нямах идея, че е чак толкова ограничена. Честно казано като започне да говори и се притеснявам ще успее ли да си завърши изречението. От миналогодишното жури само Миро се се повтаря, а кой спечели също не помня.
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #32 -: Март 12, 2013, 08:07:38 »

Миналия сезон треньори бяха Миро, Марияна Попова, Ивана и Кирил Маричков... Мисля, че спечели един Игор от отбора на Маричков, но не съм много сигурна, че накрая не го гледах много много..  Big grin  Но честно казано ми беше много по- интересно.... сега с това ставане и натискане на бутоните на другите страшно много ме дразни, голяма глупост е.... и всичко, защото миналия сезон веднъж Марияна Попова натисна бутона на Миро и дай сега на всеки участник Преслава и Вики да стават да се разхождат  Rolling Eyes
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #33 -: Март 18, 2013, 20:32:37 »

Някой друг пред телевизора?  Cheesygrin
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #34 -: Март 18, 2013, 20:58:36 »

да  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #35 -: Март 18, 2013, 21:41:26 »

Настръхнах от тия момчета, ама Миро не е честен, че така ги комбинира  Razz Единият си беше в свои води, а другият трябва да се доказва - и кое да оценяваш по-напред, умението или старанието  Lol

И йееее, избраха Николета, което не ме изненадва.  Razz
« Последна редакция: Март 18, 2013, 22:04:46 от Catherine » Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #36 -: Март 21, 2013, 09:54:45 »

Много е сладка таз Николета. Такова слънчево създание е, че ти идва да я гушнеш.
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #37 -: Март 24, 2013, 13:55:22 »

Е, как да не я изберат нея, тя беше по-добрата, въпреки че и другото момиче беше много добра. Smile Мен много ме зарежда това предаване. Аз въпреки че с по 1 седмица закъснение го гледам, си го следя и си им се радвам.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #38 -: Март 26, 2013, 20:33:17 »

Обърнете внимание на този първи двубой, аз съм много зла  Cheesygrin
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #39 -: Април 03, 2013, 12:10:34 »

Моля ви се, кажете ми, който има представа, как аджеба ще се процедира вече на концертите? Пак ли ще са разделени 4-те отбора по 2-ма за двубои или как ??   Rolling Eyes Спешно ми е  нужна информация, благодаря  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #40 -: Април 09, 2013, 12:33:24 »

Нещо позамря темичката, пък сега почват концертите на живо. Нещо честно казано от това, което гледах, имаше много надвикване, много фалшиви тонове, някак се разочаровах от голяма част от изпълнителите (ама съм гледам само половината предаване, де). За Николета няма да коментирам, понеже съм пристрастна, на мен лично ми хареса много, но както казах - субективна съм.  Cheesygrin http://www.vbox7.com/play:a6d225a94d
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #41 -: Април 09, 2013, 13:34:25 »

Ау, каква моя много, ама много любима песен е пяла.  Big grin
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #42 -: Април 10, 2013, 21:01:50 »

Много ми харесаха изпълненията на Fields of gold и Буба мара, ама много, слушах си ги още по веднъж. Smile
Абе тая Яна много ме дразни, никаква водеща не е, ужасен глас и само се хикика в микрофона, а в Стъклен дом ми харесваше.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #43 -: Април 11, 2013, 22:41:21 »

Ух, Кат, сега слушах Николетка, макар че съм ѝ голям фен, тая песен я изпя много кофти според мен. Хич не ми хареса, имаше и фалшиви моменти, изобщо...в никакъв случай не беше нейната песен.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*

« Отговор #44 -: Април 12, 2013, 08:39:46 »

Да, и аз го хванах точно тогава и още като чух коя песен са й избрали, се цапнах по челото, изобщо не е за нея. Ама нищо де, да се надяваме, че по-нататък ще я улучват по-добре.

Някой може ли да ми каже кога го дават това предаване? Имам чувството, че всеки път го хващам в различен ден от седмицата, в различен час. А нямам навика да цъкам на бтв, заради сериалите, и изтървах всичко вече - какви кръгове са, какво става...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15126

« Отговор #45 -: Април 12, 2013, 09:22:49 »

Не гледам предаването, понякога пускам тука каквито клипчета поствате и много забавно ми стана на това последното от Кат -  коментарът на едната водеща за това какво мисли за изпъленението - "Амии много е сладка ииии ...не знам" Lol
А коя песен е изпяла лошо?
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #46 -: Април 12, 2013, 10:00:06 »

Има линк малко по-горе, в поста на Кат Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15126

« Отговор #47 -: Април 12, 2013, 10:02:23 »

А, значи същата съм гледала.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #48 -: Май 15, 2013, 13:46:47 »

Иииии завърши участието си мойта дружка  Razz Ако трябва да бъда честна, действително не беше за финал с оглед на конкуренцията, няма какво да си кривя душата, пък нищо, че си я обичам и е голям талант и голям сладур. Основен проблем беше, че си избираше неподходящи песни (или и ги избираха, знам ли), нямаше стратегия никаква. Чувала съм я да пее умопомрачително някои песни и се надявах да ги чуя в предаването, но не би.  Razz Другият и основен проблем по принцип, е, че не влага достатъчно чувство, явно е мъничка още, чак ме е яд. Аз ако имах тоя глас, чудеса щях да сътворя, пък тя някак равнодушно и на моменти жизнерадостно пее всичко, което за една емоционална и страстна любовна песен е... ми...  Rolling Eyes Още опит и трябва, факт. Яд ме е за още много певци, които не трябваше да отпадат, да не кажа, че вчера се вбесих поне няколко пъти и в момента от фаворитите ми не остана никой.  Sad Вече съвсем няма за какво да го гледам това предаване.  Razz Работата е пределно ясна, за съжаление. Само ми е любопитно в отбора на Миро каква ще я сътвори публиката - момчето с тъжната история, което пее добре в един стил или всенародната любимка, която няма много глас, а разчита на чувство и техника. Чудно ми е кой ще надделее  Razz Пък най-талантливият и подходящ за формата човек в тоя отбор беше изгонен снощи. Да се чудиш и да се маеш.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #49 -: Май 27, 2013, 21:46:36 »

Какъв пророк се оказах още когато противната Красимира "надви" Гита. И Данчо Караджов започна с великите хвалебствия. Днес тя бе сравнена и със Селин Дион. Айде моля те!  Razz
Та слаб финал като цяло, но не мога да я захаресам Красимира. А някак не виждам Ивайло за победител в подобен формат. И си страдам още за Вася пък!
Активен

Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: