star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star За "Гласът на България" (2?)
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За "Гласът на България" (2?)  (Прочетена 15625 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« -: Февруари 13, 2013, 09:13:35 »

Ами ето тема, в която да обсъждаме какво се случва, кой ни е отвял с пеене, на кого стискаме палци и кой не е трябвало да отпада (примерно). Ами давайте, вие сте.  Stuart
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #1 -: Февруари 13, 2013, 10:02:49 »

Ууууууу за Миро. Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #2 -: Февруари 13, 2013, 10:09:04 »

Е, и това е все някакво начало на темата  Lol
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #3 -: Февруари 13, 2013, 23:15:28 »

Като в БГ мама, записвам се да следя темата. Lol
И малко офф топик, че тука няма кой да ме пребие за тях, те защо се записват, после им дава съобщения само по темите, по които са писали ли ?
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #4 -: Февруари 15, 2013, 12:00:31 »

да, май има такава опция
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #5 -: Февруари 21, 2013, 12:42:17 »

Не знам дали продължавате да хвърляте по едно око, то покрай всичките извънредни новини почнаха доста разпокъсано да дават предаването. Мисля, че се появи истинската конкуренция на Николета в лицето на това девойче. Много добре пее и ще става интересно  Smile
http://www.glasatnabulgaria.bg/videos/video/2072804410-Vasya_Popova__Amazing_Grace.html
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #6 -: Февруари 21, 2013, 13:29:41 »

аз гледам ... страхотна е тази, то не е просто пеене - има душа  Exclamation скоро попаднах и на едно момиче от американския екс фактор, само на 13 години, невероятна .. всичко пее по свой начин, уникално чувство за музиката - http://www.youtube.com/watch?v=ffyZNW7Ra7M
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #7 -: Февруари 21, 2013, 20:31:42 »

Това на 13 е страхотно!

Гледам сега трети и тая Преслава много ме дразни, всеки път като се обърне и си накланя леко главата и все една и съща усмивка, егати фалша.
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #8 -: Февруари 21, 2013, 21:26:16 »

Така са я опънали просто  Lol   застинала е в едно изражение   Lol
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #9 -: Февруари 26, 2013, 21:52:10 »

Имам си фаворитка от преди няколко секунди  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #10 -: Февруари 26, 2013, 22:07:54 »

Имам си фаворитка от преди няколко секунди  Cheesygrin

Момичето с песента на Ищар ли? Big grin
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #11 -: Февруари 26, 2013, 22:39:22 »

Тя не е на Ищар таз песен, а на една португалска певица на фадо Smile
Ама тя, де .
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #12 -: Февруари 26, 2013, 22:48:34 »

Тя не е на Ищар таз песен, а на една португалска певица на фадо Smile
Ама тя, де .

Значи правилно съм се чудила, дали е или не песен на Ищар. И мен много ме впечатли.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #13 -: Февруари 27, 2013, 10:19:13 »

като гледам отбора на Данчо ще се конкурира сам със себе си  Cheesygrin
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #14 -: Февруари 27, 2013, 10:40:13 »

Мда. Все сериозни участници избра.
Много ме кфи този човек, баси и профионалиста дето е. Винаги супер професионални, точни и безпристрастни мнения.Не като кака Преслава- "Ами те колегите казаха каквото мислех..." Razz
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #15 -: Февруари 27, 2013, 12:48:13 »

яд ме е за онова момче с принца, дето не го избраха ... заради тъп избор на песен се прецака сам, а беше супер готин с китарата  Rolling Eyes
Активен

foreveryours
Newbie
*

« Отговор #16 -: Февруари 27, 2013, 14:46:42 »

Да, много беше готин... И мен ме хвана яд, но просто не беше неговата песен някак, много ниско му дойде  Rolling Eyes после на авторката му песен как си пусна гласаааа, супер беше, но... поне е на 17.. дано не се откаже  Smile
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #17 -: Февруари 27, 2013, 15:30:59 »

А, аз този го знам, ама не го познах, докато не си каза от коя група е и не запя авторската песен. Тяхната група спечели в Добрич трето място за авторска песен. И определено готино пее момчето, не знам защо така не го оцениха.  Rolling Eyes
А мацката с фадото беше страшна, махна ми главата, дето се вика.  Lol Тази песен винаги ме кара да настръхвам, а освен Дулсе Понтеш и Сара Брайтман не бях чувала друго изпълнение, което да ме накара да си глътна граматиката.
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 15:39:29 от Catherine » Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #18 -: Февруари 27, 2013, 19:51:40 »

И аз много се кефя на Данчо. Преди му бях фенка, заради песните, а сега съм му фенка точно заради професионализма, който вади. И Миро го докарва донякъде на профи звучене, ама Преслава отвсякъде издиша и адски ме дразни, особено като започне да натиска бутоните и на другите. То верно шоу, шоу, ама ... чак па толко ... И всеки път като заговори, започвам аз да се притеснявам заради нея дали ще успее да изкаже това, което мисли  Lol (ако въобще мисли нещо  Lol

Досега имам две фаворитки, и като гледам май са същите като вашите  Cheesygrin
Момичето с фадото и онова, малкото, което като запя и още на първите думи всички се обърнаха.  Cheesygrin

Ще ми кажете ли кой го пее това фадо, че много искам да го чуя в оригинал.
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 19:53:55 от Lila » Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #19 -: Февруари 27, 2013, 19:56:34 »

Заповядай  Smile https://www.youtube.com/watch?v=MSIGWEcR5Dc
Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #20 -: Февруари 27, 2013, 19:59:30 »

ооо, благодаря ти!!
Активен
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #21 -: Март 06, 2013, 21:44:45 »

абе тоя, моя  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #22 -: Март 07, 2013, 09:57:10 »

Thumbup
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #23 -: Март 10, 2013, 22:56:12 »

Някой може ли да ми обясни защо толкова много хора избират Миро Shocked Какво точно намират в него?
Вече започвам да си мисля, че има някаква много основателна причина, която не долавям.
Активен

Моето име е Любов.
Mina
Newbie
*

« Отговор #24 -: Март 11, 2013, 14:32:22 »

Същата въпросителна ми свети за Вики.
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #25 -: Март 11, 2013, 15:09:57 »

Всъщност аз и за Вики се чудя, ама той ми е мега антипатичен с тази постоянна поза и малоумните му физиономии на възхищение. За мен си струва или при Данчо или при Преслава, понеже идеята е тези хора да те научат на нещо.
Активен

Моето име е Любов.
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #26 -: Март 11, 2013, 17:28:26 »

Миро все пак е добър певец ... а Вики .. тя просто е хубава  Rolling Eyes
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #27 -: Март 11, 2013, 23:00:43 »

Miro e dobar pevec? Povecheto pesni, koito znam sa ravni, a najivo pee kato men.

Активен

Моето име е Любов.
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #28 -: Март 11, 2013, 23:10:59 »

Аз го харесвам Миро, супер позитивен и добър ми е, харесва ми как пее, направил е невероятна за Бг кариера и според мен има повече какво да даде на участниците, отколкото който и да е друг от журито (не съм фен на музиката му, особено пък в сравнение с Данчо, когото преследвам по концерти от невръстна възраст). Преслава не знам какво може да научи някого, доколкото съм гледала, е напълно некомпетентна в музикално отношение и това, че тя може да пее добре, не е гаранция, че може да научи други хора да го правят. Тя не може две приказки да върже, как ще им дава съвети за пеене, поведение, стайлинг... Това може продуцент да го направи най-вече.
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #29 -: Март 11, 2013, 23:33:05 »

Аз също почнах да го гледам.
Засега съм само на скромните 3 епизода. Но мнението много ми се припокрива с това на Лора. За мен Данчо е най-големият професионалист, винаги се аргументира за мнението си и избора си. Преслава.... досега не съм я чула да каже нещо различно от това, което аз мога да кажа - "не ми достигна нещо, ама и аз не знам какво, усещане е" или "да, съгласна съм с останалите". Вики и Миро просто ми допадат. Миро много се раздава, много ми е енергичен и позитивен. Вики също ми прави много добро впечатление, изказва се добре и също аргументирано, къде права, къде не, но поне се обосновава.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Лора
Newbie
*

« Отговор #30 -: Март 11, 2013, 23:43:28 »

Аз така и не запомних по кой канал е и кой ден, от колко часа го дават  Lol, ама се радвам като го хвана, защото обичам да ми пеят, а и май е единственото такова предаване, в което дават само талантливи хора, без изцепки и излагации, от които на мен ми става едно неловко такова. Само ми направи впечатление, че след толкова формати и сезони сякаш вече се поизчерпаха талантите и по няма хора, които да са уаааау, почти всички просто пеят добре и това е.

А има ли някой, който е гледал предния сезон? Същото жури ли беше и как се представиха тогава като треньори, кой спечели?
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #31 -: Март 12, 2013, 07:49:34 »

Аз го гледам като го хвана. Оставя ми приятно усещане и ме разтоварва определено. Самия Миро го харесвам понеже ми е много позитивен и наистина от съвременния български поп, ако те с Графа не издават по някое парче от време на време, ще останем само с бързооборотни певци тип комета, които светват с по една песен и после изчезват  Lol Преслава нямах идея, че е чак толкова ограничена. Честно казано като започне да говори и се притеснявам ще успее ли да си завърши изречението. От миналогодишното жури само Миро се се повтаря, а кой спечели също не помня.
Активен

foreveryours
Newbie
*

« Отговор #32 -: Март 12, 2013, 08:07:38 »

Миналия сезон треньори бяха Миро, Марияна Попова, Ивана и Кирил Маричков... Мисля, че спечели един Игор от отбора на Маричков, но не съм много сигурна, че накрая не го гледах много много..  Big grin  Но честно казано ми беше много по- интересно.... сега с това ставане и натискане на бутоните на другите страшно много ме дразни, голяма глупост е.... и всичко, защото миналия сезон веднъж Марияна Попова натисна бутона на Миро и дай сега на всеки участник Преслава и Вики да стават да се разхождат  Rolling Eyes
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #33 -: Март 18, 2013, 20:32:37 »

Някой друг пред телевизора?  Cheesygrin
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #34 -: Март 18, 2013, 20:58:36 »

да  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #35 -: Март 18, 2013, 21:41:26 »

Настръхнах от тия момчета, ама Миро не е честен, че така ги комбинира  Razz Единият си беше в свои води, а другият трябва да се доказва - и кое да оценяваш по-напред, умението или старанието  Lol

И йееее, избраха Николета, което не ме изненадва.  Razz
« Последна редакция: Март 18, 2013, 22:04:46 от Catherine » Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #36 -: Март 21, 2013, 09:54:45 »

Много е сладка таз Николета. Такова слънчево създание е, че ти идва да я гушнеш.
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #37 -: Март 24, 2013, 13:55:22 »

Е, как да не я изберат нея, тя беше по-добрата, въпреки че и другото момиче беше много добра. Smile Мен много ме зарежда това предаване. Аз въпреки че с по 1 седмица закъснение го гледам, си го следя и си им се радвам.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #38 -: Март 26, 2013, 20:33:17 »

Обърнете внимание на този първи двубой, аз съм много зла  Cheesygrin
Активен

foreveryours
Newbie
*

« Отговор #39 -: Април 03, 2013, 12:10:34 »

Моля ви се, кажете ми, който има представа, как аджеба ще се процедира вече на концертите? Пак ли ще са разделени 4-те отбора по 2-ма за двубои или как ??   Rolling Eyes Спешно ми е  нужна информация, благодаря  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #40 -: Април 09, 2013, 12:33:24 »

Нещо позамря темичката, пък сега почват концертите на живо. Нещо честно казано от това, което гледах, имаше много надвикване, много фалшиви тонове, някак се разочаровах от голяма част от изпълнителите (ама съм гледам само половината предаване, де). За Николета няма да коментирам, понеже съм пристрастна, на мен лично ми хареса много, но както казах - субективна съм.  Cheesygrin http://www.vbox7.com/play:a6d225a94d
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #41 -: Април 09, 2013, 13:34:25 »

Ау, каква моя много, ама много любима песен е пяла.  Big grin
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #42 -: Април 10, 2013, 21:01:50 »

Много ми харесаха изпълненията на Fields of gold и Буба мара, ама много, слушах си ги още по веднъж. Smile
Абе тая Яна много ме дразни, никаква водеща не е, ужасен глас и само се хикика в микрофона, а в Стъклен дом ми харесваше.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #43 -: Април 11, 2013, 22:41:21 »

Ух, Кат, сега слушах Николетка, макар че съм ѝ голям фен, тая песен я изпя много кофти според мен. Хич не ми хареса, имаше и фалшиви моменти, изобщо...в никакъв случай не беше нейната песен.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*

« Отговор #44 -: Април 12, 2013, 08:39:46 »

Да, и аз го хванах точно тогава и още като чух коя песен са й избрали, се цапнах по челото, изобщо не е за нея. Ама нищо де, да се надяваме, че по-нататък ще я улучват по-добре.

Някой може ли да ми каже кога го дават това предаване? Имам чувството, че всеки път го хващам в различен ден от седмицата, в различен час. А нямам навика да цъкам на бтв, заради сериалите, и изтървах всичко вече - какви кръгове са, какво става...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #45 -: Април 12, 2013, 09:22:49 »

Не гледам предаването, понякога пускам тука каквито клипчета поствате и много забавно ми стана на това последното от Кат -  коментарът на едната водеща за това какво мисли за изпъленението - "Амии много е сладка ииии ...не знам" Lol
А коя песен е изпяла лошо?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #46 -: Април 12, 2013, 10:00:06 »

Има линк малко по-горе, в поста на Кат Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #47 -: Април 12, 2013, 10:02:23 »

А, значи същата съм гледала.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #48 -: Май 15, 2013, 13:46:47 »

Иииии завърши участието си мойта дружка  Razz Ако трябва да бъда честна, действително не беше за финал с оглед на конкуренцията, няма какво да си кривя душата, пък нищо, че си я обичам и е голям талант и голям сладур. Основен проблем беше, че си избираше неподходящи песни (или и ги избираха, знам ли), нямаше стратегия никаква. Чувала съм я да пее умопомрачително някои песни и се надявах да ги чуя в предаването, но не би.  Razz Другият и основен проблем по принцип, е, че не влага достатъчно чувство, явно е мъничка още, чак ме е яд. Аз ако имах тоя глас, чудеса щях да сътворя, пък тя някак равнодушно и на моменти жизнерадостно пее всичко, което за една емоционална и страстна любовна песен е... ми...  Rolling Eyes Още опит и трябва, факт. Яд ме е за още много певци, които не трябваше да отпадат, да не кажа, че вчера се вбесих поне няколко пъти и в момента от фаворитите ми не остана никой.  Sad Вече съвсем няма за какво да го гледам това предаване.  Razz Работата е пределно ясна, за съжаление. Само ми е любопитно в отбора на Миро каква ще я сътвори публиката - момчето с тъжната история, което пее добре в един стил или всенародната любимка, която няма много глас, а разчита на чувство и техника. Чудно ми е кой ще надделее  Razz Пък най-талантливият и подходящ за формата човек в тоя отбор беше изгонен снощи. Да се чудиш и да се маеш.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #49 -: Май 27, 2013, 21:46:36 »

Какъв пророк се оказах още когато противната Красимира "надви" Гита. И Данчо Караджов започна с великите хвалебствия. Днес тя бе сравнена и със Селин Дион. Айде моля те!  Razz
Та слаб финал като цяло, но не мога да я захаресам Красимира. А някак не виждам Ивайло за победител в подобен формат. И си страдам още за Вася пък!
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #50 -: Май 27, 2013, 22:35:49 »

Аз много съжалявам, че Краси не спечели. Много настръхвам като пее.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #51 -: Май 28, 2013, 09:33:59 »

Аз пък от така останалите бях за Христо, честно казано.  Razz Красимира има глас, ама не ми е приятна техниката и на пеене, не ми е приятен тембърът и някак, мисля, че незаслужено я хвали Данчо Караджов. Някой някъде из коментарите на шоуто беше писал, че би била прекрасна беквокалистка, но няма харизмата да бъде изпълнител, не пее с душа. Та и аз съм съгласна с това. Не бях и за Вася, но бях доста изненадана, че отпадна, даже разочарована, защото публиката за пореден път доказа, че колкото и да са и силни симпатиите към някого (аз бях сигурна, че Вася ще спечели, то това беше егати всенародното обожание към нея), пак надделява моментът на съжалението и трогателната история. Нищо против Ивайло, напротив, много е добър, но в неговия си жанр. Като му даваха различни песни, той издишаше. Както и да е, аз по принцип много се надявах да спечели Венци, тъй като единствено от неговото пеене ми настръхваше кожата, ама след като отпадна бях  Olele Съжалявам, но за мен биеше Вася по много параграфи.  Razz Абе както и да е, живи и здрави да са.  Cheesygrin
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #52 -: Май 29, 2013, 22:30:23 »

Венци беше младежа с брекетите ли? Да, и аз го харесвах , много талантливо детенце.

Не сте прави за Краси. Това , че на някой не му допада тембъра и , не означава, че няма огромен глас. На финала , изпявайки песента си с Данчо Караджов, направо ми изправи косата.
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #53 -: Юли 31, 2013, 20:33:09 »

Няма нужда от нова тема май, та някой следи ли Мис България?
Вечерям на него и се чудя кое ми е по-фатално от картинката, къде е акцентът- колко са грозни, глупави, без обноски и напълно лишени от съдържание. И добре, че ги вкараха в този тип формат, защото иначе как щяхме да добием пълна представа ?!?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #54 -: Юли 31, 2013, 21:01:00 »

Леле, веднъж го гледах и занемях, добре казано нещо прочетох вчера в туитър: мис българия - сливи за смех Lol
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #55 -: Януари 26, 2014, 16:22:36 »

Не е Гласът на Б-я, но някой друг дразни ли се от песните, които пеят децата в шоуто на Слави и начина, по който ги обличат и гримират като възрастни. Гледах само кастингите по Коледа и много им се радвах, но в самото шоу деца на 6-7 да пеят секси лейди и ала бала и песни на Грахич, това ми идва в повече.
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #56 -: Януари 26, 2014, 16:28:25 »

Да, по-скоро ми идва обидно като родител да си изтъпанчиш детето точно на тази сцена. По-приемливо ми е мега тъпото "Кой е по,по,най". Но това ми идва пошло-така облечени и на кстинг пред Слави.
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #57 -: Януари 26, 2014, 17:37:18 »

Хората се убиват да ги харесват и споделят във фб, вкл. майка ми, виждат само талантливите деца, не виждат продукта и това, че ги използват. На 14 вече ще са Майли Сайръс :(
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #58 -: Януари 26, 2014, 19:53:23 »

Някой беше шернал видеото на момиченцето с хубавия глас - Кристина май беше, от кастинга. Пя умопомрачително, но и аз през цялото време си мислех колко е гнусно да виждам това дете на тази сцена пред тия пияници и че ако беше моето бих го пускала само на детски конкурси. Много ми е пошло. Такъв талант ще се открие и без Слави, дори още по-добре, ако е и няколко години по-късно. Има още едно момченце, дето редовно им е по сцената - това с вицовете, изобщо не ги разбирам тия родители Sad
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #59 -: Януари 27, 2014, 10:32:22 »

Стига пък вие, аз само в началото се подразних на грима и облеклото, след което просто слушам гласа им и забравям останалото. Това е най-важното, никой няма да ги запомни с дрехите, а с таланта им. И определено Слави прави нещо страхотно, малко останаха шоута, които да гледам с удоволствие и почти да няма простотии (не колкото в другите поне).
И не мисля, че така лесно биха си показали таланта по друг начин, все пак са си направили труда да прослушат 600 деца.

Аз съм фенка на Крисия и Симона, и на малката Диана, но тя отпадна. За първи път от години следя нещо по телевизията, пристрастих се и покрай Диана чак ми се отключи майчински инстикт, толкова е нежна, крехка и сладка  Wub

А на последния кръг пяха народни песни и бяха облечени нормално, не знам от какво се възмущавате (дълги рокли, носия)..не знам, иска ми се поне тук да гледаме положително, а не да мрънкаме.
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #60 -: Януари 27, 2014, 12:08:08 »

Ама Корнииии, децата са абсолютни сладурчета, това е ясно. И са убийствено талантливи и всички им се радват, ама не е редно дете на 6-7 да пее песни на Цветелина Грахич. Аз се стрясках 15-годишната девойка от Х фактор като излизаше по без пола (с някво гадно трико и с пера само или нещо подобно).

Тези дечица гледат wrecking ball, едно даже я пя. Това в никакъв случай не е позитивна тенденция...

И това обличане и гримиране все едно са на 20 също не е хубаво. Просто има една граница - правя конкурс, за да подкрепя децата/ правя продукт, използвайки децата. Според мен е мината.
« Последна редакция: Януари 27, 2014, 12:28:27 от Maggie » Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #61 -: Януари 27, 2014, 12:18:00 »

На какво се възмущаваме- група вехти пияници си правят предаването с няколко прекрасни, ужасно талатливи деца. Едно е да прави предаване с 20-годишни танцьорки, друго с деца нацапотени като на магистралата. Най-тъпо ми се вижда, че някакви родители явно още смятат за много престижно да се покаже детето ти точно в предаването на Слави. Селско ми седи, самия избор да се изтъпанчиш детето си  пред него и да му изпее песничка.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #62 -: Януари 27, 2014, 12:29:39 »

Слави не е пияница, нито пък Евгени (примерно), супер свестни хора са. Не ги познавам лично, но мои близки ги познават, а аз имам мнение като зрител. Ама типично по български дай да поплюем, всичко е черно и селско, да. Изобщо слушате ли ги какво говорят, няма една пошла дума, даже постоянно повтарят колко се радват на децата, как никога не са правили нещо така прекрасно и как не искат да свършва...Какви вехти пияници и простотии видяхте, не знам, явно гледаме различни неща. Нито Слави, нито децата заслужават такова мрънкане и епитети.
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #63 -: Януари 27, 2014, 13:22:04 »

Ох, Корни, караш ме да гледам още клипчета, че да ти се обяснявам, aaaand it becomes even worse...

"Мъъътни са сълзиите сякаааш от мааастикаааа...."

Това дете ли трябва да го пее? В "Песен на червената шапчица" wtf?

Като се даде задача избор на песен на куку бенд то е изгубена казуза да не се изпее нещо... ъъъ неподходящо.

Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #64 -: Януари 27, 2014, 14:13:13 »

Ох, Корни, караш ме да гледам още клипчета, че да ти се обяснявам, aaaand it becomes even worse...

"Мъъътни са сълзиите сякаааш от мааастикаааа...."

Това дете ли трябва да го пее? В "Песен на червената шапчица" wtf?

Като се даде задача избор на песен на куку бенд то е изгубена казуза да не се изпее нещо... ъъъ неподходящо.

Съгласна съм, че точно този ред не е за пеене от дете, ама все едно английските текстове са по-добри- просто не се замисляме...Иначе е повече от ясно, че едно дете ако пее от малко, се развива по друг начин- много по-рано съзрява, разбира що е сексапил, сценично поведение и т.н. Няма да играе на кукли до 15 годишна.  Познавам една 16 годишна певица, държи се като на 26, просто по-бързо се развиват и улягат, за добро или лошо. А тя не е пяла при Слави. Ще изкарате, че са ги държали в буркан досега и само Слави ще ги обрече на разврат...глупости пълни. Всяко сценично участие е такова, със "Зайченцето бяло" няма да впечатли никого и го знае вече.

Междудругото аз я слушах по ТВ и не съм забелязала този ред в текста, просто се възхитих на гласа, защо трябва да се търси нарочно лошото, това не разбирам.

Плюйте си още, за мен Слави прави нещо добро. И като извика онова момиче, пианистката от Русе, за да й помогне да набере средства да замине за Ню Йорк, сигурно и тук са искали пияници да я превърнат в Лолита, нали.
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #65 -: Януари 27, 2014, 14:41:58 »

Корни, не мога да обсъждам личността и всичките проекти на Слави, тук става дума:

а/ какво се промотира като поведение, ценност, т.н. сред децата, дори не тинейджърите, а децата. Какво се дава за пример за децата с други деца.

б/ кой какви дивиденти извлича и не може ли да си жертва дивидентите в полза на каузата, в която се кълне, демек да продуцира един-два нормални концерта с децата, на които пеят нормални песни в нормални дрехи в нормален час на нормално място, например в НДК?

На кастинга имаше едно момиченце, което пя песни, писани за вокалната му група и те не бяха пошли. И пак ни впечатли с гласа си, нали?

Сексапил на 10? На 12 освен вече да ходи по кръчмите... Нищо ли не те притеснява в това, което се пробутва?

А за песните на английски дори е нелепо да коментираме, ясно е, че е същото... Ох, и от Нова тв започват нещо подобно, да видим те какво ще произведат...

Прочети първото писмо на Шиниъд О'Конър до Майли Сайръс след като излезе wrecking ball... Този клип мислиш ли, че трябва да се върти посред бял ден?

Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #66 -: Януари 27, 2014, 16:17:17 »

б/ кой какви дивиденти извлича и не може ли да си жертва дивидентите в полза на каузата, в която се кълне, демек да продуцира един-два нормални концерта с децата, на които пеят нормални песни в нормални дрехи в нормален час на нормално място, например в НДК?

Това изобщо не го разбрах, предаването се записва точно в НДК от 15 часа, най-късното е от 20ч, какво ненормално има в часа и мястото  Confused Нали не мислиш, че 10 годишни деца си лягат преди 8  Shocked

Кастингите не съм гледала, но съм убедена, че само на детски песни в голям конкурс не се кара.

А това с писмото изобщо не знам за какво говориш и едва ли има нещо общо със Слави и децата. Или си говорим изобщо за днешното младо поколение, накъде отива светът, поп музиката и т.н.? Аз мислех, че говорим за Слави и неговата "вина"  и на другите вехти пияници. Изобщо не коментирам музикалните тенденции като цяло, само защитавам предаването и каузата с децата, защото за мен си е нещо положително на фона на цялата гнус по медиите.
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #67 -: Януари 27, 2014, 16:24:36 »

Наистина не знам кога се снима, според мен точно в 20 ч., в студиото на Слави в малкото НДК, което е различно от концерт за баби и стринки в, ддз, 18 ч. в голяма зала на НДК - нали правиш разлика между "да зарадваме децата и семействата им" и "да си направим шоуто".

А това, че този проект е нещо различно от "накъде отива поп музиката" и "ценностите, на които си възпитаваме децата" е наивно. Едното е едновременно издънка и промоутър/ затвърдител на другото. (брей, какви думи ми идват..., но ме разбираш...)
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #68 -: Януари 27, 2014, 16:38:45 »

Забравих да кажа за писмото - Шиниъд обяснява по много загрижен и майчински начин на Майли, че всъщност я използват, че тя не е готина като се съблича, ближе чукове и т.н., че е жертва и инструмент на индустрията. И тя наистина НЕ е готина, това си е чиста порнография за мен...

Според мен това, което се случва в Шоуто е много близо до нещо подобно - не искам да казвам, че е непременно съзнателно, че Слави има пъклен план, че не се радват той и екипа по човешки на децата, но казвам, че ги вкарват в коловози, където не им е мястото и че печелят от това.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #69 -: Януари 27, 2014, 16:47:43 »

Корни, като цяло и аз винаги (преди, когато бях фен и гледах телевизия), защитавах Слави, това, че дава шанс на таланти и т.н. Съгласна съм, че това все още е така.
Но може би, заради неприязънта като цяло към телевизията напоследък, заради старанието ми да избягвам децата ми дори да се заглеждат по такива предавания, може би затова и ми се струва супер странно да си тикнеш детето в такава среда от малко.

Според мен на тази възраст концертите по училищата, читалищата, уроците по пеене, обиколките из страната с танцов състав, хор и т.н. е много по-приятно, полезно и напълно достатъчно за развитието на това дете и изобщо не мисля, че е супер готино това, че в тая крехка възраст вече са звезди и да ги пробутват от едно предаване на друго. Поне аз си мисля, че колкото и да съм горда с успехите на детето си, не бих позволила точно такъв тип изява.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #70 -: Януари 27, 2014, 17:10:19 »

Не знам за децата, дето пеят, но със сигурност в шоуто на слави има едно момченце, дето го карат да разказва мръсни вицове, тия родители да си теглят ножа, егати срамната работа.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #71 -: Януари 27, 2014, 17:23:14 »

Да, това много сладкото момченце, дето милото го карат да разказва мръсни вицове и то хем не знае какво става, хем ги разказва едно смутено. Голям талант, голяма сцена, голямо развитие.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #72 -: Януари 27, 2014, 17:44:56 »

За момчето съм съгласна, това е въпросният "г-н Андреев" и аз не виждам таланта му, честно казано- освен че може да запомни и разкаже една дълга история, е и?

Но това е друга тема, за момиченцата не съм съгласна, че е чак толкова ужасно всичко, мен много ме радват и нямам задни мисли като ги гледам, нито пък мъж ми. Понякога облеклото и грима са ми прекалени, но това е до родители...С на Биз мнението донялъде съм съгласна, макар че аз съм грандоман и сигурно доста би ме изкушило да видя детето си на сцена по национална ТВ. Пък примерно малката Диана си остана невинна и сладка, не всички деца вкарват елементи "за възрастни". Според мъж ми ще бъда свръх амбицозен родител и ще запиша детето на 6 курса на 3 години, ама не знам, ще видим  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #73 -: Януари 28, 2014, 10:12:25 »

За мен свръхамбициозното не се покрива с това за телевизията. Но, както казах, не гледам 5 години вече и за мен си е символ на пошлост, лъжи и манипулации  и затъпяло население Smile
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #74 -: Декември 13, 2014, 13:11:33 »

Гледам X factor, вярно, че аз си ги обичам такива предавания, музика да има, много ми е емоционално като гледам. Обаче за пръв път си нямам един любимец, мъчно ми е за всеки тръгнал си, много са добри, без двама, де. Razz И има нещо, което много ме вдъхновява, че някак дават вид на добри хора, успешни, интелигентни, със самочувствие, но и доброта, чест и достойнство, чак ми се реве като си ходят един по един, много спортсментски играят. Често чета някакви тъпотии във ФБ, как да познаете българин в самолета и подобни, колко проста и загубена нация сме, то и по улиците ги срещам тия простите българи, ама за мен най-близките ми са образа на грозната дума българщина, и тези хора също, много ме радва, че ги дават по телевизията.

Все едно съм в 7 клас и пиша есе.  Razz Lol
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #75 -: Декември 13, 2014, 14:00:13 »

Кои са двата? Георги и Мирян ли? И ние го гледаме вкъщи, но до тук закономерно си тръгват...накрая ще остане Славин  Lol А миналата година на финала едва успокоих Мими, когато Ана-Мария отпадна. Голяма драма беше. Всички ме радват, но съм разочарована от Мирян, че лежи на стара слава и до тук нищо стойностно не показа. И Георги направи шоу, но се изчерпа. Останалите много радват, дори и Траян захаресвах по едно време.
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #76 -: Декември 13, 2014, 14:35:52 »

Точно тези двамцата, Георги мие много симпатичен и непринуден, но не  е за тоя етап, в който се правят такива неща. Даже имам усещането, че и на него и на Любо им е неудобно, че е там. Един вид не можеш да се откажеш, но и знаеш, че не си на ниво, лоша работа. Дано да си тръгне скоро. Мирян - също, мен ме дразни и тази усмивка, чак ми е неадекватен, но аз от началото не го харесвам.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #77 -: Декември 13, 2014, 16:04:09 »

И аз, дето хич не гледам телевизия, много обичам такива музикални предавания и ги следя, когато мога. По принцип предпочитам Гласът на Бг, понеже там не се занимават с глупости, ами си гледат само пеенето, обаче все не знам кога го дават и го отървах още в началото. Та следя хфактор сега. Не се впечатлявам особено от гласувания и такива работи, просто много им се кефя колко са добри всичките този сезон. Голямата ми любов е Славин - мога да го слушам до безкрай (като изключим малоумното решение да му дадат да пее "Listen", която ако я чуя още веднъж, ще си прережа вените), а и изглежда страшно мил и добър. А голямото ми разочарование е Невена. Още като даваха визитката ѝ, си казах "ей сега тая мацка ще забие нещо жестоко като "Nobody's wife"на Анук!", а тя и тя Бионсе искала да става. Аман от Бионсета и Агилери. И я вкараха в тая скучна и безлична линия, коята въобще не ѝ отива, а тя щеше да е страхотна като някаква бойна, еманципирана мацка, като Пинк примерно.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #78 -: Декември 14, 2014, 20:54:04 »

от бионсета и на мен ми втръсна вече - един огромен глас и нищо повече ... такава ми е Михаела, която толкова превъзнасят - страшна певица и в същото време безумно скучна  Razz
Аз съм фен на Мирян .. от самото начало, до сега. Няколко пъти ме разочарова, да .. но последното му представяне беше разкошно, изобщо не заслужава злобата, която му се изсипа на главата. Все ми е тая кой ще спечели - знам, че няма да е той и не държа ... Аз гледам предаването основно заради емоции и музка (защото в Гласът преливат от поп фолк вече) .. Радвам се, че има хора като него - позитивни, усмихнати и не прекалено самонадеяни. Ще ме извиняват всички разбирачи, но аз като един просто слушател обожавам гласът му с всичките му недостатъци и бих го слушала как изпълнява кавъри на Stereophonics и Soundgarden до припадък ...
За победител виждам евентуално Невена или Славин .. Траян също беше качествен, не мога да повярвам, че не оставиха него вместо онова дразнещо девойче  Razz
Активен

Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: