star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star За малките войни вкъщи
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За малките войни вкъщи  (Прочетена 19974 пъти)
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #75 -: Февруари 12, 2013, 15:32:58 »

Ми не е да става каквото искаш ,но примерно в моя случай пак го възприемам като неуважение. Защото аз съм била на работа около 4 часа след него,но вече съм будна,активна и се опитвам да събудя неговия гъз,а после съм била наказвана със съскане. Не стига,че си правех труда,че пульото се води мъж,а не може да си направи сметка кога да стане. А беше и някъв началник,демек с негова секюрити карта се пускаше целия компютърен свят- неуважение и към останалите,дето чакат. Абе живяла съм и с други хора,но специално някои навици просто се набиват и човъркат,не знам какво е правилното ,очевидно е,че не го уцелих.

Ох,все повече си се ядосвам,ама просто няма как , закучи ми се пак развода и съм угнетена как си аках на главата навремето от пусти емоции.
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #76 -: Февруари 12, 2013, 15:40:41 »

Еми моят също е началник и си преценява кога да си иде, никой не го чака, върши си работата, и мен ме дразни и го смятам за несериозно, ама той си преценява.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #77 -: Февруари 12, 2013, 15:51:17 »

Друго се сетих,като ядем нещо и да видя някой мъж да си ползва дънкитО за салфетка. А пък да има. Тфръх.
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #78 -: Февруари 12, 2013, 15:54:09 »

Не мислех да пиша в темата , защото аз по принцип съм от хората ,които ужасно много неща ги дразнят, и е безпредметно само да си изброявам до безкрай. Cheesygrin

Оообаче! Това със спането ме изкарва от кожата директно, и ми идва да си изгриза гръкляна понякога! КАк може голям човек да не може да си наложи на задника да спазва някакъв ритъм не знам. Другото , което ме води до лудост и пяна на устата е склонността към системно закъснение. За него няма час, няма уговорка, ако ще и с президента- все тая.Винаги закъснява, това му е като някакво житейско верую, което не може да престъпи при никакви обстоятелства. Понякога ми е минавало през акъла, дали той си мисли, че ако отиде навреме, нещо във вселената ще се прекърши и ще умре в адски мъки... на всичкото отгоре ми се подиграва , че се старая да ходя на работа в точен час.:х
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #79 -: Февруари 12, 2013, 15:58:37 »

Друго се сетих,като ядем нещо и да видя някой мъж да си ползва дънкитО за салфетка. А пък да има. Тфръх.

Еееее...ужасссс...или пердето, за да го забърше след секс Lol Lol Lol

Хахха, Мини, същото нещо, вечно закъсняваме заради него, щото все "ей сега идва и ей сега почва да се оправя" и аз гримирана и облечена го чакам да се накани да спре да гледа телевизия. Разбира се, никога не било фатално, кво толкова. Е, много ясно, че не е фатално, ама нужно ли е? Ооох, и мен ме хванаха лудите.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #80 -: Февруари 12, 2013, 16:14:29 »

И двамата имаме много дразнещи навици един за друг, но пък, ако някой ме пита, ще кажа, че живеем в чудесна хармония, просто всеки ден си напомняме, подиграваме, дразним за нещата, които ни дразнят, ама не ни пречат и то не като примирение, ами не знам, просто не ме изкарват извън нерви. Ние също сме с различни режими. Него например много го влудява уикенда като почна всички да ми е под график, защото и аз не обичам да се спи до късно, да не се прави нищо и като си направя план и не се изпълни и почвам да ставам много нервна и да давам зор. Той ми казва, че нарочно си поставям неизпълними планове във времето, за да нервнича и да му намилам Cheesygrin
Той пък съответно е твърден муден за моето разбиране за движение във времето и пространството. Веднъж ме изпрати до работа, а аз си имам точен маршрут, тръгвам под час и знам за колко време трябва да стигна и с какво точно темпро трябва да вървя. Съответно той ходи бааавноо и спокойно и трябваше да го дърпам през цялото време, за да мога да стигна навреме Smile
Пак поради тази причина аз съм много припряна, обичам да върша всичко бързо, като според него - некачествено Cheesygrin Той пипва всичко до най-малкия детайл, но е мноого бавно, а аз понякога имам нужда нещо просто да се свърши, няма нужда да е перфектно. И като трябва да му свърша нещо, ме пита - хубаво ли го свърши или все едно ти си го свършила Smile Любимото му е да ми обяснява да припадък как се подрежда миялната и да ми се кара всеки път след мен как не съм я подреила, както трябва, а аз просто нямам време като него да си дръпна столчето и да подреждам вилиците в кошницата като за изложба Lol.
Иначе за него не се сещам нещо супер фрапиращо, може би освен това, че като го подстригвам, супер внимателно си обира всички косми от пода в банята, върху тоалетната и ваната, но когато се бърсне, на сутринта намирам цяла мивка в косми, те явно са невидими Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #81 -: Февруари 12, 2013, 16:22:02 »

Брей, дори не съм се замисляла, че човек като се бръсне, падат косми  Lol

Или моят си ги чисти внимателно,или съм много късогледа  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #82 -: Февруари 12, 2013, 17:20:43 »

Еми то, ако се бръснеш с пяна, си е чиста работа, но той се постригва с машинката и хвърчи навсякъде.
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #83 -: Февруари 12, 2013, 17:41:17 »

Ако искате да живеете с Монк заповядайте у нас. Значи взема се заплата и всяка банкнота се чисти с мокра кърпичка. Всичко що се купува се бърше и така се прибира. Сега на работа се развалил бойлера и наша гордост не може да се изкъпе. Мъка. Прибира се и с мокра кърпичка се пипат бравите, ключовете се мият. Отива директно в банята и там където е стъпвал се мие. Няма добър вечер няма нищо докато не се почувства чист. Иначе няма равен в пускането на чорапи на топка в коша и зарязването на дрехи навсякъде. И като чуя само "ей сега" косъма ми застава във вертикално положение. Много се ядосвах в началото като ми казваше, че не съм можела да чистя както трябва. Като е тъй сега само на него отдавам тази чест. Нищо, че това пак води до "Аз правя всичко "  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #84 -: Февруари 12, 2013, 19:17:37 »

Гоул, мисля, че след това, никой няма да посмее вече нищо да напише Cheesygrin
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #85 -: Февруари 12, 2013, 19:58:29 »

Другото , което ме води до лудост и пяна на устата е склонността към системно закъснение. За него няма час, няма уговорка, ако ще и с президента- все тая.Винаги закъснява, това му е като някакво житейско верую, което не може да престъпи при никакви обстоятелства. Понякога ми е минавало през акъла, дали той си мисли, че ако отиде навреме, нещо във вселената ще се прекърши и ще умре в адски мъки...
Току що описа моя мъж. Значи с това закъсняване почти всяка сутрин сме на скандал. Еми, не увира тая глава и това си е. Отгоре на всичко не говорим за закъснения от по 5-10 минути. Моят под половин час не се води закъснял даже  Rolling Eyes Друг мега досаден навик му е прецизността за сметка на мудност естествено. Пример - като паркира колата два-три пъти включва и изключва първа скорост, за да е сигурен, че е влязла перфектно. След това като се заключи колата с алармата, се проверява ВСЯКА врата по отделно дали се е заключила, накрая се оглежда лампичката на алармата дали светка правилно и след целия тоя ритуал, отнемащ около 10 минути минимум, можем да тръгнем. Същото нещо се пренася и при чистенето вкъщи. Върви след мен и оглежда какво да допочисти. Хубавото е, че не мрънка, когато чистенето става веднъж седмично (е, как да е иначе като с него чистенето отнема 4-5 часа), че иначе щях да се гръмна.
Активен

ghoul
Newbie
*

« Отговор #86 -: Февруари 12, 2013, 20:28:37 »

Гоул, мисля, че след това, никой няма да посмее вече нищо да напише Cheesygrin
То и още има, ама нали си е моето говедо си го обичам.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #87 -: Февруари 12, 2013, 20:29:08 »

Това с банкнотите ме остави безмълвна Lol
Активен

ghoul
Newbie
*

« Отговор #88 -: Февруари 12, 2013, 20:36:26 »

Тогава само си представи какво става с колата  Lol
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #89 -: Февруари 12, 2013, 22:29:47 »

То и още има, ама нали си е моето говедо си го обичам.
........ясно,просто и точно!Яко не обичаш някого,грам въобще няма да търпиш и всичко ще те дразни...
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #90 -: Февруари 13, 2013, 09:11:29 »

Абе любов, любов, ама ако има наистина огромни дразнители, рано или късно човек изпушва според мен...

Това с банкнотите и мен ме уби, ами ако му дават заплатата на десетачки, цял ден отива сигурно за чистенето им  Lol

Мен от време на време ме тряска нещо подобно и си минавам клавиатурата, мишката, телефоните и портмонето със спорт. Ама досега май 2 пъти съм се сещала   Razz трябва да си го направя навик, месечно примерно...

В момента имам мания към обеци- никой не може да ме убеди да сложа току що купени и непочистени обеци в ушите си. Всичко се минава с гореща вода или спирт поне първия път. Ама имам оправдание, че дупките ми са още прясни, нямат година  Lol

Ааа, сетих се един дразнител от снощи. Имахме гости (близки, но все пак) и си пием виното кротко на дивана. Моят хубостник се събул бос и си качил краката върху стъклената маса и си шава с пръсти като Пипи, а на хората чашите там...Обачее голяма гордост (чети, мило) въздържах се и не направих забележка, да не изляза като лошата леля, която само дудне на горкия подчинен мъж. Прецених, че другите са мъже и само при мен се обръща нещо при тази гледка  Lol та нямаше смисъл да се обаждам.
« Последна редакция: Февруари 13, 2013, 09:21:31 от Korneliq » Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #91 -: Февруари 13, 2013, 09:33:49 »

Леле, Корни, и аз ползвам спОрта за дезинфекция редовно Lol

Тва с краката е ужас Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #92 -: Декември 22, 2014, 21:21:50 »

Реших да пиша в тази тема за разнообразие, макар че е по-скоро за "споделете".

Много си обичам мъжа и добрия му характер, то е основното, по което си паднах, но понякога направо ме убива. Постоянно разни хора искат услуги от него. За близки хора айде, нормално, даже ми е приятно като го викат за неща, които само той може  Razz Обаче да го използват колеги за щяло и не щяло ми се струва прекалено...Примери: ако на някой му се развали колата- познайте кой ще отиде да го дръпне; ако има да се носи нещо тежко като пералня- пак познайте кой помага; върхът-  да дадеш колата си (ако не я караш в момента) на колега за няколко седмици/месеца, докато си купи своя?!

Иначе поводът да пиша е, че днес един колега го вика да сглобяват някакъв шкаф. И той понеже иска и на мен да помогне с бебето отива ей сега, ще се върне сигурно пак посред нощ. Не ми се вижда нормално след работен ден и мрънкащо бебе да ходиш да помагаш нощем на колеги... да не споменавам, че им се пада шеф на въпросните в примерите горе, да не си помислите, че има и най-малка "изгода" да им помага (друго щеше да е, ако го прави за шефа си примерно).

Аз съм на настроения де, обикновено го стимулирам, друг път му се карам да се стяга и да си пази времето и спокойствието...Като цяло съм много горда, че си имам такъв човек до себе си  Wub, честно не се сещам за друг като него, когото да познавам. Надявам се синът ни да наследи повече черти от неговия характер, отколкото от моя...

Баси, не мога да се оплача и един път от мъжа си, пак на любов ме изби, сигурно още ме лъжат някакви хормони  Lol  Ама се подразних първоначално, толкова ни е малко времето заедно и съвсем изчезва така  Sad
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #93 -: Декември 22, 2014, 21:31:49 »

Ех, Корни, какво да ги направим  Cheesygrin И аз си имам един такъв добряк вкъщи, не можеш и да му се разсърдиш значи  Razz Като цяло и аз хем гледам смръщено като го викат за разни работи, хем пък му се радвам колко искрено добър човек е и как на всеки иска да помогне. То и аз не съм много по-различна, но аз мога и да си помрънкам, докато той никога.  Lol Иначе това да си дадял колата за няколко седмици/месеца ме разби.  Razz Тия хора не осъзнават ли, че тоя човек има семейство, дете... чак аз вдигнах кръвно, то едно е да си добър и услужлив, ама друго е да те взимат за балама и много беснея като видя, че мен или мъж ми ни взимат за такива.  Razz И тогава хич не обичам да помагам.  Razz
Активен

Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: