star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star За малките войни вкъщи
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За малките войни вкъщи  (Прочетена 19980 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« -: Февруари 10, 2013, 19:50:50 »

Вдъхнових се от тема в друг форум, а и е нужен малко хумор, за да заровим томахавките. Темата е за малките дразнещи неща, които правят половинките, за да ни влудяват.

Започвам с пример - побърквам се, когато чорапите са пуснати директно в коша за пране, а не в отделното пликче за чорапи Stuart Или са пуснати вътре на стегнати топки  Lol

Вие сте, като се сетя още нещо, ще добавям Stuart
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Февруари 10, 2013, 19:56:17 »

Да ти имам проблема, пликче за чорапи вика.  Lol Lol Lol Lol
Моя си ги държи под стола в спалнята. Все се каня да приложа техниката на Лъвчето (май нейна беше), да му сложа мръсните чорапи под възглавницата  Lol
Често си тананика разни безмислени дразнещи мелодии без да се усеща. Като съм поизнервена чак му крясвам, че да се усети  Lol
Хърка, яко при това  Razz
Цялата баня плувва в космища след като се избръсне. Не ги бил видял. То аз съм с чифта фарове и съм кьорава, неговото оправдание не върви.
Редовно си слага приборите в мивката, зацапва се и после пак почвам с търкането и бърсането. Тоооолкова е трудно да отвори съдомиялната и да ги запокити вътре.
Абе все битовизми са, но нищо не е прекалено дразнещо, че да искам да го променя  Rolling Eyes
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #2 -: Февруари 10, 2013, 20:05:01 »

Аз мога да напиша книга в тая тема, но ще се въздържа. Все пак това е човекът, който обичам Cheesygrin

Като цяло всичко идва от зодията му (Дева), при това с асцендент Дева! Непрекъснато ме тероризира. Например - като отключваме входната врата, ключовете се удрят в касата. Прави ми забележка, че я "беля". Винаги оправя нещата след мен, например, ако съм оправила леглото отива и го изпъва още. Намира недостатъци на всичко (това по принцип, не само вкъщи). Дори постоянно ми казва да се изправям. Аз наистина ходя и стоя прегърбена, но едва ли това ще се оправи, предвид, че съм на 28 г. Blink Хитът беше веднъж като ми каза да ходя с прави крака, защото съм си ги замятала навътре или нещо такова измисли. Абе, ужас. Всичко трябва да става както той е решил, че е правилно да се случва.
Като бяхме гаджета често съм се дразнела и дори обиждала на някои неща. Вече толкова съм му свикнала, че дори не коментирам...Даже ми е забавно.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #3 -: Февруари 10, 2013, 20:05:14 »

Е тя темата е за такива смешни неща Smile

И аз не разбирам защо е нужно чиниите да се слагат в мивката, вместо в миялната Cheesygrin

Това, което ме подлудява наистина е, че като помоля нещо, то винаги е "ей сега", което е всъщност е неопределено време, т.е. никога не съм го дочаквала Cheesygrin

Хахха, Фей, как добре те разбирам!!! Това с краката 1 към 1 съм го чувала, тичала съм била странно! Ох, не, ще умра от смях Lol Защо не съм си била мазала лицето с крем, защо не съм си била изправяла косата...и все критикува, ааааа. Ама и аз съм голямо мрънкало. В негова защита, той много се дразни като си оставям лаковете на плота в хола, е, познайте дали не ги забравям ВСЕКИ ПЪТ.
« Последна редакция: Февруари 10, 2013, 20:06:54 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #4 -: Февруари 10, 2013, 20:22:54 »

Ние живеем в найлоновото царство. Слага разни торбички навсякъде, така, да му е лесно да си вземе като му потрябва. Зад чиниите, зад кошчето, между дръжките на вратите на кухненските шкафове, навсякъде. Когато готви Cheesygrin, също закача торба на дръжките на шкафа, нищо, че кошчето е на една ръка разстояние. Днес му предложих да си сложи една на врата, че като си върви, ако трябва да изхвърли нещо да му е по-лесно Lol.
Като яде чипс, много силно хрупа Lol.
Хвърля дрехи по дивана, аз прибирам, после невинно пита: "Мило, къде са ми дънките", казвам "в хладилника, зад киселото мляко". Ми къде, в гардероба, много трудно за досещане. Нищо, той всеки ден по 20 пъти ме пита къде, къде. Явно трябва да спра да премествам Cheesygrin.
Аз обаче съм доста по-разхвърляна, така че всичко му прощавам.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Февруари 10, 2013, 20:27:00 »

Ххахаха, значи най-обичам някой като ще идва на гости, всичко се облизва! Прибира се абсолютно всичко, което може да бъде знак, че в този апартамент живеят хора, бършат се капки от мивката, от нея се прибират гъбичката и верото, щото е грозно да са отгоре (естествено, никой нормален човек не ги държи до мивката!), прибира се кърпата за ръце, защото висяла грозно, неща, оставени да съхнат, се прибират в първия видян шкаф, съответно аз ги търся с дни после.
Последно се прибирам, почвам да търся някаква тава, не я намирам, измих си ръцете, търсих кърпата 15мин, накрая я намерих навита в дъното на един шкаф. Е, издивях! Lol Поне вече не ми прибира шампоаните в банята, защото и те са грозни да са отвън. Изобщо се чудя как не ме е изнесъл като имаме гости. Lol
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #6 -: Февруари 10, 2013, 20:38:25 »

Като Фред Флинтстоун и ти да биеш по вратата. Lol
Бахти и дискримацията,а тия дето нямат официален мъж- да си го забият сами ли?

Аз се сещам от бившия съпр. - никога не си миеше ръцете като се прибере вкъщи,голям дразнител ми е това. Абе имаше и други десетки,ама нещо сега не се сещам. Иначе баща ми е като на Фей мъжа,пък е различна зодия и все пита някакви малоумни въпроси- вижда неприбрана чаша и "Тази чаша защо е на масата?" . Или ми сипва вода в газираното,че да не съм пиела толкова захар,да съм ядяла по-бавно,даже ми се е казвало в колко да си лягам-просто е маниак на тема контрол.

Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #7 -: Февруари 10, 2013, 22:00:20 »

Хахха, Фей, как добре те разбирам!!! Това с краката 1 към 1 съм го чувала, тичала съм била странно! Ох, не, ще умра от смях Lol Защо не съм си била мазала лицето с крем, защо не съм си била изправяла косата...и все критикува, ааааа. Ама и аз съм голямо мрънкало. В негова защита, той много се дразни като си оставям лаковете на плота в хола, е, познайте дали не ги забравям ВСЕКИ ПЪТ.

Именно! Ако съм с права коса, защо не е къдрава, ако е къдрава - а защо не е права. Ако съм в черно, защо не съм в червено...И така до безкрай. Отвътре му идва Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #8 -: Февруари 10, 2013, 22:06:52 »

Хаххаха, аз мислех, че съм само азззз, Феййй Lol Lol Lol
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #9 -: Февруари 10, 2013, 22:41:03 »

Хаха, е няма как без малките ежедневни дразнители  Lol Аз изпитвам някакво чувство на неудобство да му разкривам пред широката публика тези малки магарийки, така че ще се огранича. Нещо, което се гордея, че престана да се случва, е оставянето на използвани клечки за уши в пепелници и други неподходящи места поради мързел. Не заради другото, а защото котките полудяват, и почват да ги разнасят. И после като чистя си намирам сдъвкани използвани клечки за уши под леглото, зад дивана, под масата... Бляк  Crazy И двамата мъже го правеха, ама след много четене и оплакване от моя страна, отдавна не се е случвало. Сега предимно се дразня, че като влиза да се къпе, си оставя дрехите на раклата до банята и после забравя да ги занесе в коша за пране.  Razz И тъй нататък, да не изпадам в големи подробности. Но като цяло навиците на баща му са ми по-голям дразнител, понеже не ми е мъж, имам някакъв респект от него и хем съм по-нетолерантна, щото не си е моят мъж, хем се измъчвам, че не мога да му направя забележка.  Razz Сега като нещо ми избият бушоните, моля любимия да говори с баща си и да му каже уж от свое име  Lol Но повечето досадни навици ги имат и двамата, тъй че все тая  Razz Та като се изнесем, дразнещите неща ще намалеят поне наполовина. Ех...
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #10 -: Февруари 11, 2013, 09:06:25 »

Леле, на Фей мъжът все едно  е баща ми (частично и на Ут нейният)! Той ако може да живее в аптека, ще му е идеално. Няма да обяснявам за колата колко лекции сме слушали, една троха да няма, сакън да удариш вратата по-силно, а пясъка след плаж се чисти с часове, че ще вземе да падне една песъчинка...Ужас е направо. У нас вече не го каня- един път дойде, за да му се похваля с новото бюро и секция, а той критично огледа всичко, откри кусури и накрая завърши с "как може да са толкова мръсни прозорците! Ами то по-мръсно ДОРИ от вкъщи!" и бе напълно отчаян от мен  (и аз от него) Lol

Много се гордея, че съм взела рачешкия хаос на майка ми, вместо маниите на баща ми (дева)  Lol
И ми е така спокойно да живея далеч от вечния стрес, че ще чуя нададен вой за една неизмита чаша  Lol Но това със зодиите не го вярвам, защото както и друг път съм споделяла- с половинката (две деви) си живеем уютно в творчески хаос  Razz Подредено е само когато има гости (или като имам много свободно време) и дори тогава сме далеч от наистина подредени домове.

Тъй че почти не се сещам да ме дразнят битовизми, но имаме война за телевизора. Той разпуска като гледа нещо шумно и може дори ТВ да гърми, а той да е на разходка с кучето примерно!   Важното е да има ТВ всяка секунда. Аз само го дебна да излезе от стаята и гася  Lol той влиза и го пуска. За мен почивка е да НЯМА ТВ или поне да има някой сериал от компа, а не някое смотано предаване или шумен екшън.

Мъж ми беше в потрес как като го нямаше, 3 седмици не бях пускала ТВ  Razz чудеше се как съм издържала сама вечер..на мен пък ми е много спокойно и приятно да е тишина.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #11 -: Февруари 11, 2013, 09:15:23 »

Абе, не го вярваш, ама виж, че си има бая представители на лудите Деви като мъжа ми, баща ти и на Ути мъжа Cheesygrin

Като писа та ми изскочиха още неща. Колата. Разбира се. Как я пропуснах! Чисти се с часове, рядко я води на автомивка, защото "никой няма да я изчисти като мен". Не се яде вътре. Ако нещо случайно падне, една троха, например - "пак си освинила" (точно с този термин). За удрянето на вратите до скоро не беше мрънкал, ама ония ден обясни на Цвети, че майка й искала да строши колата...
Това с прозорците съм го слушала и аз Cheesygrin
Сетих се и за космите от косата ми - цялата баня била в косми, това на какво приличало, ами ако дойдели гости (те гостите коса нямат сигурно Lol) и да съм ги чистела Surprised Иначе е първи на опашката да съм с дълга коса Razz Не веднъж съм заплашвала, че ще се подстрижа 0 номер и няма да има никакви косми вече. По тоя повод за домашен любимец не дава и да се издума...
А като се изсуша, отива в стаята и обира с мопа падналите косми, после идва да ми го покаже демонстративно, че да видя какво адско дело съм сътворила! Колко косми само съм направила...
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #12 -: Февруари 11, 2013, 09:24:07 »

Направо и аз се чудя дали някоя от двете крайности е за предпочитане. Аз съм доста разхвърляна, за себе си съм много далеч от идеалната домакиня, обаче някои неща ме хвърлят в дълбок потрес. Общо-взето моята идея как трябва да се поддържа домът е да си държиш ежедневното хаосче под контрол, за да не се стига изведнъж до огромен хаос, който трябва да оправяш цял ден. Тук обаче са на точно обратния принцип. Зарязвай каквото където ти падне, като изцапаш нещо, не си прави труда да го изчистиш, било то и нещо елементарно като да разсипеш малко кафе по барплота, в края на краищата ще стане нетърпимо и ще го изчистиш всичкото.  Rolling Eyes Нещо, което тук може и да не е толкова от значение, ама преместим ли се ще проведа кратка превъзпитателна програма, защото това адски ме побърква.  Razz Хем не съм някаква маниачка, просто ми се ще тези малки елементарни нещица да ги правят, не е като да ги карам да чистят и да търкат, просто като направят мизерийка, да си я оправят.  Rolling Eyes И да кажа все пак, че половинката ми помага в чистенето, има си някои задължения, които знае, че са негови и си ги върши, просто не се сеща да оправя след себе си дребните неща. Пък за зодиите специално за чистотата и аз не съм много убедена, че имат значение. Аз съм козирог, ама не съм много старателна, свекс е дева, пък като го гледам, много му дреме за ред и дисциплина.  Lol

А, по въпроса за телевизора, аз един от хубавите навици, които придобих тук, е, че се научих да стоя без телевизор.  Lol Вече можем да стоим със седмици без телевизора и да не ни направи впечатление. Включваме го като има мач или нещо подобно. И ще ни влезе в употреба, когато си вземем Плейстейшън  Cheesygrin
« Последна редакция: Февруари 11, 2013, 09:26:41 от Catherine » Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #13 -: Февруари 11, 2013, 09:30:10 »

А като се изсуша, отива в стаята и обира с мопа падналите косми, после идва да ми го покаже демонстративно, че да видя какво адско дело съм сътворила! Колко косми само съм направила...

неее, не е истина просто- не знаех, че има и други такива освен баща ми  Lol той редовно идва да покаже какво е изчистил- примерно ако има прах някъде (на най-най-високия гардероб, където никой не може да стигне без стълба) си топи пръста и го бута под носа ти...Върхът беше като един път мрънкаше на майка ми да измие чиниите и понеже тя си почиваше и не скочи веднага, той дойде в спалнята и й тръсна мръсната тенджера до леглото  Shocked Ама мислех, че тия  неща се случват само след 30 години брак и то почти няма други такива като него...Я кажете как се справяте, че майка ми постоянно се ядосва и се карат  Sad

Честно казано добре е да имаш чувство за хумор, ама ситуацията хич не е лека. Аз живеех едва ли не в постоянен страх и напрежение какво ли съм сгафила...
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #14 -: Февруари 11, 2013, 09:52:48 »

Зодиите не ме вдъхновяват особено щом става въпрос за ред,почистване, мрънкане и т.н Lol Просто мисля,че е до характер Lol.
Аз също съм Дева, но нямам маниашки уклони по отношение на постоянно чистене и поддържане на аптека.Даже не обичам и такъв тип домове,които са толкова облизани отвсякъде,че не личи някой да живее там - наричам ги погребални агенции Lol Ако пък ми се случи да попадна на гости на такова място ми е неуютно и некомфортно и повече не повтарям. Като цяло, в повечето случаи, усещам кога с някой не излъчваме  на 1 вълна и не попадам в много такива "погребални агенции" Smile Това беше офтопик Smile
А по темата най-дразнещото в мъжа ми е голямото мрънкане за всичко до полуда - Защо това така,защо онова иначе и постоянните наставления  кое къде да оставя, кое как да направя Blink Аз разбира се като добро Дева слушам и после си правя, което както преценя Cheesygrin
Между другото на работа съм се наслушала на забележки на мъже към жените им от сорта: Не си кълчи така краката; Това никак не ти стои добре; Как въобще ти хрумна да обуеш това; защо като знаеш,че ще пробваш еди какви си обувки, не си  облече нещо по подходящо Lol LolМъжете са доста по досадни мрънкалнци Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #15 -: Февруари 11, 2013, 10:02:50 »

Корни, просто му свикнах, спрях да му обръщам внимание и тези изцепки като да ми тикне парцала с прах (да, случва се и у нас Big grin) гледам да ги обръщам на майтап.

Разбира се, имаме си моментите, когато примерно и на мен не ми е до шеги и става скандалът. В последно време все се караме кой повече неща върши вкъщи. Защото аз му вдигах пара, че никакъв го няма, сама гледам детето и всичко, пък той ми надигаше, че си идвал от работа и почвал да чисти, защото било ужасно мръсно и нямало кой да погледне, как съм оставяла детето в толкова мръсно Cheesygrin
Истината е, че аз гледам детето на 95%, готвя, пазарувам (е, да, с него, за да ме закара, но често и сама мъкна торби), мия съдове, чистя баня и тоалетна, грижа се да има сапун, т.хартия и всичко друго такова, защото иначе като свърши тоалетният сапун и той минава на този за пране и изобщо не му пука, ще се изкъпе и с Мр.Пропър сигурно, ако друго не съм заредила, хвърлям боклука. А той...ЧИСТИ. Тоест - минава за прах и пуска прахосмукачка. И седнал да ми прави изречения даже. Нахалство. Да спра, че пак почнах да набирам, пък скоро не сме се карали, май схвана, че все пак не е на хотел и трябва и той да има ПОНЕ едно задължение.
Мен не ми тежат нещата, които правя, ама ме дразни да ми казва, че не правя нищо, защото правене на нещо за него е само ЧИСТЕНЕ и нищо друго Razz

Иначе ми прави добро впечатление, че не се впечатлява на нещата, които детето унищожава/цапа и т.н. Сигурно, защото то (все още) няма как да разбере да не удря по стената с дистанционното, защото го бели, а по стената остават черни следи...
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #16 -: Февруари 11, 2013, 10:12:22 »

Фей, честно да ти кажа всички тези неща, които изреди и аз ги правя- пазаруване, чистене на бани, зареждане на сапуни и препарати, готвене, но изобщо не ги приемам като задължение, става си лесно ей така междудругото- докато се къпя, ще измия банята и мивката; след пазар сменям за секунди сапуни и подобни; готвя, когато ми е кеф и т.н. Истински неприятното е точно чистенето. Така че ако мъж ти го е поел на 100%, това наистина не е малко. Поне мен би ме облекчило много.
Разбира се, ти гледаш и дете, което променя нещата напълно, но говоря за чисто домакинската част.

У нас мъж ми мие чинии повечето пъти (да кажем 70% от случаите) и подрежда прането и изхвърля боклука. Всичко друго си правя аз. Ама не ми тежи, защото имам в пъти повече време от него. Пък и вместо да му обяснявам какво да свърши и да го гледам как не го прави като хората, предпочитам аз да си го свърша  Razz Идеята е, че не сме се разпределяли, просто всеки се сеща за различни неща и си ги прави. Той никога няма да се сети да измие мивката, а аз  няма да се сетя да взема боклука на излизане...А често никой от нас не се сеща за нещо  Lol Обикновено първа съм аз все пак, ако банята не е мита със седмици, не мога да не забележа  и да не сетя да я измия, а той може без проблем да не забележи и с месеци сигурно  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #17 -: Февруари 11, 2013, 10:13:22 »

Аз пак казвам, аз съм си дразнител, защото съм доста разхвърляна и дрехите ми в дрешника са на топка, хахаха, обаче той с неговите изисквания...

Косми имало, да не ходя по чорапи, защото пускали пухчета по мокета, смятайте за 1 седмица 2 пухчета и това вече е кошмар.

Ама аз не ви доразказах за коша за пране. Имам мрежички за чорапи. Ако мрежичката е на коша отгоре, чорапите се слагат вътре, ако обаче е паднала вътре, се вади нова мрежичка и се пълни тя. Ако и тя е паднала вътре, щото е много сложно да се наведеш да я вдигнеш, чорапите се пускат вътре. Когато тръгна да пера изравям мрежички с по 2 чорапа вътре по реда на пропадането им в бездната на коша Cheesygrin

А за чистотата, що не съм измила прозорците, трябвало по 3-4 пъти годишно да се мият, кога пак ще переш пердетата, айде да измиеш ваната, че е мръсна, бе яяяя Cheesygrin
За сметка на това дори и да съм имала намерение да измия примерно банята, ако ми натякне така, ще я чакам да стане като на Централна гара от инат. Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #18 -: Февруари 11, 2013, 10:18:56 »

Преди и аз ги правех тези неща така "между другото", точно както си описала ти, и съм се включвала и в чистенето, не е било проблем, но с детето...е, ЩЕ ВИДИШ Lol Lol Lol Lol Ш-Е-Г-А! Но наистина се променят нещата. Обаче, винаги има обаче, зависи си много и какво е детето. Моето е дивак, не стои никъде за повече от 10 мин. без да вдигне блока на главата си, а има кротки деца, които ще ти позволят да си свършиш много неща, така че пак е относително и не може да се обобщава.

ПП. А, да, забравих прането. Пак съм аз Smile + Простиране и прибиране после.

Хахахаха, Утииии! Сега имам едни нови пантофи, червени, вчера го гледам се навел и обира нещо от мокета. След малко ми вика: "гледай, всичко е в червени пухчета от тия пантофи" Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #19 -: Февруари 11, 2013, 10:24:01 »

Е да, много е педантичен за такива неща, ама тръгне да чисти го мързи да изчисти под килимчето и се скатава, чисти отгоре-отгоре Cheesygrin Но на мен такива волности не се позволяват Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #20 -: Февруари 11, 2013, 10:34:12 »

Ут, я обясни за тези мрежи за чорапи- какъв им е смисълът? Като пускаш пералня, чорапите не се ли смесват пак с останалите дрехи- не вярвам да пускаш пералня само от чорапи, ще трябват седмици, че да се събере пълна и ще си седите боси през това време  Lol не съм виждала такъв кош, та се чудя.

Инак като си направим новата кухня, ще имаме 2 или 3 отделни коша за пране, че сега всичко е на едно и ръчно отделям белите дрехи и все става мазало...

Фей, досетих се, затова го споменах това с детето  Cheesygrin Ама все пак мъж ти и преди е бил поел чистенето, нали ;) Пък и можеше да ти го остави на теб, а той да поеме нещо по-приятно като готвенето например  Гледам аз хубавите страни пак  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #21 -: Февруари 11, 2013, 10:38:28 »

Нищо особено не е, просто мрежичка с цип, която се пуска заедно с другите дрехи в пералнята. Просто хем ми е по-лесно да ги простирам после, хем не се губят, изядени от пералнята Cheesygrin. В същите мрежички си пускам бикини и сутиени, уж за да се запазят по-добре и да не се раздърпат.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #22 -: Февруари 11, 2013, 10:42:58 »

Да, и преди повече той чистеше. Факт. Но той от всички домакински неща, това което със сигурност изобщо не може, е да готви. Така че хич не му е "приятно" Cheesygrin

И аз преди имах такива мрежички. Ама циповете се прецакаха и вече нямам. Сутиените и гащите в пералнята си се скапват, в каквото и да ги пускаш...
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #23 -: Февруари 11, 2013, 10:50:18 »

Хитро, ще си взема и аз такива мрежи, че нашите чорапи винаги са по един и изчезват дори да сме купили 10 чифта преди 2 дена...

Е, какво им има на сутиените пък? Моите ги пера относително рядко (като имам 5-6, се редуват и всеки се пере 1-2 пъти месечно някъде) и хубавите марки си издържат с години. Бикините се скапват по-бързо, ама аз нямам и желание да ползвам едни и същи 10 години, купувам нови и изхвърлям най-старите през няколко месеца...
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #24 -: Февруари 11, 2013, 10:58:10 »

Ха, това за чорапите в мрежичката наистина е хитро. И аз имам такава мрежичка и я ползвам точно за по-фини тъкани, понеже така пише на опаковката - че за това служи.  Lol Но никога не ми се хрумвало да я ползвам, за да не диря чорапите из прането  Red face
Активен

Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: