star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Нека котките бъдат с нас а.к.а Тема за старите моми без смисъл в живота
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека котките бъдат с нас а.к.а Тема за старите моми без смисъл в живота  (Прочетена 16934 пъти)
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #75 -: Февруари 09, 2013, 09:23:36 »

Пък аз искам Аля да ми направи една личностна характеристика. Образа, който вижда тук. Много ще ми е интересно. Тъй като гледам е тръгнала... Може на лични, ама хич не ми пречи и тук. Любопитно ми е,  Smile
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #76 -: Февруари 10, 2013, 22:25:45 »

Това Аля аз ли съм ? Защото викаш,че съм тръгнала да анализирам,пък аз се върнах назад и не видях да съм философствала особено.
Активен
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #77 -: Февруари 13, 2013, 14:17:33 »

Това Аля аз ли съм ? Защото викаш,че съм тръгнала да анализирам,пък аз се върнах назад и не видях да съм философствала особено.

да, бе ти си, ами. И друг път съм те наричала така. Не че си философствала, просто някъде спомена, че имаш някакво изградено мнение за почти всеки един тук, та затова.... както и да е.  Smile
Активен

Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: