star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Нека котките бъдат с нас а.к.а Тема за старите моми без смисъл в живота
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека котките бъдат с нас а.к.а Тема за старите моми без смисъл в живота  (Прочетена 16935 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #50 -: Февруари 08, 2013, 15:33:05 »

готово Хепи - пожелавам бебе на всички искащи бебе и котка на всички искащи котка  Lol .. Аз имам и от двете и ми идва да ви изритам всичките по задниците за глупостите, дето ги пишете от два дни Razz  Razz Razz
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16533

A believer

« Отговор #51 -: Февруари 08, 2013, 15:35:29 »

Е не, сега пък някой се обижда, че не му пожелават бебе. Ебаси шоуто стана Cheesygrin

Да не правите бебе?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #52 -: Февруари 08, 2013, 15:42:13 »

Не бе, не се обиждам! Просто казвам към кой да си насочват бебе енергията и всички да бъдем щастливи! Не, ще гледам да се дипломирам, да имам трудов стаж 2 години и тогава ще говорим. Пък и аз искам да съм госпожа и тогава да се размножА!
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #53 -: Февруари 08, 2013, 15:43:59 »

Еми ето затова не ти пожелават бебе, щото изобщо не го обмисляш в скоро време.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #54 -: Февруари 08, 2013, 15:54:55 »

Ти обмисляш ли го? Катрин?

Пък и покрай един гаф на 1ви януари можеше и необмислено да ми се случи, кой знае Cheesygrin
Активен

Моето име е Любов.
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #55 -: Февруари 08, 2013, 16:39:54 »

Ами всъщност не, не го обмислям за следващата минимум една година (ама по-скоро две-три). Не знам защо съм от хората, за кото се предполага, че ще се обебват скоро. Категорична съм, че искам да имам деца някой ден, а ако случайно не мога да имам - да осиновя или да бъда приемен родител. В смисъл, не си представям живота си без деца под никаква форма и съм обмислила подробно всички варианти, поинтересувала съм се как стоят нещата с всеки от вариантите. Просто не ми е на дневен ред това в момента и при мен шансовете да стане случайно клонят към 0. Ако се случи по някакъв магически начин, няма да абортирам, нали, ама все пак добре си се пазя. Абе общо-взето много сбъркано се получи всичко това, дори не разбрах как една шега ескалира до толкова масова обида, голяма работа, пък, много сте чувствителни  Razz Явно аз съм дебелокожа, за да се майтапя с тема, която явно е болна на всички, ама пък можеше и без толкова крайности да потулим цялото нещо. Ето, ние с Ути по колко ожесточени начини сме спорили във форума, до първа кръв, дето се вика, и сме се обиждали взаимно, ма ето ни пак от едната страна на барикадата и сме си ОК, не сме си развалили впечатленията и отношенията. Силно се надявам случаят да е подобен и с този безумен скандал  Rolling Eyes Моля ви, говорете си за бебета, пожелавайте си бебета, питайте се за бебета аз повече няма да се намесвам или да се гъбаркам, само, моля ви, не ме намесвайте в пожеланията. И аз ще си пазя котките за себе си.  Razz
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #56 -: Февруари 08, 2013, 17:28:31 »

Утихнаха ли страстите, че няколко часа не съм влизала  Cheesygrin
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1660

« Отговор #57 -: Февруари 08, 2013, 17:37:08 »

Аз в спора няма да се включвам, ама, ако имате нужда от изкупителна жертва, на която да пожелавате бебета се кандидатирам  Cheesygrin За протокола: котки имаме два броя, така че там вече съм се отчела  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15632

« Отговор #58 -: Февруари 08, 2013, 18:26:31 »

Хепи, бих искала да ти отговоря, ама лично аз бебе, поне доколкото помня, съм пожелавала тук ВЕДНЪЖ, на Ути, ЗАЩОТО тя сама написа, че иска/планира в близките години.

Але, на теб мога да ти кажа защо си зла, ама не искам другите да се обидят или ти, че въртя въпроса около бременността, затова  Plaster

Поздравявам ви с моята котка, омазана с бисвити и по веждите (избягвам да й слагам снимки тук, ама за разведряване на атмосферата):

Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #59 -: Февруари 08, 2013, 18:32:06 »

Много ти е хубава котката  Cheesygrin Че и по луис-кароловски усмихната  Stuart
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #60 -: Февруари 08, 2013, 18:55:08 »

По тая логика ще съм била заплодена по-голямата част от живота си. Абе мен ми идва отвътре,пък и съм неначесана явно.

Т'ва дете толкова да прилича на мъжа ти,че не е истина. Абсолютно съм убедена,че ти е втръснало да го слушаш,но пък си представям на него колко му е гордо.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #61 -: Февруари 08, 2013, 21:06:24 »

И сега да добавя към Хепи- не знам защо се чудиш,че не ти пожелават . Първо,че рядко се вясваш,второ на всички ни е пределно ясно през какви препятствия минаваш и какви трудности преодоляваш-остава на разстроен пост и ексик ти е някой да залепи - ми направи си едно бебе,че да ти се усмихне живота. Трето,до оня ден помня,че ставаше дума какви планове и картини кроиш,стажове,реализация,някак това не се вързва с бебета.

Ясно,че часовниа ти тиктака,ама не е било лично,а логично.

И между другото много се чудя на женското съсловие и тия биологични напъни. Мисля си, ако сме по-затворени социално,нямаш досег с обществените догми и порядки дали пак ще забие яко рано. Наведе ме мисълта,че оня ден четох за един монашески орден от Испания и една разпопена монахиня обясняваше за битието и душевността,която придобиват. Беше много интересно.

Много мисля,сега на гладен стомах.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15632

« Отговор #62 -: Февруари 08, 2013, 21:30:59 »

1. Аз ще приема на Алето извинението, защото мен нейната реакция там в оная история с пожеланието към Ути, наистина ме засегна. Сега вече си я обяснявам, но тогава ме натъжи.

2. Але, не мисля, че "ти идва отвътре", смятам, че обичайно си премерена и незаядлива. Ама пък някой път като набереш...ставаш като мен (жена и свлачище като тръгнат...не мож ги спря Lol).

3. Не, не ми е писнало да ми го казват Cheesygrin Кеф ми е. Кумата заяви, че това дете нямало нищо общо с мен Lol А мъжът, като цяло, каквото и да похвалят детето, само мълчи и се дуе. Снощи обаче ми обясни как детето е високо и фино, защото се е метнало на него. Аз щото съм ниска и дебела, нали знаете.

4. И аз си разсъждавам в последно време за часовниците. Най-вече си мислех дали на всичките (теб, Ути, Кат, Корни) не ви избиха балансите точно от часовниците? И то дори на някаква неосъзнато ниво...Ама не искам да споря с никого, че иска бебе, а той ме убеждава, че не иска. Вярвам ви. Само си разсъждавам за себе си...
Но твоята теза ме замисли...Едва ли, ако определени обстоятелства не бяха на лице, щяхме да имаме деца. Но аз за себе си мога да кажа, че исках продължение на любовта ми с този мъж. По-скоро това беше. Бе...по-простонародно - неговата семка Lol Бизар преди беше казала нещо в тоя дух, което ми хареса - минаване на следващото ниво. Не ми е пукало, че съм на 27, 35 или пък че всичките ми приятелки вече имат деца. Не ме водеше това. Движеха ме неща в далеч по-малък социум. А именно -собственото ни семейство. Заедно сме от години, обичаме се и в един момент просто го почувствах в себе си - искам продължението Smile То дойде и ни разказа играта Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #63 -: Февруари 08, 2013, 21:52:21 »

Фей, точка 4 изби рибата, на фона на всичко изписано.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #64 -: Февруари 08, 2013, 22:00:26 »

Многоточие - Не е така Фей,бремеността по никакъв начин не се е отразила на заядливостта ми,по-скоро ме направи по-мила или поне така чувам от хора,които не знаят. Че съм много сладуреста. Пък за часовника - не мога да кажа за другите,но при мен липсва,нито тиктака,нито в момента лепна от захар. Предполагам си и личи.

Хареса ми последната точка,но честно казано ми е малко като готов отговор в повечето случаи,а дефакто не е реален. Примерно- че не обичам да говоря с недомлъвки,като имам нещо на ум...с такова впечатление съм останала от Джъст,която непримиримо иска/ше тия неща и често се е аргументирала с "как другите ги имали вече" . Неразбираемо ми е ,но пък се оказа,че аз нито се трогвам особено,нито се старая да задълбая емоционално,та си идвам малко инфантилно роботизирана.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #65 -: Февруари 08, 2013, 22:12:30 »

Ма не, на хората не им става явно, че ти може принципно много да искаш дечица и да милееш за тях, но колко е просто - не ги искаш сега!
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #66 -: Февруари 08, 2013, 22:12:51 »

Реших, че сте ми посветили тема, пък вие злобеете (да не пропусна - ПАК)!  Cheesygrin

Аз вече знам със сигурност, че моето желание за бебета и брак идват само от околните, от техните постижения в тази сфера. Преди се чудех, анализирах и много го мислих, но Алето забременя и ме хвана неподготвена и буквално се изплаших, паникьосах и ми стана зле. И преди съм ревала от умиление на форумни истории, много реално ги приемам нещата, но в случая прехвърлих върху мен и осъзнах колко не съм готова и май и още не искам. Просто ми е скучно и животът ми не е толкова динамичен, понеже и годините напредват, аз имам състезателен дух и съм си решила, че това ще разнообрази и осмисли живота ми. Сега не съм убедена, че искам това без оглед на нищо друго. Баси, не мога да обясня по-хубаво, дано не обидя някой. (по- конкретно Алето) Smile
« Последна редакция: Февруари 08, 2013, 22:18:01 от Fata morgana » Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
aleto
Newbie
*

« Отговор #67 -: Февруари 08, 2013, 22:29:01 »

Алето не е тънкообидна,след като самото Але беше с подкосена колянна капачка около половин час.

Фата,аз не искам ти да бременееш,малко егоистично звучи,ама много искам да те видя в милиони приключения и заплетени мрежи. Па и вземи да боцкаш вече.

П.С Тоз подпис...
Активен
Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #68 -: Февруари 08, 2013, 22:39:04 »

Да си кажа и аз.
Мен постоянно ме питат за бебета, сватба, около хиляда и двеста пъти ми е задаван въпроса „А вие кога?”, „Ауу 7 години заедно, нещо сватба, деца?” и все в този дух, хич не си го слагам на сърце, усмихвам се, отговарям шеговито и толкоз. А, един път една ми каза, че съм изтървала вече влака ( на 27 съм), една друга пък ми сподели, че за нея жените трябвало да раждат до 26-7 години, после били твърде стари, е тогава стана малко грозно, но тя си го просеше.
Моите и неговите родители пък само това мелят, много са симпатични. Някой път ми иде да родя, ей така, само, за да ги зарадвам Lol. Постоянно питат, само за това си говорят. Знам обаче, че само мисълта за внуци ги прави толкова щастливи, че сърце не ми дава да се дразня. Аз знам, че не искам дете сега и поне още година-две, но не ми пречи някой да ми пожелава, да ме пита, все ми е едно. Усмихвам се и толкова. Пък аз хич не съм от спокойните, лесно се изнервям, лесно паля, но тази тема някак не ме прави раздразнителна. Тъй че пожелавайте ми колкото си искате, аз нося много на приказки за бебета, сватби и апартаменти Cheesygrin.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #69 -: Февруари 08, 2013, 22:45:28 »

Хах, съмнявам се да ме видиш в такива неща, страхлива и предпазлива съм, май не ми стиска много точно за това. Smile
За подписа, видях го някъде, хареса ми много и съвпадна с мислите ми, та го лепнах, не идва от драматична истинска любовна мъка. Нали си падам много по един кретен, който не е кой знае какво и така. Да не задълбаваме, че скоро говорихме пак за същото, за бебето исках да кажа и толкова. Smile

Хаха, ето виц за стари моми, да си дойде темата на мястото : Ако сте хубава, умна и забавна, а все още си нямате мъж, спрете да вярвате на майка си, че сте хубава, умна и забавна. Lol

Лилия!  Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #70 -: Февруари 08, 2013, 22:53:05 »

Тоз подпис, тоз подпис, върна ме в тийнейджърските години... Ина Григорова си остана една от най-ярките личности на моята младост (муахахаха). Има доста добри текстове и стихове. Жалко, темата не е подходяща, иначе бих постнала най-любимия ми.
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #71 -: Февруари 08, 2013, 22:53:27 »

Аз ако родя сега, детето ми просто няма да има майката, която бих искала да има. Самата аз толкова често се чувствам като малко дете, че не е истина. Никаква майка не мога да бъда на тоя етап, пък и... абе не му е времето, просто не му е, усещам го. Някак и аз като Фата се плаша и мисълта не ме привлича. А и фактът, че всички около мен масово НЕ СЕ плодят, спомага.  Lol

Ния, поствай, коткарката позволява, пък това си е нашата тема с Ути  Razz
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #72 -: Февруари 08, 2013, 22:58:24 »

Малко мелодраматично, като за коткарки  Cheesygrin

ПАТЕНТ

Питаш дали и другите
съм обичала така.
Не. Няма две любови.
Нека другите кръстят чувствата си
както пожелаят.
Аз твърдя: само ние се обичаме
само този път.
Един лингвист ми каза:
Ескимосите нямат дума за лед.
Има син лед, бял лед, прозрачен лед,
сух лед и всякакъв друг.
Питаш ги: Как казвате лед изобщо?
Покажи ни го, казват, и ще го назовем.
Защото в света няма лед изобщо,
и няма абстрактен огън.

Аз твърдя: само ние се обичаме
само този път.
Другите да си намерят дума.
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #73 -: Февруари 09, 2013, 09:09:01 »

Аз пък никъде не съм казвала, че не искам бебе  Razz Вярно, не го искам сега, но не съм се ядосвала, като ми го пожелават, малко смешно ми става понякога как това излиза решение на всички проблеми, но на една част от мен й става мило като някой ми намекне за бебе   Smile

Сигурно сега всички се изумиха  Cheesygrin
Но мантрата много си ми харесваше и още ми е тъжно, че ще отпадне  Cry
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #74 -: Февруари 09, 2013, 09:22:07 »

Ния, разкошно е Stuart

Корни, че кой е казал да отпадне мантрата? Отпада моята мантра с котките, очевидно. Тая за бебетата си вАжи  Cheesygrin
Активен

Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: