star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Нека котките бъдат с нас а.к.а Тема за старите моми без смисъл в живота
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека котките бъдат с нас а.к.а Тема за старите моми без смисъл в живота  (Прочетена 16931 пъти)
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #25 -: Февруари 08, 2013, 12:01:51 »

Кат, всички дружно се смяхме докато вие отявлено не започнахте да прекалявате и от шегичка стана по-досадно от сборник с всички въпроси за обебване на Галина, том 1.
Активен

C’est tout!
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #26 -: Февруари 08, 2013, 12:03:49 »

Съгласна съм с Мишел. И пак казвам, че тая шега си беше смешна само на вас, дето сте си я измислили. Като тия дето разправят някакви тъпи вицове и сами си им се смеят.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #27 -: Февруари 08, 2013, 12:04:30 »

Кат, всички дружно се смяхме докато вие отявлено не започнахте да прекалявате и от шегичка стана по-досадно от сборник с всички въпроси за обебване на Галина, том 1.
Lol Lol Lol

Аз да си кажа,че след като Ут изреагира на Лора и се изхилих просто много силно,викам си т'ва па и т'ва къде тръгна  Lol

Феята дойде с тигана по главата. Ох,почнах вече да се хиля какви сме оси.
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #28 -: Февруари 08, 2013, 12:08:22 »

Има едно нещо, наречено игнор и аз доста често го използвам, когато някои хора си се смеят самички за неща, които не ме засягат и не са ми интересни, че даже и да ги намирам за проява на лош вкус. Не сме първите във форумната история, които са го правили това в общите теми и които леко или не толкова леко са прекрачили границата. Може ли човек да се пошегува, дори и с глуповат и елементарен подход (след като има с кого заедно да се смеем, естествено, че ще се полигавим, преди дискусията да замре), но после като всички скочат колко било тъпо, обидно, неуместно и никой не смее от нас да си каже какво му е на душата от страх... От снежна топка стана на обидна лавина, егати. Никой не е имал намерението да се стига дотук, очевидно. Ако си мислите, че ми е много кеф да се дракам за това без дори да имам нещо против деца и бебета, значи не се познаваме достатъчно...
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #29 -: Февруари 08, 2013, 12:16:37 »

Вие сами не позволихте на хората да ви игнорират.
Активен

C’est tout!
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #30 -: Февруари 08, 2013, 12:19:20 »

Да, ако след вчерашния майтап с изгребаното котешко ако не бяха наскачали обидени, гаранция, че днес въобще нямаше да е на дневен ред дискусията. Естествено, че след като ме обявят за враг номер 1 на форумните бебета, ще скоча да се защитя и да обясня, че даже и да възроптая, че на една шега скачат засегнати дори хора, към които иронията даже не е била насочена.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« Отговор #31 -: Февруари 08, 2013, 12:19:56 »

С други думи - не се правете на по-малко изтрещели от нас! Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*

« Отговор #32 -: Февруари 08, 2013, 12:24:56 »

Кат,аз лично съм адски изненадана от подскоците ти. Досега толкова да се вълнуваш за нещо толкова елементарно не съм те виждала,даже като ти набиваха канчето за бездомниците пак не беше толкова трогната.

И да завърша с мъдрите думи на поета "Той е силен
като парфюм остава!
Пробвах всичко да го забравя!
... С очите по мене рани прави!
Не съм видяла друг да може така!
Той налива, където има жажда
без да спира и става страшно!"
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #33 -: Февруари 08, 2013, 12:32:30 »

Але, ама не е ли ясно като бял ден, че ми е адски криво от развоя на ситуацията и след като се опитвам да обясня, ме натикват още по-дълбоко в ла*ната, видиш ли, к'ва съм гад и как мразя децата и преча на хората да ги обичат. Ми не, не мразя децата, обичам децата, радвам им се, хеле пък на форумните, кой изобщо го реши това, че с Утопия пречим на хората да споделят за децата си? Защо? Естествено, че скачам, защото излязохме по-черни от дявола, че даже и хора, които по принцип нямат никакво отношение към темата, се почувстваха засегнати и решиха да ни размахат пръст как могло да сме такива... Ако бях предположила дори за секунда, че чувството за хумор мистериозно се е изпарило от 80% от форума и изведнъж са станали толкова тънкообидни, щях ли дори да си помисля да напиша нещо?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #34 -: Февруари 08, 2013, 12:33:35 »

Според мен това се получава, защото и двете групи хора не са си пили хапчетата. Иначе едната група щеше да се кротне по-скоро. Аз поне си признавам.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #35 -: Февруари 08, 2013, 12:34:46 »

Аз съм си пила хапчетата... ама за контрацепция  Razz Другите не  Lol
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #36 -: Февруари 08, 2013, 12:36:59 »

Абе ти как влизаш толкоз от работа?

Кат,оляхте се с тая шега,не го обмисляй толкова издълбоко и отдалече,не е сложно. Шегата се изроди и не е забавна от известно време.

Друг е въпросът,че последния месец не е минало ден без скандал и в повечето случаи сме пак същите намесени.
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #37 -: Февруари 08, 2013, 12:38:21 »

Кога се изроди, след третия и последен пост от един ред по въпроса ли? Шегата спря да е шега доста отдавна, сега сме на етап "съдебно производство срещу обвиняемите котколюбителки и бебемразки Утопия и Катрин".
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #38 -: Февруари 08, 2013, 12:38:29 »

То или влизаш, или не, никъде не пише колко.

Ааа, не съм съгласна, аз в последно врме се държа много културно и обикновено разтървавам в споровете, за първи път от месеци си изпуснах нервите онзи ден в спора с теб.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #39 -: Февруари 08, 2013, 12:47:06 »

Не е вярно това,Ут,кучешката новогодишна с Катерина пак вие я подкарахте,че и аз се намесих на другия ден и съвсем осрах нещата. После пак имаше оня с Феята,дето оставих на самотек и вие се изядохте в последствие. Същия ден с теб за тая прословута четка за котешки косми. Има още 1-2,дето не ми се мислят особено. Яко ни дрънчат кратуните и все сме същите.
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #40 -: Февруари 08, 2013, 12:50:10 »

Еми лесно запалими сме  Razz Пак е по-весело от някои месеци на безтегловност, в които всеки се е умълчал и си гледа в паничката и тука все едно не е форум, ами библиотека.  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #41 -: Февруари 08, 2013, 12:51:01 »

Не мисля, станала съм много по-уравновесена от преди все пак Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #42 -: Февруари 08, 2013, 12:56:08 »

Гьотере Smile Човекът-Ганди си ти Smile

А аз дето се гордях,че си контролирам гнева супер успешно ,кви ги бях склонна да бълвам в последно време. Тръх.

Ми не,че се бяхме умълчали,но пък поне да се карахме за нещо по-стойностно,в смисъл оня ден спора ни преди да премине на "ти кво толкоз си направила в живота" за мен беше горе-долу идеен . Както и кучешката новогодишна. Сега от вчера е само надцак с тоя или оня.
Казват,че галенето на котета успокоява,аз освен моето си пусе да пипам.
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #43 -: Февруари 08, 2013, 12:58:53 »

Пипай, Але, със сигурност ще те успокои  Cheesygrin Освен всички така да постъпим  Razz В своя защита искам да кажа, че последният месец ми е ужасно напрегнат, зле съм с нервите, уморена, ревлива и избухлива съм и явно всичко това се отразява и във форума.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #44 -: Февруари 08, 2013, 13:08:17 »

Аз пък нямам намерение да се оправдавам, съвсем адекватна съм си Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #45 -: Февруари 08, 2013, 13:11:24 »

Абе и аз съм адекватна, просто съм чувствителна и нямам цедка в момента. Друг път може да съм се сдържала, просто сега си плещя без да се съобразявам и явно нагазих в нивата здраво.  Razz
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #46 -: Февруари 08, 2013, 13:44:32 »

Форумът е най-оживен, когота има скандал или бебе.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #47 -: Февруари 08, 2013, 15:07:01 »

Искам само да кажа, че в последно време не пиша по ред причини, но не съм спирала да чета нито ден и да намирам някякъв вид спасение и отмора тука.
Съвсем чистосърдечно споделям, че просто се отвратих от събитията през последните 2 дни и някак ми се промени мнението за някои хора. Не съм вярвала, че еднократна случка може толкова да ме отблъсне при положение, че се познаваме, споделяме и говорим от години. Може би в такива ситуации се виждат хората какви са.

Чудя се много нещо!!! Значи аз съм една от малкото, които нямат деца, но имат стабилна връзка от много години. Защо на мен никой не ми пожелава бебе? Наистина питам, не е някаква уловка това!

ПС И моля само някой да не ми казва, че като не съм писала по така наречения ви спор, нямам право на мнение. Все пак станах свидетел и имам такова.
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #48 -: Февруари 08, 2013, 15:09:53 »

Предполагам, защото учиш медицина и не планираш скоро бебе.

Аз пък не виждам какво толкова невероятно отблъскащо се е случило, никой нищо гадно не е казал, просто се сдърпахме, както и друг път, чудо голямо.

П.С: някои събития наистина променят мнението ти за даден човек, няма как.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #49 -: Февруари 08, 2013, 15:18:17 »

Това, че уча медицина няма особено значение и е нещо, с което не смятам да се съобразя, защото означава още поне 7 години да нямам дете. Който наистина иска се справя Smile Да не говорим, че имам не една колежка с дете и се справят момичетата. Едната даже 4та година има 6.00 успех, а има дете отпреди университета.

Ако някой има желание да пожелава на някой бебе- всички сте добре дошли в моя храм. При мен нещата се промениха и биологичният ми часовник ме побърква Smile
« Последна редакция: Февруари 08, 2013, 15:31:43 от HappyHeart » Активен

Моето име е Любов.
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: