star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Нека котките бъдат с нас а.к.а Тема за старите моми без смисъл в живота
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека котките бъдат с нас а.к.а Тема за старите моми без смисъл в живота  (Прочетена 16917 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« -: Февруари 08, 2013, 10:53:12 »

Преупреждение: Това е тема, в която всеки споменал забранената дума ще бъде банван и наказван с разглеждане на снимки на бебешки акота Exclamation

Чувството за хумор е задължително.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #1 -: Февруари 08, 2013, 10:56:53 »

Lol Lol Lol Ути, ти не мислиш ли вече за второ? Да питам аз  Sneaky
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #2 -: Февруари 08, 2013, 11:15:54 »

Не виждам какво общо има това с чувството за хумор .

Сега е просто детска игра заяждане на дребно. Знаем си позициите,но голямо търкане в носа стана. Че даже и тема,аз лично бих ти се обидила Ут,ако бях на мястото на Лъвицата. Голямо преекспониране,че чак и използваш това "стари моми" в заглавието на изречение.

Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #3 -: Февруари 08, 2013, 11:17:23 »

Тъкмо щях да кажа, че макар и да съм от тези без бебе, не виждам смисъла на тая тема в случая...?

Разбирам целия спам да е изрязан, ама да излиза така само като тема за злобеене, тъпо е  Rolling Eyes

Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #4 -: Февруари 08, 2013, 11:22:33 »

Ами примерно защо да не го сложат тук целия спам, какъв е проблемът? И бидейки това нашата си тема, искам да кажа, че аз пък също съм обидена от начина, по който подхождат всички, и ми е много, ама много неприятно, че от една шега ни набедиха с Утопия за някакви пълни гадове, все едно не знам и аз какво... Ми нечестно е, съжалявам. На мен пък не ми е приятно да се държат с мен като с някакъв злодей, при положение, че не съм, просто се шегувам с нещо, което като отношение ме дразни. Ако темата, в която крякахме, беше която и да е друга, а не "Да се похвалим", бих си замълчала, ама просто реших, че идеята на Лъвицата не е да се оплаква и не с тази нагласа е влязла точно в тази тема. Тя влезе, за да каже как не смеела от нас да се оплаче. Все едно, братче, не знам какви гадини мръсни сме тука и злобеем срещу чуждото нещастие. Е такова мнение ли имате за нас, егати?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Февруари 08, 2013, 11:26:40 »

Защото и аз се обидих. Много злоба, много дребнавост, лични нападки, че вече драми кой го било страх да споделя, как съм щяла да реагирам...много обидно.
« Последна редакция: Февруари 08, 2013, 11:31:38 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*

« Отговор #6 -: Февруари 08, 2013, 11:31:35 »

Ми аз почвам да се замислям честно казано, наистина не знам какво ви става на вас двете,в желание да се изтъкне,че бебешките отношения са дразнител.

Аз при последните си скандали по точно тази тема,не помня нито една от вас двете да каза и "гък" . Оттогава нито някой е пожелавал бебета,нито пък е казвал това любимото "ще видите вие" . И изобщо за мен тоя случай си мина и замина,но вие май тепърва почвате,че не се и спирате.

Не е шега държанието ви,колкото и да се пънете да се изкарате весели и забавни,сега си е чиста подигравка и "дразнене на маймунките" . И въпреки че аз по принцип съм на вашата идея,в момента държанието ви е много грозно. Включая на Ути срязването към Лора оня ден, аз също ставам отвратителна,но много горчиво става.Почва да липсва елементарно съобразяване в мерака си да покажем пък колко ненавист таим към бебетата, едва ли не.

Утопия,не знам на теб какво ти става,ама си много изнежена напоследък. На какво се обиди- на стара мома ли? Че ти смяташ ли се за такава,аз ако те нарека "стисната лелка" и натова ли ще се обидиш,па макар и да няма нищо общо с теб?
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #7 -: Февруари 08, 2013, 11:34:33 »

Кажи ми точно как да не съм изнежена, като ми предстои операция и още не знам със 100% сигурност дали нямам сериозно заболяване, даже няма да го напиша, щото ме е страх?

Не, не се засегнах на стари моми. Ядосах се, че с теб си спорихме нещо и Лора като чу бебе и айде вече всенародни тържества, все едно само това в целия спор беше смислено, и даже не я срязах кой знае колко, казах й, че включването й е неадекватно, койййй знае кво е станало вече!

И второ, това с Лъвчето много ме обиди, все едно ако си сподели за детенцето, ще й кажем да млъкне, тотално преекспониране вече.

Кипна ми просто, и аз изтрещях. Ма ако те ще се правят на интресни, и аз ще се правя. Нали сме в детската градина, аз поне така разбрах.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #8 -: Февруари 08, 2013, 11:38:38 »

Аз не помня нито една от нас някога да е казвала, че мрази бебета или никога не иска да има деца. Нито пък да се е дразнила на това, че някой споделя за собственото си дете. Нито каквото и да е друго. И да, Але, колкото и да не ти се вярва, започна на шега и си спомням много добре как започна. Ако не се опасявах, че пак ще ме набедите как съм се обяснявала и оправдавала, щях да припомня как точно стана и откъде тръгна. Но когато в ценностната ти система стоят по-различни неща от на мнозинството, явно ставаш злодей. И на мен ми се трупа от много отдавна, защото когато и да се спомене нещо я за апартамента и изнасянето, я за факта, че нямам планове тая година да правя деца и ползвам контрацепция, се почва с "Ти ще видиш, давам ти еди-какъв си срок"...  Rolling Eyes Простете, че не го намирам за уместно, егати. Все си трая, но сега просто реших да го обърна на майтап. От известно време се майтапим, че ще завършваме с пожелание за бебета, а аз просто реших, че нямам бебе и не е уместно, така че ще пожелавам котки. И си спазих заканата, просто някои се оказаха много тънкообидни.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #9 -: Февруари 08, 2013, 11:41:08 »

Още котешките ви шеги в другите теми бяха детински, но тази тема признава не допусках, че може да пръкнете...
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #10 -: Февруари 08, 2013, 11:41:36 »

По същия начин,по който Лъвицата не спи от тревога заради малката и си го леко изля тук,по същия начин да не си изнежена.

Всеки си има тревоги на рамената,ама да си разтоварим негативния багаж на другите,вече идва в множко.

Аз предлагам да не си говорите/ме известно време,защото е просто адски неприятно вече и на мен ми се изпаряват всякакви мили чувства към който и да е тук. Т'ва е за първи път от 8-9 години. Като не отричам,че аз съм част от проблема.

Катерин,ти реагираш точно-След дъжд качулка. Закъде тепърва тръгваш? Че и аргументи прилагаш и не знам си какво,къде спа като от миналата година се карах точно за тия неща,на теб сега изведнъж ти трепна и почна да се впускаш в полемики как не ти било приятно ако някой спомене нещо в тоя дух. Ми свърши тоя скандал вече,не вярвам някой да си отвори устата пак с подобни пожелания,ама айде сега дай да им натриваме носа до последно.

И честно казано,май само вие двете си мислите,че продължава да е забавно.
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #11 -: Февруари 08, 2013, 11:42:40 »

кво ви става бе  Blink
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #12 -: Февруари 08, 2013, 11:43:10 »

Аз сега съм миролюбиво настроена, виждам на какво се обиждат и двете страни и ми се иска всички да се сдобрим и да живеем в мир, ама едва ли ще стане  Cheesygrin

Може би ни гони всеобщо ПМС...?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #13 -: Февруари 08, 2013, 11:43:51 »

Не, от известно време не мисля, че е забавно, отвратително е. И на мен ми се изпаряват всякакви хубави чувства и спирам вече.
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #14 -: Февруари 08, 2013, 11:45:32 »

Може би ни гони всеобщо ПМС...?

Алето най-вече Lol
Активен

C’est tout!
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #15 -: Февруари 08, 2013, 11:47:40 »

Естествено, че не е забавно, откакто станахме виновни за Втората световна война и за това, че никой не можел от нас да си сподели проблемите. Докато майтапът беше "И бебета за всички", някак не беше обидно, не знам защо, ама изведнъж стана.  Rolling Eyes Отде да знам къде съм спала, когато се водеха дискусиите, учудвам се, че не съм взела отношение, може би съм си имала други неща на главата примерно. Всъщност нямаше да се стигне до никакви грозни развития, ако просто ни бяхте игнорирали, нали ужким това проповядвате? Да си "лаламе". Гаранция, че щяхме след първия майтап да спрем и да забравим, и всичко щеше да е цветя и рози.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #16 -: Февруари 08, 2013, 11:49:32 »

На мен лично от бебешкото вмъкване на Лора ми избиха бушоните, явно е била последната капка в бебешката ми чаша Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #17 -: Февруари 08, 2013, 11:53:37 »

Сега ако пожелая мир и по едно бебе, ще ме набиете ли с камъни  Lol

За мен 'пожеланието" е точно това- мантра, шеговита, но без лоши чувства, като "хайде със здраве". Беше ми готино, че си имахме наша форумна закачка "хайде с бебе" вместо "хайде със здраве". Не знам в кой момент се изроди и промени, но се надявам пак да можем да се шегуваме, без никой да се обижда, недоумявам за връзката между тая стара закачка и неписането в бебешкия раздел  Confused
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #18 -: Февруари 08, 2013, 11:54:11 »

И аз недоумявам как ескалираха така нещата, ама така е в дългите връзки, има и скандали Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #19 -: Февруари 08, 2013, 11:54:50 »

Ми и аз така мислих,че ще спрете,ама днес влизам и в 3 теми тия дрязги,че и отделна лична пусната. Та и ги разбирам,защо някои хора се чувстват некомфортно. Да не говорим,че си видях ника около двайсет пъти и даже не знаех какво съм казала и дали трябва да се оправдавам. Lol

И по принцип е така с комедиите,една шега се изтърква бързо,един-два пъти и им свършва живота. Малко стана като Алф и трите му вица.

Както вика татю,втилявате се. А пък гледам повечето трупат негативизъм. Аз като се карам,карам и минава.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #20 -: Февруари 08, 2013, 11:56:09 »

Това за трите теми не е по моя вина, ааа Cheesygrin Аз си направих, за да си мрънкам на воля и да не спамя Cheesygrin
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #21 -: Февруари 08, 2013, 11:57:31 »

Ми явно закачката ви звучи подигравателно към всички, които не са във вашата житейска ситуация, имат по минимум едно дете и са били повод тази шегичка да започне... Много далеко от главният.

Инак и аз тая сутрин се изумих как в три теми се лала едно и също, чак мен ме издразни иначе сладурският бъзик с котките.
Активен

C’est tout!
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #22 -: Февруари 08, 2013, 11:57:54 »

Корни, изроди се, понеже имах неблагоразумието да си помисля "Те пожелават бебета, щото си имат и знаят, че е яко, аз обаче нямам, за сметка на това пък имам котки и знам, че е яко, така че ще пожелавам котки"  Lol Беше иронично намигване, чувствителните майчини души явно решиха, че е някаква атака към тях и децата им, което не разбрах много откъде дойде, ама нейсе. За информация на всички - не мразя деца, не мразя ничии деца, най-малко форумни деца, нямам против да се говори за деца, всичко е просто едно иронично намигане да не се взимаме много навътре и ето, точно това се случи.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #23 -: Февруари 08, 2013, 11:58:25 »

Еми да, идеята й беше да звучи къде шеговито, къде подигравателно, за да се усетят хората и да може да се спори и на други, освен бебешки теми в крайна сметка.

Щото веднъж с Алето да се скараме за нещо, както си трябва, и веднага някой каза бебе и айдеее, край с темата на спора. Човек вече не може да се скара като хората в тоя форум.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #24 -: Февруари 08, 2013, 11:59:21 »

Ама и моето беше "Ела, вълчо, изяж ме"  Lol Не знам защо си мислех, че всички като Галина дружно ще се посмеят на иронията ми, но не биде.
Активен

Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: