star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Секс на първа среща? :-D
Анкета
Въпрос: Колко време след първата ви среща, правихте секс с настоящия си мъж?
1-3 дни - 7 (26.9%)
4-10 дни - 7 (26.9%)
11-30 дни - 4 (15.4%)
31- 60 дни - 3 (11.5%)
повече - 5 (19.2%)
Общ брой гласове: 26

Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс на първа среща? :-D  (Прочетена 15086 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16582

A believer

« -: Февруари 01, 2013, 14:19:14 »

Тъй като днес ми е меко казано лигаво, а и ме обвиниха, че съм мръсницата на офиса едва ли не, задавам едно петъчно въпросче Lol А и да се върнем към детството малко, аман от сериозни теми Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8787

« Отговор #1 -: Февруари 01, 2013, 14:24:00 »

уфф сложно е...Среща като date с целувки и всичко, или среща като запознанство ? (понеже има месеци разлика понякога)
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #2 -: Февруари 01, 2013, 14:26:17 »

Еми от датата, от която се предполага, че сте заедно, то иначе може преди това с години да се познавате. Като date.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1380

« Отговор #3 -: Февруари 01, 2013, 14:32:03 »

Ние се водим заедно от датата, на която правихме секс... Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #4 -: Февруари 01, 2013, 14:34:09 »

Е, щом сте вече "заедно" и сте големи хора...защо трябва да се сдържате и ден Cheesygrin

Според мен е много тъпо това да си имаш "правила", че трябва да мине точно месец примерно. Като има страст и го желаете, защо да се спирате..

Е, говоря така, защото не съм влюбчива, ако всяка седмица си мислех, че срещам голямата страст/любов, може би щях да си сложа ограничения.

Аз в настоящата си връзка бях готова още от ден 1, ама липсваше възможност, затова ако се брой само сексът като полов акт, а не ммм други подобни, ще трябва да гласувам с някоя от по-долните категории  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Февруари 01, 2013, 14:36:00 »

Само сексът се брои, а теб ще те бия вече. Lol Със забавна цел е, стига разсъждава Razz
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #6 -: Февруари 01, 2013, 14:39:16 »

Само сексът се брои, а теб ще те бия вече. Lol Със забавна цел е, стига разсъждава Razz

е, и на мен ми е скучно, ти какво си мислиш  Razz
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7007

« Отговор #7 -: Февруари 01, 2013, 14:40:29 »

аз гласувах 4-10, ама честно казано нямам много спомен кога е било .. просто си се натискахме от самото начало, но като се има предвид, че сме имали отношения 5 години преди това и се познаваме от малки .. не знам дали се брои  Lol
Иначе сега ако бях с нов мъж изобщо нямаше да броя дни и да чакам - от раз ...  Lol Lol Lol
Активен

black_berry
Newbie
*

« Отговор #8 -: Февруари 01, 2013, 14:49:08 »

Е ние 1 месец преди това си живеехме почти заедно и спяхме на едно легло... та си е цяло чудо, че откарахме толкова време преди да се награбим...  Lol

Иначе за правилата в това отношение зависи много от натрупания опит ;)
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7675

Heart follower

« Отговор #9 -: Февруари 01, 2013, 14:50:30 »

Аз съм два месеца, дали някой ще ме "бие"? Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #10 -: Февруари 01, 2013, 14:52:17 »

хм, не знам за опита .. ние и двамата нямахме такъв, пък се награбихме почти веднага  Lol сигурно щото сме били големички вече и не ни се е чакало повече  Lol Lol Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #11 -: Февруари 01, 2013, 14:52:41 »

Ох, добре, има по-голяма мръсница от мен в темата, ахаххаха Lol

И според мен опита има значение, сега не бих чакал грам, ама пък първия път какво чакане беше Razz
Активен

black_berry
Newbie
*

« Отговор #12 -: Февруари 01, 2013, 14:56:17 »

Аз под опит нямах предвид само сексуален, но и гаджета преди това, отношения, житейски опит най-вече... Все пак едно е на 15 години да се награбите на първия ден, друго е вече на 20-25 години, когато си много по-осъзнат като личност и си преживял повече емоции...
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #13 -: Февруари 01, 2013, 15:00:18 »

ее да, за първия път ако говорим, чакането ще излезе от всички класации  Lol

Ама едно е първия път, друго е поредна връзка когато си на 20-30 години, както каза Къпинката.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #14 -: Февруари 01, 2013, 15:50:17 »

Не знам дали е бил минал цял час от първата среща до първия секс с мъжа ми, някакъв такъв кратък период беше. И даже не бяхме гаджета, харесвахме се, видяхме се и за около час минахме на по-високо ниво. С предишните гаджета имам спомен за около месец опознаване.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7774

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #15 -: Февруари 01, 2013, 16:01:09 »

2 седмици по стечение на обстоятелствата, ако имахме кондом, щеше да е 4 часа. Аз съм като децата и котките - имам нова играчка, искам да играя с нея. Но пък определено чакането изостри много нещата и после беше ефектът уау.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13243

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #16 -: Февруари 01, 2013, 16:11:11 »

Ахахха аз гласувах с повече. Съдейки по резултатите, съм наистина консерва, както обичат да ми казват колежките  Lol
Много мина, ужасно много месеци, докато се престраша. Иначе се забавлявахме с орални ласки  Razz
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #17 -: Февруари 01, 2013, 16:16:28 »

Ахахха аз гласувах с повече. Съдейки по резултатите, съм наистина консерва, както обичат да ми казват колежките  Lol
Много мина, ужасно много месеци, докато се престраша. Иначе се забавлявахме с орални ласки  Razz

Пупс, мъж ти първият ли ти е, да питам аз пикантно  Cheesygrin
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #18 -: Февруари 01, 2013, 16:20:58 »

От сегашната гледна точка това поведение не си го разбирам. И аз съм имала такива тинейджърски връзки, хем не правиш секс, хем обаче се занимаваш с други неща, дето не са хич невинни и даже и по-мръснишки излизат. Тогава обаче не мислех така Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #19 -: Февруари 01, 2013, 16:27:36 »

И аз. Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #20 -: Февруари 01, 2013, 16:34:14 »

Пупс, мъж ти първият ли ти е, да питам аз пикантно  Cheesygrin

ти пък .. тоя приз не си го давам  Lol
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #21 -: Февруари 01, 2013, 16:34:55 »

Не е първия, втория Lol Пу, гумя приза  Lol
Абе не е като да не сме пробвали, сложно е, да не се защитавам  Lol
Ди, аз не се опитвам да се разбирам, не ми се получава. Важното е, че на Коледа стават чудеса. 'начи ги брой 6 месеца от загаджаването до секса  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #22 -: Февруари 01, 2013, 16:39:25 »

Ееееееееее, Пупс, ти разби! Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #23 -: Февруари 01, 2013, 16:40:17 »

еее, при втори мъж Пупс чак месеци...как издържахте  Lol

ние се награбихме при първа възможност..И ние като Гал по технически причини не стигнахме веднага до секс  Lol ама бяхме на косъм...
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #24 -: Февруари 01, 2013, 16:45:27 »

С кое те разбих, Ути  Lol
Активен

Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: