star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Секс на първа среща? :-D
Анкета
Въпрос: Колко време след първата ви среща, правихте секс с настоящия си мъж?
1-3 дни - 7 (26.9%)
4-10 дни - 7 (26.9%)
11-30 дни - 4 (15.4%)
31- 60 дни - 3 (11.5%)
повече - 5 (19.2%)
Общ брой гласове: 26

Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс на първа среща? :-D  (Прочетена 14745 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #50 -: Февруари 01, 2013, 19:30:15 »

Много си люта днес, Аленце, аз го казах закачливо, нещо ми се беше смяла на темите за секса, като се бях нарекла ненастина или нещо такова. Не помня вече.

Инак според мен е безпредетно да спорите с Лор. Всеки си живее живота по своя начин, въпрос и на късмет, и на характер, и на 100 неща. Важното е всеки да е доволен от начина, по който са се стекли нещата и да не мечтае за тревата от другата страна на оградата.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #51 -: Февруари 01, 2013, 19:34:32 »

Ох,Лора,малко като то на теория,ама после на практика...

И аз си мислех,че съм развила истински домакински нюх,ама брака ми се провали с гръм и трясък.
А как да не се изумявам пък точно от вариациите на отношения,ами да си говорим лаишката - Охайовци не могат да се сравнят по развала и поквара с Хасковлии да речем,това е мега елементарен пример за разсейка.

Корнелия,аз не съм люта на моменти,решавам кога ми се пише подробно и ми се обяснява какво искам да кажа и съответно и пост. А ти по принцип държиш да се окачествиш по някакъв начин,доста пъти съм го забелязвала при спор или дискусия,не с мен.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #52 -: Февруари 01, 2013, 19:44:29 »

Ааа ти говориш глобално  Big grin Аз съм се скатала в моя си тесен кръг тук и освен, че хората порастват, не виждам кой знае какво фрапиращо.
Но наистина, и аз като Корни съм била като пчеличка едно време, без мъж не съм стояла, но и повече от месец с някого не съм изкарвала, но е факт, че нищо не съм разбирала нито от мъже, нито от връзки и отношения, нито пък от себе си. Всичко научих откакто съм във връзка, много се промених и продължавам да се променям. Така че не е само теория. Това, че не прекрачвам някакви граници, не значи, че не комуникирам, че нямам някакви отношения и не трупам някакъв опит. Не твърдя, че е еднакво с това да съм свободна и да имам връзки в повече хора, но все пак не съм и в инкубатор.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #53 -: Февруари 01, 2013, 19:49:08 »

Аз даже напоследък си мисля все повече и повече,какво точно им липсва на американската челяд,за да имат нормално междучовешки отношения. Или поне в мнозинството. Не вярвам да е само до айкю.

Е,ми глобално та,аз последно ходих на среща в България 2007 и то беше типа среща като на Ути. Глава-крака и т.н. Нямам информация от първа ръка вече в тая насока.
Активен
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #54 -: Февруари 01, 2013, 20:18:55 »

Малииии съм егати консерват. Трябваха ми два месеца да го вкарам в леглото си. Ама разбираемо е, точно бях измела боклука и излишното в живота ми. Иначе като по-млада съм имала инцидентни забежки за по - една нощ по разни купони.
Сега като се спомня какво шоу беше като го покани да остане вечерта...той като се притесни, като почна да заеква. Чак после ми се изясни, че се притеснявал, че ни бил си направил прическа долу  Lol Lol Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #55 -: Февруари 01, 2013, 20:45:23 »

Тююю, аз не съм имала никакви кратки забежки и връзки, много съм смотана, все съм била в сериозни отношения. Но то пък не пречи и аз като Лора съм правила сухи тренировки Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #56 -: Февруари 01, 2013, 21:10:42 »

Джи, като каза, че си измела боклука, се сетих за тази песен:

Cause I'm a good house keeper
 I'm gonna take my broom and sweep
All of the dirt out on the street
  Cheesygrin

Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #57 -: Февруари 01, 2013, 23:24:44 »

Ейй много интересна тема  Big grin

Аз гласувах за между 11 и 30, като това беше така само, защото просто нямахме терен  Lol Иначе и аз напредвам.. с времето става по- бързо хаха с първият се запознахме в сайт за запознанства, беше от друг град и бяхме " гаджета" около година  преди да се видим  Lol, а като се видяхме се награбихме първия ден хах.. с втория мъж пък чакахме  3 месеца, ама това беше, заради проблемите му със самолета   Lol, че пиеше някакви боклуци. Хах нещо все проблеми са ме ограничавали   и то накрая става нетърпимо. 
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #58 -: Февруари 02, 2013, 09:10:42 »

По принцип съм за секса на първа среща, но аз почти не съм имала срещи в истинския смисъл на думата, за да мога да го кажа точно така. С Краси спах още на първата ни среща, официална, но пък ние 2 седмици преди това се чувахме, писахме нон стоп. Бяхме си казали, че се обичаме още преди да се целунем. Краси като цяло е пуритан и каза, че е изненадан и от реакцията ми да му се хвърля на врата и от това да правим секс още същата вечер.

Като цяло имам твърде малко опит с мъже в сексуално активните си години, но ако съм спала с някой още първия път като сме излезли, то пак е било след седмици гонене, закачане, флиртуване и достатъчно ескалиране. Но така или иначе аз като харесвам някой просто пламвам и нямам задръжки, ако ми се струва, че ми е рано за секс, си чакам, но ако харесвам някой физически, просто се хвърлям в дълбокото и нито се чувствам раздадена, нито ограбена, напротив. Така или иначе тенденцията при мен е да съм най-сексуална в началото на една връзка, да си освободя някакво емоционално напрежение по тръпнене и дебнене, а в самата връзка нататък вече други неща ме крепят основно.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #59 -: Февруари 02, 2013, 10:12:53 »

Пък аз едва сега, като гледам момчетиите от компанията, си давам сметка колко е бил смешен Сашко в началото. Понеже в това градосело почти не се намират читави хора на наша възраст, а и често ако се намерят, се приобщават като приятели, а не като гаджета, най-редовно момчетата си правят нещо като секс-екскурзии. Та си спомням първата ни вечер с консумация, беше ми дошъл на гости в София, целево, така да се каже, след две седмици гоненица из България. Направо си е било секс-трип.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #60 -: Февруари 02, 2013, 12:47:59 »

По принцип нямам нищо против секса на първа среща, но за мен не е много приложим. Последния път към месец чаках в гонене и напрежение. Един приятел има много хубава реплика по въпроса - не мога да правя еротика с някой, които не познавам и не сме минали през първоначалните тръпки на отношенията. Общо взето и за мен важи същото. И не съм много съгласна, че нагласите на човек се влияят от времето чисто като години. За мен нагласите се менят с индивидуалната промяна на човека. Лично аз може и да се променя като вътрешна нагласа, но няма как да се променя, защото то в наши дни е съвсем нормално или пък в настоящото ми обкръжение е съвсем нормално. Или на мен лично ми харесва или не, това е.
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #61 -: Февруари 05, 2013, 01:44:01 »

Интересна тема. Аз май обичам доста да ме гонят, не че се дърпам кой знае колко, но обичам да закачам, да се дръпна и в най-неочакван момент да пусна  Cheesygrin забравих да пиша в минало време, но може би несъзнавано, защото и сега си практикувам нормални флиртчета за гъделичкане на егото и закачки, но ест без секс... И това мисля, че винаги ще си го правя, защото ми харесва да флиртувам, чувствам се добре  Smile А за преди първият ми секс бяхме заедно 8 месеца, не сме дремали по срещи де, натискали сме се, "търкали сме се", побърквали сме се, но си бях наумила, че ще загубя девствеността си на 18 и така и стана без 3 месеца (не можах и тях да ги дочакам  Lol) Следващите ми партньори също не съм ги пускала лесно, защото... обясних го в началото.. както аз ги побърквах, така и те мен и това ме възбуждаше. За последния мъж гласувах с 11-30, защото мисля две седмици и него го държах на сухо. Общо взето съм изцяло на мнението на Лор, просто все едно аз го бях писала, всичките подробности, които тя е написала са супер  Smile а точно по темата за секс на първа среща може би само веднъж, поне това си спомням, че и не се повтори този секс с този младеж в студентството хахаха  Lol
« Последна редакция: Февруари 05, 2013, 01:45:45 от PPP » Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: