star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Секс на първа среща? :-D
Анкета
Въпрос: Колко време след първата ви среща, правихте секс с настоящия си мъж?
1-3 дни - 7 (26.9%)
4-10 дни - 7 (26.9%)
11-30 дни - 4 (15.4%)
31- 60 дни - 3 (11.5%)
повече - 5 (19.2%)
Общ брой гласове: 26

Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс на първа среща? :-D  (Прочетена 14771 пъти)
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #25 -: Февруари 01, 2013, 16:51:42 »

Ха, ама че интересна тема.
Сега, с тоя акъл и на тази възраст и ако бях свободна  Cheesygrin, бих си легнала на първа среща. Не виждам нищо лошо. Запознаваш се с някой, харесвате се и айде йоп. После по живо, по здраво.
Иначе така като се замисля, не ми се е случвало. Но, с времето и гаджетата, периодът на изчакване преди първия секс, стремглаво е намалявал....Хахах. С първото ми гадже минаха 6 месеца. Много консервативна бях. С втория, може би 3 месеца. С мъжа ми - един месец, май нямаше и толкова. Ми какво - сексът е хубаво нещо.  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #26 -: Февруари 01, 2013, 16:58:20 »

Аз не съм така плавна като Али - от година и нещо при първия смъкнах на кажи-речи ден и нещо при втория  Lol Айде месец, ако броим наистина технически да има секс.

Ама според мен освен до зрялост и опит, е и до степен на привличане/страст/чувства. Понякога не идват веднага, а друг път мислят преди теб   Cheesygrin

С другите двама пък изобщо не стигнах до секс, ама не ги броя и за истински гаджета съответно.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #27 -: Февруари 01, 2013, 17:07:17 »

Ще ползвам тая тема да питам нещо, вдъхнових се от

http://chick-chat.org/index.php?topic=323.0
Където няколко души се оплакват, че не ги целуват с език...

И се замислих, че и аз едно време се тръшках от това- че ме целуват с език само при секс, а другите "дневни" целувки са без език или дори не по устата...Бяха големи драми по този въпрос. Оказа се, че не сме само ние така- и при една приятелка мъж й беше така.

Та като паралелна дискусия...целувате ли се редовно с език,или само при любовна игра/секс  Cheesygrin ?
« Последна редакция: Февруари 01, 2013, 17:14:43 от Korneliq » Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« Отговор #28 -: Февруари 01, 2013, 17:13:05 »

Пупс, че много си издържала Cheesygrin

Корни, само при секс/любовна игра или на бар като сме подпийнали леко, иначе като си изпрося Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #29 -: Февруари 01, 2013, 17:13:13 »

Много ме учудихте, на мен пък изобщо не би ми било интересно веднага да му скоча в леглото. Ако сега ми се отдаде такава възможност (а и винаги съм била така), си представям няколко срещи със супер яко натискане, съблазняване, ескалиране на напрежението. Този период не си го давам за нищо на света, любим ми е. Обръщам огромно внимание на всички детайли и всяко нещо, от първите уж случайни докосвания по ръката до по-интимните неща, ми носи някакво усещане и искам да изживея качествено всичко, което няма как да стане, ако го хвана за колана веднага.

За себе си съм твърдо против секса на първа среща.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #30 -: Февруари 01, 2013, 17:15:55 »

Е ако смяташ да излезе нещо - да, ама иначе ако е само за секса, що пък не на първа среща.

Аз на теория бях против да се мятаме в леглото бързо, ама на практика не ми се получи Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #31 -: Февруари 01, 2013, 17:17:32 »

Ми не знам, може и да е права Лор, ние понеже нямахме терен и със седмици бяхма на здраво натискане. И си мисля, че секс щеше да е много готино така внезапно, без да се познаваме, но като се замисля, може би с ескалиране на напрежението наистина си е било по-яко ;)

А инак аз само за секс не мога да мисля, без идеята да го искам този мъж изцяло, не за еднократна употреба. Просто страст и влюбване ми вървят заедно някак си.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #32 -: Февруари 01, 2013, 17:23:54 »

Ми при нас стана много бързо, не съм имала време да мисля как, що, колко време... Cheesygrin Лесно се дадох.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #33 -: Февруари 01, 2013, 17:28:12 »

И аз като Лора си държа на тоя междинен период. По-хубаво ми се струва просто да ескалира желанието, вместо директно да си налетим.  Да не говорим, че аз в началото имах затруднения да премина от платоничната любов към физическата, толкова ми беше детинско и чисто влюбването, че трябваше да мине малко време преди да започна да гледам на него като на сексуален обект. Това е и едно от шантавите неща в нашата връзка - повечето хора започват с някакъв ежедневен изпепеляващ секс и след време нещата се уталожват, пък ние почнахме скромно, срамежливо и рядко и 5 години по-късно сме във вихъра си и все по-хубаво става.  Cheesygrin
Идеята за необвързващ секс по принцип ми е чужда, така че този случай не мога да го коментирам.  Razz
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #34 -: Февруари 01, 2013, 18:05:44 »

Е ако смяташ да излезе нещо - да, ама иначе ако е само за секса, що пък не на първа среща.

На мен сексът никога не ми е бил самоцел, изключително много се кефя на тръпката, някак не ме привлича чисто натуралистичната част на нещата, точно в този случай. А и твърде ревниво пазя личното си пространство и това да се "дам" така цялостно на някого на първата среща, противоречи с всичко, което съм. Хах, звуча като някаква девственица тука, не знам дали ме разбирате. Мисълта ми е, че един жесток флирт може да ме държи в еуфория дни и седмици след това, докато сексът ми е един такъв моментен и след него по-скоро ще имам някакви смесени чувства, да не говорим, че шансът да е някакъв невероятен и разтърсващ от първия път е сравнително минимален и само ще ми развали идиличната представа.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #35 -: Февруари 01, 2013, 18:16:23 »

Хахха, Лори, идея си нямаш колко добре те разбирам, аз лично никога не съм правила секс само за секса или на първа среща, самият флирт ме опиянява просто, но реално се получава само ако нямаш възможност за секс по една или друга причина. Някак не виждам да си го причиня това чакане нарочно.
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #36 -: Февруари 01, 2013, 18:17:21 »

То тая тема сме я обсъждали доста... Аз нямам сериозна връзка, но мога да кажа, че в момента съм адски силно влюбена, а и от другата страна чувствата са такива.. Всичко започна със секс, бяхме се запознали ден преди това... Всъщност всичко в последните ми 3 години започва със секс, било то едногодишна връзка или пък мимолетни забивки... Пиша, че сексът ми е предпоставка за по-дълбоки отношения и се чудя дали това е ненормално, вулгарно, цинично... Не ме интересува, честно казано. Аз го приемам като нещо естествено. Бих се почувствала наранена и отблъсната дори, ако след установено привличане някой не "разкъса" дрехите ми. Не се и влюбвам във всеки, с когото спя, както съм чувала от приятелките си. Просто при мен в началото играят законите на природата, след това започвам да се влюбвам в личността, която ми е въздействала толкова силно първоначално.

Абе няма нужда от много мислене и нищене... Сексът в последните години за мен е забавление. Много по-интимно ми е да допусна някой в душата си, отколкото в гащите си.
Активен

C’est tout!
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #37 -: Февруари 01, 2013, 18:30:00 »

Следваща тема "Кога загубихте девствеността си?" .

Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #38 -: Февруари 01, 2013, 18:41:29 »

Ало, бременните да не се обаждат Razz Ти сигурно не си я загубила още Lol
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #39 -: Февруари 01, 2013, 18:44:22 »

Забавно ми да се пише за секс на първа среща,като тук половината са си още с първия партньор.

И само не се обръщайте към мен с "бременната",защото ще стане грозно.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #40 -: Февруари 01, 2013, 18:48:03 »

Е, стига пък ти де, шегувам се Smile

Аз пък не мисля, че някой си е с първия партньор.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #41 -: Февруари 01, 2013, 18:53:52 »

Аз пък не мисля, че някой си е с първия партньор.

Май 2ма-3ма, но за Алето и с втория си е същата степен задръстеност май, имаше го предвид по-генерално според мен  Razz
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #42 -: Февруари 01, 2013, 18:56:22 »

По-генерално...през коя година ви беше последната първа среща?
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #43 -: Февруари 01, 2013, 18:57:45 »

Пише ми на тикера Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #44 -: Февруари 01, 2013, 19:09:18 »

Аз май не съм имала първа среща с мъж ми, беше по-специфично при нас...така че няма да казвам коя година е била последната  Lol

Обаче първи срещи преди него съм имала мнооого. Като се замисля съм била шаврантия, понеже през голяма част от времето си имах приятел, а като ме канеха други мъже на среща обикновено приемах  Rolling Eyes  Рядко се стигаше до сериозни свалки, ама все пак...в периода от 15 до преди мъж ми (т.е. до 21) съм имала поне 10-15 "първи" срещи с мъже с цел свалка (поне от тяхна страна). Обаче само с половината съм имали втора и само 4-5 са имали "връзка" с мен. Тъй че да, разбирам накъде бие алето, някои от нас могат по-скоро само теорЕтично (Лор, не забравям вече  Razz ) да говорят за срещи в зряла възраст...Но пък хич не ми липсва това честно казано Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #45 -: Февруари 01, 2013, 19:11:13 »

Корни шаврантията Exclamation Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol
Ох, не, милост!!!

Аз пък съм много добре дЯти Angel Wings Shame
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #46 -: Февруари 01, 2013, 19:11:40 »

Какво значение има кога е била последната първа среща? Това, че от 10 години съм във връзка и нямам безброй сексуални партньора, не значи, че не срещам хора, не преоткривам себе си и че съм останала на ниво 20-годишна. Да не чувам нотка на превъзходство от "по-опитните".

Мишел, най-важното е, че за теб това е естествено и нормално и че не робуваш на предразсъдъци и някакви морални рамки.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #47 -: Февруари 01, 2013, 19:14:43 »

Корни шаврантията Exclamation Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol
Ох, не, милост!!!

Аз пък съм много добре дЯти Angel Wings Shame

Усетих се как ще прозвучи  Lol Ама мислех, че алето ще ме захапе, тя ме има за истински скучен  пуритан  Cheesygrin

ама за мен не е редно ако си във връзка да ходиш по мъже, пък било то и без да правите секс...С мъжа ми не бих си го позволила и ще издивея, ако той го прави. Та затова се обвинявам, че съм била шаврантия или просто тъпа тийнка  Lol

Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #48 -: Февруари 01, 2013, 19:18:19 »

Как да няма значение последната първа среща? Времената и нравите се променят ежеминутно и ежечасно,мен чак ме изумява калейдоскопа на разбирания и реакции,които наблюдавам. Това,че си между дървета,не те прави и теб автоматично дърво,трябват ти и листа и корени.

И не,не намесвам изобщо опит и ако може без кавички.

Корни,спри да буташ думи в устите на тоя или оня,за какви те мислели. Аман. Аз ако те мисля за скучен пуритан ще ти го кажа,имам топки за десет мъже,вярвай ми,не си мълча.
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #49 -: Февруари 01, 2013, 19:27:14 »

Не виждам какво толкова се променя в нравите, какво точно те изумява? Исках да кажа, че за тези 10 години съм развила страшно много женското, флиртаджийското, предизвикателното и куп още качества в мен чрез общуването си с мъже, без да съм изневерявала. Непрекъснато се променям  по отношение на комуникацията си с мъжете и затова знам как бих реагирала сега, а не съм с разбиранията си на 20-годишна, каквато съм била на последната си среща.
Активен

Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: