star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Темата на lady_dy, за да се почувства специална
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Темата на lady_dy, за да се почувства специална  (Прочетена 50033 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 17630

A believer

« Отговор #75 -: Януари 10, 2013, 14:21:27 »

Айде сега намери такъв мой пост, че изоставаш Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15258

« Отговор #76 -: Януари 10, 2013, 14:34:15 »

Лейди ду, следващият ти пост не по темата ще бъде изтрит, считай се за официално предупредена.
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1479

« Отговор #77 -: Януари 10, 2013, 14:35:57 »

Не се чувствам изплашена, ако някой това цели. Smile
А фактите са си факти, те не се променят.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #78 -: Януари 10, 2013, 14:41:57 »

Добре сега, ще се гоним само из темите, защото ти липсват 2та часа слава месечно ли?
Не знам кой е простият, тебе тук насила ли те карат да пишеш в тоя кокошкарник, защото като гледам много ти харесва всъщност. Няма какво да те плаша, след 2-3 дена все ще си млъкнеш сама, защото на всички ще им стане досадно да се занимават с теб, но на повечето зрели хора тук не им е интересно да им се появяваш с нихилистичните си постове, просо ей така, за да кажеш колко сме зле тука. Няма да ти вземем пари, ако си тръгнеш, вратата е отворена. Нито ми харесва да се правя на лелка, нито ще тръгна да бутам Хриси да те заключва. Харесай си една тема, плюй си в нея, просто няма да те къшкам отвсякъде, капиш?
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #79 -: Януари 10, 2013, 14:54:47 »

Не знам какво да кажа. Толкова съм трогната за темата.  Sad eyes
Оф, мислиш ли, че ми дреме от един бан? Това нищо не променя. Нито пишещите, нито четящите, никой.
Тези със самочувствието отново ще вилнеят с пълна газ и ще се мислят за богини. И?
Това, че никой не им го е казал и се засягат от истината?
Все тая.

Ще изпозлвам на katerina думата в следния израз.. "Патиците'' са си патици. Smile
« Последна редакция: Януари 10, 2013, 14:56:59 от lady_dy » Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #80 -: Януари 10, 2013, 15:00:34 »

Ами съжалявам, че не се получават нещата между нас, но според мен просто не ни е писано. Сигурна съм, че в друг форум ще си повече обичана и оценена, просто ние не сме форумът за теб, мисля, че е редно да спреш да се опитваш, любов насила не става.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9262

« Отговор #81 -: Януари 10, 2013, 15:01:17 »

Браво Биз, според мен е добра идея да отделим темата.

Лейди ди, може ли малко да те разсея от нападките към други потребители и да те питам малко неща за теб самата (ама не ми отговаряй на лични, не е това идеята).

Открих, че освен да се дърляме, не знаем почти нищо за теб (или поне аз не знам). И като си имаш тема така или иначе ;) реших да те питам това-онова, пък току виж сме преминали всички в по-добър тон.

На колко си години? С какво се занимаваш? Имаш ли си приятел? Откога влизаш във форума и винаги ли си се дразнила, както сега,или нещо ти отключи агресията? И каквото още прецениш кажи за себе си.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7089

« Отговор #82 -: Януари 10, 2013, 15:01:23 »

оф, добре че си ти да им го кажеш  Razz
не мога да разбера като не ти харесва - какво правиш толкова много време тук ... Има още хиляда форума сигурно, все някъде ще си намериш хора, с които да ти е приятно ... това да пишеш само като искаш да се заядеш с някой е детинско, ама не в хубавият смисъл  Rolling Eyes

хахаха, Корни, недей пак с лексикона, моля  Lol
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #83 -: Януари 10, 2013, 15:08:53 »

Нали не си мислиш, че ще отговоря на въпросите ти?
Това никой не го интересува.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #84 -: Януари 10, 2013, 15:12:37 »

Що бе, на мен ми е любопитно. Razz Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #85 -: Януари 10, 2013, 15:17:35 »

Ми искам да разбера какъв човек се крие зад цялата раздразнителност и грубост, всички други тук малко или много се знаем...
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #86 -: Януари 10, 2013, 15:43:15 »

Аз честно казано не съм ти следяла много постовете Лейди, така че не знам от къде тази жлъч и неприязън към хората тук. Да си призная и аз в началото имах някакъв такъв период във форума. Но признай пред себе си, че да влезеш в едно вече сформирано и сплотено неформално общество, какъвто е този форум, не е лесно. И не става с обиди и закачки, нападки т.н. Изисква се време и постоянство. Съгласи се, че и дори в една компания, било то за вечерта, ако си нов човек има време на адаптация, всички те оглеждат, мълчат и само слушат, преценяват те. Но поведението ти наистина е изключително грубо и детинско. Тропаш с крак, като някое инатливо дете, което нещо са го обидили и сега наред се чудиш кой и как на нагрубиш. Така вредиш единствено на себе си. Тук никой няма да вземе думите ти на сериозно, така че помисли малко по интелигентно и престани с глупостите.
Съжалявам, че поста ми звучи много поучително, като някоя лелка съм, ама така си е.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12078

« Отговор #87 -: Януари 10, 2013, 15:51:57 »

Аливера, твърде сериозно виждаш нещата. Едва ли на Лейди й пука особено, едва ли иска да се интегрира, най-вероятно влиза просто да се забавлява и да си разтовари негативизма някъде, пък виж колко е благодатна почвата тука - всички се вързват  Big grin Нещо като Наком, само дето той го прави с къде къде повече класа Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #88 -: Януари 10, 2013, 15:52:48 »

Аз не й се връзвам, забавлявам се искрено.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12078

« Отговор #89 -: Януари 10, 2013, 15:54:41 »

Под "вързвам" имам предвид, че и се обръща внимание, подклажда се огънят и й се дава поле за изява.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7797

Heart follower

« Отговор #90 -: Януари 10, 2013, 15:55:26 »

Абе през изминалата година правеше впечатление на свестен, дружелюбен човек, честно казано. Малко след темата с номинациите съм ей-така  Blink, понеже наистина я виждах по много различен начин през изминалите месеци и не знам как така изведнъж се завъртя на 180 градуса.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #91 -: Януари 10, 2013, 15:56:14 »

360! Lol За по-голям ефект винаги се казва 360! Lol
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #92 -: Януари 10, 2013, 15:59:56 »

Дам, така е.
Само тук ме определят като груб човек. Smile
Не се обиждам, донякъде съм си го заслужила, но пък и лоша черта ми е, че не мълча.
Още повече, че нямам намерението да се интегрирам, по едно време имах желание да се запозная с някои от вас, (предполагам никой няма желанието, разбира се) но пък по-добре така.
Не изисквам внимание, не искам да ме четат и да ми се връзват, но за някои неща се дразня, защото хем са верни, хем се отричат и става един спор. В случая с Катерина. Ами не казвам, че всички сме безгрешни, но при мисълта, че тоя лекар един ден не дай си Боже да ме лекува? И ангелите няма да ме спасят.
Но понеже сте дружки, примерно, няма как да не скочите срещу мен. Нормално е.

За да доразвеселя аудиторията и по-специално да направя рождения ден на Утопия незабравим (  Lol ), преустановявам писането си тук, нищо, че повечето ще ме запомнят като вечният дразнител, но аз съм един обикновен човек, който както всички останали работи, учи и се грижи за семейството си.
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6353

« Отговор #93 -: Януари 10, 2013, 16:02:30 »

Извинявай, но какво общо имат 2 запетаи с компететността на един лекар по медицинските въпроси? Не мислиш ли, че е доста крайно?
Активен

Моето име е Любов.
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #94 -: Януари 10, 2013, 16:03:14 »

Донякъде има, но не ми се обяснява повече. Наистина.
 Smile
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #95 -: Януари 10, 2013, 16:06:27 »

ето, каза нещо за себе си  Cheesygrin (че учиш и работиш)

Аз не съм фен номер 1 на Катерина честно казано,  но не толерирам грубите нападки, особено като не я познаваш.

Изобщо не знаеш колко е добра или не е добра  в професията си , това не може да се разбере от колебанието за една запетая. Много е дребнаво и абсурдно да мислиш обратното. И да правиш генерлани изводи, че ще убива хора, защото не различава вметната част . Още повече можеше и по-културно да се изразяваш, дори да си убедена в теорията си, аз поне много мразя грубия език, и на живо, и във форума (груб към друг потребител, не пиперлив и вулгарен, това частично го търпя).

Казвам ти всичко това, за да видиш, че можем да си говорим  като големи хора и с теб, не е нужно със злъч и ирония.

Инак не веднъж съм участвала в не по-малки конфликти от този, не мисли, че е от статуса нов-стар.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6353

« Отговор #96 -: Януари 10, 2013, 16:30:44 »

И според теб е лошо да се допиташ до филолози и да се обогатиш?
За мен, когато скачаш без да дадеш обяснение хвърляйки обиди и сочейки с прсът, е простотия. Ако можеш да се аргументираш е друго нещо. Отказът ти за аргумент ме кара да мисля, че просто нямаш такъв.
Активен

Моето име е Любов.
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 3178

« Отговор #97 -: Януари 10, 2013, 16:46:57 »

Айде стига бе! Искам да ми обясниш какво значение имат за теб две запетайки, две правописни грешки и как точно пречат на един лекар да бъде компетентен. Не съм лекар,ама могъщо се издразних. Обоснови се! Тези неграмотни лекари с какви олигофрени пациенти трябва да работят не е истина.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7792

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #98 -: Януари 10, 2013, 17:10:35 »

Да не говорим, че не е допуснала катерина грешка, а са обсъждали варианти по повод изречението, което си е достатъчно засукано, за да предизвика полемика. А и едно е да се колебаеш за втора запетая, друго е да си неграмотен, хайде сега. Дори аз нямам чак такива критерии, а моите са пословично гадни.
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #99 -: Януари 10, 2013, 22:02:19 »

Lol Lol Lol От доста време не съм се смяла така. Абе маце от къде изкара толкова претенции, че да се смяташ за перфектна и да обиждаш хора които даже не познаваш при това брутално...

Ути, честит ти рожден ден, да си усмихната и щастлива винаги  Smile
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: