star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Темата на lady_dy, за да се почувства специална
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Темата на lady_dy, за да се почувства специална  (Прочетена 48178 пъти)
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #50 -: Януари 10, 2013, 12:21:32 »

Абе, Ути  Lol
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7796

Heart follower

« Отговор #51 -: Януари 10, 2013, 12:24:08 »

Ето затова гоните свестните хора от форума, не ви е срам  Razz
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17614

A believer

« Отговор #52 -: Януари 10, 2013, 12:25:07 »

Щот съм много зла, ще ви се похваля, защото ме удостоиха със специално внимание на празника ми:

"lady_dy

Sent to: utopia -: Януари 10, 2013, 12:21:53 »

Ха, пикла. Не знам дали русата ти коса не е предпоставка за отрицателен тест за интелигентност. Само се погледни в огледалото. То вярно, че за всеки влак си има пътници, но си на всяка манджа мерудията. Иди разправяй как ти пиша ЛС, за да не се излагаш още. "

Душа, наистина ли си мислиш, че ми дреме??? Отивам да си посипя главата с пепел.

Абе, кой го нае това клоунче за рождения ми ден? Да е жив и здрав, веселя се искрено! Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1479

« Отговор #53 -: Януари 10, 2013, 12:25:51 »

Lol
Край, умрях. Изложи ме публично.  Sad
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13813

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #54 -: Януари 10, 2013, 12:32:20 »

Лейди, ще дойде ли заветния момент, в който ще спреш да сипеш глупостите си. Получи си дозата звезден миг, поспри се вече. И ако вътрешният ти усет се е затрил някъде, да! изложи се достатъчно вече!
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9240

« Отговор #55 -: Януари 10, 2013, 12:33:49 »

Вече ме е срам, че съм в списъка на Лейди за свестни личности :(
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #56 -: Януари 10, 2013, 12:35:23 »

Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bella
Newbie
*
Публикации: 690

« Отговор #57 -: Януари 10, 2013, 12:38:01 »

Ааааа, ето къде се забавлявате!  Lol Lol Lol Lol
Баш ми е драго да видя Катето, че се беше изгубила напоследък. Clover
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #58 -: Януари 10, 2013, 12:38:59 »

Lol Lol Lol

Не е смешно, съвсем сериозно, ако вижда доприни точки между  нас по начин на изразяване или грубост и т.н., хич не ми е приятно :(
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7792

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #59 -: Януари 10, 2013, 12:39:14 »

Редом до светата ни троица с Мина и Фей...  Lol
Ути, пикла с пикла любима, честит ти рожден ден!!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #60 -: Януари 10, 2013, 12:39:54 »

Благодаря, благодаря, оценявам как вметнато ми го написа!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7792

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #61 -: Януари 10, 2013, 12:45:15 »

Извинявай, но аз просто съм зашеметена още от прозренията в съобщението ти. Трудно ми е да се съвзема.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #62 -: Януари 10, 2013, 12:45:39 »

Благодаря, благодаря, оценявам как вметнато ми го написа!

Е не, вече и аз се разхилих и колегите ще ме гледат лошо  Lol
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #63 -: Януари 10, 2013, 12:46:13 »

Вметнато или обособено?  Lol
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #64 -: Януари 10, 2013, 12:46:22 »

Очакванията ми за тази дискусия кръжаха в сферата на песимизма, но признавам си, надминаха и най-смелите ми очаквания. Прогнозирам нагрубени майки в следващите редове.

Лейди, най-искрено ти го казвам- в случай, че не се чувстваш одобрена тук , не това е начина да постигнеш обратното. Скачаш с бутонките без причина, това не се приема добре никъде, не само по форумите.
И понеже видях , че спомена лицемерие някъде, само да кажа, че не е лицемерие да си кажеш мнението, пък било то и контра на всички други,  на тези , с които прекарваш виртуално/реално време. Лицемерие е да не го направиш. Ние си се караме, спорим, стигаме до крайности понякога в споровете си ,но това остава тук, и не ни пречи да си организираме среща, на която да се хилим като тикви и да изпием 100 кани вино.
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #65 -: Януари 10, 2013, 13:00:44 »

Тук, ако имаме форумни психолози щяха да наблюдават един (щях да кажа интересен, но не е, по скоро максимално опростен) феномен - опит за включване в някаква референтна група по един елементарен поради естеството на субекта механизъм - сервилничене към обособилите се в главата на субекта като "силни на деня", игнориране на дистанцията, която въпросните силни създават със субекта, вметната атака към някого, който в главата на субекта минава за аутсайдер (starring me, тъй като отдавна не съм се появявала, а и инициирах спор преди няколко теми, зададох въпрос, което ме поставя в позиция на лесна жертва, ама уви, лейди  Lol ), и кво стана- epic fail. И изпростяване на финал поради невъзможност да се асимилира случката.
Кво да кажем, то да беше сефте...
Активен
kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2199

« Отговор #66 -: Януари 10, 2013, 13:16:56 »

Сега ще помоля и останалите деца да спрат скубането и да игнорират Лейди следващите 48 часа.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #67 -: Януари 10, 2013, 13:18:19 »

Дооообре, дядо.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #68 -: Януари 10, 2013, 13:18:35 »

Еее, нека да е поне след края на рождения ден на Ути. Я колко веселко се получава  Stuart Аз иначе млъквам, нямам какво повече да кажа по въпроса, то... думи да имаше, които да опишат цялото това нещо...
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #69 -: Януари 10, 2013, 13:19:02 »

Ут, добре дошла в кроасанаджийницата!!! Да знаеш, обаче, че не само не си давам титлата за Кифла на 2012та, ами и ще се боря с избелени зъби и акрилни нокти за приза през 2013та Razz

Между другото аз верно се сдухах от себе си тая сутрин, осъзнавайки че написах велоаргуметър, вместо ергометър Lol Lol Lol Тва сигурно щото много се аргументирах във фитнеса тая сутрин...
« Последна редакция: Януари 10, 2013, 13:21:40 от michelle » Активен

C’est tout!
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #70 -: Януари 10, 2013, 13:19:48 »

Аз очевидно само с руса коса мога да се боря Sad Ех, несправедлив живот!
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #71 -: Януари 10, 2013, 13:20:10 »

Къде отива светът просто....  Rolling Eyes
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #72 -: Януари 10, 2013, 13:25:11 »

Аз очевидно само с руса коса мога да се боря Sad Ех, несправедлив живот!

Ее, водиш ме... Аз още не съм избелила зъбите и направила ноктите, а ти от много време поддържаш косата руса Cheesygrin
Активен

C’est tout!
juliet
Newbie
*
Публикации: 1758

« Отговор #73 -: Януари 10, 2013, 13:54:30 »

Аз пък искам да кажа, че това, че някой не може да се впише си е негов проблем. Пиша супер рядко и не се включвам особено и въпреки това още си спомням как преди няколко години Фро предлагаше да ми помогне с едни лекции, без изобщо да ме знае и познава (помня като слон и още съм благодарна  Smile ) и в момента влязоха с мен в дискусия, в която съм сигурна, че изглеждам супер объркана, но въпреки това момичетата се опитват да ми дават съвети и да ме насочат.
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #74 -: Януари 10, 2013, 14:19:18 »

^ T'ва да не кажеш, че не е мнение, написано от кифла. Smile Не, че нещо.  Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: