star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Темата на lady_dy, за да се почувства специална
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Темата на lady_dy, за да се почувства специална  (Прочетена 30843 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #25 -: Януари 09, 2013, 22:08:06 »

Аааааааа, живо е  Lol Имаш една бира от мен  Tongue
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #26 -: Януари 09, 2013, 22:10:41 »

Търсих го в гугъл на "spanking emoticon"  Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #27 -: Януари 09, 2013, 22:16:08 »

Не, никак не е задължително, в това първото изречение са две обособените части - тази в запетаята и тази преди нея - самото начало.

Seems legit така, че аз търсих примери, ама само със съществителни намерих. Миси.

Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #28 -: Януари 10, 2013, 11:13:47 »

Впрочем аз не знам хора като Галина, Феята, Мина и Корни какво правят сред останалите....

Аз от цялата дискусия останах с дълбоко чудене защо съм в тази група хора и по какви си приличаме  Unsure Но се чувствам трогната, де  Cheesygrin

Обикновено мислим еднакво с Лора и Катрин, случва се и с Ути и Бизи, но с Гал, Мина и Фей почти никога  Cheesygrin Та как го измисли Лейди, не знам...

Инак освен за правописа на лекарства, не съм се замисляла, че лекарите трябва да имат изряден правопис. Юристите може би да, че историята помни важни запетаи като "Да се помилва не, да се обеси"  Lol, но на лекарите чак толкова да им е необходимо...според мен 90% от тях са далеч от грамотни (не говоря за Катерина), не случайно кандидатстват с биология и химия,а не с литература ;)
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #29 -: Януари 10, 2013, 11:15:50 »

Корни, радвай се, че си в групата, щото аз не съм, пък нищо, че никога една крива дума не съм казала на Лейди Ди, даже едно време я защитавах  Razz
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #30 -: Януари 10, 2013, 11:29:27 »

Корни, радвай се, че си в групата, щото аз не съм, пък нищо, че никога една крива дума не съм казала на Лейди Ди, даже едно време я защитавах  Razz

Аз си признавам, че ако не бяха класациите за 2012, нямаше да ми направи необичайно впечатление...не бях забелязала неадекватни постове и т.н. Ама аз следя форума много избирателно, 5-6 теми на кръст и толкоз.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #31 -: Януари 10, 2013, 11:39:55 »

Аз пък се поласках, че са ме сложили в Корни в една група. Че напоследък все се джанкаме нещо с нея  Smile

Пък с Галя и Феята хич не ме изненадва, че сме класирани в един подвид. Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #32 -: Януари 10, 2013, 11:40:29 »

Аз пък мисля, че неграмотен лекар си е доста срамно, най-малкото доста писане има в медицината, документация..и неведнъж ми се е изправяла косата. Въпрос на култура и самоуважение. В изпитите по химия и биология се таксуват и правописни грешки, или поне така пише в критериите, друг е въпросът колко го правят наистина. Навремето дядо ми като е кандидатствал медицина, се е кандидатствало с 3 изпита-химия, биология и литература.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #33 -: Януари 10, 2013, 11:44:05 »

Пък с Галя и Феята хич не ме изненадва, че сме класирани в един подвид. Cheesygrin

Ми... то... краставите... таковата...
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #34 -: Януари 10, 2013, 11:54:04 »

Момичета, честно ви се чудя на акълите. Бива ли толкова лицемерие да цари из този форум, предполагам и на живо.
Вие постоянно се рънчите за нещо, все спорите, да не говорим нечии постове колко кифленски изглеждат. (Утопия и Мишел особено)
И накрая всеки си знае неговото си и се прави, че се е съгласил, че на този свят не всички сме еднакви и всеки има различно мнение по даден въпрос. Хоп - всичко е ток накрая и все едно нищо.
 Confused
Защо ли няма приети потребители - защото не сте и способни да приемете друг човек във виртуалното пространство, защо не и след време да ви стане приятел (примерно).
На това му се казва ограничена работа.
Къде са Джъст и Candy да се подпишат под мнението ми не знам.... те поне навреме се преориентираха.

Друг е въпросът, защо споменах тези потребители. Защото са ми оставили много добро впечатление и съм сигурна, че в реалния живот са и прекрасни хора.
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #35 -: Януари 10, 2013, 11:57:03 »

Лейди, нищо не разбрах..аз откровено си казах с кого се разбирам повече и с кого- не толкова, но то е въпрос на начин на мислене, не мога да кажа, че другите са ужасни хора, само защото не ги разбирам (или те мен). Не е въпрос на лицемерие, просто не познавам никого толкова добре, че да дам някаква груба характеристика. И като цяло почти никога не обиждам хората във форума, обяснявала стм, за мен е проява на лош вкус.

В случая ми беше грозно както ти нападна Катерина, така и тя как те нарече с обидни имена...Много се дразня, като се стига до такива крайности, независимо кой прав, кой крив.

Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #36 -: Януари 10, 2013, 11:58:59 »

Защото тук сме като семейство. Ти винаги ли си на едно мнение със семейството си, винаги ли си съгласна с тях и никога ли не се караш с тях? Големи хора сме и ни е ясно, че спорът по една тема си е спор и без значение колко сме се хапали и обиждали, в края на краищата можем да направим разлика между един спор и цялостни взаимоотношения. Това не е лицемерие, това са нормални човешки взаимоотношения. Не знам как смятат другите, но аз така го приемам. Най-лесното е да се обидиш, да тропнеш с крак и да си тръгнеш. Но това, което сме си го изградили тук, не се получава с цупене и демонстративно напускане.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #37 -: Януари 10, 2013, 11:59:26 »

Лейди, мислех, че си се вметнала някъде след последната излагация и поне месец няма да се появиш, ама на, безочието си е безочие...
Активен
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #38 -: Януари 10, 2013, 12:01:52 »

Моля, крайно неграмотните (за жалост лекари) да си затварят гнусните устички. Smile
Защото ти си тази, която УЖ трябва да е безгрешна. И трябва да те е срам,  и да не пишеш повече по тази тема.  
Но като ти е толкова голямо самочувствието, чак на моменти без покритие, става и жалко/смешно.
« Последна редакция: Януари 10, 2013, 12:07:29 от lady_dy » Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #39 -: Януари 10, 2013, 12:04:25 »

Ти сега вметната част знаеш ли какво е, или не  Lol
Активен
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #40 -: Януари 10, 2013, 12:08:06 »

Иди си приеми дневната доза, че току не доживея от смях.  Smile
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #41 -: Януари 10, 2013, 12:11:37 »

Мисля, че ще направиш добро на човечеството, посмей се още.

Особеният момент, в който някой е толкова неадекватен, че даже не знаеш как да реагираш. А в момента си представям един цял облещен форум. Тва е асоциално поведение. Blink
« Последна редакция: Януари 10, 2013, 12:13:55 от katerina » Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #42 -: Януари 10, 2013, 12:11:58 »

Йей, споменаха ме, споменаха ме!!! Определено много добре си разпознала кифлата в мен, просто се търкалям от смях Lol many smileys
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #43 -: Януари 10, 2013, 12:12:11 »

Въздържам се от коментар. Безсмислено е да се говори с такъв човек.
Да, Утопия, личи от километри.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #44 -: Януари 10, 2013, 12:16:15 »

Благодаря ти, ще се поправя, мнението ти е важно за мен!
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #45 -: Януари 10, 2013, 12:16:38 »

Sedq i se bleshtq i chudq kakvo stava tuka Shocked
Lady, naistina li smqtash, che ima bezgreshni hora???
PS sry, pisha ot telefona.
Активен

Моето име е Любов.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15623

« Отговор #46 -: Януари 10, 2013, 12:17:30 »

Ми... то... краставите... таковата...

Lol Stuart Kiss
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #47 -: Януари 10, 2013, 12:18:24 »

Според теб това ли й е най-основният бъг?
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #48 -: Януари 10, 2013, 12:19:43 »

Според теб това ли й е най-основният бъг?

Lol Lol Lol

Основният й бъг е, че тестът й за интелигентност е отрицателен.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #49 -: Януари 10, 2013, 12:20:20 »

Ох, Лейди, сори, ама ме подразни и мен вече.

Не може ли без грозни коментари като "затвори си гнусната уста"? Познай чия култура личи тук, не е на Катето, определено.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: