star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Темата на lady_dy, за да се почувства специална
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Темата на lady_dy, за да се почувства специална  (Прочетена 30844 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #150 -: Януари 11, 2013, 13:20:53 »

Еееее, сега, Утрепка? Дори и без правописната грешка това е дума, която не бих си позволила да използвам дори за човек, който ми лази по нервите безкрайно, а не го познавам. И аз съм от хората, които често са имали пререкания с Катерина, ама никога не бих си помислила дори да я нарека по този начин, ужасно грубо е това, а както сама виждаш, не я обиждаш, понеже, както спомена, тя има самочувствие. Какво целиш всъщност? Ако наистина не ти дремеше, щеше ли да продължаваш този спор и да ръсиш такива груби неща? Въобще не схващам вече  Confused
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #151 -: Януари 11, 2013, 13:29:40 »

Ти ще се самоунищожиш, няма нужда някой да те засяга, както се вижда, и правописните правила не те ловят. Lol
Активен
lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #152 -: Януари 11, 2013, 13:33:13 »

"Почувствах" се много специална с извеждането на цяяяла тема, посветена на мен.  Wink
За щастие на всички, преустановявам влизането/писането във форума.
Но не, защото нямам какво да кажа, или отстъпвам, ами защото нямам работа в това стадо.
 Smile
Хайде сега един бан и темата да се delete, че да ми мине леко деня ( и да се успокоя  Lol ), току измъдря нещо полезно, поне колегите да не ме гледат лошо.  Lol

Най-важното - катерина да спи спокойно.
« Последна редакция: Януари 11, 2013, 13:40:24 от lady_dy » Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #153 -: Януари 11, 2013, 13:36:20 »

Добре де, разбрахме, че работиш и имаш колеги, разбрахме, че правиш забележки за неща, които на самата теб ти куцат, разбрахме, че сме ти под нивото... само не разбрахме какво се случи, че от мил и симпатичен човек с желание да помага и да се разбира с останалите се превърна в това, което демонстрираш сега.  Confused Да не ти хакна някой профила?
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #154 -: Януари 11, 2013, 13:40:05 »

Аз пък не ща да се трие, виж кви бисери намята, мен ще ме е яд. Пък и човек трябва да си седи зад делата, то много лесно така-delete и пак изведнъж да станеш грамотна. Тцъ, няма undo в живот  Lol
Активен
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #155 -: Януари 11, 2013, 13:40:48 »

Колко жалко, че няма.  Lol
 Razz

Не коментирам постоянното ти  КВА, КВО, КВИ. Изпускаш апострофа. Smile
« Последна редакция: Януари 11, 2013, 13:42:30 от lady_dy » Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #156 -: Януари 11, 2013, 13:43:11 »

Къса клечка, дарлинг, сори  Lol
Активен
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #157 -: Януари 11, 2013, 13:43:27 »

Срам и позор.  Smile
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #158 -: Януари 11, 2013, 13:49:52 »

Ако си спомняте, още в Лейдипил-ския форум имаше едно такова дете господно,
което по същия начин злосторничеще по темите. Много ми напомни.

Лейди , не разбрах само, какъв кеф ти прави цялата тая случка. Confused
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #159 -: Януари 11, 2013, 13:56:38 »

Ама онази хвърляше такива цветущи псувни, че сълзи ми потичаха от смях, за тази ли говориш?
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #160 -: Януари 11, 2013, 13:59:20 »

Аз нищо не помня от лейди пил :( как помните такива неща, бре...Знам само, че постоянно пусках притеснени теми "дали мога да забременея от..." (е, не от свирка де  Lol ) и че Бизи беше голям авторитет в моите тийн очи  Cheesygrin
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #161 -: Януари 11, 2013, 14:12:56 »

Ама онази хвърляше такива цветущи псувни, че сълзи ми потичаха от смях, за тази ли говориш?

Ъхъ. Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #162 -: Януари 11, 2013, 14:39:20 »

Баси, и аз нищо не помня от лейдипил!

*9 години във форума правя и вече забравям младините явно Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #163 -: Януари 11, 2013, 14:40:45 »

Егати, и аз нищо не помня  Blink Мъча се, ама нищо не ми изплува... освен оная злополучна тема, която постнах след дълъг размисъл, за това как да простиш и да забравиш изневяра, май тогава много ми се карахте, ама даже не си спомням точно как  Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #164 -: Януари 11, 2013, 14:41:42 »

Аз от Лейдипил помня само на Лъвчето мъжът като отиде в казарма (освен моите терзания естествено) и едно девойче, дето даваше мъдри съвети. Никой и нищо друго не помня!!! Срам.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

katerina
Newbie
*

« Отговор #165 -: Януари 11, 2013, 14:47:24 »

Аз пък всичко си спомням
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #166 -: Януари 11, 2013, 16:33:05 »

Няма триене тук, като искаш да триеш - до тоалетната и после трий. Не, че вече не направи опит и тук да се изходиш, ама няма кой да ти трие оаканото. Прозренията ти ще останат за поколенията, ще пращаме новите потребители тук и ще им казваме "ако ще се държите така, по-добре си вървете отрано".
Защото колкото и да се козиш, има нови хора, които са приети МНОГО добре, ценят се и им се радваме всички. Фата, Мишел, ТатиТеди, форевър... Дори си имаме и номинация за най-готино ново попълнение, това е нещо като АНТИтвоята номинация за най-неадекватно недоразумение.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #167 -: Януари 11, 2013, 16:51:01 »

Lol Гал, как можа да събереш толкова бисери в 4 реда  Lol

Много добре си се изразяваш днес даже, аз съм фен  Cheesygrin (е,с малки изключения на тема  корнелийско самочувствие)
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #168 -: Януари 11, 2013, 16:57:04 »

Lol Гал, как можа да събереш толкова бисери в 4 реда  Lol

Много добре си се изразяваш днес даже, аз съм фен  Cheesygrin (е,с малки изключения на тема  корнелийско самочувствие)

Е, това е солта в живота, иначе да сме хванали диабет от захаросаност.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #169 -: Януари 11, 2013, 20:44:56 »

Ееех, лейди пил Cheesygrin  Някога много ми липсваше, после явно пораснах и тук се чувствам по-човек Smile И аз помня много от там, но и много съм забравила. Дори Лила, дето толкова я дъвчете я имаше в Лейдпил Cheesygrin
Помня нелепия ник на Фани - "SmileSmileSmile" Cheesygrin
Единственото, което не помня и което се затри и никога повече не можах да открия е първото впечатление на Краси за мен - че в лейдипил Бамбина нещо го е захапала, а аз съм го защитила (естествено, защитничка на онеправданите Cheesygrin). А на мен първият ми спомен от него е чак тук.
Но големи разправии бяха там, просто като си спомня какви караници, какви дискусии, колко се палех, лелее. И колко  хора ме дразнеха в червата чак Cheesygrin

И не знам защо си мислите, че тая девойка нещо я е прихванало и е станала зла, аз винаги я помня като заядливка, не помня да е имала кротък период.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #170 -: Януари 11, 2013, 23:37:31 »

Помня нелепия ник на Фани - "SmileSmileSmile" Cheesygrin

сериозно ли съм имала такъв ник  Blink
Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #171 -: Януари 12, 2013, 00:16:21 »

Lol ех, любов, мога ли да ви забравя  Cheesygrin
може с години да не влизам, ама все се присещам по някое време (добре, че е Фани, де (ама такъв нейн ник не помня) Lol, ама пуста памет за пароли и пощи хич не е услужлива Lol

Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #172 -: Януари 12, 2013, 00:22:15 »

Aз не съм сигурна,че баш тя беше усмивките,но знам,че и откраднах ника като бях аминистратор във форума на моя интернет доставчик Smile

И аз не помня кой знае колко от лейдипила,освен нескончаемото ми хахах,но то още си е валидно. Реално май нещата ми блеснаха тук,по-прегледни станаха нещата,повече интерес проявих,а и се откроих хъ хъ .

Абе помните ли тая мацка- секси дупенце ли беше,хот дупенце ли- знам,че е приятелка с Блоу и Блонд- Мартина ако не се лъжа. Много се галкаха с ТОЙ Smile
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #173 -: Януари 12, 2013, 09:55:58 »

А ТОЙ колко ми липсва...  Unsure

Не разбрах само на Ангелчето ника какъв е бил  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #174 -: Януари 12, 2013, 10:52:42 »

Не разбрах само на Ангелчето ника какъв е бил  Cheesygrin

три усмивки  Lol бързах да се регистрирам и нищо друго не ми дойде на ум .. не знам как съм станала angel_sin после  Razz
И на мен много ми липсва Цецо ... И Георги много време не се е появявал  Cheesygrin
Активен

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: