star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star ***ГОДИШНИ ФОРУМНИ НОМИНАЦИИ 2012***
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ***ГОДИШНИ ФОРУМНИ НОМИНАЦИИ 2012***  (Прочетена 23550 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« -: Декември 06, 2012, 21:12:58 »

Тъй като ми е традиция да пускам такава тема всяка година, но този път Корниела ме изпревари! Копирам й мнението тук и дерзайте на първо време за определяне на категории или направо за гласуване Smile))

е какво, много ли сме пораснали и зрели за едни новогодишни номинацийки?  Cheesygrin
Ето няколко предложения въз основа на минали години или мои идеи:

1. Най-помагаща личност във форума
2. Най-голяма кифла/(кипра)
3. Най-позитивна личност
4. Най-голямо събитие
5. Най-влюбен форумист
6. Най-добра домакиня
7. Най-мрънкащ
8.Кариерист на годината
9. Най-променил се съфорумец
10. Най-забавен
11. Най-симпатичен/любимец

това се сещам засега, ако искте добавете Smile Ако сте съгласни с темата, кажете, и аз ще сложа моите лични номинации след малко.

Възраждам темата  Cheesygrin
Ако искате, добавете категории.
Аз ще опитам да напиша за тези от миналата година:

1.Най-помагаща личност във форума- всички "редовни"- Лор, Биз, Фата...
2. Най-голяма кифла/(кипра)- пф, аз тия раздели не ги следя.
3. Най-позитивна личност- въпреки, че доста си помрънква, за мен Форевър е голямо слънце, минава като фурия и хвърля младост и ентусиазъм...Катрин също я усещам много щастлива напоследък Smile
4. Най-голямо събитие- за мен е моята сватба  Cheesygrin Иначе Паячето най-ме изненада с бебока  Smile
5. Най-влюбен форумист- Катрин определено
6. Най-добра домакиня- редовните- Бизар, Пупи, Лора
7. Най-мрънкащ- Ути (макар и напоследък да е в затишие), ама мен ми е интересно да чета и не го слагам като лошо. Напоследък и Фата си помрънква.
8.Кариерист на годината- Мина, Фата
9. Най-променил се съфорумец- Катрин, Феята
10. Най-забавен- Ути
11. Най-симпатичен/любимец- Много са, но от Лора и Катрин ме лъха спокойствие, доброта и светлина някак си. Напоследък и от Аливера. Ути и Фата пък са ми най-интересни за четене, и Алето също. Ох, всички ви обичам беее, за всеки мога да кажа по нещо хубаво, ама нали не искате най-дългия пост на света  Lol

Това е от мен. Вие сте!
П.П. Все едни и същи хора слагам, но върху пишещите по-рядко почти нямам наблюдения, а някои от редовните не спадат в ни една категория и затова въртя едни 10 имена...
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #1 -: Декември 07, 2012, 10:51:42 »

е срамота, никой да не пише номинации, остарявамееее  Razz Сега и идеята с коледните подаръци ако отхвърлите, не ви познавам  Lol
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2 -: Декември 07, 2012, 10:59:05 »

Има време, чакам някой да се прояви по-стабилно, че да ми се изяснят категориите и номинираните  Lol Чакам и Ут да се отчете с оцета, че да я номинирам за домакиня на годината  Lol
Активен

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #3 -: Декември 07, 2012, 11:13:10 »

Ще ви номинирам, всяка година искам, но тази вече ще го направя Smile

1. Най-помагаща личност във форума - Бизар
2. Най-голяма кифла/(кипра) - тук от кипрене никой няма нужда, хубостта е видна и повсеместна.
3. Най-позитивна личност - Веселушка, няма един сдухващ пост Smile
4. Най-голямо събитие - малкото Паяче
5. Най-влюбен форумист - Ути, и това, ако не е любов Smile
6. Най-добра домакиня - Ангелчето, то, плетки, то, жилетки, мъфини и котки - по-голям уют от този, здраве му кажи. Smile
7. Най-мрънкащ - не мисля, че някой си мрънка просто за спорта.    
8.Кариерист на годината - Виви, поздравления за стремежа, желанието и отдадеността, с която работи.
9. Най-променил се съфорумец - Феята - към добро, разбира се. Все се каня да го напиша в темата за Цвета, откакто видях клипчето, но такова очарователно същество няма как да не те промени.
10. Най-забавен - Алето, Smile
11. Най-симпатичен/любимец - Алето и Фата - много обичам да ги чета. Smile

Това е от мен, и нека по-добрият победи Smile

Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #4 -: Декември 07, 2012, 11:16:51 »

Хора, много сте сладки, че толкова години стара слава и още ме слагате в номинациите за помагаща и за домакиня. За помагаща може и да съм от време на време, със сигурност не както преди. Но такава никаква домакиня съм тази година, някой, ако иска може да се хване да ми прочете и петте поста от Какво ще готвим Smile Тази година на децата едвам една торта дето направих, иначе и Великден пропуснах, сега и Коледа ще, но пак, от сърце благодаря, че са ви такива впечатленията за мен Smile Аз ще си ги пусна малко по-късно.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Декември 07, 2012, 11:25:09 »

Е, хайде, добре, ще напиша и аз!

1. Най-помагаща личност във форума - Бизар, Лора винаги ми помагат с обективни съвети, много ви обичам Smile
2. Най-голяма кифла/(кипра) - Мишел
3. Най-позитивна личност - Веселушка, Катрин, Форевър
4. Най-голямо събитие - не мога да определя
5. Най-влюбен форумист - КАТРИН!!! Толкова е щастлива напоследък, заразява ме с положителни емоции
6. Най-добра домакиня - Нямам представа, не съм аз във всеки случай
7. Най-мрънкащ - Фата  
8.Кариерист на годината - определено Виви
9. Най-променил се съфорумец - Феята се промени неочаквано за мен много след раждането, Катрин по влюбените причини Smile)) .
10. Най-забавен - Алето
11. Най-симпатичен/любимец - Лора ми е голямата любов, Форевър ми е много позитивна и симпатична също

Ивена, това беше много мило, много ме трогна, благодаря Kiss
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #6 -: Декември 07, 2012, 11:33:02 »

Айде да пономинирам и аз малко:
1. Най-помагаща личност във форума - Бизарет
2. Най-голяма кифла/(кипра) - напоследък повечето дами тук се кипрят, тъй че не мога да определя3. Най-позитивна личност - Веселуш
4. Най-голямо събитие - бебе Цветун
5. Най-влюбен форумист - и аз ще номинирам Ути, както и Катрин
6. Най-добра домакиня - ъъъ, Бизар. Поради това, че прави чудеса от храброст във всичко и винаги успява Smile
7. Най-мрънкащ - Ууути, Ууути   Cheesygrin
8.Кариерист на годината -  Виви ,Хриси (от толкова работа все по-рядко се вясва)
9. Най-променил се съфорумец - Ути- взе си котка, започна все по-рядко да се самоубива готвейки.Номинирам и себе си - за съжаление не към по-добро10. Най-забавен - Алето
11. Най-симпатичен/любимец - Фата ми е много на сърце,Наком и Фро също ; Бизар ,Галина, Феята ,Блоу , Лейди -обичам ги много отдавна вече.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #7 -: Декември 07, 2012, 11:58:16 »

1. Най-помагаща личност във форума - за мен е Ади, но може би само през първото полугодие, много ми липсва напоследък!
2. Най-голяма кифла/(кипра) - Още някоя година и като гледам ще отпадне тая категория Cheesygrin Катрин тази година имаше влечение към темата, както и Мишел също си дава редовно стайлинг съвети.
3. Най-позитивна личност - Катрин Cheesygrin Как само се променят нещата Smile Също и Ели, макар да пише рядко, много ме надъхва.
4. Най-голямо събитие - Преместването на Фата в София, и за апартамента на Катрин някак ми трепва като се сетя. Не помня на Алето разводът тази година ли беше, но и нейната тотална промяна в живота и обстоятелствата също ще посоча. Бебата и сватби си вървят отделно вече, затова не ги споменавам Smile
5. Най-влюбен форумист - първо искам да номинирам Смайли, която толкова всеотдайно се пусна в дълбокото и въпреки, че за самата любов нищо не споделя, фактът, че отказа толкова пъти на толкова изкушаващи бизнес предложения, мисля, че говори много. След това Корнелия и Катрин, които обратно, все любовта им е в устата и два дена без любимия им е мъка. Лора завинаги ще ми е вдъхновител Smile
6. Най-добра домакиня - Пупи, ама първо, първо място. Просто почти професионално развитие и нестихващо желание. След това номинирам Катрин и Уна с техните безброй завъртяни манджи. Фани заради вродената й страст да домакинства и да поддържа дома като в Икеа списание Smile
7. Най-мрънкащ - Тази година май никой не ми е направил впечатление просто да си мрънка. Но имаше много хора с много тежки проблеми, за мен това не е мрънкане, макар и да имаше значителен брой на оплакващи се. Ути, Фата, Хепи - просто им пожелавам по-лека година!
8.Кариерист на годината - Виви, която спи по 5 часа на денонощие, за да изпълни американската мечта за куче, къща, семейство Cheesygrin
9. Най-променил се съфорумец - Хриси, Феята

Последните две ще ги пропусна, че едно и също пиша от години вече Smile
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #8 -: Декември 07, 2012, 12:18:27 »

1. Най-помагаща личност във форума - Лора
2. Най-голяма кифла/(кипра) - Мишел
3. Най-позитивна личност - Корни
4. Най-голямо събитие - ....
5. Най-влюбен форумист - Бизар
6. Най-добра домакиня - Ангелчето, Лора, Пупи
7. Най-мрънкащ - Форевър, Джъст
8.Кариерист на годината - ....
9. Най-променил се съфорумец - Аливера
10. Най-забавен - Фата
11. Най-симпатичен/любимец - Фата, Лора
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #9 -: Декември 07, 2012, 14:17:42 »

Защо не направихте няколкодневно гласуване за категории? Аз имам нужда от малко по-trollващи категории Devil
Активен

C’est tout!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #10 -: Декември 07, 2012, 14:31:10 »

Защо не направихте няколкодневно гласуване за категории? Аз имам нужда от малко по-trollващи категории Devil

е, чак гласуване, може всеки да предложи по една примерно и ще добавяме после  Cheesygrin
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #11 -: Декември 07, 2012, 14:31:38 »

След като половината форум вече си написа номинациите....
Активен

C’est tout!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #12 -: Декември 07, 2012, 14:37:44 »

Ще си дописва номинациите в нов пост. Аз съм за нови категории, освен изброениете  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #13 -: Декември 07, 2012, 15:05:30 »

Е тва всяка година, братче, първо гласуват всички, после някой мрънка що толкоз скучни категориите и айде отначало. Специално написах в началото да се гласува за категории, за да няма пак мрънкане и пак се намери някой.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #14 -: Декември 07, 2012, 15:08:00 »

Аз не виждам проблемът който иска да предложи категории и после всеки да си добави гласа.

Но нека има драма, де  Cheesygrin
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #15 -: Декември 07, 2012, 15:11:22 »

Каква новогодишна и коледна драма, дами и господа  Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #16 -: Декември 07, 2012, 15:15:44 »

Е тва всяка година, братче, първо гласуват всички, после някой мрънка що толкоз скучни категориите и айде отначало. Специално написах в началото да се гласува за категории, за да няма пак мрънкане и пак се намери някой.

Е па явно не си го направила особено умело... Само аз мрънкамм за категории, няма нужда от "някой"
Активен

C’est tout!
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #17 -: Декември 07, 2012, 15:16:44 »

Мда, драматично Lol

На мен ми е псилютно все тая, просто ми стана смешно. Традиция е някак вече.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #18 -: Декември 07, 2012, 15:17:45 »

чудя се сега, за да подсиля драмата, кое е по-добре - да предложа категории или да обявя громко, че аз в номинирането няма да учавствувам Lol
Активен

C’est tout!
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #19 -: Декември 07, 2012, 15:20:26 »

Аз давам идеи за номинации :

Най-мистериозен форумец
Мислител на форума
Купонджия на форума/ най-палуващ ?!
Човека в сянка на форума
Всезнайко на форума
форумец/форумка с най-пиперлив език
Вечно млада душа
Най-сладка тема..

Ае,де да знам.
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #20 -: Декември 07, 2012, 15:26:54 »

Мишел, уби драмата  Lol
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #21 -: Декември 07, 2012, 15:33:01 »

Най-зрял и пораснал форумист /форумец?/
Най-досаден форумист /форумец?/
Най-рискуващ и смел форумист /форумец?/
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #22 -: Декември 07, 2012, 16:00:55 »

Най-мистериозен форумец- оо, адски много са, само погледнете колко регистрирани ника има и колко от тях пишат- под 10%. От най-редовните Ивена май е по-тайнствена, Мин също не споделя много напоследък, доста са.
Мислител на форума- е сигурно съм аз, най-много или поне най-дълго мисля  Lol Корни
Купонджия на форума/ най-палуващ ?!- Алето То други има ли изобщо вече...
Човека в сянка на форума- Джъст  Lol Сори, не е смешно, ама се сетих как сладко се разсърди, че била като невидима тук...
Всезнайко на форума- Галина
форумец/форумка с най-пиперлив език - Алето, ама не колкото преди :(
Вечно млада душа- хммм знам ли, ние наистина сме млади, че да кажем "вечно" ..сигурно намекваш за мен  Cheesygrin
Най-сладка тема- не помня  Rolling Eyes
Най-зрял и пораснал форумист /форумец?/- Много са- Галина, ДДимитрова, Анна Т
Най-досаден форумист /форумец?/- тук също може би ще взема някой приз  Cheesygrin Инак за мен е Дита, не мога да издържам дългите патетични изкуствени постове...сори, ако звучи обидно, сигурно и за мен ще има такива мнения  Cheesygrin И други скучни и досадни има, ама съм на настроения и не винаги, не мога да номинирам
Най-рискуващ и смел форумист /форумец?/- хм, не знам

Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #23 -: Декември 07, 2012, 16:04:59 »

Сега някой да добави всички категории в първия пост или някъде да ги обобщи, защото стана пълно мазало и надценявате новото ми аз откъм интелигентност Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #24 -: Декември 07, 2012, 16:05:20 »

Тъй, изведнъж се появиха доста предложения за категории, и то супер добри, Виви и Алето покриха повечето ми идеи.
Към Алините категории и по-скоро под "Най-сладка тема" бих добавила
  • Най-гореща дискусия за 2012

По отношение на форумистите, освен новопредложените, ми липсват:
  • Най-неадекватен респ. обаждащ-се-ни-в-клин-ни-в-ръкав форумист (това малко се припокрива с категорията на Виви за най-досаден форумист и тази на Алето за всезнайкото, може да се обединят двете)
  • SOS-Форумист - най-смислени постове, идващи винаги навреме.

Липсва ми категорията "Форумен дебют на годината", но тъй като форумът е блокиран за нови регистрации, тя явно наистина се обезмисля...

Активен

C’est tout!
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: