star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Дупе като барабанче - отминала или настояща мода?
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дупе като барабанче - отминала или настояща мода?  (Прочетена 32044 пъти)
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #250 -: Януари 10, 2013, 10:13:10 »

Много ме кефиш , Миш , как си казваш всичко , дето ти е било /е в мислите по повод килограмите. Общо взето мисля идентично , както и чувствам идентично, но някакси рядко имам смелост да си го призная. В моите си очи все съм дебела, все нехаресвана...въобще, баси комплексарката бясна.  Cheesygrin

На мен Мила Кунис, не ми харесва нещо , обаче тия снимки по гащи много ме изкефиха- хубаво тяло ,нито слабо, нито пухкаво, нито мускулесто ,но много стегнато. Точно това,което на мен ми харесва.

Катеринка като се описва как се била надула, и човек си представя балон, който всеки момент ще се пукне. Cheesygrin Много ми е смешно, щото сме се виждали не веднъж, и е толкова фина и нежна като фигура (и не само). Пък и ,Кате, ти си доста висока и не вярвам, че 2-3 килограма ти се отразяват визуално някакси. Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #251 -: Януари 10, 2013, 10:14:35 »

Добре де, Мин, как може да ти е странно те да говорят така, като ти си същинска клечка, последния път беше болезнено слаба чак като се видяхме и говориш по същия начин Smile
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #252 -: Януари 10, 2013, 10:33:13 »

Добре, така обяснено го разбирам. Аз имах подобни драми и комплекси от "момчешки" реплики в уязвимите години, макар и не на тема тегло. Още мога да затворя очи и да "преживея" как ми се обясни, че гърдите ми трябва да са по-приближени една към друга, та е редно да взема мерки  Confused
И все пак, трябва да се научим да не "вярваме" на онези реплики от преди нанайсе вече (уви) години и да гледаме огледалото...
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #253 -: Януари 10, 2013, 10:34:01 »

Lol Баси якото, как точно да вземеш мерки? Така да си ги придържаш ли, що ли?
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #254 -: Януари 10, 2013, 10:39:54 »

Като ви слушам, направо се радвам, че съм имала егати задръстеното тийнейджърство и са ме пощадили горе-долу от такива реплики. При мен тогава килограмите не бяха проблем, ама имаше и за какво да ме комплексират, ако бяха решили. Добре, че приятелят ми беше смотан като мене  Lol Чак на по-късен етап нещо много му скочи самочувствието и взе да прави подмятания, ама и аз не съм лесна, пратих го да пасе набързо  Razz
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« Отговор #255 -: Януари 10, 2013, 10:40:29 »

гърдите ми трябва да са по-приближени една към друга, та е редно да взема мерки  Confused

С глас се смея, с глас, буквално се търкулнах от стола!!! Lol Lol Lol

Между другото мен цял живот са ме гаврили, че съм ужасно слаба и на мен ми е супер комплекс. А сега пък ме питаха дали не съм бременна  (много съм дебела с моите 170/50) и още не мога да преценя от кое от двете ми е по-гадно.  Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #256 -: Януари 10, 2013, 10:54:24 »

Биз, не ги броиш тийн-годините, но те сформират характерите ни и белязват по някакъв начин житейския ни път. Аз много ти се кефя, че имаш самочувствие, но приеми, че не всички са като теб. Едни рсботят години за постигането му (като менИ),други пък цял живот не могат да погледнат реалистично на себе си... Темата е за толерантността и то не само към килограмите. Нашето общество не е толерантно и тва е положението. Дали някой ще страда заради килограми или неосъществена професионална мечта, важното е да се страда! А никой не е черно-бял, нали....

Поздрави от върху-велоаргуметъра,бтв  Razz
Активен

C’est tout!
Mina
Newbie
*

« Отговор #257 -: Януари 10, 2013, 11:11:51 »

Добре де, Мин, как може да ти е странно те да говорят така, като ти си същинска клечка, последния път беше болезнено слаба чак като се видяхме и говориш по същия начин Smile

Нали тва ти казвам, всеки си има някакъв комплекс и не може да се отърси от него, даже и 25 кила да стане.
Ан, супер смешно е това за гърдите и всеки си има някакви реплики, отправени към него по повод физическите му данни, които са се забили в паметта му. Аз като малка бях слабичко детенце , височка растях и си бях екстра, после в пубертета се налях , и краката ми изостанаха в растежа за сметка на задника. Няма да забравя , бях вече на 19-20 и работех в една фирма като офис мениджър (каква гръмка позиция  Lol), и при мен идва една жена и ми казва:"Еди кой си ми каза да търся едно пълничко момиченце, вероятно сте Вие" . Смяяятай. Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15632

« Отговор #258 -: Януари 10, 2013, 11:18:19 »

И моите гърди имат нужда от приближение Lol
На мен те определено са ми комплекс. Но след кърменето стана наистина зле работата. Ама както и да е, каквото такова.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #259 -: Януари 10, 2013, 11:35:52 »

Аз съм вече със самочувствие, изравнено с реалността...ами гадно е  Lol Повече ми харесваше, като се имах за най-..., и се гледах влюбено в огледалото с часове  Lol А може и просто да съм си била красива като тийн, знам ли. Но като гледам снимки, съм се обличала ужасно, така че едва ли някой е забелязвал, дори да съм била готина  Razz
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #260 -: Януари 10, 2013, 11:40:54 »

Според мен напоследък си много по-готина от преди. По снимки съдя, съвсем безпристрастно.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« Отговор #261 -: Януари 10, 2013, 11:45:07 »

Е мноу ясно, няма да й кажеш, че се е из-миндил-ила, я Lol Razz
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #262 -: Януари 10, 2013, 11:47:43 »

Мин, и 2 кг си личат, защото ми отиват само на едно място  Cheesygrin
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #263 -: Януари 10, 2013, 11:49:22 »

Е мноу ясно, няма да й кажеш, че се е из-миндил-ила, я Lol Razz

Явно не си ме опознала достатъчно добре.  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #264 -: Януари 10, 2013, 11:54:04 »

Ехее, мерси Мин, не очаквах включване, понеже никой не ме познава от преди и най-много деликатно мълчание  Cheesygrin

Сега ще си търся по фейса какви стари и какви нови снимки имам, че да видя защо така мислиш...Но все пак се харесвам като по-слаба- може би на сегашните години (понеже съм малко по-женствена от преди и косата ми е по-дълга) ако отслабна с 5-6 кг ще се харесам отново  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #265 -: Януари 10, 2013, 13:49:22 »

Миш, аз не казвам, че всички трябва да са като мен и да имат самочувствие, самата аз съм била плах, смотан, срамежлив и комплексиран тийнейджър и то не само, заради външност. Ама това е преди десетилетие вече, а и аз до колкото разбирам и те чета не си като Мина дето дори и на 50 кила се има за дебела (Kiss), а си знаеш, че си готина, дори не клониш към пухкавото и всичко е било просто някакви момчешки заяжданки. А ти коментираш все едно си от страната на дебеланките, дето все ги игнорират нещо, все едно сама се поставяш в такава роля, не разбирам.

Но честно казано с годините все повече благославям факта, че съм израснала тийнейджърството си в момчешка компания, просто съм станала желязна за някои неща и пожалена от някои женски глупости, защото според мен училищните "приятелки" са по-склонни да ти нанесат някои вечни проблеми със самочувствието. Но още си спомням момента, в който тепърва се сближавах с приятелите си и ревях на леля ми как постоянно ми се подиграват, което сега разбирам, че в никакъв случай не е било подигравка в гадния смисъл на думата, а просто техния начин на шегуване и хумор, който понасях ужасно трудно. Та тогава тя се постара да ми обясни, че са момчета и така си говорят и вместо да си страдам, мога просто да го приемам с чувство за хумор и да се науча да им отговарям и с времето и така и стана, просто станах неуязвима и умея някак си да правя разлика кога един мъж казва "дебел ти е задника", за да те обиди и кога просто, защото му е забавно.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #266 -: Януари 10, 2013, 13:54:51 »

От тази гледна точка, направо е безценно да имаш брат - каляваш се отвсякъде  Big grin
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #267 -: Януари 10, 2013, 14:05:26 »

Аа, сега схващам какво имаш предвид.. Може би звуча сякаш се причислявам към дебеланките, защото ми е мъчно, че те страдат и просто се поставям на тяхно място.. А и защото съм била от другата страна на барикадата и знам какво е, болно ми е, че някой може да бъде каран да се чувства зле или да бъде отхвърлян само заради физическите си недостатъци.
И си мисля, че вече не чуваме толкова нелепи коментари както в тийнейджърските години не, защото хората от нашата възрастова група са пораснали ментално, а просто защото сме оформени и общуваме с правилните индивиди. За жалост няма как да игнорирам факта, че голям процент си остават идиоти и подбутват жените в обкръжението си към мании.
Активен

C’est tout!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #268 -: Януари 10, 2013, 14:08:34 »

Ее, така е, няма спор за това. Далеч съм от мисълта, че при всички зрели хора всичко им е безпроблемно и пак нямат комплекси, но просто е редно някои тийнейджърски да си останат, където им е мястото Smile Просто не е нормално от 10 години хората да повтарят на една жена  каква е красива, фина и невероятна, а тя на всяко случайно или не качено кило да задълбава в депресии от детството си.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #269 -: Януари 10, 2013, 14:17:12 »

Съгласна! И мен ме дразни това постоянно кокетничене и просене на комплименти.. Аз килограмите си не ги обсъждам в реалното общество, чак пуфтя и се прозявам като се заговори за диети, най-много с Ния да си погледнем една друга задниците и да си кажем, че сме мноу яки Cheesygrin
Активен

C’est tout!
Mina
Newbie
*

« Отговор #270 -: Януари 10, 2013, 15:23:38 »

Само в нереалното ги обсъждаш  Cheesygrin
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #271 -: Януари 10, 2013, 15:25:57 »

Yup Cheesygrin Тук разтоварвам кифленския заряд!
Активен

C’est tout!
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: