star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Дупе като барабанче - отминала или настояща мода?
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дупе като барабанче - отминала или настояща мода?  (Прочетена 32045 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« Отговор #25 -: Ноември 26, 2012, 18:33:52 »

Ма чакай сега, да съм казала, че е грозна в лицето или че не е талантлива? Дебела е. Това не е обсъждане, това просто е факт. Абсолютно нищо лошо няма в това. Що пък да не го кажем, да не е тайна случайно, не сме й го казали в лицето, нали?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #26 -: Ноември 26, 2012, 18:38:16 »

Зависи какво влагаш в думата "дебел". Да, дебела е и неведнъж е показвала, че се чувства добре в кожата си. Ако ще констатираме, да, дебела е. Мен ме кефи, че е дебела, различна, интересна, че не е поредният клонинг. И ако трябва точно да те цитирам, малко по-различно звучеше предният ти пост:
Цитат
все едно да ми кажеш, че Адел е прекрасна

Значи как да се разбира това, щом е дебела, не е прекрасна, ами... ужасна?
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #27 -: Ноември 26, 2012, 18:40:16 »

Т'ва е от Март.

Аз Адел съм я виждала на коледното изпълнение като пускаха лампита на Уестфийлд миналата година и не знам,на мен тогава не ми изглеждаше дебела. Да,закръглена,но не и дебела,Уто. Демек ако не е слаба,не може да е прекрасна ли?
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15632

« Отговор #28 -: Ноември 26, 2012, 18:41:03 »

Мен ония ден мъжът ми ми вика: "Е, имаш тук-таме целулит".
Вярно е. Имам. И? Дреме ми. Нека той забременее, качи и свали 15 кг., износи и роди дете и изглежда като мен. Пък аз ще му викам, че има целулит. Просто мъжете са си мъже, какво да очакваш от тях...

ПП. Тоя национален спор не ви го разбирам, честно Rolling Eyes За всеки влак си има пътници и в БГ, и вън.

ППП. Оо, тия примери с известни хора аз не ги приемам. Адел има пари да яде като пор и да си прави липосукция през ден. Едно е да си Адел, друго Ади от Долно Камарци и да изглеждаш добре. С две думи - с кинти и баба знае Wink
« Последна редакция: Ноември 26, 2012, 18:45:57 от Fei4ka » Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #29 -: Ноември 26, 2012, 18:43:25 »

То,мъжете не знам,ама и жените изчаткват тотално вече.

Между другото навремето много се дразних на вечените шеги на Слави за Дженифър Лопес,как и трябвало втора лимузина за задника и не знам си какво,като жената едно,че сигурно няма грам излишна мас по тялото,щото е тренирана до ненам си къде,второ,дет нали бат Славчо се гаври с някой,щото не е дъска.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #30 -: Ноември 26, 2012, 18:48:23 »

Значи аз Джейто така я любя...Е, няма да ти казвам мнението на моя за нея пък и за задника й. Безпощаден е. Той явно е от тия заради които с Мишел сте напуснали БГ Razz Излиза, че аз съм бая дебелокожа - хем съм останала, хем съм се й омъжила за такъв...айде да не казвам Lol
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #31 -: Ноември 26, 2012, 18:52:33 »

Да,аз съм напуснала БГ заради мъжете. Всъщност,що пък не.

Аз Дженифърката никога не съм я харесвала,просто защото не ми ляга на сърцето ни с филми,ни с песни кой знае колко. Но пък да я принизявам до ниво задник е мега плоско и повърхностно.

Всъщност сега се замислих,ми Фей ти беше бая по-едра преди няколко години,не беще в общоприетото XS течение. В такъв случай как реагираше мъжа ти? И не ти ли е малко странна идеята,че жена ,която примерно е била номинирана милиони пъти за сексапил и красота и той да и се подиграва заради по-различно оформяне на телосложението-щото тя не е дебела,нито нетренирана по никакъв начин,а самата и фигура го предполага тоя гъз.
« Последна редакция: Ноември 26, 2012, 18:58:07 от aleto » Активен
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #32 -: Ноември 26, 2012, 18:57:19 »

Адел си е прекрасна нищо, че е по-закръглена от другите в бранша й, има невероятно излъчване и страхотен глас, дебела или не си е супер, малко момичета имат такъв чар, ако ще и да изглеждат като топ модели. Кристина Агилера ми харесва повече пълна, отколкото слаба, преди беше грозно кльощава сега изглежда по-нормална, по-човешка и по-простосмъртна ако щеш.

И моят мъж веднъж ми намекна нещо на тема целулит при все че ходех на фитнс редовно, казах му, че има една процедура наречена липосукция и струва само 5 хилки Lol оттогава не е отварял и дума Lol даже веднъж го питам дали харесва жени с по-големи гърди, а той ми вика "не, не твоите са перфектни" Cheesygrin Big grin 

Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #33 -: Ноември 26, 2012, 18:58:10 »

Не дочетох, че спорът от предната страница ме вкопчи..
Не знам къде наистина ходите всички, но в подкрепа на Лорините твърдения /пък и да се изфукам/ държа да споделя, че миналата седмица излизахме в единствения за града рок клуб да слушаме Епизод. За искрено мое изумление, с всичките си, далеч не "здравословни" извивки, имах и флиртче, та и предложение, при това едно от мацка, едно от... хм, неориентирал се сексуално младеж. И щом в тези си мащабни видове и изгледи влизам в нечия категория на желание... Някак не виждам причини за оплаквания от народопсихология.
Изобщо, принципното ми мнение е, че българинът харесва по-пухкави жени и се плаши от такива, дето са вманиачени в теглото си. Миш, разбирам, че ти си имала сериозни проблеми с това, но... Повечето от нас са нямали. И под "комплекси" разбираме недоволното намигване към бедрата в огледалото. Така де, повечето от моите познати, да кажем.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #34 -: Ноември 26, 2012, 18:58:28 »

Кога надебеляза Агилера толкова, значи сега с нея сме на един и същи хал, ам а тя има пари, а аз си ходя по пенюар у нас. Излезе онзи ден по някакво женско предаване некаква манекенка -кожа,кости и дълъг нос и рече, че жените в България са прасета. Тя като била бременна била качила само 4 кила и всички останали били свине, грозни и неугледни. Не съм за това да се надебелява по 30 кила като си бременна, но вампир да говори по телевизията така и дебелогъзи, но дебелокожи като мен им е все тая, но познавам много дето не им.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #35 -: Ноември 26, 2012, 19:16:07 »

Але, айде сега да не гледаме кориците, щото то на корица с 5 тона грим и фотошоп е малко по-различно. Според мен не е прекрасна, всеки си има различни критерии, но ако трябва да сме точни, има едни таблици, според които си в норма, иначе си под/наднормен. Не е нудно нито да си слаб, нито дебел, а просто нормален/среден. Не виждам нищо срамно в това. Хубавото е, че за всеки влак си има пътници.

Просто не разбирам защо да не я наричам дебела. Да, красиво лице има, да, талантлива е, но е дебела, факт. Не виждам защо трябва да казвам, че я намирам прекрасна, като не я намирам. Сега трябва да казваме на някого, че е приятно закръглен, вместо, че е дебел, защото е по-политически коректно ли? Като сляп/незрящ, глух/с увреден слух и подобни тъпотии?

Между другото, само да вметна, аз винаги съм била болезнено слаба, чак грозно, скъсвали са ме от подигравки по особено жесток начин, в момента също съм с поднормено тегло. Какво да се прави.

Едит: между другото според таблиците, Адел излиза, че е с нормално тегло, така че явно само на мен ми се струва дебела. 175/75.5кг и ми е наборка бтв.
« Последна редакция: Ноември 26, 2012, 19:21:53 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #36 -: Ноември 26, 2012, 19:22:39 »

Ути, ако говориш за БМИ нали разбираш, че най-вероятно си с поднормено тегло.

Аз напоследъка си мисля, че започнах да се кефя на по-пищни жени, а не на скелет костите си клати. Тия дни бях на един събития, които изискват ток и рокля и осъзнах, че много искам 3-4 килца на крачетата и ръчичките за сексапил. Не харесвам корични жени високи 1,70 50кг вече. И Адел толкова много ми харесва като излъчване, че въобще не съм осъзнала, че е пълна.
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #37 -: Ноември 26, 2012, 19:27:45 »

Написала съм го, Хепи, права си, не съм го отрекла.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #38 -: Ноември 26, 2012, 19:48:22 »

Хаха, Але, че сега да не съм XS Lol Слаба не съм се наричала и възприемала никога, слаби са Ути, Хепи...
И тогава и сега ме е насърчавал да спортувам мъжът, щото аз съм голям мързел по принцип. Ама такива изказвания изпуска понякога и тогана обикновено го парирам с някой лаф като на Ели. Щото както казах - с пари всеки знае.
Ми странно е, разбира се! Нали и аз това казвам. И на него го казах. Ама кой ли ти чува? А иначе моята фигура е същата - винаги съм била с плосък корем, тънка талия (гледам и Цвета така върви, като й мерят гръден кош и едвам-едвам слага сантиметри), ако ще гъзягата да ми е 100 см. Аз си се харесвам. Само циците си мразя. Все повече.

Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #39 -: Ноември 26, 2012, 19:55:44 »

Нещо необичайно често за форумна дискусия, по която съм се изказала, ми се замесва името. Моля да се разбере, че аз не съм напуснала България и ми е доста неприятно когато някой го напише. Уча извън България, прибирам се всяка ваканция за дълго, чета новини, дискутирам наболели обществени теми с родителите си, общувам много с приятелите ми там. Ще напусна България, ако избера да работя и да създам семейство тук.

И под "комплекси" разбираме недоволното намигване към бедрата в огледалото. Така де, повечето от моите познати, да кажем.

И аз това разбирам, някъде другаде да съм твърдяла обратното? И пак да кажа - комплекси от известно време нямам! Утопия каза, че само комплексирания си мисли, че всеки е тренчил поглед в задника му. Факт! Но да нямаш комплекси не върви винаги и със страничен ефект оглушаване.. Разбирам, че всички имате страхотни приятели, свестни семейства и прочие, и прочие. И аз имам, но същевременно съм доста комуникативна и общувам с хора от най-различни прослойки и възрасти (само раси не, Алето ме знае ква съм расистка). Та смея да твърдя, че имам доста широк поглед и не мога да си изкривя душата и да направя оценка само на базата на малкия пиано бар, да речем, в който ходя, защото там всички хора са интелигентни и нормални, свири се хубава музика и получавам комплименти. Има я масата. Как да си затворя очите пред нея?

Лора, много ми харесва мнението ти. Не знам защо си се ядосала точно, но няма чак такова значение. Надявам се всички хора в България да започнат да мислят така здравословно като теб в случая и компанията ти. Не мога да се доизкажа, обаче, защото ти преди време писа във фитнес-темата, че не съм те разбрала правилно спрямо комплексите, зародени в пубертета и това, че остават завинаги.. Не ми и помогна да те разбера, затова ще кажа, че съм останала с впечатлението, че точно теб цял живот те мъчат едни 3 или 4 килограма, които от гимназията целенасочено мориш с диети и гладуване.. Вече ги свали или вече не ти пречат? Душевното равновесие, хармонията със себе си е много важна, но е и важно тези неща да се постигат по здравословен начин както и да се пазим от фикс идеи..
Активен

C’est tout!
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #40 -: Ноември 26, 2012, 20:35:16 »

Адел, не може да е само 75 кг на 175, или е нечовешки разплута или гони 90-така. Иначе е готина в лице, особено с фотошоп ми изглежда доста приятна жена. Но при мен по принцип по-едрите минават за приятни, дребосъците са ми много чупливи.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #41 -: Ноември 26, 2012, 20:45:37 »

Ами аз съм същият ръст- 175 и около 60 кг (+- 2, че нямам кантар) и изглеждам вече леко закръглена на места. Не дебела, не се правя на луда, но си имам дупе, бедра и малко корем.  Така че 15 кг отгоре със сигурност са в повече и може човек да изглежда доста пълен (не обичам думата дебел), нищо чудно да е така. Зависи и от тегло на костите, де, аз като бях 53 кг изглеждах като скелет и никой не вярваше да съм над 50.

Лор, обичам те, само това ще кажа. Винаги си на моето мнение за подобни въпроси, ама успяваш така да го кажеш, че вместо да ти се нервят и разубеждават, както на мен, всички се съгласяват и ти се радват. Научи ме, моля те  Cheesygrin
« Последна редакция: Ноември 26, 2012, 21:05:01 от Korneliq » Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #42 -: Ноември 26, 2012, 20:48:02 »

Ей така ми стана  Sad eyes от всичко, което прочетох!  Kiss Kiss Kiss
Винаги ми е адски неудобно, като почнете така. Smile
Не съм добър човек, лъжа основно за две неща и едното е форумът, но пък не мисля, че вредя някому с това.

Ут, не съм само с розови впечатления за любовта. Имам любима леля, която я биеха нон стоп близо 20 години, имам същата братовчедка, имам изневеряващи приятели, чувам груби думи и понякога гледам твърди неприяти неща, но в същото време имам няколко примера за голяма любов (дори без форумните). Най-вече гледам родителите ми как се обичат, уважават и ценят вече близо 30 години, тоест не е лесно, но е възможно, защо да не го искам. Приеми, че сме ин и ян в това отношение и не ми взимай дядо Коледа и Великденското зайче, не е честно. Smile
И друг път съм го казвала, по-малко от голяма любов не искам.

И аз смятам, че Адел е дебела, но е прекрасна. Не виждам нищо лошо в това да се харесват слаби хора, аз като видя Мина и замирам. Много важно за мен е, че от малка съм чувала често, че съм хубава, чаровна и т.н. Но за мен е и факт, че в БГ бях малко над 60кг при ръст близо 1.80 и все се намираше кой да ми каже, че съм дебела, груба, едра, сравняваха ми задника с този на едно миньонче. И в същото време, бях в УСА, отслабнах и станах 70 кила, при това по-стара и отпусната и се чувствах като кино звезда, погледите, комплиментите и предложенията. И досега предимно чуженци ми искат приятелства във ФБ и ме смятат за чудна. Дори последните два пъти, много скоро, когато ме сваляха открито, пак бяха чужденци. Та, дразни ме, че тук го правим обидно и грубо, иначе аз никога не бих се разсърдила на мъж, че иска жена с хубава фигура, защото знам мен какви ботори ме влекат, а мразя двойните стандарти.

PS: Винаги стискам палци!
« Последна редакция: Ноември 26, 2012, 20:50:27 от Fata morgana » Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #43 -: Ноември 26, 2012, 21:03:53 »

Фата като каза това за чужденците..Не се ли замисляте, че това не е, защото са много отворени към света и формите, а просто като цяло намират тукашните жени за прекрасни, защото им се струват по-хубави от тези от собствената им нация. Т.е. в този случай брои ли се?

Българките като цяло винаги са ни хвалили, та може би това, което вие наричате задръстенячество на местно ниво, може би е по-скоро завишен стандарт, знам ли. Някак  не е ли нормално в страни, където като цяло населението е задебеляващо, да се харесват всякакви форми.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #44 -: Ноември 26, 2012, 21:10:26 »

Аз не мисля,че това дето българките били най-красиви в света е някакво общовалидно. Т'ва май само ние си го плямпаме.

Както казах и преди,аз лично мисля,че тук българките не се котират особено,да не кажа никак .  По ред причини,дето няма да кажа,че ще се бием. Интересното за мен е,че сме лесно разпознаваеми,с изключение на тип по-международното попивателни.

Аз доколкото помня,слушах по новините,че нашата страна е с един от най-високите показатели по надномерно тегло и прочие. Така,че тоя "завишен стандарт" или аз както бих го оприличила " плосък снобизъм" е малко като на гол тумбак и пищовите.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #45 -: Ноември 26, 2012, 21:11:06 »

Явно никой не схвана, че се пошегувах за напускането на БГ...Моля за извинение. Нито ви знам напуснали ли сте, нито защо, просто се пошегувах, защото цялата пледоария по темата "в България е така" - "ааа, не, не е така, онака е" ми беше леко Blink Както и да е...
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #46 -: Ноември 26, 2012, 21:12:27 »

Биз, може и да е, защото населението там наистина дебелее, та това да им променя стандарта, не съм го мислила толкова.
Иначе не мисля, че е само, защото съм българка, последния път беше на централната автогара, пиех кафе, защото ми отмениха един оглед и трябваше да покибича. Видях го отдалеч и дойде точно с мен да си говори от много други, още преди да си отвори устата, знаех, че ще ми заговори на английски. Smile

Сигурно и друг път съм разказвала, мен никога не са ме разпознавали като българка в чужбина (колкото съм била, де, не много), все от по-източните народи, много се сърдих, докато Миш не ме светна за на Аладин гаджето, сега съм очарована. Cheesygrin
« Последна редакция: Ноември 26, 2012, 21:14:51 от Fata morgana » Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #47 -: Ноември 26, 2012, 21:18:27 »

Що? Жлътичък ли беше Smile ?

Фей,аз не съм се обидила, макар че предполагам на Мишел се извиняваш. Аз лично съм напуснала България и в мисли,и във всичко. Не мога да се обидя за осъзнато решение,което съм взела.

За онова "там",предполагам за Уса става дума ,нали? Да не говоря напразно,то че населението дебелее,дебелее,но честно казано там съм срещала едни от най-красивите и магнетични жени в живота . В смисъл ,дето ги дават тия по плажовете на Ел Ей- еми има ги,изобщо не са застрашен вид, мотаят си се наоколо безпроблемно наред с тия със скутерчетата.
Активен
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #48 -: Ноември 26, 2012, 21:24:07 »

Американец - тоя от гарата, иначе и един индиец, но аз тях знам, че ги блазня, в Плевен имаше много, покрай медицината, дай им бяло, че и гъзесто и замират. Smile
В УСА, да, може и да си права, но аз работих в по-беден курорт и толкова много дебели хора на едно място, че и застрашително дебели, не съм виждала никога в живота си. А и само там влизах в М дрехи, пак само там видях какво означава огромна тениска, като родопско одеало, в БГ не съм виждала човек, на който да му стане.
А и там дебелеят странно, гаджето на една приятелка ме караше да стоя до телевизора, докато даваха едно шоу за дебели, защото бях едни кила с една от най-слабите, само дето онази беше като човечето на Мишелин, с едни рингове. Стоят някак по-раздути, или поне така ми се струва.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #49 -: Ноември 26, 2012, 21:30:57 »

Ох,как ме разцвили ! Бяло,че и гъзесто ! Пък ако беше и русо,щяха да дигат Тадж Махали в гащето.

Само да кажа,че М дрехи там са европейско Л . А канадско М е между М и Л . Защото аз като почнах да слабея тук и се ядосах,защо се движа горе-долу в сходни числа по етикети,а чак после прегледах подробно за какво иде реч. Както и наше М е азиатско Л.

Така,така,разплуват се масиращо,не знам защо точно,може би защото никаква им я няма циркулацията и реално не се и налага да седят в изправено положение никъде. Аз примерно и в дебелия 100-кг период бях абсолютно равномерна- в смисъл налива си всичко както си требе и затова не са ми и давали килата ,даже непоследък се кефя като си гледам стари снимки,защото си се радвам как остарявам. Но пък честно казано съвсем дебела имам по-чист вид,сега нещо се амортизирам .

Британското и Карибското тук пък вади вид на барабанче по мои наблюдения,с тънки крачета като летвички и качва нагоре само .
« Последна редакция: Ноември 26, 2012, 21:32:48 от aleto » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: