star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Дупе като барабанче - отминала или настояща мода?
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дупе като барабанче - отминала или настояща мода?  (Прочетена 31992 пъти)
pupe6
Newbie
*
Публикации: 74

« Отговор #225 -: Януари 05, 2013, 05:59:40 »

Има едно особено об(за)тягане, когато килограмите минат определена цифра. Хората видимо се държат толерантно, обаче всеки, който е страдал по този повод знае какво е усещането да се сложи граница пред него, емоционална граница, която не му позволява да се държи естествено, дори много да иска.
Че не е приятно на вид, не е, това никой не го оспорва, но това усещане се случва дори между близки хора, което мен ме притеснява най-много.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #226 -: Януари 05, 2013, 20:09:54 »

Ми не разбирам това последното, Пъпеш, не го усещам така, пък надали си по-дебела от мен, че да е чак толкова ужасно. Може ако мъжът те е взел 49 кг гадже и после станеш 100 да има проблеми - по-разбираемо е за мен, но за всички близки хора като родители, приятели и т.н., не би трябвало, в крайна сметка вече като си клепоуха, няма да те върнат я. Lol
Замисляла ли си се дали ти не си слагаш някакви ограничения заради килата, ако си по-пълна, де, аз си слагам много, но поне си знам кои идват от мен, кои от околните. А с близките не усещам драма, камо ли да се държа неестествено. Имам само един, който нон стоп се гаври и подиграва, но там проблемите са дълбоки и дори да бях скелет, пак щеше да дъвчи нещо по мой адрес. Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #227 -: Януари 09, 2013, 18:34:54 »

Ей тва девойче ме радва като пропорции.
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #228 -: Януари 09, 2013, 18:49:51 »

Според мен в голямата си част нещата са до себеусещане и вкус за нещата-тази кака, Гал, сега като я гледам, ми е ок и бих си казала "хубава жена", ама ако бях като нея, да съм се гръмнала. И ако между нея и Кийра Найтли трябва да избирам, твърдо Кийра. Моят вкус за мен си изисква да съм лека и подмятаема  Devil , харесвам по-скоро нежни, отколкото сочни пропорции, без много да ме интересува какво е на мода. И ако стана сочна, вкусът ми няма да се промени според ситуацията  Cheesygrin , а ще работи за мен в посока да се докарам така, както наистина се харесвам. И не е само това, обичам дрехи, които седят добре предимно на слаби хора, като кача и ми става гадно, че не ми седят така, както искам, и не мога да се заигравам с тях, а трябва да нося неща, които не ми харесват чак толкова.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #229 -: Януари 09, 2013, 18:57:58 »

Тази е тип "идеала на 50те". Аз, честно казано, започнах да възприемам добре такива пропорции, откак аз се видях в този вид покрай бременността. И не ми пречи да ги възприемам, докато дисциплинирано отслабвам Smile Но пак, нещата са си до структура, моята е такава като от снимката, а такава структура я предпочитам по-сочна, защото като отслабна, с тоя широк ханш, няма да ти кажа на какво приличам и какъв луфт зейва между бедрата. А Кийра ако е ососи, мигновено ще й изчезне талията. Пък жена без талия не я броя за жена, това пък е мой критерий някакъв.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #230 -: Януари 09, 2013, 19:07:26 »

аа, на Кийра не мисля, че ще й изчезне талията, много найс силует има - http://fotos.fansshare.com/gallery/photos/348653/Keira-Knightley/. То и на мен ми е широк ханша, ама нямам луфт, ама на някои има става, с интерес на истината.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15624

« Отговор #231 -: Януари 09, 2013, 19:30:36 »

Аз поне откъм безцицие съм Кийра Lol
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #232 -: Януари 09, 2013, 20:17:53 »

Аз предпочитам широко всичко или нищо, за женска плът говоря. От тия двете обаче, нито едната не ме изкушава плътски.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #233 -: Януари 09, 2013, 22:41:18 »

Откакто излезе фотосесията по гащи на Мила Кунис в Искуайър видях идеала си за женско тяло нагледно, само с две педи по-висока, ако дават. Това са ми задникът и краката мечта. Кийра не ми харесва, няма извивки, прекалено ми е болнава на вид. Виж, Катеринка има много приятен хем женствен, хем нежен вид, но аз ако стана нейните грамажи, ще ходя като пострадал кривокрак щъркел, много луфт при мене, много нещо!
Активен

C’est tout!
aleto
Newbie
*

« Отговор #234 -: Януари 09, 2013, 22:49:45 »

Аз пък нея съм я забелязала,че е малко като права дъска в талията,както и Пинк. Но пък и двете адски много ми харесват. Аз моите жени ги предпочитам по-наляти,по-сочно,но стегнато по възможност. Особено отзад ухх,моята задница почва да прилича на табла и е време да се стегна,за да е барабанче пак.
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #235 -: Януари 09, 2013, 22:55:50 »

Абе мойте грамажи, не са много ОК в момента, сега съм сочна леко  Lol 56-7кг съм, най-многото в живота ми, пак ги стигнах.Надявам се, че около 1-1.5 к са ми от тежкия ПМС, ама надали. Трябва спешно да се изчагъртам до 52, нещо му отпуснах края, мен болнаво ме кефи  Cheesygrin Ма така е, като няма любов, има шоколад Exclamation
Да бе, и мен Мила ме кефи, ама в "Черния лебед"  Lol
Иначе мерси за положителния вот, Мишелче, ама положението е и целулитно, остави се...
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #236 -: Януари 09, 2013, 23:03:08 »

Ама Кат,нали знаеш,че в един  момент го има и т'ва женствено заобляне,дето дефакто цифрата кила не означава същото,както преди 2-3 години да речем.

Я си пусни снимка по гащи сега...
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #237 -: Януари 09, 2013, 23:06:48 »

Офф мани тая любов... аз тоя месец по календара само разбрах, че съм в ПМС Lol Не се и сещам да кусна шоколад... Краката ми почват да се оклечват, поне са стегнати от фитнеса.. Страх ме е да се кача на кантара и мисля да наблегна на ядките и сьомгата, че не искам да ми опада отново косата, както през далечната 2008ма когато бях тия мерки, но за кратко, застопорявайки на 52 месеци наред Unsure Успокоявам се, че тогава бях болен човек, сега просто влюбен...

В Черния Лебед пак беше със стегнато дупе, просто по-друго си е нейното от на Кийра, а и от Наталиту..

Къде го намери тоя целулит и ти?? На мен ми се появи чак като станах към 64 (бтв, с теб се запознахме като бях 62, лол).

Аааа, пореден интъръпт - и аз искам снимка по гащЕ!!!
Активен

C’est tout!
katerina
Newbie
*

« Отговор #238 -: Януари 09, 2013, 23:30:14 »

Ни можи  Stuart Имам наистина, и панталоните ми (особено едни 2 чифта) ще ги пръсна.
Не ти ги давам толкова да си била пък ти. Аз на 52 се чувствах супер, нищо ми нямаше. Сега съм болнава, но от стрес и недоспиване. Но съм взела мерки-сега в отпуската спя бая-от 23.30 до 9, започнах фитнес, пия имуностимулант и масло от вечерна иглика ихихи, уж се храня добре  Cheesygrin Малко любов и ша заслабна и готово.

Razz Кийра е любимата ми закачалка  Kiss
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #239 -: Януари 09, 2013, 23:48:28 »

Не знам дали сте фокусирали тaзи статия,че имало нов стандарт за мацки-то тва не е важно,ама аз чета отдолу коментарите винаги.

count_74
09.01.2013 11:49 count_74  България
1 0

Нема баце, най-готиният стандарт си е 165 макс и 50кг. Като кукли барбита са!

08.01.2013 16:52 grpjk Враца, България
2 2

Тези пропорции са за арабския свят,нормалните килограми са 40-45,всичко друго си наднормено

Кеф Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #240 -: Януари 09, 2013, 23:56:45 »

80% от хората са идиоти. Дори няма смисъл да им търсиш мнението.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #241 -: Януари 09, 2013, 23:59:42 »

Ама забележи броя на "лайковете" под тях . Единия 10 , другия 22 .

А по принцип рядко чета коментари,защото съвсем губя вяра в човечеството. Не само по тази тема де,то не е и възмущение ми по-скоро огорчение и някаква неясна болка.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #242 -: Януари 10, 2013, 00:07:37 »

Аз чета коментари на определени места. В сайта, където чета новините, най-интересното са ми коментарите, защото поправят правописни грешки, има хора с мисъл, с истинска информация по случая и т.н., но на много други общи "информационни" места, хората са просто много прости. И от една страна - да, 80% от хората са идиоти, значи и наистина може би в България повечето мъже за това си мечтаят, но на мен никак не ми пука, защото мъжете, които за мен, за теб и т.н. за останалите 20% представляват интерес, просто не са толкова плиткоумни.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #243 -: Януари 10, 2013, 00:11:10 »

Ама на кой му пука, в крайна сметка само аз ли съм дотолкова асоциална, че да се движа според моите си критерии и да не ме интересува какво мислят ако ще и 95% от мъжете? И най-любимият ми мъж да ми каже, че ме иска 10 кила повече, никога няма да кача и 5, за да му угодя, а ти се вълнуваш от мнението на кой знае какъв врачански бек с киче.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #244 -: Януари 10, 2013, 00:24:56 »

Признавам си,понякога масовката ме плаши.

Иначе съм станала изключително голямо перде в личните си отношения,дори стигнах дотам да игнорирам близки хора,понеже ни се разминават вече и ежедневието, и разбиранията.

Кичето си е киче Smile
Активен
juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #245 -: Януари 10, 2013, 00:26:24 »

Ако трябва да се съобразявам с коментарите на подобни кретени, мисля че трябва си тегля ножа щото съм извън всякакви категории  Cheesygrin аз съм като оная пищната, постната малко по-горе, демек 45 са мноооооого далечен мираж.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #246 -: Януари 10, 2013, 00:32:50 »

Абе не ви пука за чуждото мнение, ама не е баш така.. Хората сме социални животни и има такива като мен, мигриращи, които нямат твърд приятелски кръг, непроменил се през последните 20 години. Много добре виждам как ме възприемат околните, а и ми е важно и обръщам внимание, няма как да си изкривя душата. Казвам си, че тоя и оня са идиоти, задето гадаят що за човек съм по номера на дънките ми, обаче е факт, че някъде на много подсъзнателно ниво на мен в главата ми се набива убеждението, че съм пухкава и това белязва редица мои избори.. т.е. ограничава свободата ми.. т.е. засяга ме пряко. Ето затова се паля по темата и бих направила на пух и прах Кичето от Враца, понеже да ограничиш свободата на някой е престъпление, да му вмениш чувство за малоценност си е направо грях.. А те го правят ежедневно и напълно съзнателно.
Активен

C’est tout!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #247 -: Януари 10, 2013, 07:14:13 »

Миш, съобразяваш се с мнението на хора, което е значимо за теб. В разговор с някой като ми попадне в полеслушието неща като Биг Брадър, оф не ми се търсят още примери, за да не е съвсем буквално, но неща, които ми свалят човека класи надолу, за какъв чеп да му взимам предвид мнението, че харесвал слаби кифли. Ще ми направи впечатление, ако някой, чието мнение ме засяга.
И още ми е странно да я коментираш тая тема с пухкавост и малоценност, виждала съм ти снимките, виждала съм те и наживо, все си мисля, че за някой друг човек говориш или за себе си отпреди поне 7 години.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #248 -: Януари 10, 2013, 09:53:43 »

Биз, за жалост в моето обкръжение е имало хора, които са много над Биг Брадър-културата, но пък имат точно толкова безумни схващания за женското тегло и начини да си ги налагат. За мен това не са истински мъже, но за някои момичета могат и да бъдат.
И тъй като намесихме пак личния елемент - не, не се имам за пухкава, а за нормална. Но на същото ми тегло в гимназията все се гаджосвах с някакви привидно интелигентни момчета, които не спираха да ми говорят как съм "най-тежката от всичките им приятелки до сега, но пък изглеждам супер", как "обичат по-пълните ми бедра"... Ясно, не са мъже това, а пикльовци но, тия реплики се забиват в психиката на подрастващия. Добре, че съм зле, ама не чак толкова, че можеше да стане беля.
А, сега се сещам, че и не много отдавна, а преди по-малко от 2 години попаднах в апартамент с две момчета и още едно момиче. Тя ми е добра приятелка, момчетата покрай нея също и още сме си доста близки. Момичето е лудо на тема килограми, аз пък съм в най-напращелия си период - 64 кг. Теглим се и се оказвам най-тежка от всички в стаята.  Lol Тия момчета, едното от които дори сякаш ме харесваше до този момент, с такъв ужас в очите ме погледнаха, не мога да опиша. Аз пък си умрях от смях да им наблюдавам смаяните реакции, понеже не всичко е едните килограми, ама цифрите нали - голям ужас! Мерките били за ориента.. Ай сиктир.. И момчетата не бяха с кичета и от северозападна България, а възпитаници на класическата гимназия... Има един ключов момент - момчета са, не са мъже. У нас вече мъжете започнаха да се броят на пръсти...
Активен

C’est tout!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #249 -: Януари 10, 2013, 10:08:10 »

Ами тия гимназиалните истории не ги броя, т.е. не мога да ги взема насериозно, едно заради възрастта и второ, заради това, което постоянно повтарям - че мъжете плямпат неща, които не мислят наистина. И аз съм била кривоноса и с малки гърди и ме е обиждало, но никога няма да се сетя сега да си го слагам в биографията.
Иначе моите приятели последната година след като родих Бояна се надпреварваха да ми казват, че имам корем и да се стегна малко, но пък честно казано и към тях не си пестим комплиментите, че са качили, така, че не го броя като сексизъм някакъв или че не се вписвам в нечий идеал, а по-скоро като сигнал "абе нещо си се разпуснал/а, ако не си забелязал/а".
Активен

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: