star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star За негативните последици от раждането
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За негативните последици от раждането  (Прочетена 27200 пъти)
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #125 -: Ноември 23, 2014, 19:42:21 »

На мен мъжът ми каза директно: "Оставям го в твоите ръце решението, що се отнася до мен, смятам, че никога няма да бъда готов и никой момент няма да е подходящ. Така че, когато кажеш... ама само да не е сега веднага" Lol

И мен ме притесняват някои здравословни неща, но другата седмица ще записвам час при друг лекар за второ мнение. В клиниката, в която ходя чакат другия месец подходяща апаратура за изследвания. А на мен не ми се чака за потвърждение на нещо, което ей така между другото беше вметнато... И така де. Може и да не е толкова сериозно, но беше достатъчно да ме психира и да изляза разтроена от прегледа. И искам да знам дали да се чувствам като идиот, че се тревожа Lol Поне цитонамазката е добра.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #126 -: Ноември 24, 2014, 04:13:55 »

относно косата, това което знам от моя фризьор е, че няма оправия. Като почне косопада след бременност около 3-4 месец и после докато не спре няма с какво да му се помогне. Разбира се жените се втурват да правят хиляда процедури, маски и т.н., но истината е, че всичко е на хормонална основа и в даден момент косопада просто спира. Аз бях със зверски косопад, е отдавна забравих че е съществувал Smile Но когато бях с косопада си отрязах косата, беше стигнала почти до кръста и я отрязах до ушите на каре защото така и така пада, поне да не ми се точат едни дълги косми навсякъде...Е, сега косата ми отново е доста по-дълга, под раменете Smile
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #127 -: Януари 30, 2015, 22:56:52 »

Само споделям за косопада и всичко от което се оплаквах - нещата се оправиха от само себе си, може би около 5 месеца след раждането   Cheesygrin Не съм си рязала косата, освен връхчетата сравнително редовно, не съм ходила на дерматолог, така и не остана време. Не е толкова страшно положението колкото си мислех  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #128 -: Февруари 12, 2015, 09:24:13 »

На мен си ми остана един лесен за излизане пърхут, оправям се с Keune, нищо друго не ми помага. Днес си чакам доставката даже.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #129 -: Февруари 12, 2015, 11:13:59 »

А да кажем за положителните последици от раждането- има ли такива? например липсата на цикъл- да чукна на дърво, вече 6 месеца без да броя бременността. Сънувах, че ми идва, дано не е пророчески. Мъж ми бе много учуден, че съм навита да кърмя дори само за да не ми идва цикълът, дори да нямаше ползи за бебето (примерно да беше наравно с АМ). За мъжете явно не е кой знае какво, но аз мразя, особено лятото. На вас кога ви дойде след раждане?

Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #130 -: Февруари 12, 2015, 13:50:21 »

И след двете раждания си кърмех активно в началото и ми дойде на 40я ден. Веднага след лохиите си ме подкара редовно и регулярно всеки месец Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #131 -: Февруари 12, 2015, 13:55:28 »

И двата пъти 2-3 седмици след последното кърмене.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #132 -: Февруари 12, 2015, 13:56:34 »

Късметлийки  Lol
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #133 -: Февруари 12, 2015, 14:09:56 »

И аз още нямам и ми е екстра Smile. Но имам ужасен косопад, който ме изнервя и стрии по корема. Изобщо корема ми е много болна тема. Правя някакви упражнения, ама да видим.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #134 -: Февруари 12, 2015, 14:14:14 »

Препоръчвам за стриите това http://olx.bg/100-deystvasch-krem-protiv-otpusnata-kozha-premahvane-na-strii-garantsiya-za-uspeh-i57647814 Знам, че е безумно да препоръчвам нещо такова, особено от продавалник, но при мен върши работа. Кожата ми се изглади и има доста по-изпънат вид. А стриите вече са леко лилави. Но аз съм с много поражения. Ако след първото раждане бяха хоризонтални, малкото останала кожа след второто раждане се нацепи вертикално  Rolling Eyes Сега е по-добре, щом и Преслав го забеляза  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #135 -: Февруари 12, 2015, 14:18:55 »

И аз още нямам и ми е екстра Smile. Но имам ужасен косопад, който ме изнервя и стрии по корема. Изобщо корема ми е много болна тема. Правя някакви упражнения, ама да видим.

Лили, скоро ще спре. Моят продължи някъде от трети до пети месец, не знам и аз кога спря, но наскоро забелязах, че вече не намирам толкова от моите косми по дивана, колкото преди.
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #136 -: Февруари 12, 2015, 14:48:34 »

И аз нямам цикъл още, вече си го искам  Big grin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #137 -: Февруари 12, 2015, 15:41:31 »

И аз нямам цикъл още, вече си го искам  Big grin

ти си луда, защо го искаш  Lol Да не искате второ бебе с малка разлика?
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #138 -: Февруари 12, 2015, 17:21:28 »

Абсолютно луда  Lol
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #139 -: Февруари 12, 2015, 17:26:28 »

И аз се зачудих за какво ти е, освен ако не искаш второ вече  Lol
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #140 -: Февруари 12, 2015, 17:32:20 »

Тя ако иска вече второ, не е нужно да й идва преди това Smile Ама и аз ти се чудя, Сиана, за какво ти е...
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #141 -: Февруари 12, 2015, 17:37:08 »

Тя ако иска вече второ, не е нужно да й идва преди това Smile Ама и аз ти се чудя, Сиана, за какво ти е...

Ъ, как така? Нали трябва редовен цикъл с овулация, за да стане бебето? Пък овулация без менструация да уцелиш е много минимален шансът (освен при секс всеки ден, месеци  наред да речем)
Активен

black_berry
Newbie
*

« Отговор #142 -: Февруари 12, 2015, 17:51:32 »

Е то си има овулация, нали затова липсата на цикъл не е, че няма да се забременее Smile Шансът сигурно е по-малък отколкото при редовен цикъл, ама аз не мисля, че след бременност няколко месеца цикълът е много редовен Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #143 -: Февруари 12, 2015, 18:26:02 »

В какъв смисъл има овулация? Има овулация само преди да ти дойде, преди това нямаш. Затова и за мен тези дълги безцикълни периоди бяха много терапевтични за горките ми яйчници, че си починаха добре.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #144 -: Февруари 12, 2015, 18:47:51 »

Ще има овулация преди да й дойде. Така се правят породени мишленца Smile
Активен

Моето име е Любов.
Pupi
Newbie
*

« Отговор #145 -: Февруари 12, 2015, 19:14:10 »

Бери, овулация няма, но не знаеш в кой момент ще проимаш и в кой момент ще ти дойде цикъла. За това трябва да се пазите в периода без цикъл, защото не знаеш в кой момент какво се случва  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #146 -: Февруари 12, 2015, 21:40:07 »

Ще има овулация преди да й дойде. Така се правят породени мишленца Smile
Да, но само една "скрита" овулация може да има- първата, след това си идва М. Така че все пак си трябва М за забременяване, иначе трябва да си огромен карък (или късметлия). Това го казвам по повод Бери де, ясно ми е, че Хепи е доста осведомена Smile)
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #147 -: Февруари 12, 2015, 22:01:25 »

Корни, то една овулация е достатъчна, за да забременееш. Особено при положение, че е абсолютно неочаквана и не се пазиш, обикновено Smile
Активен

Моето име е Любов.
black_berry
Newbie
*

« Отговор #148 -: Февруари 12, 2015, 22:21:13 »

Аз не съм казала, че са всеки месец Smile Ама си е възможно Smile
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: