star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Fifty Shades
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Fifty Shades  (Прочетена 8801 пъти)
marilena
Newbie
*
Публикации: 292

« -: Септември 01, 2012, 21:57:28 »

Здравейте 
Силно повлияна от Fifty Shades of Grey и от последвалата дискусия със съпруга ми, бих искала да ви попитам за вашия личен опит. След дефлорацията си Anastasia Steel получава 3 оргазма един след друг. Как е било при вас? Достигнали ли сте въобще до това блаженство първия път или само аз не съм имала това щастие заради страха и притеснението си?
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #1 -: Септември 02, 2012, 04:19:42 »

Все още се изумявам как тая домакинска книга промива масово мозъци, имам чувството,че "Здрач" е като "Ана Каренина" пред нея.

По въпросът,сигурна съм,че е възможно,аз лично се наслаждавах на болката,но бях пийнала и недостатъчно запозната с тялото си,за да очаквам друго.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #2 -: Септември 02, 2012, 08:34:15 »

Това някаква нова модерна книга ли е? Името на главната героиня е просто  Lol Сийка Желязкова  Lol
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #3 -: Септември 02, 2012, 12:53:41 »

Лора ...  Lol

Много е модерна, научих за нея от момичета, които изобщо не четат, явно е нова мания. Искам и аз да я видя, макар по слухове да подозирам, че е като диплянката 11 минути. Rolling Eyes

А за въпроса - не. Smile
« Последна редакция: Септември 02, 2012, 12:58:42 от Fata morgana » Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
aleto
Newbie
*

« Отговор #4 -: Септември 02, 2012, 13:45:02 »

Лор,да,доста е модерна,надуха ми се ушите вече, някаква мания от тип вампирите -само,че преобладава секс с някви псевдо садо-мазо елементи . Модерен Даниел Стийл за домакините.

Активен
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #5 -: Септември 02, 2012, 16:38:04 »

Даже и филм вече снимат.
Активен

marilena
Newbie
*
Публикации: 292

« Отговор #6 -: Септември 02, 2012, 18:25:21 »

Момичета, да не изместваме темата. Тази книга ми попадна в един много подходящ за мен момент. Даде ми разрешение на някои дилеми, така че е наистина въпрос на предпочитания и нагласа.  Освен това, ме накара да прочета Tess of the D’Urbervilles – една от любимите книги на геринята.
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #7 -: Септември 02, 2012, 19:37:57 »

Щом ще си решаваме сексуалните драми по повод нашумели тийн-поредици, има някаква генерална болест в не един и двама... Това с най-добри пожелания, все пак е добре, че си ги забелязала и осъзнала, де.
Инач, Стеф ме пита за мнението ми и аз я обърках с една на бг автор. Изобщо не съм в час с тенденциите. Rolling Eyes
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #8 -: Септември 02, 2012, 21:00:29 »

аз лично се наслаждавах на болката,но бях пийнала и недостатъчно запозната с тялото си,за да очаквам друго.

Same here Lol Много точно казано.

Иначе се радвам, че за първи път чувам за въпросната книга. И надявам се за последен.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #9 -: Септември 02, 2012, 21:46:41 »

Е защо толкова отрицателно сте настроени без да ви е попадала в ръцете, чак пък толкова.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #10 -: Септември 02, 2012, 22:00:17 »

Абе хора, сега чета, че тая книга всъщност е била фенфикшън по Здрач преди да я публикуват  Cheesygrin
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #11 -: Септември 02, 2012, 23:35:20 »

Беше да, но след това стана бестселър в САЩ за 2011 и е първата от трилогията. Голяма мания и истерия е за тая книга, ама хич не е вярно, че се чете от домаикини само или тийнейджъри, всички я четат, защото е популярна. Аз я прочетох, за да видя за какво толкова говорят всички. Имам много смесени чувства докато я четях на моменти ми беше интересна, на моменти адски скучна, на моменти ме дразнеше стилът на писане, но пък много се смях на някои реплики, имаше и някои много захаросани моменти и други не толкова и като цяло историята е доста невероятна и невъзможна... с две думи мога много противоречиви оценки да дам. Сега чета втората книга от трилогията и засега ми се струва малко по-добре написана от първата, макар, че пак ми е много захаросана на моменти Lol по принцип не чета такива книги и може би затова ми е малко странна. Обикновенно чета Стивън Кинг все пак Lol но реших да се разнообразя Smile
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #12 -: Септември 03, 2012, 03:07:56 »

Е защо толкова отрицателно сте настроени без да ви е попадала в ръцете, чак пък толкова.

Чела съм всичките книги,не впрочем последната ми беше аудио и ми я турнаха безплатно от жиесем-а.

Не знам как този бълвоч може да се смеси с Тес от Дъбървил,ама нейсе.

Голяма мания и истерия е за тая книга, ама хич не е вярно, че се чете от домаикини само или тийнейджъри

Ели,позволи ми да не се съглася. Първо мания е в Щатите,където всичко по-различно от нормални затлъстяващи отношения е чудесия,второ ,че като гледам по отзивите напред-назад,няма кой знае колко здравомислещи оценки, с изключения на някакви прочели я от любопитство. Или ако се вади статистиката на Ню Йорк таймс,същата сган купувала Здрач,сега се е удвоила и закупила тази. Която,за да допълна публиката е била създадена като отделна глава -публикувана във форум и реално е описвала сексуалните отношения между Едуард и Бела,но авторката е решила,че са прекално хард,да ги включи в книгата си. Съответно се преиздават,защото младото пропищяло,че е интересно. Защо? Защото пише за неща,дето не си ги получават наяве видиш ли.

Аз нямам смесени чувства и рядко се изказвам по повод тази или онази мания от тип Бийбър,Здрач,Епъл,ама няма такова стадо четци.
« Последна редакция: Септември 03, 2012, 03:10:07 от aleto » Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #13 -: Септември 03, 2012, 10:28:58 »

О, я стига, вярва ли изобщо някой след тийн годините си, че от първия път се получават няколко оргазма или че току що запознали се хора при първи секс ВИНАГИ свършват едновременно и бурно като по филмите? (видели ли сте филм, в който жената не получава оргазъм и то заедно с мъжа? А по статистики колко често това се случва?)
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #14 -: Септември 06, 2012, 09:19:59 »

Не съм чела гореспоменатата, но имам прекрасни спомени от първия си път по отношение на преживяване. Не бяха три поредни оргазма, но имаше такъв. А по повод съвмеството свършване, всичко опира до партньори, бих казала, и да, също ми случва често понастоящем. А хич не съм от най-оргазмените по принцип, т.е. - с минали партньори.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #15 -: Септември 06, 2012, 23:45:45 »

аз сефте чувам за тази книга и ми трябваше сериозно проучване в гугъл преди да разбера за какво е тая тема  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #16 -: Октомври 24, 2012, 17:00:45 »

Не съм чела гореспоменатата, но имам прекрасни спомени от първия си път по отношение на преживяване. Не бяха три поредни оргазма, но имаше такъв. А по повод съвмеството свършване, всичко опира до партньори, бих казала, и да, също ми случва често понастоящем. А хич не съм от най-оргазмените по принцип, т.е. - с минали партньори.

Аз не говоря да се случва с постоянния ти партньор, а когато за първи път правиш секс изобщо, или дори с нов партньор. Според мен първите пъти са по-опознавателни някак си и не се стига до няколко едновременни оргазма. Ясно е, че е до партньори, но и опитът има значение според мен. Поне аз при първите си сексуални опити не помня да съм свършвала от раз по време на акта...не че е невъзможно, но е рядко.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #17 -: Октомври 24, 2012, 20:10:25 »

Lol Корни, по-леко ли ти става като ровиш секс темите и вадиш мнения от началото на Септември? Lol Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #18 -: Октомври 24, 2012, 21:50:55 »

Lol Корни, по-леко ли ти става като ровиш секс темите и вадиш мнения от началото на Септември? Lol Lol

Lol Lol Lol
Ти пък я следиш какво разархивира ли Razz
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #19 -: Октомври 24, 2012, 22:40:12 »

?? за какво по-леко, тук се обсъжда някаква книга с неясно качество и стойност...просто открих, че не съм ти отговорила, а обичам последната дума да е моя  Razz
Ама ако ще се заяждаме, вече нищо няма да ви казвам и спирам да се лигавя, то да му се отще на човек :(
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #20 -: Юни 29, 2013, 14:12:42 »

снощи се присетих за тая книга и прочетох някакви начални страници ... интересно, че първата физиономия, която си представих докато четях беше на Мат Бомър и в последствие разбрах, че масово го спрягат за роля във филма  Lol после се сетих, че е гей с три деца  Razz както и да е .. та, има ли я някъде онлайн тази книга, не откривам .. гледам, че струва 17 лв,  нещо ми досвидя  Rolling Eyes
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #21 -: Юни 29, 2013, 15:19:45 »

Samo v zamunda na angliiski Smile
Активен

Моето име е Любов.
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #22 -: Юни 29, 2013, 15:27:33 »

на английски предпочитам, че превода не ми се стори сполучлив  Lol но не можах да я намеря и там ..
Активен

Eli
Newbie
*

« Отговор #23 -: Юни 29, 2013, 23:59:16 »

Преводът е бляк Razz чети си я на английски. Аз съм виждала в София и издания на английски, ама колко струваше не знам. Аз завърших и трите тома още миналото лято, сега мъжът ми я чете Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #24 -: Юни 30, 2013, 00:57:02 »

Moga da ti q pratq Smile
Активен

Моето име е Любов.
juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #25 -: Юни 30, 2013, 10:20:22 »

Имам ги и трите части на английски, ако искаш мога да ти ги пратя. Само мейл ми дай.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #26 -: Юни 30, 2013, 13:06:53 »

мерси, момичета Smile
Ели, ако видя моят мъж да чете такова нещо ще се пръсна от смях, честно  Lol изобщо не си представям и твоя ....
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #27 -: Юни 30, 2013, 14:57:53 »

Ели, ако видя моят мъж да чете такова нещо ще се пръсна от смях, честно  Lol изобщо не си представям и твоя ....

И аз!!!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Eli
Newbie
*

« Отговор #28 -: Юни 30, 2013, 20:10:31 »

Вие ако знаете колко много мъже я четат, ама се крият и не си признават Cheesygrin
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #29 -: Юли 06, 2013, 19:43:46 »

Само да кажа и аз. ПРочетох ги "Нюансите"... баси загубеното време. Чувствам се все едно съм прочела тъврде дълъг разказ от последната страница на списание "Хай клуб".  Rolling Eyes
През два абзаца се е*ат, и в останалото време се движат 3-4 еднакви реплики.
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #30 -: Юли 07, 2013, 18:51:21 »

Е баси и тъпата "книга".Само страшно недоебана жена може да роди такива полюционни драскотини.
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #31 -: Юли 07, 2013, 20:01:47 »

ох не мога, прочетох 20-на страници на посоки, просто ще почина  Lol Lol Lol вероятно няма да прочета повече, за протокола  Lol
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #32 -: Юли 07, 2013, 20:02:49 »

Аз съм казала на мина да ми я разкаже, ако успее да я прочете Smile
Активен

Моето име е Любов.
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #33 -: Юли 07, 2013, 23:44:01 »

Е баси и тъпата "книга".Само страшно недоебана жена може да роди такива полюционни драскотини.

Не беше ли мъж автора?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #34 -: Юли 08, 2013, 07:02:00 »

Не беше ли мъж автора?

И все още е.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #35 -: Юли 08, 2013, 07:57:11 »

Жена е. На мен ми беше разтоварваща книгата ама аз от време на време имам нужда от някой захаросан бълвоч, който просто да ме разтоваро от тежкия работен ден и да не се налага да се замислям върху него  Cheesygrin
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #36 -: Юли 08, 2013, 09:21:19 »

И аз като juliet, прочетох ги книгите и ми допаднаха именно от гледна точка на разтоварването.. Понякога обичам книги, които ме карат да мисля, понякога обичам точно такъв тип, които не ме карат да мисля и грам  Smile Както сега за работа съм се заредила с блудкавите романчета на Космополитън... но чета по 3 на седмица, та с други книги най-малкото не мога да си смогна  Cheesygrin а и са перкефтни за губене на време и разтоварване.
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #37 -: Юли 08, 2013, 09:49:51 »

Не беше ли мъж автора?

И все още е.

Жена е.Мъж не може да сътвори такъв пенисен дискомфорт.
И според снимките няма шанс някой да я оноди срещу малко пари.Явно това е извора на вдъхновението и, вечния копнеж.
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #38 -: Юли 08, 2013, 11:31:09 »

Ааааа, Е. Л. Джеймс било Ерика Ленърд. Много подвеждащо.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: