star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Избор на видеокамера
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Избор на видеокамера  (Прочетена 2917 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« -: Август 27, 2012, 16:04:17 »

Не намерих такава тема и за да систематизираме нещата мисля да попитам направо тук. Искаме да си купим видеокамера и сме в голяма чуденка относно моделите, защото принципно не ползваме такива неща.

Та марката ще е или Сони или Канон, въпроса е модела. Изискванията са задължително да е HD, не знам дали е по-добре да е с флаш карта, или да е с хард диск....идея си нямам....задължително искаме да има оптична стабилизация, както и настройките да не са баш фул ауто...в смисъл да има нещо за разбъзикване ако се наложи.

Моля да ми препоръчате и да изкажете мнение че тия дни трябва да взема решението.
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #1 -: Август 27, 2012, 22:13:43 »

Ревюта в интернет.Ти си си избрала да ти кажа, само си сложи цена, и тия модели които остават им погледни за ревюта,.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #2 -: Август 28, 2012, 07:35:14 »

Общо взето ми се искаше да си сложа граница 1000лв макс за камера, че това не ми е от най-приоритетните неща, а и като цяло не съм чак толкова любител на камерите, колкото на апаратите...Харесах този модел: http://store.sony.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&partNumber=HDRXR350V#specifications

Ако можеш да ми предложиш нещо добро с подобни характеристики, само че по-евтино моля пиши Smile

едит: сега забелязвам че на тази й е цифров стабилизатора, а не оптичен :(
« Последна редакция: Август 28, 2012, 07:37:43 от JustAGirl^` » Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #3 -: Септември 19, 2012, 13:05:15 »

Много сме доволни от камерата, направо дори сме очаровани. Клиповете са супер!!! Моделът е: http://www.technopolis.bg/b2c/details/43014/P11050301/Videokamera-SONY-HDR-PJ260VE, взехме си и кит с аксесоари след това, в него има разни кабели, батерия резервна и чанта Smile
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: