star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Фитнес, здравословно хранене и още нещо :)
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фитнес, здравословно хранене и още нещо :)  (Прочетена 183923 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 17638

A believer

« Отговор #800 -: Януари 16, 2019, 15:46:33 »

Кето не точно, но нисковъглехидратна и високомазнинна, много ефективно това нещо, щом аз свалих 5кг с нея, дето мноооого трудно свалям. Мъжът - 20. Но трябва постоянство и става бавно. Сега съм дебела отново, де Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lioness
Newbie
*
Публикации: 8617

« Отговор #801 -: Януари 16, 2019, 17:03:59 »

Значи не се задържат. А плодове консумираше ли? А мъжът как 20 кила е свалил, тва си е солидно постижение  Surprised
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7797

Heart follower

« Отговор #802 -: Януари 16, 2019, 18:37:07 »

Аз свалих 5 кила с доброто старо броене на калории.  Cheesygrin Има много зарибяващи приложения. И на,мен лично ми се отразява добре и ми е лесно. И мъж ми свали 20 кила, ма той не ги броеше толкова стриктно, колкото по свое усмотрение се ограничаваше.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #803 -: Януари 17, 2019, 00:21:32 »

Не се задържат, щото муам пици и кфц като невидяла, мъжът ми се ограничава повече и тренира и си ги държи вече 3 години +/-5кг. Препоръчвам с две ръце. Реално тва си е здравословното хранене просто. Съвсем малко въглехидрати, тва не значи да не видиш хляб през живота си, де.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lioness
Newbie
*

« Отговор #804 -: Януари 17, 2019, 02:25:16 »

Ути, то аз сега ям хляб веднъж-два пъти в месеца. В това число и паста, пица и всичко тестено. Ма явно и това ми е много.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #805 -: Януари 17, 2019, 10:20:27 »

А ориз и картофи?
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4357

« Отговор #806 -: Януари 17, 2019, 14:47:08 »

Аз хляб в нас не ям.. обаче виж пици, дюнери... си ям като за световно.
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 662

« Отговор #807 -: Януари 17, 2019, 16:14:56 »

Аз не ям ориз, картофи, хляб, тесто, сладко. Ям чисто месо, салати, зеленчуци, плодове и млечни.
Супер се чувствам, леко ми е, обаче кантара бавно мърда. Аз имам само 3 кг за сваляне и като цяло съм малко кг, обаче са ми всичките на шкембето и се дразня. Спорт ми трябва, ама няма време.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #808 -: Януари 17, 2019, 17:13:57 »

Бавно става, да. А и наистина трябва да си много стриктен, както и все пак калориите да се следят горе-долу, ако ядеш повече, отколкото харчиш, няма как да слабееш. Аз имам за сваляне 4-5, също само на корема, но нещо не мога да се мотивирам. Rolling Eyes
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4357

« Отговор #809 -: Януари 17, 2019, 18:43:16 »

От края на лятото д-то се уголеми и краката..не много, видимо за мен и за бельото ми, дето ми стяга вече.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13815

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #810 -: Януари 17, 2019, 21:58:10 »

Горе долу спазвам на Лилия режима. Ям салати, зеленчуци и месо, без млечните просто не мога. Макар и рядко картофи и ориз. Хляб веднъж в месеца, прегрешавам с баница и пица. Резултатът е -5 кг за два месеца и половина, задържах едни кила и съм много доволна. Включих и бягане, нещо като новогодишно обещание, но то е за стягане и подобряване на издръжливостта ми. Че съвсем никакво движение нямах.
Хубавото е, че не ми костваше много, картофи и без това рядко готвя, преоткрих е тиквата, а оризът ми е само на суши Smile Коремът ми се смали още щом спрях хлябът, сега остава да преборя зависимостта си към колата, тогава може и още кила да стопя, но не ми е цел.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #811 -: Януари 17, 2019, 22:18:00 »

Ути, ориз последно ядох под формата на две сарми около Коледа. Не съм готвила от много отдавна, може би от лятото. А картофи готвя, но пак не ям повече от един-два пъти в месеца. И то в супи основно или на пюре. А дюнери, фаст фууд и такива изобщо не ядем.
Аз затова си мисля, че нещо вече фрапиращо трябва да направя.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #812 -: Януари 17, 2019, 22:24:58 »

А с какво се храниш? Може би просто хапваш повече, отколкото гориш. То и пици само да ядеш, ако ядеш мн малко, пак ще отслабваш.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #813 -: Януари 17, 2019, 22:39:45 »

Месо, млечни, салати. Гледам или обяда или вечерята да е само салата. Евентуално с някакви мезета и чаша вино. Онзи ден един гол таратор ядох, моите плющяха мусака. Цяла нощ ми стърга корема, и на сутринта пак кантарът беше лош. И шоколад чист много ми се яде, постоянно. Залъгвам се с ред  натурален. Когато съм пред срив ям от нормалния на децата. Но не е повече от един-два пъти седмично. Вече си мисля, че трябва да мина на половин домат и стрък копър. Ма не мога.
Сега ще си напиша днешното меню. Без да съм на някаква диета, стандартно така се храня.
Сутринта нямах време даже за кафе, остана половин сандвич от Митко, но изядох само филето с кашкавала, хляба хвърлих. Да се чете - една хапка, не знам 10 грама дали имаше филето от половин малка филия.
Обяд - салата айсберг с едно сварено яйце.
Вечеря - готвих свинско със зеле, но изядох половин порция, плюс салата краставици. И малко прошуто. За десерт - черен шоколад с лешници един ред.
Даже плодове не съм яла днес, като се замисля...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #814 -: Януари 17, 2019, 22:42:32 »

Ама то трябва да си леко гладен, не да гладуваш. Тва само салата го забрави, не е правилно. Наблягай повече на месо, по-малко на салати, яйца също, извара, кашкавал, маслини, авокадо, повече мазнички неща, те засищат за по-дълго време и дават енергия.

Можеш да пробваш и някакъв спорт, той раздвижва метаболизма.

Аз съм weak и вечерях пица Cheesygrin

Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #815 -: Януари 17, 2019, 23:18:46 »

Ути, от април ходя на пауър плейт два-три пъти седмично. С децата са някви луди графици, ама и с тях пак съм ходила в залата. Диляна не е проблем, нея я записвам на флоулин за деца във времето на моята тренировка, обаче Митко като го няма баща му се налага да шофирам из целия град, за да го харижа за един час на някоя баба и така.
Razz
Активен

Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: