star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Фитнес, здравословно хранене и още нещо :)
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фитнес, здравословно хранене и още нещо :)  (Прочетена 122851 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #775 -: Април 10, 2017, 21:45:17 »

Тия детокси не са мн мн научно доказани, само взимат добри пари...

Аз ще кажа без въглехидрати - картофи, ориз, сладко и тестено
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #776 -: Април 10, 2017, 22:03:23 »

Че то какво остана да се яде  Lol
Аз спрях газираното и хляба, започнах и едни китайски мощни упражнения и ефектът е удивителен.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #777 -: Април 10, 2017, 22:31:02 »

Е как какво - млечни - сирене, кашкавал, месо всякакво, зеленчуци, салати, яйца...бобови по-рядко, маслини, авокадо.

Забравих да кажа - органичаване и на плодовете Cheesygrin

Аз така се пребразих преди сватбата, ама напоследък ма'ам тесто като невидяла и пак ми се изду корема.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #778 -: Април 11, 2017, 06:43:39 »

Абе я си яжте умерено от всичко. За мен само хляба, газираното и захарта са вредителите. В нормални количества, останалото не ми се отразява. Зимата качих рекордните 5!! кила, ужас просто, то бутове, то ръце, гъз и корем. Обаче взех да влизам в час и най-вече бойкотирах безразборното тъпкане на буклучки на колежките. А, и вода пропих, много! Дневната ми доза преди се свеждаше до случайната вода, погълната при миене на зъбите. Не близвах. С малко промени в ежедневието и някакво физическо натоварване над обшчайното, би трябвало да даде резултат.
Иначе за детокса има не малко статии колко бла-бла-бла си е и как реално черния ти дроб и червата се сбъркват от подобно нещо. Доста се отрича.
Особено детокс чрез прием на съмнителни нахитки.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #779 -: Април 11, 2017, 08:06:53 »

Е как какво - млечни - сирене, кашкавал, месо всякакво, зеленчуци, салати, яйца...бобови по-рядко, маслини, авокадо.

Забравих да кажа - органичаване и на плодовете Cheesygrin

Аз така се пребразих преди сватбата, ама напоследък ма'ам тесто като невидяла и пак ми се изду корема.

Ти пък, защoтo си имала нещо излишнo за сваляне, че да преобразявяш.  Rolling Eyes
Съжалявам, ама избягването на плодовете не е дoбър съвет. Има плодове с висока захар, кoитo грубо казано веднага те карат да изгладнееш катo вълк, нo пък да ограничаваш плодове, oсoбенo през лятото си е безсмислено.
Въглехидрати не се смесват с мазнини, защoтo така се дебелее. Иначе спорт и чисто,  полезнo хранене си му е майката на oтслабването.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #780 -: Април 11, 2017, 09:06:40 »

Абе бях качила 5кг и бях понаправила коремче и бузи (коремчето главно беше подуване, но си имаше и сланинка; то и сега си има, ма в момента нямам нито воля, нито време)
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #781 -: Април 11, 2017, 17:53:17 »

Картофи и ориз трябва да се ядат. Но умерено.
Плодове - абсолютно.
Мед вместо захар. Отново умерено. Не да изметеш половин буркан.
Брашно може, тоест хляб, палачинки, мъфини, но не бяло, както вече казах. Вреден е купешкият хляб. Иначе по малко може.
Абе синтетиките като махнеш и си си готов - газирано, захар бяла, брашно, олио, всякакви пакетирани в картон и пластмаса "млека", салами, пилешко от магазин не (ври от инжекции и вода)...
« Последна редакция: Април 11, 2017, 17:55:08 от Fei4ka » Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #782 -: Април 12, 2017, 08:34:38 »

Само аз ли не намирам нищо лошо в хляба   Lol Но да е хубав, от някоя пекарна, аз си взимам с квас.
Въглехидрати не се смесват с мазнини, защoтo така се дебелее.
Май това е разковничето,  защото аз си ям въглехидрати и не съм видяла да дебелея.

Според мен за красива фигура не трябва да се преяжда никога.

И по възможност да се избягват пакетираните храни, или поне да се чете по етикетите да не са най-евтините и долнопробни. Всичко е тъпкано с пламово масло, включително и сирената, дето уж трябва да са от мляко и да носят ползи на организма  Razz  Ути
« Последна редакция: Април 12, 2017, 08:38:14 от syanna » Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #783 -: Април 12, 2017, 08:57:26 »

Да, щото тука само палмово масло ядем инай-големите боклуци 😂
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #784 -: Април 12, 2017, 09:06:08 »

За сиренето те споменах по принцип  Lol не за болкуците  Give flowers
Активен

Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: