star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Сватба, сватба, сватбааааата на ForeverYours
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба, сватба, сватбааааата на ForeverYours  (Прочетена 9787 пъти)
foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« -: Юли 04, 2012, 22:32:29 »

Ето ме и мен  Smile  мъжът тръгна на работа и аз намерих малко време за себе си  Cheesygrinобещах, че ще разкажа малко по- подробно набързо скалъпената сватбаа...

И такааа.... ще започна отдалеч с това, че миналия месец изскочи оферта за работа и за да ни е всичко наред с визите и т.н. трябваше да се оженим..  Cheesygrin ние бяхме планирали иначе за октомври, но все пак си беще шаш и паника че трябва да е максимум до края на юни  Rolling Eyes и така се озовахме на "Пиротска" да запазваме час в гражданското, избрахме си датата 26.06. (на 26-ти си станахме гадженца едно време.. октомври де, но все пак  Cheesygrin ). Запазването на час беше изключително напрегнато.. аз не исках да влизам, а моят невъзмутимо спря  пред обредния дом за да пуши  Blink аз използвах момента и побягнах  Cheesygrin оттам той ме гони и все пак влязохме... после той не знаеше какво прави там изобщо, та аз бях смелата да "говоря"  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin абе и това мина. На излизане ме наобиколиха от 5 магазина да ми връчват брошури, визитки и списания и просто не знаех къде се намирам. 
После казахме на роднини и приятели, че ще има сватба. Радваха ни се като цяло, уж най- близките ми приятелки обаче доста омазаха работата с тъпи извинения и коментари, както и да е така или иначе не дойдоха на сватбата  Smile
И ден след ден датата наближаваше, а аз не исках да идва. Много ме беше страх. Любимият всеки ден ме питаше "Нали няма да избягаш на 26-ти "  Cheesygrin държах го в напрежение хахахахаха... ужасно притеснена бях и си бълвах подобни простотии, че ще бягам и т.н.  Cheesygrin
Поръчах си костюмче- пола и блузка от интернет  Cheesygrin добре че ми харесаха, защото иначе не знаех какво ще правя.. бях готова и по дънки да ходя  Cheesygrin Като видях, че с това всичко е наред отидохме и за обувки, чаши, халки ( 1 седмица преди сватбата Cheesygrin ) и на съпруга купихме панталон и ризка, нагласих го  Smile Човекът от магазина за халките беше изключително забавен Cheesygrin аз не можех да си избера около 30 мин. пръстен, който да ми хареса, беше ужасно топло навън, чувствах се ужасно, пръстите ми се бяха надули и само до пръстени ми беше Cheesygrin и магазинера само бъзикаше моя на 2 мин. да внимава, че аз съм се мотала с избора и явно изобщо не искам халка, да го имал предвид Cheesygrin и какво ли не от този род.
И така малко по малко Денят дойде (между другото трябваше тогава нa обяд да имам изпит и щях да ходя, но 2 дни преди сватбата се отмени, та малко си отдъхнах  Cheesygrin ) а да и насред цялата суматоха заради сватбата и предстоящото ни заминаване и хилядите документи и глупости, с които се занимавахме бях и в сесия  Cheesygrin
таааааааааа....... ДЕНЯТ дойде !!!!!!!!!!!!  Big grin Станахме рано, че имахме да вършим още някви неща не помня вече какво.. прибрахме се, облякохме се, аз треперех, той ме тъпчеше с валидол, аз исках да изпия шампанското... надухме няколко балона и тръгнахме с кумовете към гражданското. Там всички вече ни чакаха, около 20 души, само най- близките ни хора. В 16:00 влязохме в гражданското в 16:20 бяхме женени... вътре не помня какво е ставало, освен, че не спрях да се хиля, а на едното изречение, което трябваше да каже съпругът заекна, запецна и не можа да го каже, жената се отказа да ни мъчи и ни даде шампанското, аз го изпих 3 пъти по-бързо, женицата каза " Браво на булката ", всички почнаха да ми ръкопляскат, аз реших, че тогава трябва да го настъпя и го стъпках яко изведнъж, неочаквано (бях с обувки на платформи хахахаха ) 

След това отиохме в едно заведение само с роднините и кумовете, направихме скромна почерпка, всички се напиха. После с приятелите отидохме в Биад хахахахаха и си махнахме главите, 7 човека- 4 шишета уиски  Smile Smile Smile размазах се от кеф и чалгия хахахаха не бях ходила на дискотека от абитуриентския.. По едно време не можех да си позная мъжа.... Въобще беше много хубаво.  Wub После една седмица не изтрезнях, всеки ден бяхме навън с кума хахахаха, общо взето излъгах милото със сватба и го принудих да си прибира пияната жена 1 седмица  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Първа брачна нощ имахме след около 6 дни, ама пак сме бездомни и няма как....

Всичко мина добре, олекна ми Cheesygrin
 единствено лошото дойде, когато 2 дни след сватбата дядото на милото почина....  Sad eyes но си беше болен и бяхме подготвени, поне да не се мъчи, че последният месец беше доста зле  Sad Sad

Иии това е всичко в общи линии, ако съм пропуснала нещо може да добавям  Smile
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #1 -: Юли 04, 2012, 22:46:36 »

Ехаааа, че луда мини-сватба!
Супер разказче!!
И пак ще ти пожелая да сте БЕЗКРАЙНО щастливи!!!! Попътен вятър и МНОГО любов да цари между вас! Smile))
Ииииии......другата година да ни зарадваш в следващия раздел, моля! Cheesygrin

Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #2 -: Юли 04, 2012, 22:56:11 »

Хаха, честито пак ! Cheesygrin
Толкова ухилени личица си сложила, че какво да ти пожелава човек Cheesygrin, дано да ви е все така щастливо, да ви върви по вода и наистина много да се разбирате! Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #3 -: Юли 05, 2012, 00:05:24 »

хаха щураци! да сте живи и здрави и все така луди! честито!  Cheesygrin
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #4 -: Юли 05, 2012, 07:41:29 »

Аз съм поразена и впечатлена  Lol Добра работа сте свършили, между другото.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #5 -: Юли 05, 2012, 09:15:22 »

хехе наитина много дръзко, младежко и весело ми звучи   Cheesygrin

А ти на колко години беше? В моето съзнание си почти тийн, или поне аз така те помня, ама сигурно времето е излетяло без да усетя  Cheesygrin

а къде заминавате и кога?

Честита сватба иначе официално, много любов, много щастие и все така весело да ви е!
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #6 -: Юли 05, 2012, 10:12:02 »

Много хубав празник! Нека всичко,което сте си планували да се сбъдне и да бъдете все така импулсивни в решенията си.
Активен

foreveryours
Newbie
*

« Отговор #7 -: Юли 05, 2012, 12:03:20 »

Хахах мерси много за пожеланията !  Red face

Корни, на 20 съм  Unsure Cheesygrin  Заминаваме за Русия, към края на месеца  Smile  Wub
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #8 -: Юли 05, 2012, 15:33:04 »

уау, колко екшън....желая ви попътен вятър и много любов!!! Кофти наистина със случката след сватбата, но поне сте го очаквали...
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #9 -: Юли 05, 2012, 17:33:24 »

Честито пак! Дано сте много щастливи, дано сте заедно до дълбоки старини, дано имате много вълнуващ и красив семеен живот Smile
Много интересно ми звучи това заминаване в Русия - за постоянно ли заминавате или временно? Ти знаеш ли руски?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #10 -: Юли 05, 2012, 19:36:23 »

Честито и от мен,  запазете този импулсивен младежки ентусиазъм за щастие и любов!
Моля, за снимков матр'ал. Smile
Активен
foreveryours
Newbie
*

« Отговор #11 -: Юли 06, 2012, 10:50:52 »

Лъвче, там ще живеем, той намери супер работа и така...  Smile иначе не знам руски  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #12 -: Юли 06, 2012, 10:53:04 »

Еха, колко сте смели и импулсивни, страхотно!  Cheesygrin Честито и винаги да ви е толкова вълнуващ и интересен животът!  Kiss
Активен

foreveryours
Newbie
*

« Отговор #13 -: Юли 06, 2012, 10:55:27 »

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/521979_3746200207191_1004184906_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/532205_3728183956796_706116221_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/528031_3728172676514_1366053293_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/523899_3746198167140_253515518_n.jpg

ето малко снимков мат'рял  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #14 -: Юли 06, 2012, 11:10:57 »

Супер сте  Cheesygrin Усмихнати, щастливи, влюбени хора. Като гледам каква радост струи от вас, направо ми изглежда съвсем в реда на нещата, че сте си спестили нервите около голямата организация  Cheesygrin
Активен

foreveryours
Newbie
*

« Отговор #15 -: Юли 06, 2012, 11:17:35 »

Мерси, Кат  Smile Smile Smile амии да.. и аз това се замислих след сватбата, аз колко нерви хвърлих за такава малка сватба.. представям си ако беше голяма с всичко както си му е редът  Blink догодина обаче искаме да си направим църковен брак и нормална сватба  Cheesygrin и след като вече сме женени няма да ми е чак толкова нервно  Cheesygrin
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #16 -: Юли 06, 2012, 11:18:47 »

Пак?  Lol Lol Много ви се радвам!! Все такива импулсивни да сте и да запазите този дух!  Cheesygrin

** Много сте лъчезарни! Още веднъж - много любов ви пожелавам!! Smile))
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #17 -: Юли 06, 2012, 12:00:48 »

Прекрасни сте, лудетини такива. Много хармония и щастие да намерите в Русия.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #18 -: Юли 06, 2012, 12:59:28 »

Наистина сте много лъчезарни и изглеждате доста влюбени Smile Дано винаги да сте така!!!
Активен

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #19 -: Юли 06, 2012, 15:02:47 »

Благодаря за снимките Smile, ако някой ден се реша на женитба, ще е по този начин сигурно Smile
Активен
Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #20 -: Юли 06, 2012, 15:06:23 »

Много сте хубави  Wub Честито!
Активен
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #21 -: Юли 06, 2012, 18:37:22 »

Какви сте ми малки бебета, мислех че мъжът ти е по-голям, пък вие фъстъци. Браво и много щастие и тук и в Русия. Обичам импулсивни хора, че голяма част от познатите ми до 40 не можем да ги оженим:}
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #22 -: Юли 06, 2012, 19:23:48 »

Честито и от мен! Страшно сте сладки и цялата тая импулсивност изключително много ми допада, много романтично! А и за мен това е сватбата мечта - в ограничен състав и без много суетни и подготовки..
Активен

C’est tout!
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #23 -: Юли 06, 2012, 20:03:49 »

Ох, много сладко!
Браво на вас.

Запазете тази магия за цял живот!
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #24 -: Юли 07, 2012, 00:21:50 »

Много сте сладки! Браво и честито отново! Много любов и хармония в семейството ви  Cheesygrin
Активен

Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: