star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star За работата или кое осмисля живота ви?
Страници: 1 ... 110 111 [112]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За работата или кое осмисля живота ви?  (Прочетена 298115 пъти)
lioness
Newbie
*
Публикации: 8547

« Отговор #2775 -: Март 20, 2018, 23:20:13 »

Смайли, в каква сфера си се насочила?  Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6347

Усмивка

« Отговор #2776 -: Март 21, 2018, 09:50:14 »

Ами нямам някакви конкретни и строги изисквания относно какво искам, по-скоро знам какво не искам Lol Ще ходя другата седмица на дни на отворените врати във фирмата, в която работи Бизар, например. Подала съм си СВ в няколко агенции за подбор на персонал. От едната като чуха, че съм бил във фирма с бои директно ми предложиха позиция за мобилен търговец на авто бои, която от своя страна аз директно отказах. Първо заради "мобилен търговец", която не искам да бъда, второ заради боите, на които вече съм се напродала.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2339

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #2777 -: Март 21, 2018, 12:43:02 »

Успех  Clover
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #2778 -: Април 05, 2018, 09:10:03 »

Тъй, отчитам се... походих тук-там на интервюта, другата седмица имам още едно. Cheesygrin Като цяло подавам на места, на които ми е интересно, прескачам доста обяви, за които по св съм подходяща, знам, че бих била силен кандидат, но пък не ми се губи време в интервюта за такива позиции. Ако го закъсам след два-три месеца, тогава ще го мисля и ще пускам "св-та на килограм".
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13772

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2779 -: Април 05, 2018, 14:47:32 »

Предстои ми на есен да търся нещо на 4 часа. И това НЕЩО ми е проблемът. Не искам административна работа, писнало ми е от бумащина и документчета. Сякаш ме влече да се занимавам с екология или в сферата на образованието. Така лутаща не съм се чувствала, обикновено съм на ясно какво търся и какво искам да работя. Направо работата в Общината ме осакати. Мисля и от др месец да се пусна пробно на интервюта, идея нямам как се случват тук нещата и ме изгаря любопитството. А и да си света часовника! Успех, Смайли!
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7233

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #2780 -: Април 07, 2018, 04:19:21 »

....А и да си света часовника!...

свеРЯ

На следващата грешка ще почвам със 'кога отиде в чужбина, кога забрави българския!'.

grammar nazi FTW!

Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13772

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2781 -: Април 07, 2018, 10:18:43 »

Автоматичен коректор, колкото помага, толкова и пречи.! А на теб благодаря за адекватната поправка, цял живот ще помня разликата между свеТА и свеРЯ, шъ знайш!
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7233

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #2782 -: Април 10, 2018, 12:21:12 »

Моля, моля, радвам се да помогна!  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #2783 -: Май 29, 2018, 19:17:09 »

Аз да си кажа...
Днес ми отправиха предложение от една фирма и приех. Другата седмица започвам. 
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4320

« Отговор #2784 -: Май 29, 2018, 21:49:58 »

супер Smile за какво е фирмата ?
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8547

« Отговор #2785 -: Май 29, 2018, 22:25:38 »

Смайли, честито, дано е твоето нещо!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #2786 -: Юли 07, 2018, 16:17:51 »

Така... Мина един месец. Смачквам се от работа. Не го приемайте като оплакване, де. Харесва ми, интересно ми е. Има някакви промени в момента, които текат в компанията. Бяха ми назначили една тийм лидерка, после стана друга. Втората повече ми харесва и много повече ми помага, съветва, следи и като цяло като човек повече ми допада. Смятам, че ще се разбираме. Междувременно започна още един човек в екипа, чакаме този месец още един. Защото просто има страшно много работа. Отделно има и хора, които напускат. Та динамика на макс. И стрес също. Вчера имах чувството, че някой ми е смачкал мозъка в края на деня. Беше ужасно дълъг ден. Засега устисквам на темпото. След септември очаквам малко да се успокоят нещата, но да видим...
Активен

Страници: 1 ... 110 111 [112]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: