star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Ето ме пак тук ... с проблем
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ето ме пак тук ... с проблем  (Прочетена 16418 пъти)
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #50 -: Май 14, 2012, 21:48:12 »

Ох, аз нямах никакво намерение да се намесвам в темата, обаче ме жегнаха тия упреци на Наком, че Сметаната не се била извинила, приравнила с тревата, да лази и всичко останало.
Да, тя е сбъркала, обаче в началото. Признала си е грешката, извинила се е. Тогава той е избрал да остане с нея, а да направиш избор означава да поемеш отговорността на взетото решение. А колко благороден е сигурно личи от това, че й е простил като е разбрал за "забежката", само дето да простиш означава повече никога да не се връщаш към конкретната случка и да не я натякваш, освен ако нямаш повод. Това със стария смс е оправдание, но не и причина да напуснеш някой, когото твърдиш че толкова много обичаш. Жестоко е, както всички правилно определиха. Не знам за мъжката логика, но ако наистина е такава каквато Наком я разкрива, то могат да си я заврат някъде.
Сметано, горе главата. Аз лично не бих могла да живея с мъж, който е в състояние напълно съзнателно да ме измъчва по толкова садистичен начин.
Активен

C’est tout!
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #51 -: Май 14, 2012, 22:02:11 »

*facepalm
Палма на лицето.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #52 -: Май 14, 2012, 22:10:22 »

Прощавай джанъм, ти на колко хора ходиш ей така да помагаш - от човешко чувство.Като са ти  никакви и от никъде.

На колкото мога, повече, и го казвам най-отговорно, точно в това си поведение не признавам нито празници, нито нищо. Дори и не искам да спя с тях, представяш ли си?!
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #53 -: Май 14, 2012, 22:31:11 »

Ми ти губиш, тогава са по-лесни  Lol Lol

Добре, значи следващата коледа може да утешаваш сметаната.Ако щеш спи с нея
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #54 -: Май 14, 2012, 22:37:47 »

Наком , простотията ти е безгранична в случая.Не те карам да ме разбираш , но не е нужно да се подиграваш на нечии чувства!
Активен

Don’t feed the forum trolls
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: