star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Ето ме пак тук ... с проблем
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ето ме пак тук ... с проблем  (Прочетена 16413 пъти)
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« -: Май 11, 2012, 02:00:53 »

Здравейте отново.
Не мислех ,че ще ми се наложи да пиша пак в този форум , уви ето .
Давам направо по темата ,че вече не се издържа .
Та става въпрос ,че се разделих с приятеля ми преди има няма 2-3 седмици може да станаха.През ,които се случваше да се виждаме тъй като се опитвах да оправя отношенията ни и да се съберем пак.
Така ... Тя историята е дълга . Така ,че ще разкажа от къде започва всичко с мен и как се стигна до него ..
Едва ли знаете , но майка ми почина началото на ноември , от рак.Изживях го много тежко .Майка ми беше човека , който крепеше семейството ни , който казваше как трябва да стават нещата , кое е правилно и кое не .Всяваше респект и същевременно такава доброта.Тя ме научи да бъда човек , да имам ценностна система , от нея знаех кое е правилно в живота и кое не .Тя беше пример за сериозен , отговорен , добър и мислещ трезво човек.Естествено аз рядко съм слушала , но знаех ,че я има .Че когато сбъркам тя ще е там .(Това го обяснявам по повод случващото се в момента).
Две седмици след смъртта й се запознах с П. (точно тогава не ми беше до връзки, до мъже , до нищо ).Но тъй като ме покани да излезнем още на следващия ден след запознанството ни , реших да приема , имах нужда да се рзасейвам.Моя приятелка му беше казала какво преживявам и беше много внимателен , тръгна към мен с разбиране и сериозни очаквания.Така след няколко срещи и аз реших ,че искам да имам връзка с този човек.Тя си се получи сама .Но реших да се впусна , исках да имам подкрепа .
Така всичко беше наред .Докато в един момент не знам какво ми стана , но започнах да си излизам с моите приятели и да игнорирам него(тъй като аз още не го обичах , а той мен явно вече - да .). Той започна да ме ревнува от един човек от моята компания , с който страшно се забавлявах , който ме караше да се чувствам весела и да се смея.Имах ужасна симпатия към него.Той също искаше да бъде с мен .Тук идва и моята грешка.Започнах да се замислям дали да не се разделя с моя приятел и да бъда с това момче (който също е сериозен ).Така и не предприех нищо към номер2.Но имах колебания.И веднъж така съм споделила с някой в интернет за колебанията си и как се чудя какво да правя , кой да избера и т.н. И една сутрин ми се наложи рано да отида на зъболекар и моя приятел станал (той почти си живееше при мен), та станал и пуснал компютъра .Фейсбука ми се зарежда на първа страница и влезнал да ми чете съобщенията (явно си го е глождело , усещаше че нещо става).Прибрах се от зъболекар и стана скандал.Скарахме се , цитира ме как съм се изразила .Вика -аз да не съм кисело мляко в магазина ,че да се чудиш кое да избереш.Беше полудял, не можеше да повярва .Бе много зле.Каза ,че приключва с мен , страшно обиден беше , каза ,че никога няма да забрави думите , които съм написала и как съм се чудела между него и човека от който ме ревнуваше като луд.Но пък той страшно много ме обичаше .След много убеждения , след няколко дена пожела да се видим сам .Беше му мъчно , но каза че страшно много ме обича и иска да е с мен .Така аз прекратих всякакви отношения с онзи човек , от който ревнуваше .Вече като разбрах ,че мога да загубя П. и всичко ми се преобърна , разбрах ,че наистина съм го заобичала.И то страшно много , чак не можех да повярвам как го осъзнах когато почти го бях загубила.Така , обаче ревността му от тогава беше жестока .Винаги когато не бяхме заедно си мислеше ,че съм с онзи .Само неговото име му беше в устата .Така започнаха скандалите .Че не съм го обичала , че съм го приела за даденост и такива неща.Което не беше така.Аз на скандалите обаче не му оставах длъжна и като ме засегне дълбоко избълвах куп глупости , които не мислех .Та си тръгва като ми няма доверие ,че се разделям с него ,че ще се върна при бившия ми .Бе всякакви глупости говорех за да го стряскам ли и аз не знам защо .Той е същия чепат като мен .Скандалите станаха ежедневие , всяко чуване по телефона завършваше със скандал или просто се скаравахме за каквото и да е .Аз мрънкам за нещо или той ревнува.Така няколко пъти се каррахме , но си давахме шаносве , защото наистина много се обичаме .Плакали сме ,че не се разбираме , всеки път си обещавахме ,че от утре няма да се караме и всичко ще е различно .Обаче никога не ставаше .След един грандиозен скандал , той замина за 2 дена и бяхме скарани и не ме взе с него .Полудях и спрях да му вдигам телефона 2 дена , написах му смс да не ме търси повече ,бях страшно обидена ,че не ме взе със себе си .И наистина мислех да се разделя с него тия 2 дена докато го нямаше.Обаче като дойде време да си дойде в София и му се обадих , беше ми минало и нямах търпение да го видя .От там скандал ,че не съм си вдигала телефона , кой знае с кой съ,мбила , какви съм ги вършила,казала съм му че приклюваме ,изтормозила съм го тия два дена и накрая всичко било ок за мен .....Е , водихме 2 дена разговори и пак си дадохме шанс .Така всичко потръгна .Най-накрая бях щастлива и спокойна , бях с човека , който обичам и ме обича .Не можех без него .Докато един ден не ми взел телефона докатосъм му правела закуска и видял смс от онзи номер 2.ойто смс е изпратен бил преди 5 месеца и то няма нищо в него , няма свалки , но смса е през нощта в 1:30... И от там стана скандал.Обясних ,че е стра смс , датата му показвам и че няма нищо в смса.Обаче той вече не издържа.Съсипан беше .Каза ,че не може повече ,че страшно ме обича , но това всичко на куп , което е преживал с мен го е съсипало .И никога вече нямало да ми има доверие.Вечните скандали , които водим никога нямало да спрат .Щели сме да си съсипем животите .Така замина пак за 2 дена по работа.Чухме се и двата дена докато беше там ,държеше се по-хладно във всеки разговор по телефона ме захапваше за онзи и пак скандал.Стана време да си тръгва от там и се чудя защо не ми се обажда вечерта .И му звъннах и му казвам сутринта като пристигне в София да дойде направо в къщи и тук да си легнем. Отговора беше - не.Цяла нощ докато пътуваше писахме смси ,обвиняваше ме за Онзи ,че сигурно съм му изневерявала и т.н.(наистина не съм му изневерявала никога,обичам го повече от всичко.).Та.... дойде си и чухме се на другият ден и каза ,че се разделяме ,премислил го , нямало накъде вече.От тука започва и моята драма.Рагзоврите ни с него бяха всекидневни , опитвах се да го убедя дами даде още един шанс да му покажа ,че няма друг мъж за мен в живота ми ,обещах му че каквото зависи от мен ще бъде направено,че няма да има повече скандали , бе всичко .Обаче той беше категоричен .Направо не можех да повярвам как изгубих всичко , което имах .Най-хубавото , което ми се е случвало , най-истинското .Той беше до мен когато страдах за майка ми , сривала съм се в ръцете му от рев , той беше всичко , което ми беше останало .И като ми каза ,че се разделяме  ,всичко ми се преообърна.Още един човек , който обичам с цялото си сърце си отива от мен .Та нямам си нищо вече.Той беше и все още е всичко за мен.
Нправих всякакви опити да се съберем , направо не издържах без него , да си лягам сама , имаше дрехи в къщи , леглото ми беше празно , нямаше на кой да сготвя вече , да му направя закуска .Вечер обичахме прди лягане да пием по чаша вино .Тук става въпрос за навика ми с него вече , но не говорим само за навик , а за неща , които правиш с човека , който обичаш .Сигурно ме разбирате...
След хилядите молби да ми даде още един шанс и всеки път получавах един и същи отговор - обичам те , но не трябва , ще си съсипем животите... Реших да му изпратя подарък в работата .Направих голяма кошница пълна със засадени цветя.Изпратих му я по - куриер.Обаче отговора беше пак - не .Вече бях съсипана .Да знам ,че ме обича , че му липсвам , но така да си е втълпил ,че не трябва да сме заедно .... ,вече не знаех какво да направя.Всички ме съветваха да спра да го моля , да го оставя вече .Обаче не мога .Чуваме се по телефона от време на време , смси ... , но не трябвало да сме заедно .Онзи ден отидох до работата му защото вече не издържах,исках да го видя.Държах се с него като с приятел.Отидохме да обядваме (той предложи).Държахме се на дистанция .Обаче виждах как ме гледа , правеше някакви движения да ме докосне уж без да иска , да ме погали , но се опитва да се държи .Аз също бях мн сериозна , не споменах дума за нас.Така след обяда отидохме в кабинета му .От едно друго , разменени думи , изречения , леко  по леко докосване по ръцете , галене , гушкане накрая , целувка .И го направихме в кабинета .Което нищо не промени в отношенията ни .Той просто го е решил ,а аз просто не мога да го приема.Наистина не мога хора , просто не могааа , преживялва съм къде къде по - големи любови (които съм си мислела ,че са ми)... , но сега не мога да го пусна да си отиде от мен .Нещо не ми позволява отвътре,така го усещам.Сега ще ми се наложи да замине пак .Другата седмица , може би за повечеко време - 2 седмици може би .Предложих му докато замине да се виждаме , той каза ,че това ще обърка всичко и пак ще стане като преди .Не знам от къде събира сили да не ме вижда , аз знам че ме обича .Как може да издържа , аз не мога .Той също преди не можеше , сега явно е взел решението на 100% .... , обаче аз не го приемам .Знам ,че е детско , но наистина не мога .Опитах се , опитах да не се чуваме , опитах да се скарам с него , да го обвиня за всичк онего , че не ме обича за да постъпва така , но пак не се получи.В един телефонен разговор го попитах наистина дали ме обича .Защото ако каже -не , нещата автоматично за мен се променят.Но той каза ,че ме обича .Казах ,че когато човек обича дава шанс на тази любов и т.. и т.н. , отговора е - ще си съсипем животите взаимно с тези скандали.
И така .... направила съм всичко за да се съберем , чувствам адското безсилие.И сега като знам ,че заминава и знам ,че това вече ще бъде тотално края на всичко .Поисках да се видим тези дни , каза че ще се чуем утре и ще се разберем за кога .Дали обаче ще стане , не знам .Ще видим утре ,други ден какво ще стане.
Знам ,че всички ще ми кажете да се откажа , но наистина този човек означава много за мен , страшно го обичам .А не е да не съм направила опити да приключа , да не го чувам .Изтрих му телефони за да не мога да се обаждам ,защото е гадно когато вече не чуваш същото от другата страна .Обаче той ми се обади един ден и пак записах номерата .
Аз вече не виждам какво мога да направя да си го върна , всичко опитах .Предполагам ,че всеки един съвет от вас би бил - да продължа напред .Това го знам .По пътя на логиката , от всичко сама виждам ,че се боря с вятърни мелници , но надеждата умира последна.Макар ,че вече не виждам и светлина в тунела.Единствено ме крепи това ,че знам ,че ме обича .
Надявам се да не съм го написала много объркано .
Знам ,че сигурно цялата история ви изглежда ,че се държа като дете .Но аз съм си такава когато обичам , обичам така , боря се до последно .Като Дон Кихот съм .... Жалко е ...  Но той е най-хубавото , което ми се случи , разбрах ,че мога да обичам пак и то човек като него.Защото сме страшно различни , има много кусури (дребни),които са страшно изнервящи.Спрях да обръщам внимание , той успя да поправи някои неща в себе си , след като му обясних как искам да бъдат.А бе всичко си се нареждаше леко по леко , просто накрая той не даде шанс нещата да се наместят сами.
Е , това е (горе долу събрах историята , макар че има още неща , но това е общо взето).
Какво ще ме посъветвате ? И аз не знам точно какво искам от вас , някаква помощ , надежда ,че мога да си го върна може би .....

Благодаря ,че отделихте време да прочетете поста ,че май дълг си стана .
Активен

Don’t feed the forum trolls
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #1 -: Май 11, 2012, 08:03:00 »

Искрено много съжалявам за майка ти. Това, което си преживяла едва ли може да се опише с думи.

Прочетох ти целия пост. Според мен, толкова много си се вкопчила в този човек, защото е бил до теб, именно в най-тежкия момент. Не знам колко го обичаш, но голяма част от тази привързаност се крие в мисълта, че ще загубиш още един човек, че още един човек ще си отиде и тази мисъл те кара да се вкопчиш още повече, да обичаш още повече. Според мен обаче, не толкова реално. Мисълта да останеш отново сама те кара да обичаш толкова.
Плюс това взаимно толкова много сте се наранили. Мислиш ли, че дори и да сте заедно, нещата ще се оправят и ще вървят добре. Сигурно - само, че привидно, на повърхността. Иначе, някъде там дълбоко у вас, болката, усещането за несигурност ще си остане, а това, повярвай ми, не е живот. Изпитвала съм го преди години. Пусни го да си върви. Сигурно имаш приятели, компания, работа - колкото и да е трудно, опитай се продължиш.
Желая ти всичко да се оправи.  Clover
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #2 -: Май 11, 2012, 08:12:24 »

Какво дълъг, Смети, ти удари Корни в земята, момичето толкова усърдно се бореше за титлата най-дълъг пост...

Така или иначе, след като прочетох историята, мисля, че единственото, което можеш да направиш, е да чакаш. Той явно е много засегнат от Номер 2, а и е доста ревнив, което прави ситуацията сложна. Но ако наистина те обича така, няма да може лесно да се отърси. Вариантът според мен е да му се уталожи гневът, тогава би те потърсил. Но ти като конкретни действия вече според мен не бива да правиш каквото и да било. В крайна сметка - мъже са, не обичат жени да лазят по корем след тях. Тия, дето обичат, нещо не им е наред.
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #3 -: Май 11, 2012, 09:15:06 »

Сметанке, а ти наистина ли искаш да бъдеш с толкова ревнив мъж? Вярно, че е имало поводи за ревност, но на мен ми се струва в повече. И аз смятам, че ако те обича истински, сам ще те потърси.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #4 -: Май 11, 2012, 09:22:37 »

Абе сигурна ли си, че го обичаш? Аз знам, че ще кажеш Да. Ама историята ти ми звучи точно на типично "Изплъзва ми се, а го искам много". Трудно ми е да повярвам, че някой, към който не си проявявала кой знае какъв интерес, ще ти бръкне така само, защото ти е вдигнал скандал от ревност и е искал да се раздели с теб. Сега да не ми се обидиш, вярвам, че с годините сме ги надживели тия неща, ама ти си точно такъв човек, който от малка емоция може да направи огромна драма и страстно преследване. Като гледам твоят П. и той друг луд, подвластен на емоциите. Значи, аз, ако съм на негово място, също не бих искала да съм с човек, който от самото начало е бил с половин крачка навън и е имал съмнения. И аз бих поставяла нещата постоянно под въпрос.
Не знам, моето лично мнение е, че просто си полудяла от факта, че си изоставена, а не, че това е твоят човек, който толкова обичаш.

И много болно ми стана, заради майка ти, много съжалявам. От целия ти разказ най-много ми хареса как говориш за нея. Ето така се говори за човек, който обичаш и на който се възхищаваш Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #5 -: Май 11, 2012, 10:40:21 »

Първо: моите съболезнования за майка ти!

От там нататък мнението ми е като на Аливера главно, мисля че си се вкопчила в него единствено защото е бил до теб в този труден момент от живота ти когато изживявала тъгата по майка ти...помисли си много добре дали това е нещото заради което твърдиш че го обичаш и дали наистина го обичаш. Помисли и друго, дори и да се съберете ако той продължава с тези сцени на ревност с повод и без повод, и сам да си търси повод за да ги вдига сцените, като например смс от преди 5 месеца...ако си с този човек който ще се държи така дали ще изкарате дълго? не мисля.....Помисли си много добре за всичко и не се унижавай да го гониш, молив да се върне при теб и да му правиш подаръци само и само за да се върне и т.н. Той ако те обича наистина ще му мине и сам ще те потърси, а не след всяка раздяла ти да го търсиш....Дай му време и провери неговата реакция...
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #6 -: Май 11, 2012, 10:52:18 »

Много съжалявам за майчето ти.
Като останалите смятам, че свързваш този човек с това, че е бил до теб когато си загубила майка си. Но това не го прави нито най-добрият, нито незаменим, можеше да е всеки друг и да те подкрепи. Вие имали ли сте щастливи моменти заедно, такива да не се карате, да ви е спокойно, да ни се гледате недостатъците. Щастлив момент не е равно на хубав секс, пояснявам. Има хора цял живот с такива скандали си живеят и като че ли не ги натоварва.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #7 -: Май 11, 2012, 11:17:24 »

Галче,имали сме много хубави моменти , да .Лошото е че другите като трън се набиват .

Иначе не мисля ,че би ме потърсил пак за да бъдем заедно , би ме потърсил да ме чуе , но едва ли да се съберем .Такава категоричност не съм виждала просто.Има моменти , в които се примирявам , обаче и моменти на слабост и такива глупсти правя - звъня му , след като вече съм постигнала малка победа да не го търся .Мисля си че и ако спра да го търся нещата ще се оталожат и ако има останал шанс да сме заедно ще го изпусна.Знам ли и аз.

Бизар- знам че го обичам , още докато бяхме заедно не можех без него вече .Имам чувството,че когато не е до мен , не съм цяла.
Иначе си права - и той и аз сме си луди, всеки по своя си начин.

Добре ,ако го оставя да си иде , той ще си иде , нали .... и всичко ще свърши.А може и да е свършило , а само за мен да не е .... уф...
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #8 -: Май 11, 2012, 11:40:53 »

Смети, много ти се е събрало. :(

Не прочетох коментарите, обаче аз бих те посъветвала да не се отказваш от човека. Щом е ясно, че се обичате - ти него и той теб, не се отказвай.
Ревността е с причина, макар и ликвидирана и ще трябва много сол да изядете , докато той преодолее това. Доверието се губи за миг, и адски трудно се връща обратно. Видно е , че правиш много усилия- продължавай в същия дух, а пък аз ще ти стискам палци да се нареди всичко Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #9 -: Май 11, 2012, 11:50:02 »

И аз съм на мнението на Мина, ако действително има толкова силни чувства, трябва да се опита! Нищо не губиш. Трудно ще е, сигурна съм, но ти желая да се справите Smile))
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Sahne
Newbie
*

« Отговор #10 -: Май 11, 2012, 12:06:33 »

Добре , според вас , след всичко , което направих да се съберем пак и отговора е все така категоричен ... Започвам да се чудя , реално ли е човек , който обича така , както той казва ,че ме обича и ревността му да не ме докосва друг, нормално ли е да ме остави да ме вземе някой друг .Каква е тази любов хора , защо аз не я разбирам ? Казах му че явно не ме обича за да не иска да опитаме пак .
Снощи по телефона пак му говорих ,че заминава и искам да знам ,че иска да го чакам .Попитах го - има ли шанс някога да сме заедно .Отговора е - говорили сме го вече , няма смисъл. Викам - "да те чакам ли , кажи мии , искам да те чакам".И той - "не".Накрая му казах - "ще те чакам чу ли , разбери ,че ще те чакам" и му казах лека нощ.И това беше.Снощи до късно не можах да заспя , четох някакви неща на Ошо - http://www.fitspiritandbody.com/2011/02/blog-post_14.html И му го пуснах на съобщение .(това през нощта).
И гледам сега сутринта ми е написал като отговор - "гушкамм те .И стига седяла по нощите тук"(във фейсбука в случая , тъй като там му пуснах линка и е видял че пак не съм спала.).
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #11 -: Май 11, 2012, 13:15:56 »

Сметанке, любовта не е всичко. Принципно може да обичаш много силно и пак да не се получават нещата. С едната любов нищо не става, трябват компромиси, да си напаснете характерите. Затова е категоричен, не защото не те обича.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #12 -: Май 11, 2012, 13:17:59 »

Хм, не знам. Аз не бих могла да бъда с такъв ревнив човек. Нито пък да живея в такава мелодрама. Имам истинска алергия към латиносериалите и само да усетя, че животът ми се опитва да тръгне нататък, късам и връзки, и приятелства, и всичко - баста.
Пък аз не съм човек, дето може да му се има безгранично доверие. За сметка на това съм с човек, който ме обича безгранично и много, ама много рядко демонстрира ревност. Сякаш това е най-пожелателният вариант, така че ти пожелавам да ти се случи - независимо дали ще е с този човек, или не.
Не съм в твоята кожа, но аз бих теглила майните, дори да ме боли жестоко.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #13 -: Май 11, 2012, 14:04:48 »

Съжалявам за майка ти, много лично го приех...

Аз бих казала да не се отказваш от него, но и да не го притискаш така. Този последния разговор, който си цитирала, ако някой ми го приложи на мен, ще ме отдалечи от себе си категорично, дори и да имам чувства към него. Още нещо - вярно, ти минаваш през един от най-тежките етапи от живота на един човек, безумно тежко ти е, но да си в позицията на спасителя, на човека, който да трябва да те извлачи от тази пропаст и да те направи отново човек, е също много трудно и отговорно. Затова бъдете приятели, дай му въздух, покажи му, че искаш той е в живота ти, не той да е твоя живот, покажи му, че си достатъчно уравновесена и стабилна в решенията, чувствата и действията си, дай му тази лекота, която лиспва в общуването ви - вместо да го притискаш с въпроси дали да го чакаш, ми пожелай му приятно изкарване, поискай си да ти купи нещо (така достатъчно му намекваш, че би искала докато той е там, да си мисли за теб). С две думи - намали драмата, направи така, че да му е приятно да си общувате, без да водите тежки разговори за чувства и съдби, нека той сам да поиска да бъде с теб, но и да е уверен, че ще бъде щастлив. Мъжете просто не мога да виреят в такава тегава емоционална среда.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #14 -: Май 11, 2012, 14:23:52 »

Лора , права си и съм го разбрала .Опитах и по този начин , онзи ден когато отидох до кабинета му и като обядвахме исках точно това.Обаче той не издържа и започна да ме гали , уж между другото .От там толкова ми трябваше да му скоча.Иначе всичко направих , както ти си описала , нямах намерение тогава дори да говоря за нас , да подхващам темата , да го докосвам дори .Той накрая каза,че точно заради това , което стана е по-добре да не се виждаме ,защото постоянно ще се случва , пък нямало да бъдем заедно .
А тази тегавина , за която говориш вече се е насъбрала достатъчно , усещам че това мое постоянно настъпателство му идва в повече , че се тормози .А относно последните ми въпроси към него , исках просто надежда ,че като се върне може да опитаме отново .Така докато е там и се чуваме аз ще съм спокойна и няма да говорим за тези неща , а просто ще се чуваме .Обаче не стана така , мисля ,че той вече се изхаби , както и аз .Разликата е че аз имам сили да се боря , а той вече не .
Хората казват ,че за истинската любов не трябва борба , тя просто се случва .... Вече не знам .
И друго си мисля , казваш да не го притискам така , но аз ако спра да му напомням за себе си (докато той е там)... , той просто ще си отиде.Това ми се върти в главата .
По-принцип такива неща съм преживяла вече , че знам ,че мога да продължа напред и без него , няма къде да ходя .Но не искам да чувствам тази болка повече в себе си ,затова и съм толкова настъпателна към него.
Няма да лъжа , има хора , които само чакаха отстрани да се разделя с него , сама няма да остана , НО да обичам него , а да бъда с друг - повръща ми се от самата мисъл .Не го искам.
Смяташ ли ,че сега ако го оставя да замине без да се видим преди това и ако спра даму говоря за нас би имало положителен ефект върху мен ? Няма ли така да го улесня да ме забрави ? Има и нещо друго , което ме притеснява.Аз също съм доста ревнива, не съм му го показвала толкова драстично , но го знае.Та ... той заминава , ами ако както е решил да не е с мен направи нещо с някоя там ... , така де , разбираш ми притеснението... Затова и исках да се разберем преди това ,не че е гаранция за нещо.
По-принцип ми каза ,че не му е до жени , но като знае ,че вече ме няма и че не е с мен е свободен да прави каквото си иска .Това вече е в моята глава....
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #15 -: Май 11, 2012, 15:43:15 »

Абе... гаранция - Франция. Той за дълго ли заминава или по работа?
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 11, 2012, 15:49:01 »

По-работа заминава по-принцип(една,две седмици сигурно макс)
.Обаче доколкото знам след като се върне пак ще заминава , ще пътува по морето , сключил някакъв договор , това го разбрах от една приятелка , на която е казал , на мен за второто не ми е казал още.
« Последна редакция: Май 11, 2012, 15:50:42 от Sahne » Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #17 -: Май 11, 2012, 17:13:07 »

Съчувствам ти и се радвам, че си споделила тук. СЪжалявам за майка ти и ти пожелавам силен дух!

За него все повтаряш как бил решил и това е окончателно. Ако беше окончателно защо ще  се вижда с теб и ще ти се обажда? Аз вярвам, че още се колебае!
Активен

Моето име е Любов.
Sahne
Newbie
*

« Отговор #18 -: Май 11, 2012, 17:23:38 »

Ами защото му липсвам и се притеснява за мен може би ....  Rolling Eyes
Дано наистина има надежда .Някои от вас писаха по надолу - готова ли съм да приема такъв ревнив човек  т.н. - да .
Аз съм с розови очила , забравихте ли , винаги вярвам ,че любовта побеждава ,затова и сигурно така се боря за нея .Е , в крайна сметка ако не се получи и не се съберем , просто накрая ще знам ,че това не е бил моя човек ,макар и таа да го чувствам сега ..
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #19 -: Май 11, 2012, 17:43:35 »

Попрочетох отгоре поста ти, коментарите не съм, но не ти ли е обидно, не мога да си представя да се моля толкова на мъж и да обещавам какво ли не, не мисля и че ако мъж толкова много ми се моли, ще съм във възторг, прегрешила си леко, ама звучи като толкова далечно събитие, много е дребнаво да ти го напомня всеки ден, явно и ти си пиперлива и конят ви е направил лагер в реката. Rolling Eyes
А и неговото поведение е дразнещо, обича те, ма не можело да сте заедно, но те целувал, ми или да се оправя с неговите си демони и да остане във връзката или да те зареже рязко, както се маха лепенка, за да си наясно и да се оправяш, сега сте на стенд бай някакъв безумен.
Има едни такива връзки, в които и двамата са с много пламък, темпераментни типове, хем се обичат безумно, хем не се понасят, отстрани много ясно си личат, рядко просъществуват дълго, а хората са много разбити след тях, не знам дали сте от тях, ти си знаеш. Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #20 -: Май 11, 2012, 17:44:02 »

Първо... съжалявам за майка ти..

Аз бях в подобна на твоята ситуация..  никак не е лесно. Разбирам те.  Rolling Eyes  И си мисля, че може би щом иска да те вижда и чува понякога, значи не е решил чак толкова категорично какво иска.. по-скоро се самонавива. Има две решения, които можеш да вземеш: да се бориш до край за него ( понякога смятам, че си заслужава..) или да го оставиш.. напълно. Позволи му да усети липсата ти не просто за няколко дни. Ако ставаше въпрос за мен- бих се борила  Smile щом го обичаш значи си заслужава... и не винаги да се бориш за някого означава, че той не те обича.. някои хора просто имат нужда от начална скорост   Smile
Ако наистина е толкова важен за теб, не се отказвай !! Но се опитай да приемеш, че има възможност да загубиш... подсигури се от сега, за да не страдаш двойно после.  Отговорът на всичките ти терзания е в самата теб, силата да ги разрешиш- също !!!! Трябва само да им дадеш да излязат на повърхността.  Smile Много късмет и сила ти желая  Clover  
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #21 -: Май 11, 2012, 18:05:42 »

Смети, съболезнования. Съжалявам за загубата ти.

Радвам се да те "видя" тук Kiss

По повод човека ти...честно казано аз бих постъпила като него Rolling Eyes Може би единствено ни различава силата му наистина да сложи край. Аз мога много скандали и истерии да образувам, но да си тръгна наистина...не знам.
Да, реално нищо не е станало, ти не си му изневерила, но има хора, ако мога така да се изразя, с по-нисък "праг на чувствителност". Тоест когато много обичат дори един среднощен смс може да ги извади от релси. Казвам ти го това, защото аз самата съм от тези хора, та го разбирам момчето. Абе не мога да приема "ама то това е нищо". Може и нищо да не е, ама моята фантазия си работи. Много филми гледам сигурно, знам ли.
Вероятно и той ги разбира нещата като мен в една връзка - ти си му остров, който чист и е само за двама. Доплава ли трети, дори случайно да е корабокруширал там...работата се разпада.
Какво да те посъветвам теб...на мнението на Гал съм - дай му малко време. Почакай без да му звъниш и пишеш през 5 мин. Може пък да разбере, че му липсваш?
« Последна редакция: Май 11, 2012, 18:11:34 от Fei4ka » Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #22 -: Май 11, 2012, 18:10:33 »

Fata morgana ,
обидно да , беше ми , направо не ми се вярваше на какво се подлагам .Защото когато започнахме връзка той беше никой така да се каже , просто малко от различни светове .Докато бяхме заедно му помогнах , бутнах го напред , бизнеса му тръгна от раз , давах му идеи , рамо , консултираше се с мен , помогнах му .И сега вече е много силен , забрави кой беше явно .Както са каали хората колелото се завърта , но човек никога не трябва да забравя кой е бил.Та ... за обидата , беше ми , обидно ми е че продължава да държи на ината си , а вижда как страдам .Но в следващия момент просто си мислиш ,че сам си правиш всичко , не той ме обижда , аз правя всичко , защото съм решила да се боря за него .Иначе това за лепенката е така .Той е доста странен тип , на моменти имам чувството ,че не го слуша главата .Имам чувството ,че някой яко му е напълнил главата .Защото като видя смса , като тръгна не беше така категоричен , вече на път обратно от там (там има един негов приятел , който миналия път му давал някви съвети за мен как да ме "стегнел".....,та имам чувсвтото ,че някой яко му е дрънкал против мен и му е напълнил главата ,че с мен ще си съсипе живота ....
Някак много изведнъж ми се струва , много категорично , той не беше такъв .
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #23 -: Май 11, 2012, 19:37:22 »

Izvinqvam se za latinicata.No nqmam kirilica.Osven da vi poslusham da ne go tursq.Loshoto e che znam che sega pochiva subota i nedelq i e edinstveniqt variant da se vidim predi da zamine.A ako az ne mu zvunna da se vidim,toi  edva li shte go napravi..... I ne znam,dokolkoto se poznavam utre shte mu zvunna ili ako ne v nedelq veche nqma da izdurja.... Mnogo ste mili vsichki,blagodarq vi.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #24 -: Май 11, 2012, 19:41:44 »

Стискам ти палци Smile
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #25 -: Май 12, 2012, 05:10:34 »

Така , сега се прибрах .Да ви кажа ,че днес дори не ми се обади целият ден , очаквах вечерта да звънне , но не .
Колко показателно е ,нали .Аз също не му се обадих , не му писах , нищо.
Излезнах с мои приятели ,да се разсея -боулинг,бар - бяхме много хора , беше приятна вечер.
Така по средата на вечерта изведнъж ми се обажда от нищото мой бивш.Искаше да се видим , тъй като бяхме по трасето по центъра се видяхме.Той явно беше с намерението да ме сваля , да се съберем , странно ,че въобще ми се обади , че ми имаше номера все още .Не съм го виждала от 2 години сигурно , нито съм го чувала.Та започна да ми намеква да се съберем , от там му разказах какво се случва с мен , той не знаеше нищо . Разказах му и за П. (като с това му обясних индиректно ,че не ми се започват връзки).И бях изумена от реакцията му , думите му бяха - "направи така ,че да се съберете , явно много го обичаш ", дори искаше той да му се обади да говори с него(което нали е абсурдно).Това е човек , който иска да бъда щастлива , дори и не с него ,чу разказа ми , стана му милно и мъчно за мен явно... (много тъпо).Накрая ми пожела да се случи това , което наистина искам .Вика - кажи му ,че е глупак да те изгуби за подобни неща.
И така ... То явно всеки ден ще се случва по нещо от сега нататък , докато не премине от самосебе си самата история с него.
Замислям се ,че може би наистина е по-добре да не му се обаждам и търся преди да замине ,както бях решила .Пък каквото трябва да става , май нямам сили да чувам повече откази .
Хора , наистина започвам да си мисля ,че явно не ме обича достатъчно силно ...
Хайде лягам си ,че съм изморвна и по -добре да не се впускам в много размисли .
Дано не ви ставам досадна Smile
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #26 -: Май 12, 2012, 16:30:59 »

Едно от най-страшните и смазващи неща е да се молиш на някого да се върне при теб. После вече завинаги си различен към този човек и към връзката си с него.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #27 -: Май 14, 2012, 00:21:00 »

Хора , само искам да ви споделя ,че днес говори, почувх с него по телефона , пормяна нямаше , даже още по-гадно .И както се прибирах към нас получих адски болки под гърдите .Мислех че са ребрата , щях да припадна от болка , едвам се прибрах .Сестра ми беше на гости в къщи , казах и че нещо става с мен .Легнах и се разревах от болка , не можех да говоря , започнах да заеквам .От там в Пирогов.Минах няколко вида изследвания .... Накрая се оказа ,че е неврологично , стрес. Избило ми е като болка в ребрата .Минах ренген , бели дробове , екг-та.... Представяте ли си до къде стигнах от този стрес ... През цялото време докато бях в болницата този ми звънеше и му затварях .Счупил телефона на една приятелка да я пита какво става с мен .Казала му че съм в Пирогов.И като се прирбах му звъннах , казах му какво е станало , скара се че нарочно не съм му вдигала телефона докато съм била там за да го мъча  Exclamation И тъй като явно беше много гузен и искаше да не е виновен той вика - "ми то щото майка ти почина " и до къде я докара ... Викам - "КВО?!" дЕ ФАКТО ДА СЕ УСЕТИ ДА НЕ МИ ДРЪНКА , че няма да му кажа ,че той също няма вина.Не съм го обвинявала в нищо ,всеки да си вади изводите .Пожелах му лека нощ накрая и затворих .До къде стигнах , сега на 12 часа трябва да пия хапове за болката , витамини някви и спокойствие ....

Това му се вика предупрежедение - "НАМАЛИ СТРЕСА" !
Та така приключвам с този човек , дори и да иска едва ли бих се върнала при него , не искам дори да го чувам вече .
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #28 -: Май 14, 2012, 08:43:26 »

Уф, момиче, пази си здравето Clover По-спокойно. И да се бориш за него, и да не се бориш здравето е най-важното.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #29 -: Май 14, 2012, 09:49:32 »

Еми така става.
То да седнеш и да изчакаш не означава да седнеш и да се скъсаш от мислене, страдане, рев Razz Знам, че е лесно на думи - постави себе си на първо място. Важно е, казва ти го човек дето винаги до сега беше на второ, а отскоро е и на трето място...
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #30 -: Май 14, 2012, 10:16:55 »

Сметанке, съболезнования!  Unsure

И жалко, че е трябвало да се стигне до здравословен проблем, за да се разочароваш от този човек и да видиш, че не си заслужава мъките. Така както го описа в началото, направо ми се стори, че той съвсем собственоръчно те е подтикнал да мислиш за другия по по-особен начин, като те е ревнувал безпричинно от него. Но това си е мое мнение, може и грешно да съм разбрала. Аз така като бях с бившия ми приятел и бях в мили взаимоотношения със сегашния, имаше разни истории от рода на "Отивам на среща на класа", "А Х там ли ще бъде?" И после сцени на ревност дали най-сетне нещо не било станало между нас...  Confused В такива моменти човек просто почва да се чуди толкова очевидна химия ли има и дали наистина не си заслужава да погледнеш на този човек по-иначе? И стана тя каквато стана... Така че аз теб не те обвинявам в нищо друго освен в това, че си позволила да ти се засегне здравето заради тоя човек. А сега както го описваш все едно не че го е грижа за теб и иска да направи каквото трябва само и само ти да си добре, той седнал да си търси начини да се оневини. Мене ако питаш, добре, че явно човекът е със склонност към мега драматизъм и е решил да те отблъсква така сърцераздирателно ("Ще си съсипем животите, сакън, не мога да ти устоя, ама само за секса, айде няма да се виждаме, щото ще настена Апокалипсисът и не бива"  Confused ), че поне да не се обвържеш трайно с такъв ревнивец. Пожелавам ти да не поглеждаш назад и да ти е леко на душата. Правилният човек те чака някъде там!
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #31 -: Май 14, 2012, 10:56:31 »

Еми супер, той те заряза, ти го заряза, сичко е точно.Напред към нови приключения
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #32 -: Май 14, 2012, 11:17:10 »

Еми супер, той те заряза, ти го заряза, сичко е точно.Напред към нови приключения

доста опростено казано , типично по мъжки може би.Приключение едва ли би била думата , която бих използвала в случая , но да ... - напред .

Catherine , той излезна многострадалната Геновева , даже се разрева по телефона снощи или е прекалено добър цирков артист , не знам вече .Все тая ...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #33 -: Май 14, 2012, 11:24:04 »

Твоята реакция също ми е малко странна - до онзи ден се кълнеше, че не можеш да живееш без него и ще бориш за него на всяка цена, а днес вече ти е писнало и не искаш да го чуеш. Според мен лично ще ти мине веднага щом той ти звънне.
Но здраве да е, желая ти наистина всичко добро Clover
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #34 -: Май 14, 2012, 11:31:19 »

Ути , не е само за това ,че ми се наложи да ходя по спешност до Пирогов.Преди да стане това - болките , имах разговор с него по телефона.Такива неща чух .... , след които следваше - обичам те .Кой ще те обича и ще ти говори да продължиш без него напред с някой друг ?! Не поазнавам човек , който да обича , както той казва , а в същото време да те праща при някой друг ... Може би аз не я разбирам каква е тази любов , но е страшно унизително , усещаш нещо подобно сякаш на този човек не му пука за да каже нещо подобно .Бе странно е .Да , исках да се боря , но след такива думи и след снощната случка и реакцията му и всичко ... , не мисля че ме обича .Бях готова да се боря докато вярвах ,че ме обича , вече не го вярвам .Нещата автоматично се променят когато видиш и усетиш ,че явно няма любов,поне вече не е тази , която беше .
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #35 -: Май 14, 2012, 11:48:24 »

Както и преди ти казах, любовта не е всичко, любовта не е достатъчна, за да бъдат двама души щастливи. В началото всичко е цветя и рози, много се обичате, но после идва рутината, виждаш лошите му черти, той - твоите и колкото и да се обичате, не винаги се получава. Или ти си мислиш, че всички хора, които се разделят, не се обичат вече? Това, че не иска да бъде с теб, изобщо не значи, че не те обича.
Друг е въпросът, че е доста п*тьовско да ти дрънка глупости и да ти мъти главата с "обичам те, не те обичам". Да постъпи мъжката и като е взел окончателно решение да те остави на мира. Пф.
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #36 -: Май 14, 2012, 12:25:39 »

Сметанке, наистина е лесно отстрани, но аз никога не бих тичала след мъж, който рони сълзи и сам не знае да ме задържи ли, да ме прати ли при друг, обича ли ме или не. Бягай далеч.  Да те грабне някой истински и неревнуващ, това ти пожелавам  Kiss
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #37 -: Май 14, 2012, 12:58:43 »

За мен на висшата форма на любов, на която едва ли сме способни е именно, да пожелаеш на човека до теб да е щастлив, било то и с друг, ако невъзможно да бъде щастлив С теб.  Всичко друго е чиста форма на егоизъм!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #38 -: Май 14, 2012, 13:28:01 »

Не знам дали някой е чувал за триъгълника на Карпман, ако не сте - гугълнете го. Много е тънка границата между жертвата, насилника и спасителя в такива житейски ситуации. Много трудно може да се каже кой е прав и кой - крив.

Смети, единственото правилно решение за мен е просто - да си събереш полите и да бягаш надалеч от такива типове.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #39 -: Май 14, 2012, 13:33:59 »

Ути, на мене пък хич не ми е странно нейното поведение. Когато някой, когото си боготворил, изведнъж с гръм и трясък ти се сгромоляса в очите (и то не говорим да се разочароваш неочаквано, а изведнъж да прогледнеш за всички неща, които ти е причинил, и за които си се опитвала да го оневиниш), не няма да иска да го чуе, ами направо отвращение ще изпитва от него. От личен опит го казвам. Границата между любовта и омразата (или айде да не сме драматични - между любовта и отвращението), е много тънка, особено когато любовта е била на изкуствено дишане.
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #40 -: Май 14, 2012, 16:22:42 »

Тоест, бягай далеч от този гаден тип, който ти е причинил толкова много мъка, и се опитай да намериш любовта на друго място.Бъди смела!
Активен
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #41 -: Май 14, 2012, 16:34:16 »

Жена, стегни се! Изпаднала си в нервна криза, защото сте си създали някаква въображаема драма с мъж, който ако сигурно се замислиш дори не ти подхожда. Не може да се хабиш емоционално, само защото вече сте разделени. Та, вие сте били толкова малко заедно, нямате спомени, нямате проблеми, които сте преодолели, даже нямате имущество, което да делите. Само твоя е болката и препятствието за майчицата ти, този просто в такъв момент е бил там, ама ако го нямаше друг щеше да е. Вие сте зациклили на още първата база- взаимоотношения ревност и спокойствие. Щом това го няма, за какво сте си, за да имаш още нервни кризи ли?
Съхранявай се, не се пилей има много по-лоши неща от отсъствието на един обикновен мухльо.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #42 -: Май 14, 2012, 16:43:59 »

За мен на висшата форма на любов, на която едва ли сме способни е именно, да пожелаеш на човека до теб да е щастлив, било то и с друг, ако невъзможно да бъде щастлив С теб.  Всичко друго е чиста форма на егоизъм!
Висша форма на любов от негова страна , едва ли .Той е егоист , по - скоро гледа себе си , защото болният му мозък сам му причинява всичко .Както и на мен , да страдам за някой , който не ме е оценил и какво съм му дала.Иначе между другото , той си беше егоист в началото , постоянно му го повтарях , така леко по леко започна да оправя някои неща , но той егоизма си е заложен в такъв тип манталитет явно .Не знам хора , опитах се да го оправдая по всякакви начини , за мен това просто не е любов .Винаги съм била с розови очила и съм вярвала ,че любов като моята , т.е. че има човек , който би обичал , както аз обичам .Да , детинско звучи може би на някои , но винаги ще си вярвам в мойто .Щом аз мога да обичам по такъв начин , значи иа и друго хора , които биха обичали по същият начин .Явно просто той не е от този тип , а бях останала с впечатлението ,че е .

Галке , най-лесното е да бягам , бях избрала трудният начин , да подредим парчетата с него , да се напаснем , но както казах по-горе , явно той не е МОЙТО .Права си , искам да кажа .

Catherine , да , изпитвам доста противоречиви чувства в момента , страшно обидена съм , отвратена е силно казано .Мъчно ми е че така съм се излъгала , мъчно ми е че съм повярвала в нещо , което не е той.Мамка му.
Преди два часа ми написал съобщение във ФБ - "оправи ли се , как си " , БОЖЕ!!! Съобщение във ФБ!!! Смях!
Предполагам ,че довечера ще звънне , да искам да звънне , оная част от мен иска да звънне , но е безмислено , защото вече всичко е broken .... И ако звънне обмислям да го накажа с това да не му вдигна , правилно или грешно , аз също съм егоист...
Вече дори не мога да кажа ,че съм объркана .Обичам го , наранена съм и знам ,че няма да съм с него .
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #43 -: Май 14, 2012, 17:51:40 »

Искрени съболезнования за майка ти!Да почива в мир!

Много се радвам да те видя, даже скоро си мислех защо си спряла да влизаш.

Принципно за ситуацията - аз също съм склонна да преследвам и да се обяснявам на мъж, с който съм убедена, че искам да бъда. Не бих го молила, не бих се унижавала пред него, но бих дала всичко от себе си /с риск да стана досадна/, за да се събера отново с него, щом съм толкова сигурна, че именно той е за мен, че си заслужава всяко усилие и че искам да живея с него. Още повече, че щом чувствата не са плод на въображението ти, а сте имали връзка и той те е обичал, съвсем трудно става да се откажеш и да спреш да се бориш. Или накратко - разбирам какво и защо го правиш. Общо взето, истината е, че ти е трудно да повярваш, че нещо, което е било твое /може би дори си го приемала за даденост/, изведнъж категорично ти заявява - НЕ и отказва да бъде с теб. Наранява ти гордостта, в същото време ти подбужда ината и ти засилва желанието да си постигнеш целта, независимо дали си напълно сигурна, че тя е правилна. В крайна сметка, се настървяваш и започваш да се бориш със зъби и нокти, само защото са ти казали НЕ, а не защото той е идеален, той е Мъжът и т.н.

Конкретно за ситуацията - доколкото мога да си направя извод от разказа ти, този човек просто не си заслужава усилията ти. Държи се изключително женствено /да не използвам думата на Ути/ и абсолютно по детски. Първо, един истински мъж няма да дава празни надежди на жена, която уважава. Няма да лавира като пионка с "Категорично не" и "Обичам те, оправи ли се". Когато един мъж на място ти каже - Не, край - това означава наистина край. Няма обичам те, няма липсваш ми. Всичко останало са п*тьовски истории. Да не говорим, че не те и уважава като човек, щом прави подобни мизерии.

И не на последно място - тази болезнена ревност, към която той е склонен, не води до нищо хубаво. А да не говорим как се изкоренява и дали въобще може да се изкорени някога. При положение, че прави драми от един прост стар смс, не ми се мисли как би реагирал ако действително му беше изневерила. Ревността е чувство на малоценност, чувство, че другият те превъзхожда, а от мъже с чувство за малоценност бягай надалеч.
« Последна редакция: Май 14, 2012, 17:53:30 от Vivi » Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #44 -: Май 14, 2012, 20:34:16 »

Сметано, тъй като явно няма мъже в тоя форум, някой трябва да ти каже и другата гледна точка.

Ти сама си си виновна.

Ноември умира майка ти (съболезнования за което), това значи, че ти декември и празниците не си била човек.ТОгава е имало някой до теб, който (ама е адски много да си засереш празниците с някой който познаваш от няма два месеца) ти е помагал да се почувстваш не дотам парцал.Цял живот трябва да му целуваш ръка за което, нормален човек от твоята категория щеше да си обясни че не може да поема толкова чужда болка, че не може да си проваля живота и фръц - да отиде на парти.След това, изведнъж ти щуква да се моткаш със старата си компания, и там някакъв пич който те разсмивал и забавлявал ( не дрънкай глупости че е сериозен, ако си искаше сериозен - имала си си го вкъщи) и изведнъж почва познатият сърбеж - ама дали така, ама той, ама как, ама аз.И ти е дилема, и я обсъждаш.И когато, човекът който е бил до теб ( и те е подозирал, не е бил глупак, но ти е вярвал за да те остави да стигнеш до там) те пипва, първо ти прощава, а после - когато има остатъчно поведение и го боли от това че си му се изсрала на доверието, ти му и отвръщаш.Защото изведнъж си се присетила, че това била ЛЮБОВТА.Но инак не му оставаш длъжна де, нали си виновна, трябва да му кажеш, какъв е той ааааааааааа.
Ако, само ако си беше седнала на задника и като един истински съзнаващ вината си пич (какъвто не си), си беше затиснала нервите и го беше успокоила, нямаше сега да пишеш тук.Щеше да ти е простил, и да сте разминали тоя етап.Защото другият пич, който не бил ЛЮБОВТА, си го клъцнала само защото са те хванали.Инак можеше вече да искаш да му родиш деца.
Та, това момче един път те е изправило когато не си била на себе си, втори път - простило ти е някаква много голяма и силна за него обида.И ти е дал шанс (той на теб, защото ти на него не знам какво точно можеш да му дадеш) да осъзнаеш грешката си, и да промениш поведението си така, че да нямате други такива моменти.Ясно е, че не се е получило.Всичко това, си успяла да го сътвориш за няколко месеца, и то след най-голямата ти трагедия до този момент.

Нека другите кокошки да ти разправят колко трябва да си силна, какъв бил той изрод, как не те бил заслужаваш нашата прелест.Без да имам грам негатив към теб ти казвам - ти си тук, след дълго отсъствие, за да търсиш съчувствие, именно защото ти си насрала нещата.Ако пича ти беше крив, и вината е била негова, щеше да го издискутираш с някоя приятелка и да звъннеш на оня другия.Обаче нейсе, още те яде, че един път е прав, втори път - ти не чувстваш, ти усещаш смътно че си виновна, и бързаш да го тушираш тука някъде - по розовите форуми, където съчувствието и съжалението на кудкудякащите е гарантирано.Винаги, когато мома от форума е насрала пътеките, започват да я окайват и да оплюват нейното другарче, че видиш ли той не я заслужавал.Е прави са, не те заслужава.Един път те е обичал до там, да ти прощава кандидат-кръшканици (това  с млякото аз лично го намирам за много картинно сравнение), втори  път - сума ти скандали.Сега някакви кризи-мризи, глупости.И те е яд, че момчето явно още има чувства към теб, и е притеснява когато си влязла в болница, но има достатъчно мозък за да знае че с теб връзка няма да се получи, и воля - за да прави всичко за да те отсвири и да си оправи живота.Малко си се почувствала според мен силна, защото сега той е почнал да ти звъни, и пак ти е дошло самочувствие.Прощавай ако бъркам, но от двамата ти ще си жестоко преебана.Това е човек, който иска, знае и може.Не ти е теглил една майна за да отиде на купон по празниците вероятно, кажи ми ако бъркам.Искал те е, спечелил те е, сега си негова и те е яд.Много трудно ще намериш точно такова нещо, повечето жени са готови по едно ухо да и отрежат за мъж който да ги иска така.
Ако искаш съвета ми - откажи се.Не можеш да се промениш.Вече си получи съжалението от колежките, сега имаш достатъчно писмени мнения за да си оправдаеш собствените грешки.
А моят съвет щеше да е - иди, помоли му се да ти прости, и се дръж така сякаш наистина съжаляваш.Ниско като трева.Ако той е човек ( а по поведенеито му съдя че е ) ще си направиш срахотна връзка.Но познавайки те, не можеш да го направиш.И за което според мен ще съжаляваш.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #45 -: Май 14, 2012, 21:06:12 »

Нако, ти пък го изкара ебаси светеца и готиния пич, щото й е ударил едно рамо покрай празниците. Това е най-човешкото нещо, което може да направи, извинявай, не му приписвай адските суперлативи, защото е проявил човещина. Знаеш ли колко пъти са ме прецаквали и преебавали, защото и аз така тъпо съм вярвала, че някой като е проявил един път човещина, значи е уникален и страхотен и изобщо номер едно. А то си се оказва, че и най-големите лайна проявяват човещина от време на време, да не говоря за една категория хомо сапиенси, дето го правят и с цел изгода, много са добри, повярвай ми, по-жестоки манипулатори от тях няма. Айде без такива, моля ти се. С което категорично не оправдавам Сметаната, съвсем целево споменах горе един триъгълник "жертва-насилник-спасител", защото и двамата са минали през всяка една от тия позиции.

Отделно от всичко аз лично чисто човешки не мога да си представя в такъв момент на лична скръб как ще ми е до гаджелъци, но това пък не го коментираме въобще..
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #46 -: Май 14, 2012, 21:13:38 »

Нако, ти пък го изкара ебаси светеца и готиния пич, щото й е ударил едно рамо покрай празниците. Това е най-човешкото нещо, което може да направи, извинявай, не му приписвай адските суперлативи, защото е проявил човещина. Знаеш ли колко пъти са ме прецаквали и преебавали, защото и аз така тъпо съм вярвала, че някой като е проявил един път човещина, значи е уникален и страхотен и изобщо номер едно. А то си се оказва, че и най-големите лайна проявяват човещина от време на време, да не говоря за една категория хомо сапиенси, дето го правят и с цел изгода, много са добри, повярвай ми, по-жестоки манипулатори от тях няма. Айде без такива, моля ти се. С което категорично не оправдавам Сметаната, съвсем целево споменах горе един триъгълник "жертва-насилник-спасител", защото и двамата са минали през всяка една от тия позиции.

Човещина, тоест само от хуманно чувство е кесил там и е държал ръката.Гале, съзнавам, че съм те издразнил, ама я си го визуализирай някак си.Връзките започват с ела да те еба, ох обичам те.Този е отишъл при нея когато е била най-съсипана, издразнена, наранена итн.И е минал през това чудо, майка ти е жива обзалагам се.Като ти умре майка, къса ти се пъпната връв с живота, с детството.Ако ще да си на 70 години, пак е срив жесток.Няма човек, който да е минал през това и да не е побъркал всички около себе си.Няколко месеца не просто не си на себе си, всичко се променя,Яде те вина, за всичко.Самообвиняваш се, не можеш да си простиш.Баща да ти умре е друго, мъжете са друга структура.Майката е връзката с господ.
И ти - човешко било, да отиде да и помогне.Прощавай джанъм, ти на колко хора ходиш ей така да помагаш - от човешко чувство.Като са ти  никакви и от никъде.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #47 -: Май 14, 2012, 21:17:49 »

С риск да предизвикам абсолютно ненужна дискусия, ще кажа, че не знам каква логика може да се търси в действието на хора, които просто сами си търсят драмата. Да не цитирам, че то си пише в началото, ама изобщо не виждам смисъл от анализ. И да не е имало трети човек ,аз лично не виждам как историята ще има много по-различно развитие.
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #48 -: Май 14, 2012, 21:22:36 »

Наком , само да ти кажа ,че съм му се молила да ми прости , признала съм си грешката пред него , поисках прошка за моите грешки.Аз знам вината си и повечето неща , които казваш са били така , да.Всички съм си признала и да заобичах го , казах му всичко , кое как съм чувствала .Обаче разликата е че не ме познаваш , поисках прошка , поисках шанс да му докажа ,че го обичам и че всичко може да бъде хубаво.Обаче той не можа да прости.Повярвай ми от мига , в кйойто стана това му се моля и плача , говорих му , извинявах се ,че съм го наранила .
Проблема в момента е ,че той показа ,че не му пука за мен вече .А аз отдавна след тези случаи гадните му бях показала и му доказвах всеки ден колко го обичам.Един шибан стар смс скапа работата.
Аз не знам как ти от първият ми пост не разбра ,че аз си признавам ,че съм сбъркала ,това за старата ми кмпания означава точно това .Спрях да излизам с тях , да му покажа ,че държа на него .И нещата леко по леко се получаваха.Просто той не можа да преглътне смса... и като си връща нещата назад е стигнал до този извод.
Между другото прекалено грубо се изразяваш за човек , който не познаваш ,А Т.Е. МЕН.
Познаваш нещо отгоре отгоре , но едно е в интернет какво пишеш , драскаш някакви глупости , друго е да ме познаваш на живо и да видиш как аз съм се държала с него .Помогнала съм му за много неща , той мислеше много негативно , научих го да не мисли така ... ,но както и да е .Доста тъпо е да се изказваш по този начин за мен .Не ме познаваш , не знаеш как съм се държала с него , да,има моменти , в които съм сбъркала , но никога не съм изневерила .Какъто и да е .
Активен

Sahne
Newbie
*

« Отговор #49 -: Май 14, 2012, 21:28:17 »

И още нещо , не съм търсила съчувствие тук .Исках мнения , просто да разбера според вас има ли шанс това да се оправи ,затова писах .Защото не знаех дали да се боря или ,както вече бях написала съм се борила с вятърни мелници.

Вижте аз не се изкарвам най-добрата и най-невинната , имала съм грешки , в момента също направих доста , въобще и не трябваше да му се моля толкова , трябваше д аго оставя да си помисли , трябваше му време ,аз не го направих ,защото имам пепел в гъ*а.
И да , драмата си я направих аз .
НО наистина страшно много го обичах/м.

Иначе , оизлизахме с още една ,две двойки , те бяха свидетели как той се кара с мен , как мисли вместо мен , как му казвам - да ще дпойда с теб (някъде си ) , а той казва - ма тя не иска да дойде .И аз казвам - искам бе , как да не искам , не бе не искаш ... офффффффф , има толкова неща , не само аз съм виновна .Тука някои от коемнтарите тотално ме изкарахте мен виновна ,заради тия грешки.Е ,скандалите ги правеше той.Както и да е . Изморих се /
« Последна редакция: Май 14, 2012, 21:40:00 от Sahne » Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #50 -: Май 14, 2012, 21:48:12 »

Ох, аз нямах никакво намерение да се намесвам в темата, обаче ме жегнаха тия упреци на Наком, че Сметаната не се била извинила, приравнила с тревата, да лази и всичко останало.
Да, тя е сбъркала, обаче в началото. Признала си е грешката, извинила се е. Тогава той е избрал да остане с нея, а да направиш избор означава да поемеш отговорността на взетото решение. А колко благороден е сигурно личи от това, че й е простил като е разбрал за "забежката", само дето да простиш означава повече никога да не се връщаш към конкретната случка и да не я натякваш, освен ако нямаш повод. Това със стария смс е оправдание, но не и причина да напуснеш някой, когото твърдиш че толкова много обичаш. Жестоко е, както всички правилно определиха. Не знам за мъжката логика, но ако наистина е такава каквато Наком я разкрива, то могат да си я заврат някъде.
Сметано, горе главата. Аз лично не бих могла да живея с мъж, който е в състояние напълно съзнателно да ме измъчва по толкова садистичен начин.
Активен

C’est tout!
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #51 -: Май 14, 2012, 22:02:11 »

*facepalm
Палма на лицето.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #52 -: Май 14, 2012, 22:10:22 »

Прощавай джанъм, ти на колко хора ходиш ей така да помагаш - от човешко чувство.Като са ти  никакви и от никъде.

На колкото мога, повече, и го казвам най-отговорно, точно в това си поведение не признавам нито празници, нито нищо. Дори и не искам да спя с тях, представяш ли си?!
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #53 -: Май 14, 2012, 22:31:11 »

Ми ти губиш, тогава са по-лесни  Lol Lol

Добре, значи следващата коледа може да утешаваш сметаната.Ако щеш спи с нея
Активен
Sahne
Newbie
*

« Отговор #54 -: Май 14, 2012, 22:37:47 »

Наком , простотията ти е безгранична в случая.Не те карам да ме разбираш , но не е нужно да се подиграваш на нечии чувства!
Активен

Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: