star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Салса
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Салса  (Прочетена 18160 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #50 -: Април 23, 2012, 23:47:41 »

Утре вечер.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #51 -: Април 24, 2012, 01:14:44 »

Ох, да ме извиянвате ама ми е досадно вече да ви прескачам постовете за танците Lol

Ми прескачай си, никой няма да ти се сърди. Smile

ЛА Smile В нашата школа това се преподава. Напоследък започнаха да вкарват и малко кюбън за 10-15 минути, за да можем да се включваме в руеди, но това е само в няколко по-напреднали групи.

Аз като почнах, във Варна само кюбън се преподаваше.  Rolling Eyes

За каненето какво да ти кажа - понякога решението не идва от горе.  Lol
И да не забравите да поздравите Теди утре. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #52 -: Април 24, 2012, 01:23:38 »

И аз подкрепям Смайли пък..земете си отделете темата  Razz
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #53 -: Април 24, 2012, 02:59:12 »

Бачата тропате ли? Аз сега се уча,ама сама се водя и си стъпвам и става много объркано.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #54 -: Април 24, 2012, 09:26:09 »

Ути, с дрешките е лесно, клинче, къса поличка и потник  Wink просто си намери удобни обувки ако си нямаш танцови  Wink

Веселуш, кюбана е по-лесен от ел ей и при нас начинаещите започват да ходят или едновременно и на 2та вида уроци, или първо само на кюбан за да свикнат с музика, тактуване, стъпки и прочие и после почват да награждат с ел ей...защото ел ей си е по-труден от кюбана...там има повече "лично творчество"  Tongue

колкото до бачатата, Але, на мен тя ми е по-любима от салсата...дори по едно време водех уроци с нашия преподавател за кратко...като я нямаше преподавателката Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #55 -: Април 24, 2012, 09:34:32 »

Е значи да не се притеснявам, има и други с клинове и къси поли. Ами със сандали ще съм, не танцови, ще видим колко са удобни. Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #56 -: Април 24, 2012, 10:07:57 »

ами при нас всички са със клинчета и къси поли...зимата с гети дори, лятото може и без клинчетата  Wink
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #57 -: Април 24, 2012, 13:10:33 »

Оф, лятото как завиждам за тия къси полички и т.н., щото направо завирам.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #58 -: Април 24, 2012, 14:05:37 »

Земи си една шотландска. Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #59 -: Април 24, 2012, 14:09:50 »

Хаха, това е идея за някоя парти с костюми. С малко синя боя ще се докарам като от Смело сърце, поне като коса съм подготвен. А ако не мога автентичен килт да си намеря, едно родопско одеяло около кръста и готово.  Lol
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #60 -: Април 24, 2012, 15:29:31 »

Салс, нали видя на хелоуинския купон на конгреса в Боровец, че от нашите имаше няколко мъже с рокли и поли, шотландски и арабски и т.н. Все пак там си беше жега по залите Wink
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #61 -: Април 24, 2012, 20:05:57 »

Тъкмо се уплаших, че хубавата тема е изчезнала, а то е станала още по-хубава като самостоятелна.  Cheesygrin

JustAGirl^`, ти в коя школа танцуваш?

Happy, ти да не искаш да се join-неш?  Cheesygrin Айде, айде! Ще си правим форумски партита. Аз и + това имам оскар за "Най-добър кавалер в пола", за който спечелих тези красиви боксерки , така че не се притеснявайте за безналичието на кавалери Cheesygrin

Салс, ще я поздравим Smile
« Последна редакция: Април 24, 2012, 20:08:01 от veselushka » Активен

Винаги очаквай неочакваното!
aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #62 -: Април 24, 2012, 20:50:29 »

Приличаш на боксьор. Lol Нещо си се поизточила ми се струва,ей,порасна и ти.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #63 -: Април 24, 2012, 23:08:30 »

Танциииииииииииииии, ееее бях забравила как обичам!!!
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #64 -: Април 25, 2012, 00:58:56 »

Утиииииииии, много се надявам да ти е харесало!

Але, амче да, направо съм си боксьорче с тия боксерки. Ама имаше емоции, всички много се смяха, и аз, хаха. А пък и в този момент заплашвах кавалерите, та трябваше да съм една идея по-внушителна  Cheesygrin
А относно източването - аз винаги съм си била дългун, така че няма какво да те изненадва Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #65 -: Април 25, 2012, 08:35:54 »

Е, аз една част от времето гледах тъпо, защото старите неща не ги знаех, ама Теди набързо ми обясни и влязох в час, поне бързо схващам, та да не се излагам много.
Лъчо, забравихме ти поздравите! Поне аз...

Между другото Веселуши оцеля на моето шофиране, така че е герой  Cheesygrin
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #66 -: Април 25, 2012, 08:42:08 »

JustAGirl^`, ти в коя школа танцуваш? 

нашата школа се казваше Дюн, но преди една година се отделиха от Дюн нашите треньори и си отвориха собствена школа и сега се казва "Студио 29"  Wink
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #67 -: Април 25, 2012, 17:24:07 »

Аз на "Дюн" съм попадала, когато съм търсила разни неща в нет-а. Smile А в Бургас има ли много школи?
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #68 -: Април 26, 2012, 07:38:10 »

ами има си, не е като да няма....ама чак пък мноооого Wink
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #69 -: Април 26, 2012, 23:45:07 »

Поздравче за всички салса манияци (и за останалите, които се кефят на такава музика). Мнооого ми харесва тази песен, вече няколко дни не спирам да я слушам.  Wub
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #70 -: Април 26, 2012, 23:51:48 »

Ух, днес Теди пусна страшна бачата, ама не я запомних :(
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #71 -: Април 27, 2012, 00:21:59 »

Май са ви доста късно уроците?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #72 -: Април 27, 2012, 08:34:37 »

Мхм, от 21.30. Късничко ми идва.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #73 -: Април 27, 2012, 08:46:47 »

да ви пусна едно поздравче с любимия ми танц, бачатата...една песен за една целувка.... http://www.youtube.com/watch?v=lKN24fLwwpw
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #74 -: Април 27, 2012, 09:18:53 »

ще ви пусна и още 2 песнички които много уважавам въпреки че са стари....обожавам регетона и цялото това друсане  Wink
http://www.youtube.com/watch?v=GDgTovAzw6A&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=qGKrc3A6HHM&feature=related
Активен

Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: