star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar +1 в клуб "Сгодени"
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: +1 в клуб "Сгодени"  (Прочетена 43986 пъти)
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #25 -: Април 19, 2012, 18:01:02 »

Честито! Щастие и разбирателство да имате, безгранично да се обичате!
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #26 -: Април 19, 2012, 19:31:54 »

В страхотна приказка си героиня, Джъсти, много се радвам за вас  Kiss
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #27 -: Април 19, 2012, 21:11:41 »

Много много миличък и трогателен разказ.Нека целият ви живот да е изпълнен с много емоции и безброй прекрасни и споделени мигове  Wub
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #28 -: Април 19, 2012, 21:17:49 »

Ох милата, заслужаваш си всяка секунда на това неземно щастие и еуфория, които са те обзели, особено след грандиозната сапунка, през която премина! Искрено и от душа  се радвам на това, което преживяваш! Честито и на двама ви!
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #29 -: Април 19, 2012, 22:17:39 »

Честито, Джъстии, много влюбени звучите !! Все така розово и нежно да ви е !!!

Мен ме е срам как хората за 4 месеца се женят, а ние 6 години се кумихме  Lol точно по американските филми е така- няколко месеца и романтично предложениеи ;) Дано винаги сте в романтичен филм!!!!!!!!!

Като ти улегне малко идеята, ще започнеш да казваш какви са ти идеите за сватба Smile
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #30 -: Април 20, 2012, 09:40:26 »

Честито, Джъсти! Много се радвам за вас! Много сладко предложение  Cheesygrin И аз ви желая от сърце- здраве, щастие, усмивки и любов!  Kiss Kiss Kiss
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #31 -: Април 20, 2012, 10:39:12 »

благодаря на всички!!!  Kiss Kiss Kiss

Корни, да така погледнато предложението дойде бързо, но все пак ние се познавахме няколко месеца преди да тръгнем, а сме заедно от края на ноември горе долу...и си живеем почти от началото заедно и всичко вършим заедно....не ни е било скучно и на двамата през това време, преодоляхме разни трудности и мои и негови здравословни проблеми, трудности в семействата и разни други, което ми показа че мога да разчитам на този човек да ми е опора, както и на грижовността му към мен, винаги гледа дето се казва първо за мен да има, после за него Smile Още ми стои една негова фраза в главата още от началото на нашата връзка...той като се запознахме ядеше само бялото месо на пилето, друго не...и аз като готвех пиле примерно правих различни неща, един път филета, друг път бутчета, трети път крилца примерно....и човека каза един път докато обезкостявахме едно пиле: "ти вземи бялото месо, аз ще изям еди какво си друго, защото трябва да свиквам...сега трябва първо да има за жената от хубавото месо, а после за мен каквото остане...а след време като имаме дете, първо ще е за детето бялото месо, после за жената от хубавото месо също и за мен накрая каквото има". Това ми се е запечатало някак си в главата Smile

Та мисълта ми беше че както казваш че сте се кумили...аз съм забелязала че голяма част от дългите връзки си остават просто дълги връзки или си се развалят....типичен пример е моята минала дълга връзка....7 години без нищо, че други хора биха изкарали един брак и един първокласник и един развод дето се вика за това време.....  Cheesygrin Важното е да се чувстваш комфортно с човека до себе си, да те уважава, обича и да ти обръща внимание  Cheesygrin
Активен

Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #32 -: Април 20, 2012, 10:44:36 »

Честито Джъст ! И аз подкрепям мнението ти, че често хубавите неща се случват бързо и спонтанно  Smile Пожелавам ти да се обичате безумно много, да се разбирате и да сте си опора един на друг  Clover
Активен
kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #33 -: Април 20, 2012, 10:52:15 »

Джъст уникален е твоя Smile
междудругото то проблема на дългите връзки е точно това - като дойде момента за 'брак' и обикновено някой се дъпра и затова се провалят.. макар, че и това си зависи от нагласата де.. ние бяхме заедно 8 години преди да се оженим и всички ни викаха, че вече ние е време.. а тя работата съвсем друга - ние се чувстваме женени още от преди години Smile просто наскоро беше и купонът ;)
мнгоо да се обичате двамата, супер сладко звучиш!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #34 -: Април 20, 2012, 12:01:07 »

Ох, Джъст, всичко звучи много прекрасно и романтично! Все така да ви е! Kiss
Активен

Tess
Newbie
*
Публикации: 1364

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #35 -: Април 20, 2012, 13:40:14 »

ТАзи тема е толкова красива и романтична  Stuart
Джъст, прекрасни емоции и невероятен разказ ! Желая ви прекрасен живот, разбирателство, здраве и много любов Smile Да бъдете повече другари, приятели  Kiss Тогава любовта винаги ще трепти с красив и нежен пламък  Wub Wub Wub
Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #36 -: Април 20, 2012, 15:06:09 »

благодаря на всички, много сте мили  Kiss

Имам въпрос....къде аджеба се носи годежния пръстен...четох някъде че се носи на лявата ръка защото артерия към сърцето минавала от там, другаде четох че се носело на дясната от всички православни християни защото се кръстели с дясната ръка...казват и за халката, че някой като носят годежния на дясната и после си слагат халката над него, затапват го с нея на същия пръст, някой пък си го местят годежния на лявата а тогава слагат халката на дясната, а трети си ги носят и халка и годежен на лявата?
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #37 -: Април 20, 2012, 15:16:02 »

Където искаш и чувстваш Smile По принцип е на лявата, ама аз кой знае защо при поднасянето му, ми дойде да си дам дясната и там си го нося.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #38 -: Април 20, 2012, 15:21:01 »

аз също си подадох дясната, не съм мислила преди това и беше инстинктивно, там ми го сложиха, там ще го нося....просто чета противоречиви неща, май кой където му е удобно в крайна сметка там го слага...просто се зачудих за това след като споделих на една приятелка и тя ми хвана лявата ръка и я вдигна за да види пръстена, а аз й казах че е на дясната  Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #39 -: Април 20, 2012, 15:55:46 »

На дясната е по принцип. За лявата се бъркаме от филмите Smile
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #40 -: Април 20, 2012, 16:08:55 »

аз го носих на лявата, сега е при халката на дясната Smile просто там ми беше удобен Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #41 -: Април 20, 2012, 16:14:34 »

Тъй ли? Аз не от филмите, ами знам, че халката се носи на дясната, та си мислех, че годежния пък е на лявата.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #42 -: Април 20, 2012, 16:58:05 »

и аз от там изхождах Smile ама то е както ти е удобно ..
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #43 -: Април 20, 2012, 19:26:03 »

Е то това е от филмите, поне аз така си мисля. Но също ми е останало, че годежен се носи на лява ръка, а после се мести на дясна при халката.
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #44 -: Април 20, 2012, 22:49:31 »

Честитооооооо  Wub Kiss  много любов ви пожелавам !!!!!! Трябва да се изфукаш с пръстена сега хах Tongue

Аз моят годежен го нося на лявата, защото така знам, че трябва.  Smile Ние православните така трябва да ги носим, първо годежния на лявата и после се мести при халката на дясната, а пък католиците (демек голямата част от филмите, които сме гледали  Cheesygrin ) са наобратно.. слагат годежните на дясната.. и т.н
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #45 -: Април 21, 2012, 00:19:59 »

Мне, няма такова менкане на ръцете. При православните и двата са на дясната (защото се кръстят с нея), при католиците - на лявата (заради вената към сърцето). Друг е въпросът доколко според религията въобще съществува такова нещо като годежен пръстен.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #46 -: Април 21, 2012, 01:15:00 »

По принцип си мисля,че това ни е като кимането с глава,ние все да сме на обратно. Защото уж православни,ама гледам и руснаците си носят на лявата ръка пръстените,а и масово хората си гледат лявата ръка. Ама то си е както си го чувстваш,ей я на Лъвицата го беше изплющяла на средния пръст,то като ти е красиво всичкото,едно местоположение ли ще те притеснява.

Бре,Джъста-пръста,изгоре. Lol Честито,честито.

Скоро ще съм само аз в тоя форум,без бебе,апартамент,котка,мъж или сватба,хахаха. (от сърце се смея,да не си помислите,че се самосъжалявам) Lol
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #47 -: Април 21, 2012, 09:02:21 »

хаххахахах Але много ме забавляваш...

Бре,Джъста-пръста,изгоре. Lol

аххахах....така си е...кой където му е удобно там да го слага Wink

Моят пръстен е семейна ценност така да се каже....техните докато е бил много малък са го купили и са го нарекли някой ден за булката като се реши да предлага той та това ще е пръстена....та така....сега е в мен Smile Въпреки че не е избран от годеника ми той носи голяма ценност за мен и е много красив Wink
« Последна редакция: Април 21, 2012, 09:04:26 от JustAGirl^` » Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #48 -: Април 21, 2012, 11:30:36 »

Олелееее, честито, Джъст! Желая ви много щастливи дни и нека бъде все така чаровно внимателен твоя мъж към теб!

Божкее, скоро нов раздел на неомъжените и нераждалите трябва да заформим. Да не би да лепнем нещо от вас Razz
Активен

C’est tout!
kateto
Newbie
*

« Отговор #49 -: Април 21, 2012, 11:39:07 »

е вземи го покажи де! сега изръси това за семейната ценност и се покри!!!  Razz
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: