star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Малка Фея се роди, Цвета на света се появи :)
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малка Фея се роди, Цвета на света се появи :)  (Прочетена 107803 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15692

« Отговор #875 -: Ноември 06, 2013, 21:51:46 »

Хаха, ами не знам. Идея нямам как ги подбира тия думи. Пак на овнешки принцип, защото цял ден й се повтаря коте, куче, къща, не знам какво и тя накрая бам - капки Blink Stuart
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #876 -: Ноември 07, 2013, 10:08:52 »

Очаквам скоро да чуеш и изречението "капки не" Smile

Дано й минава вече напълно и не се налагат повече капки и сиропи.
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #877 -: Ноември 07, 2013, 11:15:06 »

Благодаря, дано.
А думата от днес е?
Крака Lol

Става все по-забавно.
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #878 -: Ноември 07, 2013, 11:56:10 »

Еее, крака е шампионска направо Smile
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #879 -: Ноември 07, 2013, 12:01:30 »

Ама казва ли "р"? Дани го пропуска все още, макар че на моменти го докарва, ако много се постарае.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #880 -: Ноември 07, 2013, 13:45:36 »

Каза го идеално, ясно и твърдо "р". Защото баща й нали има меко "р", така че беше вероятно и тя да го наследи, но явно не.
Тя сутринта като я преобличах си переше нещо краката нагоре и изведнъж вика "кракааааа" и аз  Shocked Shocked Olele
Накрая наистина ще стане като вица с английския лорд дето мълчал до 6 г. възраст и вече всички били се примирили, че е ням, когато той поискал солта на трапезата и хората шокирани го попитали защо е мълчал до сега, а той: "До сега всичко беше наред" Lol Razz
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7774

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #881 -: Ноември 07, 2013, 13:52:17 »

Просто си е назрял моментът и се отприщва да назовава госпожицата Smile Както и предполагаше.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #882 -: Ноември 07, 2013, 22:21:46 »

Само чуйте новата дума и спирам с този спал...оставка Cheesygrin
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #883 -: Ноември 07, 2013, 23:07:29 »

ок, това дете е гениално! казах!
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7007

« Отговор #884 -: Ноември 08, 2013, 06:35:07 »

хаха, браво на Цвета  Lol мъж ми научи Аника да казва "кой назначи пеевски", като я питаш какво прави казва "бели", а на въпроса "как си" винаги отговаря много сериозно "горе-долу"  Lol Много са сладки в този период, всеки ден ще има нови думички, нови изречения и понякога ще се впечатляваш какви неща знае и как ги използва на място ... аз дори спрях да псувам, след като няколко пъти казва супер възмутено "егати" като не и се получи нещо  Razz
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1663

« Отговор #885 -: Ноември 08, 2013, 08:25:27 »

Ей това е дете с позиция от малко  Cheesygrin а Аника с нейните "бели" просто ме разби  Lol
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8347

« Отговор #886 -: Ноември 08, 2013, 09:08:48 »

Хахаха, оставка, припадам  Lol
Онзи ден пратих мъжа в един конкретен магазин да купи специален чешит гръцки сладки, защото щяхме да ходим на гости. Той ги купил, но естествено ги забравил в магазина. Изядох му главата и снощи след работа ходил да си ги търси. И се връща доволен и мята торбата на масата, пред гладния поглед на Диляна. А трябваше бързо да я храня, че щях да излизам по женски. И като се ядосах, Диляна ми вика: "Какво купи тати?", и аз - "Дръжки" Cheesygrin и ги скрих. И започна "Искам да видя дръжките. Дидито иска дръжки. Къде са дръжките?". При което аз и казах, че съм ги сложила в супата  Cheesygrin И Вечерта като я оставихме в баба и се похвалила, че вечеряла супа с дръжки  Cheesygrin Как се обяснява на свекърва тази рецепта не ме питайте.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*
Публикации: 16591

A believer

« Отговор #887 -: Ноември 08, 2013, 09:24:56 »

Ххахахахахах, Лъвчеееееееее Lol Lol Lol Дръжки
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13255

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #888 -: Ноември 08, 2013, 09:34:11 »

Със сълзи се смях на супата с дръжки Lol Много са готини втая възраст, всичко е буквално и се получават големи смешки  Lol
Аз снощи видях този виц във Фейса и го разказвам на мъжо:

Прочут американски хипнотизатор прави публичен сеанс в зала.
Говори на публиката:
- Dance! – Всички почват да танцуват.
- Cry! – Всички започват да плачат.
- Laugh! – Всички започват да се смеят.
Но без да иска се спъва и казва:
- Fuck!
И станало страшно….

При което Мариела пита "и какво стана, не разбрах"  Lol Замазах положението, че страшното е, че се е ударил, а тя заяви, че вица е тъп  Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #889 -: Ноември 08, 2013, 09:47:45 »

Ох, ще ме убиете Lol Всички истории са толкова смешни и сладки.
Да, много е забавно и определено усещам, че следващата фаза е с псувните и трябва да спра.
Ние не се усещаме, че тя може и да не говори много, но вече разбира абсолютно всичко!! Вчера аз си говоря с баща й и му обяснявам, че ще й пръсна Тантум Верде като се навечеря и тя идва и си отваря устата и аз Blink Изобщо не очаквам, че слуша, разбира целия разговор и даже предприема действия.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #890 -: Ноември 08, 2013, 09:59:41 »

А после за поучаването и забележките ще се прави, че не е чула  Razz  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7774

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #891 -: Ноември 08, 2013, 10:12:21 »

Супата с дръжки ми стана моментален фаворит просто  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #892 -: Януари 14, 2014, 11:00:26 »

Мисля, че не съм се хвалила - от няколко дни преди Коледа сме без биба (ползваше я за сън) и вечер си заспива напълно самостоятелно. Четем книжка, гася и я оставям да си заспива. Много съм доволна.

Вече доста "говори", така че се успокоих и за това. Комбинира дори думи и прави кратки фрази като "тати там", "мама пак" и т.н. Толкова е сладка като подрежда дървения пъзел и обяснява всяко от животните какво прави Wub
Мъчат я последните зъби, кътници и сутрин ми казва "боли", питам я къде и тя отваря уста и ми сочи зъбите Razz Един изби, остават три кътники, да излизат, че ми писнааа!!! Благодарение на тях е постоянно болна. По празниците пак беше...Сега е добре, но не съм я пускала на ясла и не смятам до края на месеца да го правя. Че сега пък върлува скарлатина Razz

С гърнето никакъв напредък. Напълно инцидентно върши нещо, ако изобщо върши. Казва "акууууууу" след като се е наакала или още по-яко - лъже ме, водя я на гърне, а тя стои и ми се смее Rolling Eyes Само да се стопли, ще й кажа аз! Razz

Ооо и забравих - като чета темите сега за Роси, за Саня...изобщо не искам да имам второ дете Cheesygrin Razz Razz Razz Razz
« Последна редакция: Януари 14, 2014, 11:02:27 от Fei4ka » Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #893 -: Януари 14, 2014, 11:20:41 »

Фей, да те успокоя, поне при мен е явно за баланс. Кротка Мими с ревлива Роси. Подозирам, че и ще пораснат коренно различни. Та след щурата Цвета, ще ти се падне някое благо детенце.  Lol
Няма ли как да я пратиш в Тетевен ли, къде имахте село. На въздух, далеч от тая смрад в градовете. И с това сухото време, как да няма болести. Да беше паднал един свестен сняг, поне действа като филтър и ти е кеф да дишаш навън. А сега е ужасно
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #894 -: Януари 14, 2014, 11:53:36 »

Да, всичко е от тъпото време, а при нас и тая мъгла много ни скапа, дето седмица и нещо ни затиска...
Не, няма как да я пратя, защото бабата ни и дядо са на работа Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #895 -: Януари 14, 2014, 12:57:31 »

Много е трогателно като почнат да си казват къде ги боли Smile Дано да пробиват вече зъбките и да ви се махат тия болести от главата.

А за второто - ако се наканя по-късно да пиша в темата на Саня, ще ти порозовеят малко представите  Big grin
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #896 -: Януари 14, 2014, 15:38:32 »

Говорете ми,говорете как след някой бяс се пада кротко детенце Lol - всичките проблеми,които съм имала преди,сега направо са като детски играчки, на фона на второто стихийно бедствие Cheesygrin Че беше кротко,благо бебе,да - спор няма - и след втората година край на илюзиите Lol Направо ми дръпнаха токовете и двете...
Браво на Цветето,надявам се скоро да го видя на живо Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #897 -: Януари 14, 2014, 22:14:52 »

Еми нали в събота?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #898 -: Март 17, 2014, 09:55:23 »

Днес гледам, че е ден на отчетите. Тъкмо и аз се бях наканила да пиша за моето Цвете... Smile

Днес е на ясла. Първи ден след месеци и половина отсъствие. Смятах, че ще е драма, а баща й каза, че се смеела и напъвала да влиза. От вчера като я питаш къде ще ходи отговаря: „Ясла“. А на какво ще прави: „Пее!“ и след това добавя „Ам и спи“ Smile

Вчера видя, че имам една раничка на пръста, целуна ми я и вика „Мина!“. Щях да ревна... Sad eyes Angel Wings

И като кихна ми казва „ ‘зраве“ = Наздраве. И като си сипем нещо по чашите се започва, иска да се чукнем и да си кажем Наздраве Lol Дори да е вода! Lol

Ако не се тръшкаше толкова щеше да е идеалното дете Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #899 -: Март 17, 2014, 12:50:54 »

Идеално си е детето! Ако не се тръшне, ще ти е прекалено скучно  Lol
Активен

Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38   Нагоре
  Изпечатай