star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Малка Фея се роди, Цвета на света се появи :)
Страници: 1 [2] 3 4 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малка Фея се роди, Цвета на света се появи :)  (Прочетена 106424 пъти)
Tess
Newbie
*
Публикации: 1364

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #25 -: Април 13, 2012, 10:46:13 »

Честита прекрасна цветна дъщеричка, Фей  Stuart
 Да ви радва, ощастливява, усмихва, упоява с прекрасният си цветен аромат и красота !
 Да е здрава, игрива, щастлива, красива, умна, добра и късметлийка   Stuart 
Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #26 -: Април 13, 2012, 10:49:03 »

Ехееее, то се родило малкото Фейче!!! Честито! Наистина страхотно подбрана дата! Бъдете здравички, за да посрещнете щастливи топлите дни!  Clover
Активен

C’est tout!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16537

A believer

« Отговор #27 -: Април 13, 2012, 11:17:49 »

Ох, Фейче Sad eyes!!! Да ти е живо и здраво малкото цвете, да ви радва и да има прекрасно и щастливо детство! Развълнувах се. Sad eyes
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #28 -: Април 13, 2012, 11:22:00 »

Хайде и от тук, Фей, честита радост, да расте щастлива, здрава и амбициозна като майка си.

Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #29 -: Април 13, 2012, 11:28:43 »

Родена на Велики четвъртък..в прекрасно семейство, с прекрасна мама и тати - това дете вече е орисано да има прекрасен живот и да върши големи дела! Пожелавам й го от все сърце, а за сега - да се гуши на сигурно в прегръдките на мама и да расте здрава и силна! Целувки!
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #30 -: Април 13, 2012, 15:30:52 »

Честита дъщеричка, семейство! Smile Да расте усмихнато, игриво и будно дете! Жива и здрава да е малката Цвета и вие двамата, за да й се радвате!

Активен

Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #31 -: Април 13, 2012, 18:22:23 »

Честита малка фея ! Дано животът й бъде една щастлива приказка  Clover
Активен
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2530

« Отговор #32 -: Април 14, 2012, 09:18:25 »

Честито детенце и от мен.Да ти е жива и здрава и да носи само радост на всички.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #33 -: Април 14, 2012, 09:55:06 »

Ехо, няма ли вестители с актуална информация за мама и бебе? Кога ще ги изписват?
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #34 -: Април 14, 2012, 12:51:40 »

Фей, да ти е жива и здрава дъщерята, всичко най, най, най хубаво ви пожелавам  Kiss Kiss Kiss прекрасна новина
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15633

« Отговор #35 -: Април 14, 2012, 15:27:03 »

Blagodarim za vsichki pojelania!
I dvete sme idealno. Eventualno ni izpisvat utre, che da si iadem iaitsata deto si boiadisahme Smile
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #36 -: Април 14, 2012, 15:36:07 »

Дано да ви изпишат тогава утре  Smile Фей, ти ще имаш най-щастливия Великден  Kiss Цункай бебка  Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #37 -: Април 15, 2012, 18:12:55 »

Фейче, надявам се да сте в къщи вече и да ви е вълшебно-празнично с малкото мишче  Kiss Умирам от нетърпение да ни разкажеш всичко, най-вече за да видя промяната в теб. По време на бременността звучеше толкова одухотворена, вдъхновена и изпълнена в любов, а сега представям си колко по-неземно се чувстваш Smile
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #38 -: Април 16, 2012, 13:34:45 »

Фей, как сте с бебка? У дома ли сте вече? Ние те очакваме с нетърпение  Kiss
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #39 -: Април 16, 2012, 14:30:51 »

Здравейте, всички Smile
Отново ви благодарим за пожеланията и вниманието!

Вкъщи сме от вчера, много сме добре, ама не мога да седна да ви пиша не от Цветка, а от гостита Lol Нали Великден, та бяха едни трапези...Майка ми и баща ми, свекитата, сестра ми, на миш брат му, приятелката ми от Италия, кумовете...Като за първи ден бая посетители имаше цветенцето Cheesygrin Ама тя е много блага, изобщо не гъкна, през нощта се държа също много добре, мамина мишка.

За раждането...В четвъртък нали ви писах за слузта, та си имах едно на ум. Следобед мерехме в хола, за да си купуваме диван и бях клекнала, изправих се и ме преряза контракция, нещо изтече. Отидох в банята и видях още слуз с кървав примес и води бяха поизтекли. Почнаха контракции. И вече не бяха познатите ми до момента, бяха силни, болезнени. По едно време почнаха да изтичат още води с примеси на кръв. Уплаших се, защото не бях чела в разказите за нито едно раждане за води с примес на кръв, контракциите бяха на 10-7 мин. и викам на миш: "Тръгваме за болницата". А той: "Теб не са ти изтекли водите". Викам: "Абе, аз тръгвам, ти ако искаш". Д-р Ружина ми беше казала, че кръвта е, защото правя разкритие, ама страхът е голямо шубе! А Райчева нещо не ми вдигаше и аз казах на миш, че тръгваме. Тръгнахме. В колата контракциите бяха на 5 мин. вече, чухме се с Райчева и тя тръгна, в приемния кабинет взех и глас за пускам и приемащата вика: "А, ти си направила поне 5 см. И аз  Blink Тъкмо ме преглеждаше дежурният лекар и каза, че съм с 6-7 см, което ме стресира, да не си изпусна опойчицата Lol и дойде Райчева, погледна ме и каза 5 см, чудесно. Качиха ме. Клизма. В тоалетната от гнус и болка повърнах. Бях чудна картина - и отпред, и отзад Cheesygrin Ама кво да правиш - раждане. Сто часа изкарвах тая клизма и най-после легнах да раждам. Болницата прекрачих в 18 часа, в 21:30 бях със 7 см и ми сложиха упочицата, имах и кислород, разни вливания, че повръщах пак. В 22:30 почнах да напъвам. Нещо не ми се получаваше и ме накараха да клекна на земята и да напъвам. В 23:30 на магарето и след 7 мин. имаше ревящо вързопче Lol
Тоест стана бързо и лесно, да, беше прекрасно, беше нещо, което е несравнимо с друго и когато я видях...няма друго, което ще помня така ярко до края на живота си.
Имам епизиотомия, 4 външни шева, за вътрешни не разбрах. Ама вече почти забравих за нея, утре отивам Райчева да ми ги свали, макар че са разградими, ама било по-добре.
В болницата между другото бях с 4 мацки в стаята, едната дето си лежахме с фалшивите тревоги ( Lol) и беше страшен купон Cheesygrin Само се хилехме, помагахме си, изобщо не усетих престоя (то бях и за кратко).
Ами май е това. За сега сме добре, спокойни. Днес ни видя и педката, даде наставления и така.

Оставям ви! Отивам да будя, че трябва да се ядеее Big grin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13225

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #40 -: Април 16, 2012, 14:38:38 »

Какъв лек и телеграфен разказ. Направо раждане приказка. Браво Фей, не съм очаквала нещо по-различно. Толкова си смела и спокойна, пожелавам ти и майчинството да ти бъде такова.
Разкажи ни за първата нощ, за таткото, когато си видя дъщеричката за пръв път, за емоциите на бабите, как сте с кърменето. Всичко ми е интересно  Cheesygrin
И кога ще бъде премиерата със снимките на прекрасната Цвета  Smile
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #41 -: Април 16, 2012, 14:52:33 »

Фей,  Wub Kiss Kiss Kiss много ти се радвам, шъ знайш
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2680

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #42 -: Април 16, 2012, 15:39:00 »

Олеле, то вярно като мишленце се появило детенцето.  Wub Малката принцеса, да я изям! Страхотно звучиш Фей, прекрасен разказ. Надявам се и аз да съм толкова спокойна като дойде момента.

Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #43 -: Април 16, 2012, 16:07:21 »

Толкова си смела и спокойна

Искам да кажа, че всичко е в лекаря ти и в моя случай - в лекаря на бебка.
Това, че Ади и Райчева бяха до мен ме направи спокойна и смела. Това е истината. За нищо не съм имала съмнение или притеснение - слушах и изпълнявах. Друго не се искаше от мен Cheesygrin

Много спокойна нощ, чак в 3 и 30 се разбуди и се кърмихме, после пак през 2 часа, 2 часа и половина и така. На всяко кърмене пълни памперса и така. Ами за първото виждане на таткото с малката може да каже Ади, но сега е много активен, говори й и ми помага. Смел е, дори повече от мен за някои неща.
Бабите са просто супер емоционализирани. Ама вече си кръстосахме шпагите с майка ми, че да не прекаляват Wink
С кърменето за сега уж вървим добре, знам ли, сефте ми е. Доизцеждам по малко, защото имам напрежение и на лявата като бучка (която изчезва като се насуче бебка или се изцедя).

Ами сега гледам снимките от изписването. Ще видим, малко съм скепптична да я цъкам във Фейса. Може би няколко снимчици като имам време.
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #44 -: Април 16, 2012, 16:54:20 »

Много хубав разказ..ще кажеш, че е нещо бързо, лесно и едва ли не приятно  Cheesygrin Много се радвам за вас! Все така гладко да ви върви гледкането! Целувки на малкото мишле  Kiss
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #45 -: Април 16, 2012, 17:01:15 »

Фей, честита рожба още веднъж.  Smile Много смело и ведро звучиш, да Боже всички да сме така един ден. Много спокойни и радостни мигове ви пожелавам от тук нататък.  Clover
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #46 -: Април 16, 2012, 19:07:29 »

Хаа,видях бебетооо!Да въ е яд!!!
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #47 -: Април 16, 2012, 19:12:23 »

Стига се фука, и аз го видях  Razz Razz Razz Голямо, изгледано, хубаво бебе..пу-пу  Smile Smile Smile
Активен

alexia
Newbie
*

« Отговор #48 -: Април 16, 2012, 19:18:07 »

Видяхте ли Цветенцето колко е прекрасно  Wub
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #49 -: Април 16, 2012, 19:29:28 »

Ее, ама тя наистина отгледана! С бузонки  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Страници: 1 [2] 3 4 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: