star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Малка Фея се роди, Цвета на света се появи :)
Страници: [1] 2 3 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малка Фея се роди, Цвета на света се появи :)  (Прочетена 106304 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« -: Април 13, 2012, 00:29:14 »

И така, голяма чест ми се пада, получих Благата вест! Cheesygrin
Малкото Цвете се е родило на 12.04.2012, 3850 гр, 52 см, красива и с много коса Smile

Така доложи нейната лична неонатоложка Smile Това е, което знам, нека всенародните тържества започнат ..сега!!
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #1 -: Април 13, 2012, 00:33:09 »

Еее, голяма си начи! Аз мълча тука като албански комунист, викам си Феята ще поиска сама да си пуска темата сигурно!

Честито, мило мое Вилче, честита първа рожба! Да сте живи и здрави, нека светлината на тези светли празници, сред които се роди малката Фейка, да озаряват целия и живот оттук нататък!!! Няма да се спи тази нощ, то се е видяло.Страшно се вълнуваме! Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #2 -: Април 13, 2012, 00:34:28 »

Честито ви първородна дъщеря, мило семейство! Да ви е много здрава, усмихната и прекрасна ваша гордост! Ох, много се развълнувах!!! Целувам мама Феи и малката Цвета! Голямо момичето беее, браво Феи!  Kiss Kiss Kiss  Sad eyes Clover
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #3 -: Април 13, 2012, 00:38:42 »

Аааа, да бе, тя роди и аз ще си въобразявам, че нещо друго, като тема във форума, ще има по-голямо значение Cheesygrin Кой превари, той завари Razz

Забравих да си напиша благопожеланията - да е здраво, игриво, прекрасно момиченце, малка умна и рогата хала като майка си, да види какво е Razz Cheesygrin
Скорострелно възстановяване на новото майче и бързо събиране в семейното огнище Smile
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #4 -: Април 13, 2012, 00:44:00 »

Нека бъде благословена, Фей, Велики дни са сега, велик човек да стане и тя! Прекрасно, цветно, българско име сте избрали  Kiss Kiss Kiss Сипвам си още едно за ваше здраве, друг път ще се спи  Smile
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #5 -: Април 13, 2012, 00:44:42 »

Cheesygrin (друго не мога да напиша от вълнение)
също и,че е голямо бебе и са добре
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #6 -: Април 13, 2012, 00:49:28 »

Каква чудесна, хубава, невероятна новина и то баш между Цветница и Великден Smile честита рожбичка, Фейке, да ти е жива и здрава и много да те радва Smile много поздрави и бързо възстановяване Smile колкото и странно да звучи аз някак си знаех, че раждаш днес и ти стисках палци Cheesygrin Smile а името е страхотно, много красиво и много хубаво избрано баш според празниците Smile
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #7 -: Април 13, 2012, 01:26:17 »

В останалите ми няколко часа живот преди Вай да ме линчува насред работното ми място утре, да доложа, че малкото Цвете е едно идеално бебе! Толкова е сладка и гладна, че просто няма накъде повече. Появи се на белия свят по най-физиологичния и нормален начин, да не кажа, че бях излишна в цялата схема, детето си нямаше нужда от неонатолог, ама айде, ще ми се да не съм.  Cheesygrin Празнувайте свенародно, аз отивам да спя бързо и от утре сигурно ще ми пищят ушите задето ще ми завижда целия форум, че ще си я виждам когато пожелая!  Razz
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #8 -: Април 13, 2012, 01:40:35 »

Живо и здраво да е малкото Фейче! Много се радвам. Да расте весела, засмяна и много обичана. Честита първа рожба!  Smile Clover
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #9 -: Април 13, 2012, 01:44:19 »

Ot surtse vi blagodarim I dvete! Ot sunia si vzehte za nas Smile Strahotni forumni leli :*
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #10 -: Април 13, 2012, 02:06:02 »

Хах, супер, честито, да ви е жива и здрава дъщеричката ! Cheesygrin Clover
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #11 -: Април 13, 2012, 03:25:59 »

ставах да храня бебето и си викам "я да погледна има ли новина вече"  Cheesygrin
Честита рожба, Вили ! Нека ви е здрава и щастлива малката Цвета  Wub
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #12 -: Април 13, 2012, 07:17:05 »

Влизам за всеки случай да проверя преди да замина на село и то малкото фейче се родило Big grin

Да ти е здравичко и будно детенце, Фей! Много се радвам за вас, бъдете много много щастливи!
Ох, Феята е ясна, представям си мишката как подскача и се радва и гордее. Тия татковци значи и те да са ни живи и здрави!
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #13 -: Април 13, 2012, 08:06:00 »

А ние снощи даже го и поляхме! Браво Пиленце, най-голямата работа я свърши. Аз имам микропразник, че са на една дата! И не мога да пиша повече сега. Кажи кога може да ти се звъни, че не смея.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #14 -: Април 13, 2012, 08:11:28 »

Нямах търпение за форума!
Честито мамо Фей. Желая на малкото цвете Цвета много късмет в живота, много щуро детство, пълно с лудории и безгрижни игри и много здраве. Сега ще видиш как бързичко ще ти се прииска второ, като ти услади да имаш едно прекрасно малко детеце! Няма по-голяма щастие от това! Бъдете много щастливи цялото мише семейство.

Току що видях във фейса точния час на раждането. И да не ме помислиш за луда, но се събудих в 11:30 от бебешки рев. Оказаха се, котките, които се млатят под прозореца ни, но аз ясно го оприличих на проплакаващо бебе  Cheesygrin  Kiss
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #15 -: Април 13, 2012, 08:40:13 »

Какъв прекрасен ден си е избрало малкото мишле да дойде на белия свят  Wub Мамо Фей, честита ви дъщеричка, да бъде щастливо и обичано дете, с много късмет и красота в живота си!  Kiss
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #16 -: Април 13, 2012, 09:07:20 »

Бравооооооо,ЧЕСТИТООООО.Да е много здравичка и кротка и  да радва маминка и тати.Бързо възстановяване на Феичка  Kiss Kiss Kiss
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #17 -: Април 13, 2012, 09:15:03 »

Страхотна новина! Браво, Фей, и за безпроблемното раждане (ти ще разкажеш колко, де), и за прекрасното детенце, и за чудесното име!
Бързо възстановяване и безоблачни съвместни дни пожелавам.
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #18 -: Април 13, 2012, 09:16:07 »

Честита първа дъщеричка,Фей - да расте здрава,усмихната,палава и чаровна като мама:)))Честит светъл празник на цялото ви семейство Smile
Активен

aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #19 -: Април 13, 2012, 09:31:11 »

Честита рожба Фей Smile Да ти е жива и здрава и много да те радва  Clap
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #20 -: Април 13, 2012, 09:37:25 »

И пак- честита радост, Фей! Много щастливи и вълшебни моменти ви предстоят на вас тримата!
Най-хубавото нощно включване имах!
Цвета е дъщеря на майка си просто - изчака да и боядисат яйцата, появи се точно навреме и за Великден триумфално
ще се завърне вкъщи!  Cheesygrin Не план, ами чудо ...
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #21 -: Април 13, 2012, 09:50:38 »

Честито Цветенце на мама и татко. Да бъде много здрава, късметлийка и обичана. Ясно е, че си пада по плановете и спазва всякакви графици и етикет.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #22 -: Април 13, 2012, 10:01:01 »

Ееееееееее каква хубава новина точно по празниците Smile))

Да е много нежно и красиво и здраво малкото Цветенце!

Мота кръщелница се казва Цвета- имената на цветя са най-хубавите за жена!

Много се радвам за вас!!! Чакаме подробностите ;)

П.П.Фей явно е добре, защото вече пише по фейса- аз оттам научих :Smile)
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #23 -: Април 13, 2012, 10:03:54 »

Честито щастие мило семейство! Нека малката Цвета ви носи само радост и усмивки, да расте будно дете и много здраво!  Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #24 -: Април 13, 2012, 10:37:26 »

Хайде и тук - честита радост!  Kiss
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: