star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Анионови превръзки - мнения
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Анионови превръзки - мнения  (Прочетена 2555 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« -: Февруари 27, 2012, 10:23:55 »

Вчера когато ходих при моята козметичка ми показа някакви нови анионови превръзки, не знам дали сте ги обсъждал във форума, ако съм ги пропуснала се извинявам предварително за темата...

Та става въпрос за това чудо:
http://global.winalite.com/product_html/pro_08.html
http://www.winalite-bulgaria.com/page.php?9
http://www.winalite-bulgaria.com/e107_files/downloads/presentation-bg.pdf

Какво ви е мнението за тези неща, наистина ли може да има чак такъв голям ефект при евентуални проблеми или просто всичко е много пресилено с цел комерсиализация....защото и цената им не е малка...
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #1 -: Февруари 27, 2012, 13:27:15 »

Ако са с екстракт от жожоба-  купувай, не се колебай  Cheesygrin
Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #2 -: Февруари 27, 2012, 13:36:55 »

Лекуват миоми и т.н. Blink
Ефирно тяло и чакри, китайска работа, супер съмнителни ми се струват и никак не ми се вярват тия работи. Smile
Но никога не съм ги виждала даже, може да пробваш, надали ще ти навредят, ако не друго ...
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #3 -: Февруари 27, 2012, 14:27:31 »

ами преди малко видях в един сайт че рекламират и други такива с различно име, но на същия принцип  Wink Уж била нова технология, сега навлизала, много успешна...бла бла....тя козметичката ми е взела разни пакети и както тя каза ги раздава по 1 бройка на любимите си клиентки и на мен ми даде вчера, та ще я пробвам....така и така съм циклична в момента.....довечера ще взема да си я инсталирам  Lol пък да става каквото ще  Lol по нейни думи задържали страшно добре течността, не протичат, няма никаква миризма и дискомфорт (до колкото комфорта е възможен в тези дни)  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #4 -: Март 16, 2012, 10:54:25 »

На мен една колежка ми пробута такув пакет, беше над 10 лв, реших да й направя услуга- тя напълно си вярваше колко са велики...Изхабих си пакета и никаква разлика не открих с нормалните превръзки, та повече няма да давам пари за глупости...
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #5 -: Март 19, 2012, 16:54:42 »

е аз цял пакет не съм изхабила, само една пробвах като ми я даде моята козметичка, ама и аз не откривам разлика...но честно казано дори и наистина да има разлика не мисля че ще я открием...
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #6 -: Март 21, 2012, 14:21:31 »

Знам,че не всеки се чувства комфортно с тях,но къде останаха добрите стари тампони? Аз вкъщи имам един пакет превръзки,който си седи там от 2 години вече,не мога да ходя с други освен с ежедневни. Струва ми се пълна измишльотина като цяло,не бих ги пробвала.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: