star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star В търсене на идеалната прахосмукачка
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В търсене на идеалната прахосмукачка  (Прочетена 41301 пъти)
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #50 -: Юни 12, 2012, 22:16:56 »

Ако беше наистина презадоволен, щеше да си купиш последната новост на Апъл.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #51 -: Юни 12, 2012, 23:21:06 »

ейпъл са ми врагове пич, аз съм в другият лагер.Колегата го гледат на кръв като му четат мейли със завършек "Пуснато от моят Iphone Smile
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #52 -: Юни 12, 2012, 23:30:31 »

Аз си ги редувам - един от и-телефона, един от бб-то, един от компютъра. А пък последната новост в ябълките е cool Smile

От другата техника аз искам scooba Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16519

A believer

« Отговор #53 -: Юни 13, 2012, 08:46:44 »

ейпъл са ми врагове пич, аз съм в другият лагер.Колегата го гледат на кръв като му четат мейли със завършек "Пуснато от моят Iphone Smile

+1  Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #54 -: Юни 13, 2012, 09:03:10 »

Оф, абе пари си е. Ако не ни се налагаха още други големи покупки, можеше и да се замисля, ама ще си остане в дълогосрочния уишлист.
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #55 -: Юни 13, 2012, 10:44:32 »

Така е, като купувате толкова деца.Те са добра инвестиция, но много дългосрочна.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #56 -: Юни 13, 2012, 13:07:24 »

Хахах, и аз по същия начин наскоро ги разглеждах като инвестиция, но не особено благонадеждна Lol
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #57 -: Юни 13, 2012, 15:46:46 »

Всичко е до мениджмънт Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #58 -: Юни 13, 2012, 16:23:30 »

Управление на реесурсите викаш Cheesygrin Tо сигурно и нашите се надяват сестра ми да стане високоплатена архитектка, че да си избият хилядите левове по нея, ама тя милата, все с доброволчески труд се занимава. Ама, както и да е Cheesygrin
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #59 -: Юни 14, 2012, 22:38:55 »

Корни, а в ъглите как се справя, гледам, че е кръгла, също и там където има да кажем педя луфт между мебели, не виждам как ще влезе там, тоест тя минава само широките и свободни площи, така ли ? А като сменя настилката, примерно между паркет и килим, справя ли се, ако килимът е по-висок ?
Много готина джаджа ми се струва, но то от чистенето тези клекавите и ровещи неща са най-досадни, другото е по-лесно, за хората без домашни любимци, де. Rolling Eyes
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Nakom
Newbie
*

« Отговор #60 -: Юни 15, 2012, 09:03:17 »

, ама тя милата, все с доброволчески труд се занимава.

Адмирации.Макар и определението "балък" да се лепи толкова лесно, еле па и от българска устица.
Преди месец нейде се сетих за сестра ти, но това е друга тема.
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #61 -: Юни 15, 2012, 09:30:13 »

Корни, а в ъглите как се справя, гледам, че е кръгла, също и там където има да кажем педя луфт между мебели, не виждам как ще влезе там, тоест тя минава само широките и свободни площи, така ли ? А като сменя настилката, примерно между паркет и килим, справя ли се, ако килимът е по-висок ?
Много готина джаджа ми се струва, но то от чистенето тези клекавите и ровещи неща са най-досадни, другото е по-лесно, за хората без домашни любимци, де. Rolling Eyes

В ъгли се справя- има едни четки, които ги върти навсякъде и минава. Работи по алгоритъм и някак си наистина с много въртене минава всичко (не много бързо де). Има и опция "петно"- да се върти на едно място дълго време от всички ъгли.

За тесни места между мебели не знам- по принцип минава под дивани и легла, та не е проблем да се мушне, но ако са масивни мебели с 5 см разстояние не може разбира се.

Абе като цяло е добро като дългосрочно решение- ако искаш да изглежда прилично домът ти ежедневно. Но ако искаш голямо бързо почистване до блясък, не става. Не може да се сравни с ръчички, когато можеш за 10 мин да минеш точно където ти искаш, а не да я чакаш 1 час и я мине оттам, я не. Не твърдя, че заменя напълно ръчните средства, но определено у нас е по-чисто и не се въргалят косми и боклуци постоянно, та сме доволни.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #62 -: Юни 15, 2012, 10:43:54 »

Много ме зарибихте с тия румби, и усещам че скоро и аз ще си взема една, че ми писна всеки ден да чистя тоя голям апартамент :(
Активен

Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: