star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Любовните триъгълници - мнения ;-)
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любовните триъгълници - мнения ;-)  (Прочетена 25758 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 17515

A believer

« Отговор #150 -: Ноември 24, 2011, 13:44:11 »

Ех, ами Лори, какво ми липсва, той примерно не е нежен, не е романтичен, не може да си изразява чувствата и понякога си мисля, че ме приема за даденост, не ми се кълне във вечна вярност и любов и не би си отрязал дясната ръка, за да бъде с мен. А аз съм емоционална натура, имам нужда от нещо такова Smile
Но пък иначе знам, че ме обича и че не може без мен, ама...
Ох, не мога да го обясня. Непрекъснато звучи все едно съм пред самоубийство, а не е така Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2746

« Отговор #151 -: Ноември 26, 2011, 21:14:55 »

Ехеее, колко се е изписало за 2 дни...

Моето мнение относно ситуацията на Джъст се припокрива с повечето, но все пак да напиша и аз.
Истината е, че в живота всичко се случва. Човек прави грешки - дали от глупост, дали от страх, дали от нещо друго... Аз съм склонна да вярвам, че обстоятелствата в живота на оженения мъж на Джъст са се стекли така, че са го докарали до това положение. Няма връщане назад, но има достойно справяне със ситуацията. И начинът съвсем не е този, който въпросният Казанова използва. Случаят преди сватбата си е направо потресаващ. И то не защото е изпитал влечение към теб, а защото някак много лекомислено се е поддал на него, без изобщо да го интересува, че не те познава, без да го е грижа много много за бъдещата му жена и дете.
Ако е истински достоен, би трябвало да се изправи срещу истината и да спре да лъже жена си, да спре да размотава и теб. В момента я прави на глупачка и това изобщо не му дава чест. В случая освен нея, излага и сам себе си.
На твое място аз бих се отдръпнала - веднага! Казваш, че така ще бъдете наранени и 2-та. А в момента не се ли наранявате? За него не знам, но ти очевидно страдаш. Аз съм убедена, че той няма да има смелостта да прекрати всичко това, щом досега не го е направил. С появата на детето ще стане дори по-сложно. Отдръпни се, не се бъркай в тяхната връзка повече. Не му позволявай да е с теб както на него му изнася, не го научавай на това! Ако той наистина има силни чувства към теб, ако уважава теб и решението ти, то ще намери начин да е с теб достойно и чисто. Може и да е след известно време, но си струва да се изчака - 1) за да си дадете сметка за това, което става: дали е истинско, дали е просто увлечение, дали си заслужава; 2) за да не бъдете повече хората, които се крият, мамят и лъжат; 3) ако е истинско, времето няма да има значение.

Активен

Винаги очаквай неочакваното!
TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #152 -: Ноември 27, 2011, 16:13:29 »

Танче,аз бих те посъветвала да си изживееш любовния или ако щеш сексулания романс и да сложиш наистина нещата на кантар.Дори той да напусне жена си / за което се съмнявам / нито той нито ти ще бъдеш истински щастлива.Едва ли ще можеш да се примириш с някой неща /бивша жена и дете / и ще можеш да започнеш да градиш връзка дори семейство с този човек.Приела си твърде сериозно отношенията ви,а според мен те изобщо не са такива.Или ако бяха щяха да стоят по различен начин на действия не само на думи.На мен ми прилича на силно сексуално моментно привличане между вас повече отколкото на връзка с бъдеще.А и е по-добре за теб да бъде така защото заслужаваш повече.
Отначало може да те боли,но ще видиш,че с времето ще го преживееш.Повечето мъже търсят сексуално разнообразие в тези обстоятелства отколкото нещо друго...
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #153 -: Ноември 27, 2011, 17:04:49 »

така е момичета, абсолютно сте прави и двете. Казах му че всичко ще приключи да е толкова лично, в смисъл връзката приключва (ако това може да се нарече връзка), защото няма как да спрем да се засичаме и виждаме.... след време ще видим как ще се наредят нещата...
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2746

« Отговор #154 -: Ноември 27, 2011, 19:00:26 »

Едва ли ще можеш да се примириш с някой неща /бивша жена и дете / и ще можеш да започнеш да градиш връзка дори семейство с този човек.
Ако наистина ти си неговата половинка, това няма да има никакво значение, защото човекът до теб ще ти показва съвсем ясно и категорично, че ти си най-важното и скъпо нещо за него. Естествено, че тези неща също са важни и трябва да отделя време за детето си и т.н.,но просто вътрешно ще си спокоен, защото усещаш и знаеш, че ти си най-скъпият човек в неговия живот и няма да има значение с кого е бил женен.
Разбира се, когато започва да те крие и да ти обещава празни приказки, няма как да му вярваш, че всъщност ти си неговата жена просто защото явно не е така.

Джъст, той как реагира?
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #155 -: Ноември 28, 2011, 00:53:34 »

той иска да е с мен, казва че в мое лице е намерил това което винаги е търсил, яд го е че толкова бързо се е предал и е решил да се задомява, съжалява че не ме е срещнал малко по-рано, за да се променят нещата, говори ми как не иска да притеснява жена си да й казва в момента защото е бременна и да не я стресира, за да няма проблеми с бебето, говори и как след време когато тя роди може и да се раздели с нея за да сме заедно, обяснява ми как аз го карам да бъде себе си, да не се преструва, говори и как с мен се чувства свободен и щастлив, докато в брака си е подтиснат, неудовлетворен. Говори как аз го подтиквам несъзнателно да мечтае, че около мен се чувства жив.....ей такива неща....общо взето на пръв поглед доста тривиални, неща които са достойни за реплики във всеки филм, но са и неща от реалния живот и колкото и тривиални да звучат, това са нечии думи, нечии мисли, нечии чувства. И той не е от тия дето просто си ги говорят ей така, наистина усещам че има чувства. Но въпреки всичко съм решила да се отделя и да го давам по спокойно...
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7120

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #156 -: Ноември 28, 2011, 03:39:06 »

Без да се обиждаш и да не ти отнемам уникалността на момента,но тези приказки не са рядко срещани,нито винаги искрени.Аз съм чувала тая реч поне три пъти,казвала съм я дори,бога ми мъжа ми я е наизустил сигурно...Вярват тия,които искат.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #157 -: Ноември 28, 2011, 08:45:51 »

Аз напоследък явно съм в много романтичен период, защото само се сещам за отминалите ми много силни любови, завършвали с големи драми за мен, естествено. Никога не съм съжалявала за каквото и да било, но може би само защото винаги съм била наясно с колко неподходящ човек съм, какво точно мога да очаквам от него, а и с факта, че ако не го изживея на момента, ще съжалявам цял живот и винаги ще имам усещането за нещо пропуснато. Честно казано пак съм готова да мина през всичко това, че и през страданието на края..
Все още държа на предишното си мнение и моралния въпрос, както и че изобщо не е трябвало да се потдаваш на неговите свалки, обаче след като вече е станало.. Не зная, Джъст, прецени си за себе си. В крайна сметка ти не си Дева Мария, че да мислиш за щастието и благополучието на всички. Просто реши дали наистина си заслужава тази връзка или като свещ с много буен пламък, всичко ще изгори бързо..

Активен

C’est tout!
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #158 -: Ноември 28, 2011, 16:27:55 »

мисля че мога да изтърпя да се отдалеча малко, за да видя до колко е искрен този човек, как ще реагира и какво ще стане  Wink
Активен

pupe6
Newbie
*
Публикации: 83

« Отговор #159 -: Ноември 28, 2011, 18:29:17 »

А в крайна сметка отдалечи ли се вече, или предстои?
Активен

yana_777
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #160 -: Ноември 28, 2011, 23:17:19 »

Ние сме с теб Smile дано нещата се развият добре за теб искрено ти го пожелавам, след такива драми заслужаваш да си истински щастлива Smile
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #161 -: Ноември 29, 2011, 00:22:19 »

ами малко по малко го правя....говорихме на темата, казах му че спирам с всичко, а той не знае на кой свят е....
Активен

Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: