star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Candida Krusei
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Candida Krusei  (Прочетена 1540 пъти)
6u6inka
Newbie
*
Публикации: 427

« -: Ноември 13, 2011, 21:50:19 »

Момичета здравейте отново,
уж лекувах Candida Albicans, а при последното изследване, в цервикалния секрет имаше и Candida Krusei - 10 на 4 степен. От влагалищния секрет се установи само Сandida Albicans - 10 на 4. Гинеколожката ми каза, че 10 на 4 не е нищо притеснително и не се предприема лечение, щом нямам оплаквания. При взимането на секрета ми изписа лекарства и сега съм ОК. Но при получаването тя не каза нищо за новия вид гъбички Candida Krusei, които до сега никога не са ми откривани.
Но доколкото четох в интернет, Сandida Krusei са много трудно лечими и резистенни към почти всички лекарства освен Орунгал...
Има ли някой запознат дали наистина тези стойности 10 на 4, не са проблемни и дали трябва да настоявам за лечение? Аз мисля, че трябва да се предприеме нещо, за да не ги развъждам....
Благодаря ви!
Активен

Ако понякога се чувстваш безполезен,  депресиран или обиден…
Винаги помни, че ТИ някога си бил най-бързият и най-способният победител измежду милиони малки сперматозоиди.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: