star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Още една излъгана форумистка :Р
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Още една излъгана форумистка :Р  (Прочетена 62278 пъти)
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #550 -: Май 12, 2012, 09:33:46 »

И аз имам сребърни халки, много са ми вършили работа за отърваване от навлеци по заведенията. Ама аз и предимно с тая цел си ги ползвах, де.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #551 -: Май 15, 2012, 06:14:20 »

Ама Але, аз съм качила доста снимки от близо, макар и не професионалните- ето например една, по-близък план не знам дали е възможен, освен вътре в носа ми  Lol

и още мнооого на профила ми в албума на Кико мен.

Бтв, тези снимки от всички ли се вижда? Ако да, трябва да я махнем после, не ми се иска да остава завинаги достъпна дори за нерегистрирани във форума...

Някой пита за фамилията- взех си неговата Smile Както казха, той все повтаряше, че не е нужно, ама аз си исках, явно повече от него  Rolling Eyes Сега ме чака бумащина с документи, ама ще се оправя някак...Фамилията е много нестандартна, за разлика от старата ми, което е и хубаво, и лошо, ама засега си ми харесва, понеже има много шеги вече за тяхното семейство и вече съм една от тях  Cheesygrin
« Последна редакция: Юни 18, 2012, 14:54:06 от bizzare » Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #552 -: Юни 18, 2012, 14:04:23 »

След като фейсбук се напълни със снимки, може ли някой да изтрие линковете горе, че те май са достъпни за всички и не ми се ще?

Инак да се похваля, че извадих снимки от сватбата и от няколко дена си правя албума- огромен ще стане и сигурно само аз ще имам нерви да го разглеждам  Lol

И ми е мъчно, че всичко мина, дори вече остатъчни коментари по фейсбук няма :( всяко чудо за 3 дни...Пък на мен не ми стига  Cry
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #553 -: Август 20, 2012, 11:44:47 »

Мерси на Биз за редакцията на линковете Smile

Инак да кажа за сватбения албум и дам идея на някого евентуално:

получи се много добре, взех от тези с белите страници, по които се лепи и пише.
Залепих с двойно залепващо тиксо снимките в желаната от мен последователност и на някои  места написах текст като разказ отстрани.

Освен това помолих всеки гост, който е бил на сватбата и рзглежда албума, да ми напише нещо от него.

Сега имам пожелания, мъдрости и майтапи, написани дотук от над 10 души между страниците на албума и е много мило и разчупено според мен.

Освен това си залепих и поканата, копие от брачното свидетелство, етикетите на виното и подобни дреболии наред със снимките.
Доволна  Cheesygrin !
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #554 -: Август 26, 2012, 18:28:40 »

Ооо, това с албума и всички надписи, снимки, разкази, пожелания, че и със символични спомени е много, много яко! Аз така като малка докато редях снимки в албуми винаги ги надписвах и слагах и билети, салфетки, клонки, листа и въобще всичко, което можеше да се сложи.  Cheesygrin
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #555 -: Юли 15, 2013, 14:26:38 »

Чудех се в коя тема да го кажа и реших в мойта, макар и връзката с нашата сватба да е почти никаква  Razz

Таа, наскоро кръстихме половинката (и  негов приятел). Беше много хубав ритуал, аз без да съм религиозна се развълнувах и усетих тръпки от речта на свещеника.

Но пиша тук, за да препоръчам манастира и свещеника и за сватби- Кремиковски манастир, отец Серафим. Изключително сме доволни от приятелското отношение от него и жената, която записва (забравих й името). Обясняват всичко, говорят си с теб за християнството (и други теми) по най-човешки начин.
И най-важното- свещеникът направи ритуала без никакво претупване, даже с елементи, които не бях виждала дотогава на кръщене- кръщелниците да влизат зад олтара на църквата, където влиза само попът- защото това било първото им истинско влизане в църква; мъж ми да чете откъс от Библията.. а самият отец Серафим им говори тихичко какво означава да се кръстиш и да си добър християнин и през цялото време всичко се разбираше и от пеенето, и от думите му.

Та, ако някой иска хубав ритуал без пияни попове- Кремиковски манастир. Пък е и много приятено местенце, хем в София, хем в планината. Замислям се и за църковна сватба там, но ще видим.
Активен

Страници: 1 ... 21 22 [23]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: