star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Още една излъгана форумистка :Р
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Още една излъгана форумистка :Р  (Прочетена 62336 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #525 -: Май 09, 2012, 03:01:47 »

Хм, младоженецът ми още спи, я да взема да пусна един разказ, че докато се върнем, ще сте ме забравили  Cheesygrin

Значи в деня на сватбата и предишната вечер бях учудващо спокойна- спах си до 8 сутринта (младоженецът вече разхождаше кучетата и нетърпеливо ме събуди по телефона), не ме тресяха излишни нерви, даже хапвах, че знаех, че после няма кога. Отидох на фризьор към 9.30, след 2 часа се прибрах и започнахме да обличаме роклята. Дойде мъжът на сестра ми, снимахме се, вече започна да настава леека паника (особено като ми звъннаха от р=та, че украсата още не е дошла и трябваше да ги координирам). Към 1 дойде гримьорката и вече ми стана много нервно- ама как не, като ми изчезна телефонът- чувам го как вибрира, знам, че някой ме търси и съм свързващо звено за 100 човека, а не мога да вдигна! Фотографът и той се оказа много дразнещ човек, не се разбрахме с него до последно. В крайна сметка телефона го намерихме...в чантата на гримьорката! Имала същия и по погрешка го пъхнала, а ние цялата фамилия в паника търсихме навсякъде, освен там...
Към 1.30 се чуха клаксони оттдолу и аз едвам издържах на едно място- исках да скоча и да гледам, а още ме гримираха :( Много досадно. У нас вече имаше гости и чувах врявата около входната врата...Мои приятели пазеха асансьора и никой не можа да слезе  Cheesygrin В това време чух баща ми да крещо "това е Данчо, качил се е по стълбите, бързо". Викането и врявата станаха много силни, мен вече не ме гримирагха и само бягах да подслушвам и ми се караха, че трябва да се крия...Накрая влязоха, видях си младоженеца- много беше хубав  Stuart У  нас обаче имаше към 40 души в хола и ми се зави свят, стана ми притеснено, трябваше да закичвам близките, а пръстите не ме слушаха...Накрая тръгнахме към гражданското, там по пътя бе много спокойно. Пред гражданското пак малко нервички- 3 без 5, а кумът го няма, фотографът ме преследва да ме снимка- аз му викам, че няма време сега, а той все ми говори за шефа си колко бил взискателен...накрая му се сопнах, че днес аз съм шефа и да спре да ме дразни  Cheesygrin Кумът се появи накрая, гостите влязоха, а после бавно и ние посред всички- точно като по филмите. Започна ритуалът- тази жена много бързо каза уводните думи и стигна до "да"-то. Моето бе много звучно и силно, на мъжа ми по-сериозно и нормално Smile После ни обяви за съпруг и съпруга и преди да е казала нещо за целуване, ние се награбихме- мислех, че тогава се прави, ама май не, че после ни каза пак  Lol Гостите започнаха да се радват и пляскат, а на мен ми беше много хубаво и лигаво и се обърнах да се поклпня  Cheesygrin Чувствах се страхотно...Мъжът ми по време на речта (там за родителите) се просълзи малко, но само на мен призна, иначе отрича  Cheesygrin След това снимки, късметите ги бяхме забравили- майка ми се втурна към нас. В р-та пък открихме, че я няма питката- останало в колата на един приятел, на който му прилошало...Пак беше нервничко с такива непредвидени ситуации, но вече оттук нататък се поуспокоих (то като цяло само на моменти се притеснявах, иначе ми беше супер хубаво и се чувствах като звезда). Взехме си подаръците и ни поздравиха, после фотосесия в тревата- с голям кеф легнахме да починем там  Lol Аз изобщо не пазих роклята, а прическата да не говорим- още в началото се разкуфях на едни метълски песни  Lol После посрещане (весело), първи танц (ужасно, бяхме притеснени и хич не му се насладихме). От тук насетне стана разкошно- отпуснахме се напълно и цяла вечер танци и целувки, изобщо не мислех кой ни гледа или как изглеждаме- държахме се като на всеки друг весел купон. Дансингът беше пълен нон стоп, аз бях ухилена до уши и танцувах с почти всички гости,  въртях си роклята и изобщо се наслаждавах напълно...Вместо 5 часа, изкарахме близо 9, като и двамата не спряхме да танцуваме- аз до края изгелждах свежа и всички ме питаха каква дрога взимам  Lol А аз цяла вечер на минерална вода и 2-3 чаши вино. Всички гости бяха в настроение и наистина танците бяха най-хубавата част. Кумаъа ми бе невероятна, много помага, както и сестра ми, без тях не знам как щеше да бъде...
Чувахме после всякакви суперлативи как била най-веселата, най-непринудената, най-влюбената сватба, какво щастие сме излъчвали и т.н., знам, е сигурно винаги се казват тези неща, но ние си им вярваме Smile А и наистина някои гости бяха много във възторг. Не бяха забелязали малките ситуации, всички ме хвалиха за организацията...Ох много още мога да разказвам, но сигурно няма как да предам настроението и емоциите и събитията истински...И последно първата брачна нощ бе втората  Cheesygrin  и бе много хубаво, то оттогава все ни е едно такова...влюбено и сексуално  Stuart Млъквам и отивам да го будя  Cheesygrin Чао от мен!
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #526 -: Май 09, 2012, 03:41:08 »

Страхотно си предала емоициите, абсолютно се поставих на твое място, като 3Д беше Cheesygrin Много мое сватбуване звучи, с всичката непринуденост, непазене на рокли и прически Smile Аз само, че бих умряла от нерви, дори и от толкова дребни неща. Направо се изприщих от това с телефона (в чантата на гримьорката ти, баси Blink), а тоя фотограф, дето те преследвал, заради шефа си, направо бих го изгонила Cheesygrin Много, много хубав разказ и най-вече - хубава сватба, звучи точно така, както би трябвало да я изживееш и наистина звучите и изглеждате толкова влюбени, не знам защо се почувствах адски остаряла като те чета Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #527 -: Май 09, 2012, 08:06:31 »

Корни, страхотен разказ!  Cheesygrin Пожелавам си да съм като теб и на моята сватба - много спокойна и непукистка. Това е рецептата. Като те четях и през цялото време бях ухилена.  Big grin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #528 -: Май 09, 2012, 08:46:18 »

Корни, много си нежна, разкошна си Smile))
Що се отнася до фейса, вероятно аз съм те изтрила, защото сигурно не съм се сетила коя си по името Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #529 -: Май 09, 2012, 09:02:58 »

Ех, че хубаво  Wub
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #530 -: Май 09, 2012, 09:21:27 »

Страшен разказ, уникално....ох дано и аз да съм такава спокойна булка като теб  Wink

п.с. фейса го разгадах, появиха се снимките най-накрая Smile
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #531 -: Май 09, 2012, 10:03:56 »

Много мое сватбуване звучи...

По тоя случай...нали... Rolling Eyes

Корни, много гот  Cheesygrin С нетърпение чакам официалните снимки Smile
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2671

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #532 -: Май 09, 2012, 10:04:20 »

Корни и тук да кажа, много си разкошна значи, нямам търпение за професионалните снимки от досадния фотограф Lol

А като те видях полу-полегнала на тревата и изтръпнах. Не си първата булка, която виждам по полянки, ама ми е мега странно как посмявате да седнете там, не ви ли зеленясват искрящите бели рокли?
Оооо, а роклята ти е уникална, много хубаво ти стои и косата и си представям с тия очи... Wub Разкошна булчица значи!
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #533 -: Май 09, 2012, 23:38:32 »

Корни, страхотен разказ и аз те четях през цялото време ухилена  Cheesygrin Много се радвам, че ТОЗИ ден е бил толкова прекрасен за нас  Kiss И наистина си прелестна булка, много нежна и красива.
Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #534 -: Май 10, 2012, 10:25:25 »

Гостите започнаха да се радват и пляскат, а на мен ми беше много хубаво и лигаво и се обърнах да се поклоня  Cheesygrin
Хаха, много сладко, супер разказ, и аз се вживях.  Cheesygrin
Била си много нежна булка, много красива и елегантна, а и на тези първи снимки- щастлива и спокойна изглеждаш, имат непринудено настроение, бравос ! Stuart
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #535 -: Май 10, 2012, 13:10:17 »

Корни, наистина си прекрасна булка. Smile

Много щастие на новото ви семейство и да бъдете все така влюбени Smile
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #536 -: Май 10, 2012, 18:27:44 »

Брей, аз мислех, че се получи много сух разказ, пък явно ви е харесал, радвам се Smile

сега разбрах, че във фейса има само 5-6 снимки от кумата- тези от един друг албум не се виждат, ама им дадох още права и скоро сигурно ще излязат Smile

Биз, защо да си се почувствата остаряла- според мен и вие точно такава весела и непринудена сватба ще направите Smile А и с двете деца като шафери ще е много сладко, само да ги делегирате на някого за цялата вечер  Cheesygrin Хайде действайте смело преди третото  Razz А и сватба след деца си има и други плюсове- не ти правят постоянни дразнещи намеци и ди джей и близки и кумове и кой ли не... ;)

айде, надявам се на повече хора да им се прижени, че да четем за хубави емоции и да гледаме снимки  Razz

Междудругото от всичко в момента най-се кефя на халките- само като видя мъж ми с халка иии направо ме възбужда  Rolling Eyes особено с риза с дълъг ръкав и халка и цигара ми действа много силно гледката...не съм у ред, знам си  Lol Лошото е, че не сме свикнали и е малко неудобно, да въпреки всичко не знам дали ще ги носим винаги :( Но ще опитаме засега, че е много яко  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #537 -: Май 10, 2012, 18:31:19 »

Ти ще видиш как ще се дуеш като си тикаш количката с ръката с халката Lol Мен все там погледът ми ходи, и аз съм за диспансера Razz
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #538 -: Май 10, 2012, 18:41:23 »

Корни все тръгвам да пиша и се замотавам - много се радвам, че сте изживяли толкова хубава сватба - няма да се притесняваш, нормално е да има изнервящи моменти - аз онзи ден разказвах на Джъст за моите и тя май се хвана за главата ;) ама то това си минава Smile
Роклята, както и в началото казах е уникална и ти стои повече от невероятно, излъчваш толкова красота.. страхотна си Smile обаче за снимките - не се виждат, или поне аз не виждам .. карай де искаме още Smile
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #539 -: Май 10, 2012, 18:51:48 »

Ти ще видиш как ще се дуеш като си тикаш количката с ръката с халката

Wub Wub Звучи толкова хубаво.... То как да не се радва човек....  Smile
Активен
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #540 -: Май 10, 2012, 19:02:19 »

Корни, наистина си повече от прелестна. Много те харесвам. Нежна и красива булка.  Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #541 -: Май 10, 2012, 19:16:13 »

Много хубави снимки, значи  Cheesygrin С нетърпение очаквам професионалните  Wub Ама в кой албум си ги качила само  Lol
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #542 -: Май 10, 2012, 19:22:27 »

И мен ме изкефи как са ей така "между другото" качени  Cheesygrin Аз също все се каня да пиша - много хубав разказ, едно мило ми стана, а и звучиш толкова уверено и щастливо! Желая Ви хармония, разбирателство и много любов все така и занапред! И не си и помисляйте да си сваляте халките, ей  Razz Ще им свикнете и няма да ги усещате дори!
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #543 -: Май 10, 2012, 20:25:54 »

видях ги видях ги и аз Smile хубавааааа Stuart
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2671

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #544 -: Май 10, 2012, 20:41:50 »

Хаха, адаш, обаче ти жестоко си се отъркаляла в тая трева.. не да приседнеш дискретно Lol Kiss
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #545 -: Май 11, 2012, 08:49:55 »

Все пропускам да пиша. Разкошна си Корни, изглеждате толкова щастливи, спокойни, направо си булка професионалист  Cheesygrin
Ако искаш да знаеш за халките, аз все така се дуя като я показвам. И с годежния е така, и с халката  Lol
Пожелавам ви да изживявате само подобни щастливи мигове, които да ви изпълват с любов и възбуда  Lol
А прие ли му фамилията? Това съм го пропуснала?
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #546 -: Май 11, 2012, 09:40:03 »

това за халките май е всеобщо явление Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #547 -: Май 11, 2012, 09:48:07 »

Не е  Big grin Моята е вълшебна невидима халка  Cheesygrin Приемам си я като някаква симпатична особеност на тялото ми, която само аз си забелязвам, може би защото аз самата никога не се заглеждам в халките на хората. Дори понякога се шашкам, когато някой познае, че съм омъжена - първата ми реакция е да се тюхкам чак пък толкова амортизирана ли изглеждам, че да ми личи, чак после се сещам, че е от халката  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #548 -: Май 11, 2012, 09:51:44 »

Ами тя наистина е невидима, с размера на малките ми обечки е Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #549 -: Май 11, 2012, 19:09:01 »

Burn!

Хаха.

И аз обичах да си размахвам пръстените,но моя годежния беше мега голям и просто няма как да не се фукам. Честно казано не е лесно да се забележи кога някой е омъжен,особено при жени,които са по принцип накичени много пъти съм грешала. Аз лично сега имам около 5-6 сребърни халки,които го докарват на сватбена без проблем.

Предполагам е по-скоро чувството на принадлежност към нещо хубаво. Аз моя бях спряла да го нося от преди година.

Корни,точно така си те представях,сега чакам за кадри от близък план. Аре вече!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: