star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Още една излъгана форумистка :Р
Страници: [1] 2 3 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Още една излъгана форумистка :Р  (Прочетена 62446 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« -: Октомври 09, 2011, 00:43:51 »

Амии време е за моята тема май. Много ми е странно всичко, по принцип хем ми се пише, хем ми е тъпо да се "хваля" с нещо толкова лично...Но още с никого не съм споделила и не издържам, а и от доста време си представям как ще се разпиша в тази тема  Cheesygrin

Не знам откъде да започна. Може би оттам, че изживявам една от най-хубавите седмици в живота си. От три дена официално съм нагистър (не съвсем официално, нямам документ, ама защитих дипломна).Мъжът ми дойде с мен на защитата във Франция за кураж, а и да си направим почивка двамата. Още от първия ден беше страхотно, всеки ден сме на плаж, времето е уникално- октомври е като август; та сутрин си пием кафето на плажа, след което разходки, секс, плаж, секс...Нещо като меден месец е  Cheesygrin И онзи ден беше кулминацията. Предложението бе по-скоро забавно, отколкото романтично (като цялата ни връзка). Качихме се на един хълм,който е над пристанището и е уникално красива гледката (от преди месеци като се качих за първи път ми спря дъха и си пожелах да споделя тази гледка с мъж ми,което стана след два месеца). Та, облегнахме се ние на парапета да се целуваме, а едни баби насядали наоколо с малки кученца и панички с вода пред себе си и ни гледаха укорително  Lol Понеже нещо ни беше станало и се целувахме много страстно и сексуално...Та беще много хубаво, но се преместихме малко по-нагоре от бабите. Мъж ми пак ме награби,ама дойде една група (май холандци) и пак беше притеснително. Аз почнах да намеквам да си ходим, но половинката настояваше да седим още, било много хубаво и т.н. Аз имах едни подозрения от няколко дена и започнах да загрявам накъде отиват нещата. Особено като ме погледна сериозно с ръка в задния джоб и ми каза "миличко....,", и аз вече развълнувана...И той извади от джоба си вестник  Lol И ми го даде. После каза, че усетил, че се досещам и трябвало да ме изненада, затова ми дал само вестник  Lol Аз малко разочаровано се опитах да се успокоя, като разгърнах вестника, ама буквите ми бяха размазани. И тук ми се губят един-два момента, ама в следващия момент той беше на коляно от другата ми страна и държеше пръстен и питаше "Ще се ожениш ли за мен?" (може и да беше "омъжиш", ама аз го бъзикам, че сбърка  Razz ). Лошото е, че тук всичко ми се размаза и не си го спомням ясно, като насън ми е. Клекнах да го гушна и да го вдигна да не ми седи на колене, но той отказа да стане, докато не му отговоря, което дори не ми беше хрумнало  Lol Казах някакво разтреперено "да", краката ми вече яко трепереха, той стана и пак се гушнахме. Чак тогава погледнах пръстена и го помолих да ми го сложи. Е май е това. Само ме е яд, че всичко стана толкова бързо и нямам ясни спомени от момента, а няма да се повтори (надявам се). Оттогава ми е едно такова щастливо, постоянно ми се прави секс  Lol (любов де) и ми е романтично и т.н., горкият ми мъж, за него не се е променило кой знае какво, ама трябва да ми смогва на сексуалния и любовен апетит  Lol

Пфу, че дълго стана. А да, още на никого не сме казали, и ме е срам дори да произнеса думата "годеж"  Lol А годеник ми звучи като тутманик  Lol Исках да ви питам, вие заедно ли казахте на родителите? И събирахте ли ги? На мен хич не ми се иска да се събираме с двата рода, нали на сватбата ще се видят тъй или иначе...А на нашите ми се иска сама да кажа, на майка му може двамата, че с нея съм по-близка, отколкото той с нашите...

Млъквам, исках засега само да споделя, рано ми е за всякакви въпроси, свързани със сватба (но сигурно ще има доста). Много много много съм щастлива, както каза мъж ми, това си е просто естественият ход на нещата след 5 години, но за мен е много важно и специално и хубаво и много съм му благодарна, че се сети за хубаво и традиционно предложение (а преди време казваще, че нямало да пада на колене  Razz ). И се държи и влюбено, така че всичко ми изглежда истинско...И като погледна пръстена всеки път се усмихвам (което е поне по 20 пъти на ден). Абе жените не сме у ред, с тия приказки, с които сме отраснали за принцове и принцеси  Lol (междудругото мястото на предложението е бивш замък).

Не искам приказката да свършва, а утре летим за дъждовна София и следва работа-стрес-умора-ежедневие, но няма да мисля за това, а и има много начини да си го направим хубаво...

Това е, сори, че ви занимавам. Както казах, исках вече да споделя с някого и форумчето е любимо място Smile Мерси, че ме изчетохте  Smile Лека нощ на всички  Kiss
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #1 -: Октомври 09, 2011, 00:47:05 »

Къде го видя тоя Август през Октомври, аз бях в Париж и направо щях да погина от студ?

Честито! Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #2 -: Октомври 09, 2011, 00:53:45 »

Къде го видя тоя Август през Октомври, аз бях в Париж и направо щях да погина от студ?

Честито! Smile

Ница- от цяла Франция само тук има слънчице на прогнозите на ТВто  Lol
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #3 -: Октомври 09, 2011, 01:41:34 »

Корни, честитооооо! Много се радвам за вас двамата, ще бъдете страхотно семейство, сигурна съм, пожелавам ви най-приказната сватба и много дълги години щастие и любов след това. Не мога да не те попитам дали плануваш да се разпишеш и в съседният раздел скоро Cheesygrin
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #4 -: Октомври 09, 2011, 01:59:37 »

Това с вестника ми хареса  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Бъдете много щастливи и честито!  Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #5 -: Октомври 09, 2011, 03:35:01 »

Хахах от главната страница виждам, че има нова тема сватбена, в която е писала Тати и ми се стори толкова логично да е нейната, че като отворих и видях, че ти си авторката, просто щях да почина Cheesygrin

Всичко най-прекрасно ви желая, като ви слушам заслужавате да се вземете и винаги ви желая толкова страст, доживот!

По повод казването - въпреки, че моето предложение беше уникално фантастично, някак не го приех насериозно като нещо, след което ще последва сватба (както и се вижда Cheesygrin), та просто се върнах опиянена и си турих един статус в Скайп, като си мислех, че Краси преди това е казал на нашите. Та, майка ми се оказа, че точно от там разбра Lol. В моите представи поне такова официално съобщаване следва, ако не се познават много много с момчето и един вид официално да си те поиска. Но, ако всички просто са чакали момента, просто би трябвало да хванеш телефона и да изписукаш "Мамооо, сгодена съъм!" Cheesygrin
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #6 -: Октомври 09, 2011, 03:40:48 »

Хахах от главната страница виждам, че има нова тема сватбена, в която е писала Тати и ми се стори толкова логично да е нейната, че като отворих и видях, че ти си авторката, просто щях да почина Cheesygrin

А сега пък аз щях да почина  Lol Lol Lol Lol Как може да ме наредиш така..логично било лелее  Razz

Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #7 -: Октомври 09, 2011, 03:44:07 »

Ми, докато отварях си мислех "Доста е малка, ама пък може нещо от разстоянието да са се разнежили..и т.н." Cheesygrin
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #8 -: Октомври 09, 2011, 03:49:36 »

И предложението беше по камерата на скайп, нали? ...абсолютна романтика  Lol Ох, стига съм разваляла на Корни темата Smile))

Между другото, Корни, покажи пръстена  Sneaky
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

Re:
« Отговор #9 -: Октомври 09, 2011, 06:52:02 »

Честито Корни!! :* Любов да вирее на този свят и много бебета да се правят искам!
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #10 -: Октомври 09, 2011, 08:37:09 »

Честито Корни, никак не ме изненада тази новина! Пожелавам ви все такава силна да ви е любовта! И както обичам да пожелавам - скоро да пишеш в долния раздел  MrGreen Thumbup
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #11 -: Октомври 09, 2011, 09:25:15 »

Еййй, Корни, страшно много ви се радвам! Ама много, много!!! Заслужаваш цялата романтика на света! И предложението е супер, не знам защо казваш, че не е било романтично. Нямам търпение вече да обсъждаме подготовката за сватбата!

За казването - както ти дойде отвътре. Ние веднага, след като се окопитихме, звъннахме всеки на своите родители, но при нас моментът беше......специфичен и трябваше да ги успокоим и зарадваме колкото се може по-бързо. Иначе бих направила както при обявяването на бременността - лично (не задължително да ги събираме на едно място), за да споделим емоцията, да си поклюкарим за предложението, за сватбата...

Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #12 -: Октомври 09, 2011, 09:25:20 »

честито, Корни  Cheesygrin страшно се радвам за теб  Big grin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #13 -: Октомври 09, 2011, 09:39:43 »

Честито, Корни! Big grin Много любов и все така романтични и занапред! Разказчето ти пълни душата Big grin
И на мен вестникът ми е фаворит от историята Lol
А за съобщаването - аз веднага цъкнах ММСче на сестра ми, а на другия ден бяхме на сбирка с майка ми и баща ми и с баба и дядо та там съобщихме. На миш на родителите по тел-ката, защото са в друг град.
« Последна редакция: Октомври 09, 2011, 10:04:11 от Fei4ka » Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #14 -: Октомври 09, 2011, 10:02:35 »

Корни,
честито. Много се радвам за теб Smile
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #15 -: Октомври 09, 2011, 10:44:23 »

Йееееей, честито, сгодена Корни!  Cheesygrin Много се радвам, защото наистина знам колко много означава това предложение за теб, и за вас, и за връзката ви! И дано емоцията ви държи още доста време.  Kiss
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #16 -: Октомври 09, 2011, 10:46:01 »

Корнииии, страшно ме зарадва!  Cheesygrin Такава сладка откачалка си с тия безкрайни постове Kiss Адски романтично , адски любовно звучи цялата
история около предложението  Sad eyes
Пожелавам ви безкрайно щастие , безкрайна любов , която да не се поддава на досадата от ежедневната проза. Много, много ти се радвам  Kiss
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #17 -: Октомври 09, 2011, 10:46:44 »

Аз много държа да отбележа, че като видях темата, не обърнах внимание на раздела и си мисля "Е, на кой се разсърди сега Корни, че е излъгана"  Cheesygrin

Честито, момиче! Много, много светли и влюбени години ти желая! Колкото и да не съм разбирала ентусиазма ти и розовия поглед на света, се моля да го запазиш дълго, дълго и да приучиш на него цяла орда отрочета.

И покажи наистина пръстенчето  Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #18 -: Октомври 09, 2011, 14:50:47 »

Честито, Корни!  Cheesygrin Kiss Какво да ти кажа, много, много щастие и любов ви пожелавам!
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #19 -: Октомври 09, 2011, 15:43:20 »

Честито и от мен! Много, много любов ви желая Smile.
Това с тутманика е жестоко, мисля, че вече никога няма да мога да произнеса думата "годеник" без да се затъркалям от смях Lol.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #20 -: Октомври 09, 2011, 16:40:05 »

Честито, френска принцесо Smile Толкова мило ми стана, виждаш ли как всичко върви по план Smile Следва онзи раздел, другия  Big grin
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #21 -: Октомври 09, 2011, 16:48:52 »

Корниии, честит ви годеж с половинката! Наистина предложението е било супер предвид мястото и момента с вестника  Cheesygrin Браво на твоето момче! Много романтично. Много здраве, любов и още повече романтика в живота ви!!!  Kiss

Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #22 -: Октомври 09, 2011, 17:13:06 »

Корни, честито и от мен! Супер история, ама с тоя тутманик ме разби  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #23 -: Октомври 09, 2011, 17:44:34 »

Ххехе, Корни, честито, бъдете много щастливи Smile))
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #24 -: Октомври 09, 2011, 22:31:42 »

Ох, големи сте сладури  Cheesygrin честито, много ви се радвам и ви пожелвам и занапред все така силно и страстно да се обичате!!!!!!!!!!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: