star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Цитонамазка
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цитонамазка  (Прочетена 4459 пъти)
tujna_sum
Newbie
*
Публикации: 393

« -: Октомври 06, 2011, 00:38:16 »

Здравейте мили момичета,моля обяснете ми за процедурата цитонамазка (дори незнам дали така се пише),тъй като от 3 години ходя на гинеколог,но никога не ми е правено подобно нещо,наскоро ми казаха че е по желание на пациента-трябва ли да си направя,грешно ли е че до сега не съм си правила?
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #1 -: Октомври 06, 2011, 09:30:46 »

Еми принципно е грешно, трябва вяска година да се прави, то иначе всичко е по желание на пациента. Отиваш, казваш, че искаш и ти правят. Споко, не е страшно Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

6u6inka
Newbie
*
Публикации: 425

« Отговор #2 -: Октомври 13, 2011, 00:09:42 »

Няма нищо страшно, но е много важно да си правиш цитонамазката поне веднъж годишно. Така ще хванеш навреме проблема, най - малкото ако имаш раничка. Аз лично усешам едно бърничкане като чели до сливиците ми опира нещо, но нито боли нито нищо Smile) Бъзикче Smile
Активен

Ако понякога се чувстваш безполезен,  депресиран или обиден…
Винаги помни, че ТИ някога си бил най-бързият и най-способният победител измежду милиони малки сперматозоиди.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #3 -: Декември 21, 2012, 20:21:07 »

Момичета, мн тъпа тема отворих, обаче цитонамазката ми е 3А, ще ми правят в Шейново колпоскопия, надявам се тия от клиника Пиротска наистина да си разбират от работата, защото съм доста притеснена. Засега ще лекуват някакво възпаление и после пак ще се изследвам, но съм се спекла много.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« Отговор #4 -: Декември 21, 2012, 21:07:05 »

Утопия, кой лекар ще те гледа в Шейново? А кой ти прави цитото?
Не се панирай сега, това не е толкова страшно.  Clover
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Декември 21, 2012, 21:09:34 »

Шейтанов/Кузманов. Сега ще ми лекуват възпалението, като успея да си запиша час, колпоскопия и така, после контролно цито ако няма нищо на колпоскопията де. Уф. Цитонамазката е малко странна, защото нали са две стойности, едната е 1, а другата 3А. Но казаха, че е възможно да е от възпалението, защото цито не се правело по време на възпалителен процес. Дано е само това Sad Чета само някакви ужасни неща в нета и се наплаших.
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 21:11:28 от utopia » Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #6 -: Декември 21, 2012, 21:18:50 »

споко, дано всичко е наред .. и на мен ми правиха колпоскопия година преди да забременея заради такъв резултат от цито .. много се бях шашнала, но в крайна сметка се оказа възпаление и пих нещо, вече не помня какво ... Само да ти кажа, че колпоскопията не е по-различна като усещане от преглед, да не се плашиш за това.
Активен

mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« Отговор #7 -: Декември 21, 2012, 21:26:12 »

Шейтанов е много добър.
Те двете стойности са доколкото помня от повърхността и от канала. Възможно е в такъв случай да е възпаление. Не го мисли сега. Всичко ще е наред!  Clover
« Последна редакция: Декември 21, 2012, 21:28:44 от mi6lence » Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #8 -: Декември 21, 2012, 21:28:52 »

Мерси много, Ангелче Smile По-добре ми стана. И аз ще пия антибиотик за възпалението от утре.
Мишле, и на теб. Да, от канала е лошата стойност.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #9 -: Декември 21, 2012, 23:55:54 »

О, душа, Шейтанов и Кузманов са ного добър екип. Аз на твое място не бих се шашкала. Ти като пита за Шейтанов... то на практика Кузманов е мозъкът там. Добри са, не бой се, няма да те подведат. Друг е въпросът, че ще те ошушкат, ама кой ти брои за здраве...
Активен

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #10 -: Декември 22, 2012, 10:46:38 »

Добри са, не бой се, няма да те подведат. Друг е въпросът, че ще те ошушкат, ама кой ти брои за здраве...

Аз съм с по-различни впечатления от тоя център, Шейтанов като човек не ми хареса, чувствах се като при добре обигран маркетолог, който търгува със здраве. Била съм при страшно много лекари, предимно в частни кабинети, така никога не съм се чувствала. Лично аз бих си направила втора цитонамазка.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #11 -: Декември 22, 2012, 11:10:09 »

На мен определено не ми изгледаше такъв човек.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: