star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star уот абаут Гласът на България и Екс Фактор :)
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: уот абаут Гласът на България и Екс Фактор :)  (Прочетена 9199 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #25 -: Ноември 12, 2011, 15:45:48 »

Мин, къде ме прати ти, щях да изтърва бебето както го кърмя  Lol http://www.youtube.com/watch?v=Tr4UemTzog8&feature=related  Wub
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #26 -: Ноември 12, 2011, 15:59:07 »

Пратих те при 'убавото... Cheesygrin Имам планове за този...глас на Холандия Devil
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #27 -: Ноември 12, 2011, 16:56:58 »

http://www.youtube.com/watch?v=G6Jgx3vjK3E

Искам да ви покажа един от най-грандиозните финали и невероятния глас на т'ва убано момче.Каква силаааа,а колко ми е ох...
Моля гледайте и споделете,за чернокосия става дума.

Видях го и вашия.Лига от мен.
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 17:00:03 от aleto » Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #28 -: Ноември 12, 2011, 18:28:07 »

Убано, убано!  С тръпчинки... Cheesygrin

И още едно за лигата...  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #29 -: Ноември 12, 2011, 20:01:08 »

Има ли тръпчинки?

Аз всъщност и двамката ги жадувам,но второто момченце-готика така ми е легнал на душата ...
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #30 -: Ноември 12, 2011, 21:36:19 »

Хамериканското ли? На мен холандското повече ми е насърце  Cheesygrin
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #31 -: Ноември 13, 2011, 07:15:09 »

Адам е изгрял от айдъла... Уау, не знаех. Трябва да проверя другите победители, със сигурност ще се изненадам. А пък изпълнението... все едно е концерт на мега звезда, а не просто финал на състезание. Но хич не се учудвам, те са просто невероятни щом става дума за шоута - не случайно музиката и филмите им са най-успешни и популярни, а предаванията са интересни, изпипани без излишни простотии. Самите те като нация са страшно артистични - почти всеки обикновен човек има някой артистичен талант, нямат никакви задръжки и притеснения, а и да не говорим, че мечтата на всяко 2-ро дете е да стане "рок стар", а като наближат 50-те всеки 3-ти човек започва да си изживява тази мечта и има любителски групи на поразия. Та щом обикновените хора могат да си го позволят и да бъдат някакви артисти, за професионалистите няма какво да се говори.

При нас има много таланти - знам го, виждам ги. Но при нас реалността е друга. Тук няма как да бъдеш само певец или само актьор. Трябва да се занимаваш с още куп неща, за да си осигуряваш прехраната, стабилността, с които да си позволиш да правиш и това, което искаш. Тук я няма възможността изцяло да се отдадеш на това, с което искаш да се занимаваш. Не може да си само артист.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: