star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar И mi6lence се сгоди :):):)
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И mi6lence се сгоди :):):)  (Прочетена 39690 пъти)
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #150 -: Май 12, 2012, 19:52:49 »

Хубав, слънчев и весел сватбен ден!
Много семейно щастие.  Smile
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #151 -: Май 14, 2012, 22:56:02 »

Яба.Ти си се омъжила. Тююю,къде блея?

Браво Мишок,харесва ми роклята ти в горната ти част,много княгинско величествено.
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #152 -: Май 15, 2012, 06:07:36 »

Точно като принцеса с тази диадема и бижута Smile А снимката с гълъбите е уникална, много настроение, много радост, много романтика Smile

Честито вече официално!!! Чакаме да разкажеш как мина и да качиш още снимки Smile Сега на меден месец ли сте? Ако ходите, много хубаво да си изкарате !

Кога ще слагате табелата на вратата- "семейство...." ;)
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #153 -: Май 15, 2012, 08:03:02 »

Честито, мишленце! Много любов и разбирателство ви желая.
Чакаме наистина разказ, да се докоснем и до вашата приказка. Мен ме грабна жълтия акцент, много нежно се е получило. Особено букета  Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #154 -: Май 15, 2012, 10:17:25 »

Честито, Мишленце! Бъдете много влюбени и споделете най-пълното щастие!
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #155 -: Май 15, 2012, 11:00:58 »

Честито и от мен и всичко най-влюбено  Cheesygrin.Прекрасна си Smile.Ще чакаме още снимки и подрооообен разказ.
Активен

mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« Отговор #156 -: Май 16, 2012, 00:55:17 »

Започвам разказчето, но ще видим кога ще го довърша.
Нали на 10 беше моминското парти та бях спала малко и на 11 вечерта си спах като къпана. Вече имаше гости вкъщи и пак легнахме късно, към 2 ч. Милото си спа вкъщи, че и другите възможности бяха заети от гости. Сутринта в 7 едва станахме. И на двамата ужасно ни се спеше и всички ни се смяха, че ще си проспим сватбата. И така, душ и после моят (вече) мъж замина при брат му, а аз в 9 бях на фризьор. Там се забавих определено, че прическата отне много време, а в 11.30 трябваше да съм на грим. Бях си забравила  лещите вкъщи, добре че един приятел ми ги донесе по спешност!
Закъснях съвсем малко за грима, но там се справихме мноого бързо и с фотографа се отправихме към нас. През това време милото се обади, че много се закъснява с придвижването, защото са много коли и трябва да предвиждаме повече време.. А ние с Дани (фотографа) вкъщи снимаме рокля, обувки, грим, ръкавици...А вече минава 12.30 и трябва да почвам да се обличам...Почват да ме обличат, уж внимателно и като ме поглеждат - роклята изцапана с фон дьо тен...точно отпред! Ужас, шаш и паника! Чистихме с какво ли не, накрая излезе с тоник за грим. Малко снимки с мама, татко, шаферките и ето ги, чу се звън и тропане по вратата! Тръпки ме побиха...
..Всички се развикаха, че с влезли и Милен вече яде лимони! Горкия, само един беше останал в чинийката...Много време го държаха докато дойде при мен, пълни ботуши, яде лимони и не го пускат и това си е! А аз само му чувам гласа. Разбрах, че  вече е на вратата на моята стая, ама шаферките пак не го пускат още пари искат! Накрая откачиха вратата от пантите и бяха вътре. А аз само него виждам. Той като ме видя онемя. Този момент е забравим. Най-хубавия за моите 25 години. Прегърна ме, целуна ме и ми каза колко съм красива...Тук ми се губят няколко момента.
Дойде и кумата, даде ми букета. После закичване, май пропуснах няколко човека, ама ми е простено...
И после тръгнахме. Слизах с татко по стълбите от 8 етаж надолу. Когато излезнахме, другите вече ни чакаха. Татко каза няколко думи, с които ме разплака и все едно ме предаде на бъдещия ми мъж! После хоро пред блока, съседите по терасите, абе както си му е реда. Качихме се в лимузината и айде към гражданското! По пътя свирене, викане. Изнервих се, защото някои коли се загубиха и все на Милен звъняха, сякаш е негова работата точно сега да ги организира!
Все пак стигнахме и зачакахме другата булка да излезе. И после ни повикаха. В залата атмосферата вече беше вълшебна! Дойде ред на моето "ДА". Ама така го изкрещях! Докато чаках неговото, все едно минаха часове. После го настъпих и всички избухнаха в смях! Последваха разчувстващите думи на дамата в гражданското. И пак рев! Но вече бяхме мъж и жена - семейство Иванови! Вече бях спокойна. Излязохме за снимки и тъкмо бяхме към края, когато се смрачи, задуха вятър и заваляха едри капки дъжд...
Тъкмо се ядосах на дъжда, но всичко се оказа като по поръчка - валя само по пътя до Семинарията. Там имахме малко време да отдъхнем, малко снимки, малко почивка и дойде време да влизаме. Венчавката не беше досадна, даже напротив. Около 20 минути, с много мили думи от свещеника. Когато каза, че жената трябвало да се подчинява на мъжа си, неволно повдигнах вежда и се усмихнах и всички се захилиха. След венчавката, свещеникът ни каза много мили думи и пак ме разплака. Голяма съм ревла, ей! После пуснахме гълъбите, а кумата ни посипа с жито, бонбони и монетки. Още малко снимки и дойде ред на фотосесията, от която очаквам страхотни снимки! И тук е моментът да благодаря на фотографа Дани Даков и оператора Стойко (за съжаление така и не му разбрах фамилията) от ТВ Европа. Страхотни момчета, страхотни професионалисти, страхотни хора! Допринесоха много за нашата приказка и вече са наши приятели!
След фотосесията тръгнахме за ресторанта, където гостите вече ни чакаха...
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #157 -: Май 16, 2012, 10:52:47 »

Суперррр.Чудесен разказ.Чакаме продължение и снимки  Wink.Аз по принцип съм чувствителна натура,но на моята сватба дори 1 сълза не пророних така от куртоазия,даже напротив,смях се като зелка  Cheesygrin.
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #158 -: Май 21, 2012, 11:53:32 »

Вече съм на работа и сядам да си довърша разказчето. Бях стигнала до ресторанта...
Дойде време за посрещането. Беше много мило и разчувстващо. На свекървата горката, така и трепереха ръцете докато ни захранваше, имах чувството, че ще изпусне питката. Излъга си момчето и даде първата хапка на мен!  Последва ритането на менчето. Нали съм чувала, че трудно се рита, така го изритах, че опръсках всички по-близо застанали с вода! Бялото цвете изхвърча чак под младоженската маса. После танци, хапване, пийване, ритуали! На питката (вече) мъжът ми отчупи по-голямото парче. На играта с въпросите много се смяхме...  Разбих се от танци. ДЖ ме обяви за най-танцуващата булка на 2012. Ама какво да направя, никак не се чувствах изморена! Стояхме до три и половина в ресторанта.
Сигурно забравям нещо, ама ако имате въпроси, питайте.
Беше наистина като приказка! Не исках да свършва, но няма как! Вярвам обаче, че това е началото на нашия щастлив съвместен живот!

Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #159 -: Юни 13, 2012, 15:39:54 »

Ето част от професионалните снимки:
« Последна редакция: Юни 18, 2012, 14:55:11 от bizzare » Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #160 -: Юни 13, 2012, 15:59:02 »

Честито мишленце! Страхотна булка си наистина  Kiss Направо ме просълзи с разказа ти...и като се знам ква съм ревла нищо чудно и на моята сватба да съм ред сълзи, ред сополи  Lol

едит: адски много ме кефи идеята с розовите сърца на общата снимка Smile
« Последна редакция: Юни 13, 2012, 16:04:22 от JustAGirl^` » Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #161 -: Юни 13, 2012, 16:25:50 »

Много се забавлявах със снимките, страхотна фотосесия сте си направили. На някои снимки съм се смяла с глас. Обаче ако младоженеца ми се беше опитал да ми подхвърля по подобен начин букета, щеше да яде хурката  Lol
Честито още веднъж и нека ви е все такова диво и щастливо! Личи си, че не сте скучни хора, дано и съвместния ви живот е изпълнен с позитивни емоции  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #162 -: Юни 13, 2012, 16:47:41 »

Много са ви хубави снимките, наистина. Много свежи и идеи.
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #163 -: Юни 13, 2012, 16:49:41 »

Благодаря момичета. Ето и трейлъра към видеото. Ще ги оставя няколко дни и после ще помоля някой модератор да ги изтрие.
« Последна редакция: Юни 18, 2012, 14:54:48 от bizzare » Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #164 -: Юни 13, 2012, 16:55:36 »

Супер  Cheesygrin Гледах и снимките, и клипчето с широка усмивка, много зареждащо ми подействаха. Благодаря ти, че ги сподели!
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #165 -: Юни 13, 2012, 17:01:21 »

Аххххххх, снимките са страхотниииии!!!  Smile Толкова хубави снимки скоро не бях гледала. Smile)) браво!
Активен
Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #166 -: Юни 13, 2012, 20:33:07 »

За пръв път тъй искрено да харесам сватбарски снимки, много непринудена и естествена булка си била, настроението от статбата чак на мен се предаде. Бъдете много щастливи.
Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #167 -: Юни 13, 2012, 23:39:53 »

Честито, и аз се забавлявах с тях, много непринудено изглеждате и много щастливи, все така да сте. Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
mi6lence
Newbie
*

« Отговор #168 -: Юни 18, 2012, 13:26:01 »

Може ли някой модератор да премахне линковете? Благодаря.
Активен

Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: