star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar И mi6lence се сгоди :):):)
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И mi6lence се сгоди :):):)  (Прочетена 39827 пъти)
mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« -: Септември 25, 2011, 21:26:00 »

Здравейте момичета. Само да се похваля, че от вчера и аз съм в клуба на сгодените. Записвам се да следя раздела. Ще имам нужда от съветите ви. Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #1 -: Септември 25, 2011, 21:40:09 »

Честито Smile))
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #2 -: Септември 25, 2011, 21:46:04 »

Честито на Мишленце Smile
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #3 -: Септември 25, 2011, 23:00:56 »

Честито Smile хубаво е, когато има кой да поддържа редицата тук  Razz
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #4 -: Септември 25, 2011, 23:06:41 »

Благодаря ви. И започвам с въпросите. Smile Още не сме определили дата за сватбата, но сигурно ще е някъде през пролетта. Моля някой с опит да сподели колко време горе долу отнема организацията на сватбата. Знам, че е относително, но все пак...Smile
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #5 -: Септември 25, 2011, 23:25:17 »

на нас ни отне 2 дена да запазим ресторант, агенция около седмица.. тя запази гражданско и църква.. и след това изяснихме всичко за 2 седмици, като аз знаех какво точно искам Smile а с дребните неща се занимавах около 2 месеца и то много мързеливо Smile
започнете от дата, ресторант, фото, видео, дж, агенция и после всичко е лека полека Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #6 -: Септември 25, 2011, 23:26:59 »

Честито! Smile И преди въпросите, разкажи първо за годежа  Wink

Иначе самата подготовка може и да ти отнеме 2-3 седмици, просто още от сега трябва да ангажираш ритуалите, ресторант, DJ и фото/видео, защото за хубавите дати са заети почти година напред.
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #7 -: Септември 26, 2011, 00:12:32 »

Ами за годежа...Пръстена го получих на 22,09 на брега на морето! Smile Бяхме на друга сватба и Милото ми вика: "Айде да отидем до морето?" На мен ми се стори странно това негово желание, защото все ми се смее, че много обичам морето (ние сме от София). Та отидохме до морето де и аз си събувам обувките и айде да си натопя краката. А него го гледам нещо се мотае около колата, рови тук там, ама изобщо не ми идва на ум, че рови пръстена. Smile И аз си стоя с лице към морето, ама изобщо не му обръщам внимание и след като вече се понамокрих достатъчно се обръщам и какво да видя: седи той там на колене с една черна кутийка. Колко време е стоял така - не знам. Знам само, че направо ми се подкосиха краката, даже е разтреперих. Имах чувството, че ще получа удар, а някои моменти ми се губят.
Официалният годеж беше вчера - на 24,09 с близки и роднини както си му е реда. Татко много бързо ме даде!  Big grin
Малко объркан разказ се получи, ама още съм под напрежение. Като свикна с мисълта, ще бъда по-ясна. Smile
П.П. Моля, препоръчайте ми агенция в София и споделете някакви цени за услугите на сватбените агенции, че аз нямам никаква представа.
« Последна редакция: Септември 26, 2011, 00:15:10 от mi6lence » Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #8 -: Септември 26, 2011, 08:23:25 »

Честит повод Smile
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #9 -: Септември 26, 2011, 09:02:30 »

Честито! За организацията - ние си бяхме оставили около 3 месеца, все се моткахме и отлагахме кога да започнем с наемане на ДиДжей, Фотограф и т.н. В крайна сметка идеално ни стигна времето, всичко си беше на мястото и не е имало инфарктни ситуации. Аз не съм от търпеливите хора и ако трябваше година примерно да организираме сватбата, щях да се побъркам  Lol
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #10 -: Септември 26, 2011, 12:21:51 »

Честито Мишле,желая Ви много щастие и любов.При нас организацията на сватбата отне около 3-4 месеца,като всичко си правихме сами(покани,подаръци за гостите,цветчета за закичване,украса за колата....) и без въобще да си дваме зор.....Така че вие с агенция може и за 2-3 седмици да се справите,само че както са ти писали и другите момичета поне  ресторанта,гражданското,ритуалите,фото и дж е добре от рано да си ги запазиш  Smile Smile Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #11 -: Септември 26, 2011, 17:29:35 »

Честито! Cheesygrin Още вчера се възрадвах, но не мога да стигна да те поздравя!

Ако питаш мен си хвани агент за основните неща и от сега лека-полека си цъкай детайлите, за да не ти се събират и да хабиш нерви. До пролетта имаш достатъчно време да подготвиш страхотна свтаба! Cheesygrin
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #12 -: Септември 26, 2011, 20:50:57 »

На мен много ми се иска сами да си организираме нещата и то не заради парите, а просто ми се иска да участвам и в най-малката подробност. Само че изобщо не знам откъде да започна!  Smile
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #13 -: Септември 27, 2011, 00:06:44 »

Честито!  Cheesygrin
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #14 -: Септември 27, 2011, 12:49:48 »

честито ;)
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #15 -: Септември 27, 2011, 14:47:23 »

Честито Smile Много хубаво звучи разказът за годежа, особено това с разтреперването Smile

А има ли някой идея каква е разликата в цената с и без агенция, че ми е интересно?
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #16 -: Септември 27, 2011, 17:35:50 »

Честито на новата бъдеща булка ! Cheesygrin

А то как да хване човек разликата в цената с агенция и без, трябва успоредно да правиш една и съща сватба по двата начина, пък и си зависи какво иска човек и как го иска. Моите приятелки не си падат много по агенциите, но пък май като си наемеш оттам украсата и някои други неща е по-евтино, но пак зависи. Мога да ти кажа, че последната сватба, на която бях - средата на август тази година, излезе над 8 хил. (почти всичко) за около 70 човека, но беше красива сватба, имаше открит олтар, те не ходиха в църква, та това е за украсата около олтара, по масите (беше навън), за гостите, музика-DJ, снимки и видео, лимузина и т.н. Друга приятелка спретна сватба за около 40 души за около 3 хиляди, но нищо пипнато нямаше по сватбата, много детайли липсваха, беше много сухо откъм украса, но пък стана купон. И в двата случая цените са за нормалните по големина градове, не София или Варна, които са по-скъпи май. Та аз си вадя следното заключение - за красива и пипната към детайли сватба, за около 70 човека, с десет хиляди може да се постигне задоволителен за мен резултат.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
mi6lence
Newbie
*

« Отговор #17 -: Септември 27, 2011, 20:11:04 »

Благодаря за поздравите. И ние си правим сметка за около 10 хиляди и това е основната причина да отлагаме сватбата чак за пролетта. Не искаме да теглим заеми, а да се справим сами с разходите. Вълнувам се още от сега, а си представям като наближи събитието какво ще е... Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
П.П. А ето и пръстена, забравих да го покажа: http://imageshack.us/photo/my-images/692/imgp4058.jpg/ , http://imageshack.us/photo/my-images/189/imgp4061s.jpg/
« Последна редакция: Септември 27, 2011, 20:26:50 от mi6lence » Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #18 -: Септември 27, 2011, 20:53:36 »

някъде там би трябвало да ви излезе Smile зависи от броя на гостите де ;) а пръстенчето е много яко ;0
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #19 -: Октомври 09, 2011, 10:50:33 »

Честито, Мишле! Много сладко предложение се е получило!
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
mi6lence
Newbie
*

« Отговор #20 -: Октомври 16, 2011, 16:54:36 »

Обръщам се за помощ в търсене на добра фирма (печатница) за поканите. Моля, споделете къде сте поръчвали покани или къде мислите да поръчате. Разгледах стотици сайтове, но нищо не харесах. Всички са ми някак много скучни и еднообразни. На мен ми трябва нещо в зелено, жълто в комбинация с бяло. Нещо по-свежо. Другия вариант е да си направя аз модел с някаква програма. Ще съм ви много благодарна! Още е рано за конкретни действия от моя страна, тъй като по план сватбата ще е на 12 май 2012г., но вече проучвам нещата.
« Последна редакция: Октомври 16, 2011, 17:12:38 от mi6lence » Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #21 -: Октомври 16, 2011, 20:42:04 »

Този сайт погледна ли?
Не помня дали съм писала да ти честитя, много любов ви желая! И една прекрасна сватба Smile.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #22 -: Октомври 17, 2011, 08:12:11 »

Потърси си някой, който прави ръчни. Така ще ти даде свежи идеи, ще се съобрази с твоите желания и ще си сигурна, че са уникални. Аз не се обърнах към печатница, всичко сами си направихме. Но имах до себе си човек, който разбира от тези неща, даваше идеи, имахме хубав принтер. Сега момичето е уникален творец, тогава даваше само идеи, а вече ги развива чудесно. От София ли си? Мога да й поискам координати на разни краф-творци, със сигурност ги познава поне виртуално  Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #23 -: Октомври 19, 2011, 12:41:31 »

и тук си имаме един такъв творец  Cheesygrin прави моите покани и тези на Бела .. ако те интересува ще ти пиша на лични.
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #24 -: Октомври 19, 2011, 22:40:55 »

Да, разбира се, че ме интересува. Можеш да споделиш на лични. Smile
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: