star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Частните клиники за раждане
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Частните клиники за раждане  (Прочетена 2091 пъти)
nadinka
Newbie
*
Публикации: 89

« -: Август 05, 2011, 16:21:13 »

Здравейте,моля всички мами от пловдив и стара загора,раждали в часна клиника да препоръчат някоя болница.Искам да се ориентирам именно в такава,защото условиятя са доста по-добри,а и цената на обикновеното раждане варирала между 500 и 1000 лева.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8616

« Отговор #1 -: Август 05, 2011, 17:11:31 »

Е, ако условията са ти водещия критерий за избор на клиника, едва ли има значение в коя частна ще отидеш  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7089

« Отговор #2 -: Август 05, 2011, 17:33:42 »

нищо не мога да препоръчам, но си мисля, че в случая по-важен е доктора, отколкото мястото .. ти нямаш ли си лекар, при който се следиш ? не искаш ли при него да раждаш ?? Моята лекарка има договор както с частна болница, така и с държавна - аз избрах да раждам в държавната. От към условия - имам предвид стаите например не е толкова зле .. Пък и в крайна сметка ще си там само 3-4 дни .. Ако имаш предвид отношение на персонала - не смятам, че в частните отношението е по-добро, дори имам примери за точно обратното. Единствено може би апаратурата е по-модерна, но и това не е гаранция .. Ти си решаваш де, но аз смятам, че трябва да тръгнеш от доктора и той да те ориентира нататък ..  Rolling Eyes
Активен

nadinka
Newbie
*
Публикации: 89

« Отговор #3 -: Август 05, 2011, 17:44:47 »

нищо не мога да препоръчам, но си мисля, че в случая по-важен е доктора, отколкото мястото .. ти нямаш ли си лекар, при който се следиш ? не искаш ли при него да раждаш ?? Моята лекарка има договор както с частна болница, така и с държавна - аз избрах да раждам в държавната. От към условия - имам предвид стаите например не е толкова зле .. Пък и в крайна сметка ще си там само 3-4 дни .. Ако имаш предвид отношение на персонала - не смятам, че в частните отношението е по-добро, дори имам примери за точно обратното. Единствено може би апаратурата е по-модерна, но и това не е гаранция .. Ти си решаваш де, но аз смятам, че трябва да тръгнеш от доктора и той да те ориентира нататък ..  Rolling Eyes
Ами имам лекарка,но вариантите ми са или в хасково,или в димитровград,а аз съм меко казано потресена от отделенията в двата града,да не говорим за това в димитровград,където е пълна анархия.Там раждат само циганите,а отделението видимо се руши(сякъш след бомбандировки).Да не говорим,че в целия град има само един анестезиолог и т.н.
Всяка бъдеща майка иска поне малко сигурност,когато се отнася за този особено важен момент като първото  раждане.
За сега съм се спряла на Медицински център Св.Иван Рилски в Стара Загора

Именно за това исках да пусна тази тема за да чуя,мнения на майки раждали в пловдив или стара загора,което ми е по-близко.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4357

« Отговор #4 -: Август 05, 2011, 18:12:58 »

надинка, нищо лично, хубаво е, че се интересуваш Smile ама тук няма толкова много родилки, за да можем да ти дадем адекватно мнение.. т.е не е форум за бебета, в който се събират много майки ..
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: