star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Със сутиен или без през нощта
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Със сутиен или без през нощта  (Прочетена 16707 пъти)
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #25 -: Август 04, 2011, 19:12:07 »

А, ако пада поради причина, че няма изобщо какво да го захване отгоре  Razz Razz
Активен

r0bity
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #26 -: Август 04, 2011, 19:27:17 »

Blink Shocked  Confused Confused Маце , спи без сутиен по-добре !  No-no Като искаш яки цици прави женски лицеви опори - ефект ИМА!  Wink Поне по 20 на ден. Влез във Google да видиш как се правят , ако случайно не знаеш !  Razz  А пък ти както сама казваш нямаш особено голям бюст , тъй че ти е рано да мислиш за увисване на бюста !  Lol
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #27 -: Август 04, 2011, 23:06:36 »

При мен дали ще сложа молива под пъпа, или под циците-разлика никаква, просто във втория случай ще падне от по-високо  Lol
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16519

A believer

« Отговор #28 -: Август 04, 2011, 23:18:40 »

Ххахаххахаххаха, ееее Катеее, разцвилих се просто!!! Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

LigLuYy
Newbie
*
Публикации: 4

« Отговор #29 -: Август 05, 2011, 13:58:54 »

Blink Shocked  Confused Confused Маце , спи без сутиен по-добре !  No-no Като искаш яки цици прави женски лицеви опори - ефект ИМА!  Wink Поне по 20 на ден. Влез във Google да видиш как се правят , ако случайно не знаеш !  Razz  А пък ти както сама казваш нямаш особено голям бюст , тъй че ти е рано да мислиш за увисване на бюста !  Lol
То аз си правя всякъкъввид лицеви опори, дори с подскок, но не мога само с една ръка :х правила съм и суперсерии лицеви опори, но от лицевите само горната част (където са белите дробове) там се помпа мускули и леко във външната част :Х
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #30 -: Август 08, 2011, 14:36:43 »

Дрънци е това с лицевите опори, девойки, най-много да развиете гръб и рамене, ако прекалите. Да сте виждали активна спортистка с голям и хубав естествен бюст? НЕ казвам да не спортувате, напротив - спортувайте, но не прекалявайте с лицевите опори с идеята, че ще ви се повдигнат/пораснат гърдите. Гръден кош, гръб, мускулатура, ръце - това - да, но самите гърди са мастна тъкан. Мастна тъкан не се влияе от лицеви опори.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #31 -: Август 08, 2011, 14:42:51 »

За гърди упражненията определено не са лицеви опори. Като тренирах аеробика, правихме една серия за гърди - слагат се ръцете пред гърдите с допрени длани (все едно се молиш) и максимално раздалечени лакти и започваш да притискаш ръцете си една към друга. Сега, не помня точно как беше серията, но имаше някаква бройка притискания, след това притискаш и задържаш, след това същото нещо, но постепенно вдигаш ръцете нагоре и после ги сваляш.
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #32 -: Август 08, 2011, 20:13:03 »

За гърди упражненията определено не са лицеви опори. Като тренирах аеробика, правихме една серия за гърди - слагат се ръцете пред гърдите с допрени длани (все едно се молиш) и максимално раздалечени лакти и започваш да притискаш ръцете си една към друга. Сега, не помня точно как беше серията, но имаше някаква бройка притискания, след това притискаш и задържаш, след това същото нещо, но постепенно вдигаш ръцете нагоре и после ги сваляш.

Определено ти е повлияло Smile
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #33 -: Август 11, 2011, 11:44:21 »

Отдавна не се бях смяла така  Lol

На 14 наистина е рано, моите пораснаха на 15-16, не че много са пораснали  Cheesygrin

+ на малките гърди е, че след време не увисват толкова, или поне седи малко по-естетическо. А и като тичаш не изпитваш такъв дискомфорт като по-надарените каки  Cheesygrin

Нормално е сега само това да ти е в главата, но след няколко години ще спреш да го мислиш и ще си ги харесваш, каквито са  Smile

Надявам се осъзнаваш, че това със сутиените и спането са пълни глупости. Природа и генетика са ключовите думи, можеш съвсем малко да им влияеш, и то с начина си на хранене, а не на спане  Lol Т.е. ако напълнееш, ще се увеличат, ама не го препоръчвам. Ако заминеш за чужбина пък ще намалеят, показва опитът ми с 3 приятелки  Lol Последното е свързано с различната храна,но нямам идея по какъв начин- може би у нас са по-мазнички нещата. Ох, още ми е смешно  Lol
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #34 -: Август 11, 2011, 12:11:17 »

Моите порастнаха в трети клас.В кюфтетата е истината.
Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #35 -: Август 11, 2011, 12:18:38 »

А горките моми се наливат с боза напразно. Lol
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
сълчоглед
Newbie
*
Публикации: 44

« Отговор #36 -: Август 18, 2011, 11:30:36 »

Начии, аз съм момиче на 14 години и бюстът ми е бая мъничък, но все пак си нося сутиен. Имам една приятелка, която денонощтно е със сутиен и има много хубави гърди (повдигнати, стегната и тн) и тя е на 15г. Та въпросът ми е ако лягам със сутиен в-у корем (като нея) ще има ли ефект или това увеличава риска за рак на гърдата ??

Извинявай, но мисля, че трябва да влизаш по-редовно в часовете по БЕЛ.
По темата, хубавите гърди нямат нищо общо с носенето на сутиен, а е генетично заложено и зависи от начина на живот.
Денонощното носене на сутиен на твоята възраст не е за препоръчване. Още повече, когато спиш по корем. Стягането на бюста намалява кръвообращението в зоната. Радвай се на гърдите си и не ги мъчи. Ще имаш цял живот време да го носиш Wink
Активен

"Силата на жените идва от това, че психологията не може да ги обясни." Оскар Уайлд
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: