star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star world of warcraft
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: world of warcraft  (Прочетена 5964 пъти)
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« -: Юни 29, 2011, 18:24:05 »

Тъй като раздела е музика, филми и развлечения, викам си да споделя едно от моите развлечения  Cheesygrin Някой цъка ли world of warcraft? Знам че гуни и (може и да се бъркам) Гарфийлд също играят (са играли), но се надявам да има и други за да можем да обсъдим classes & races  Cheesygrin оф, ще прощавате, много ми е трудно да превеждам като не знам какъв е българския еквивалент.  Confused
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2668

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #1 -: Юни 29, 2011, 19:05:06 »

Аз доколкото знам Кенди играе все още Razz
Аз доскоро цъках, обаче компа ми тотално бъгна и платен акаунта, а не мога да цъкна Cry
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #2 -: Юни 29, 2011, 19:06:47 »

Тази вечер Firelands... I cant wait!!  Cheesygrin  Lol Lol
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
euphoria
Newbie
*

« Отговор #3 -: Юни 29, 2011, 19:53:13 »

Канди, изпявай си песента! race, class, level, realm? Паячка и ти!  Cheesygrin
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
paiachka
Newbie
*

« Отговор #4 -: Юни 29, 2011, 20:13:28 »

Първо най-важното - For teh Horde! Razz Lol

Любимият ми клас си остава Priest-a, много ме кефи, шадоу прок естествено. Дъълги години играх с една тролка Lol Ама ся напоследък цъках от акаунта на един приятел, а той ги мрази, та я направих ъндед тоя път. Моята само до 70лвл я докарах и честно казано след ТБЦ не се зарибявам толкова. Е, сега ме кефят как са променили земите и вдигаш до 60лвл буквално за дни, но тия ледените земи не ми връзват много много.
Друго - харесва ми Rogue, много са долни значи. И понеже като попец доста пъти съм страдала от тях реших да се науча да ги играя Lol И са връхтъ. Вдигала съм и там до 70 на един акаунт. Хаха, все на чужди обаче са големите левели, на моя имам 37лвл роугче.
Мм, mage се пробвах - 30лвл имам, много имба са, ама нещо не мога да се примиря, че е на толкова малко кръв Lol Друго си е прийста, и да забравя да си сложа балончето трудно ме убиват.
И warlock вдигнах до към 30 навремето, зарибява.

И те така. На НептуЛАГ играя.

Едит:
Забравих да спомена, че много ми се играе Cry Обаче видео карта - ньой Lol И също ми липсва ходенето по райдове и викането в Team Speaker и озадачените реакции като се обадя Lol Lol
« Последна редакция: Юни 29, 2011, 20:17:04 от paiachka » Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #5 -: Юни 29, 2011, 20:30:49 »

Охх как бях изтръпнала че може да си противник! for teh horde!
На мен първия ми... 'герой' беше една тролка шаманка, докъто не излезе катаклизма направо нямаше равна! Скивай: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=476893314911&set=a.247574809911.140703.696604911&type=1&theater  Lol Lol Lol Сенедай търси....бе направо не я търси щото е първа  Lol Lol Lol но след катаклизма всичко отиде по дяволите понеже всичките heroic items които бях събирала си отидоха  Sad eyes Sad eyes Sad eyes No-no та така де, после спрях да играя понеже имах доста изпити и като започнах пак всичките 85 левели си бяха набавили доста добър гиър и зле стана положението...бях си и reforge-нала много от spirit-a ми и маната ми издъхваше доста бързо въпреки че dmg пак не беше зле. Както и да е де, почнах да си цъкам с warlock-a 38 lvl, цъкам в stranglethorn vale, ама ми свършиха куестовете и сега не знам къде да ходя  Sad иначе имам от почти всички, по 15 16 левел просто така да ги пробвам  Smile прийста наистина е готин за игра въпреки че не съм го играла дълго. друид-а не ме влече особено, малко ми е скучен, както и melee класовете въпреки че роугс наистина са ...intriguing... но по рейдове и батълграундс най-много мразя warriors and rogues  Lol направо ми ***ват мамата  Cheesygrin и мейдж имам ама наистина много куцат на живот...
Как се казват твойте?  Cheesygrin
Баси, не мога да говоря на БГ без английски думи мамка му! Ама така е, при положение че играта е на английски и не знам как да ги преведа правилно тия думи  Razz
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #6 -: Юни 29, 2011, 20:39:59 »

Хаха, няма да споменавам имена, че картинката е жалка Lol Щото аз си цъкам докато вдигна до някакъв лвл и после нещо се случва - я ще свърши акаунта, я ще ми се прецака компа Lol
И аз не обичам melee класовете, роуга е силно изключение, обаче обожавам колко е подъл просто!

Иначе според мен или иди на другия континент, или се качи в Eastern plaguelands. Сега няма абсолютно нищо общо с преди и са смъкнали левела за там. Като цяло напиши в гугъл Eastern kingdoms leveling maps и си харесай.

Едит: Ето http://3.bp.blogspot.com/_elOA5fCwpZo/TPBhG-KsZQI/AAAAAAAAAGw/hnozE4HAwGM/s1600/EK+map.jpg
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #7 -: Юни 29, 2011, 20:41:04 »

Аз от 2-3 години съм в Емерис. Horde естествено  Lol Blood elf mage Cheesygrin Fire.
Шаманите горките са много зле в тоя експанжън :(
Ето едно линкче http://eu.battle.net/wow/en/character/emeriss/Allynna/advanced
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
euphoria
Newbie
*

« Отговор #8 -: Юни 29, 2011, 20:56:10 »

Защо да са зле бе, шаманите, хънтърите и друидите според мен са ги бъфнали  Rolling Eyes може и да бъркам...хахахаа всички слотове лилави...не съм се и съмнявала  Lol
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #9 -: Юни 29, 2011, 21:01:14 »

Ами не знам поне като гледам нашите шамани.. Преди бяха по-добре сякаш, сега и по хеал и по дмг са все последни :(
С редовна игра и хубава гилдия всичко става лилаво, да  Lol
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #10 -: Октомври 22, 2011, 14:00:18 »

Clap Clap
World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=nyeZ8khSEC0
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #11 -: Декември 07, 2011, 13:18:55 »

Питайте ме в ФБ бе дами, аз тук влизам веднъж на половин година Smile

Играл съм какво ли не и като раса, и като клас, и от двата отбора в последните няколко години. По принцип предпочитам да играя PVP ( освен когато има нови dungeoni които не сам пробвал, като в момента ) та не разбирам много много от райдове ( за разлика от Candy примерно ;) ) .С това играя в последно време :
http://eu.battle.net/wow/en/character/ahnqiraj/Beermonger/simple
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #12 -: Декември 08, 2011, 03:40:51 »

То ние тримата си пишем в тая тема, но все пак - да, въпросите за райдовете към мен, за пвп към Еуфи и Гарф  Lol

п.с. Това ЛФР голям майтап, бре, аз тази вечер си правех scr shots докато трепех Смъртокрилия, ще кача във ФБ  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #13 -: Декември 08, 2011, 10:56:33 »

Много време ли се чака за LFR ? Аз все нямам време да го пробвам, пък и жената малко ми пречи ( хем мрънка ако влезна в райд без нея, хем не се чувства "готова" за DW ). Lol
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #14 -: Декември 08, 2011, 16:22:40 »

Lol
Не знам, ние влязохме цялата гилдия на 25, та не сме чакали  Lol Сигурно е като dungeon finder за дпс.
А тя няма каква да се притеснява от DW на ЛФР, снощи го пребихме от раз там Smile Ако имате въпроси за тактиката ми пишете  Smile
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: