star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Имаме си 'еуфоричен' годеж :)
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имаме си 'еуфоричен' годеж :)  (Прочетена 5164 пъти)
kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« -: Юни 28, 2011, 15:11:24 »

Молим, Euphoria да се появи тук! след дългото й отсъствие!
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #1 -: Юни 28, 2011, 16:53:58 »

Ohh, mnogo si mila! Blagodarq Smile
Da ti kaja, dobra oferta mi naprawi, i az obmislqh skoro da se wklucha pak poneje forumcheto e strahotno. Shte mi izwinite latinicata, no ne mi zarejda butona da go smenq i shte trqbwa da si kiriliziram laptopa. Shte si obnowq profilcheto i shte se wkluchwam po-chesto Smile  Kiss
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
kateto
Newbie
*

« Отговор #2 -: Юни 28, 2011, 17:02:44 »

а така Smile хубаво се появи, аз чак не повярвах, че не си влизала от толкова много време.. ама то като се появяваш и във фб, съвсем не ти усещам липсата Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #3 -: Юни 28, 2011, 22:03:01 »

Ех, кога порасна нашето Еуфи, кога се зажени...  Sad eyes

И като каза, че ще си обновяваш профила, имай късмет да махнеш Брандън!
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #4 -: Юни 29, 2011, 00:40:53 »

Shte byde dylyg godej!  Cheesygrin Da se diplomiram pyrwo, da si namerq rabota pyk posle swatba. Beshe mnogo neochakwano, predloji mi w Nessebar  Big grin Brandon is for keepz! oh mnogo e sexy  Razz
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
kateto
Newbie
*

« Отговор #5 -: Юни 29, 2011, 09:53:37 »

а снимка на пръстена! не показваш ейй Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #6 -: Юни 29, 2011, 09:58:47 »

Еуф, айде честито и тук Kiss Kiss Kiss Дългият годеж е най-прекрасното, което може да ти се случи. Наслади му се! Smile
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #7 -: Юни 29, 2011, 10:51:29 »

haha prystena e nai-obiknowen (srebyren i ne osobeno skyp) no mi e obeshtano che kato moje da si pozwoli skyp prysten shtql da mi kupi  Razz Blagodarq Fei, sega widqh wyw facebook 2 snimki ot swatbata wi (Chestito!) i sa mnogo hubawi, dosta profesionalni Cheesygrin Syshto, shte me izwinqwate otnowo za latinicata, oshte ne sym si kirilizirala laptopa. Prawih si rusi kichuri i sym iztypqla malko  Cheesygrin Ili shte da e intenziwnoto uchene za izpiti  Crazy
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #8 -: Юни 29, 2011, 12:04:54 »

Е бива ли така Еуфи да ми обиждаш професионалните снимки   Razz Аз вече казах, че са от сърце, а това е най-важното!  Cheesygrin

И от мен ЧЕСТИТО и тук! Много любов и разбирателство ви желая! (знаех си, че ти е предложил тук, в Бг  Rolling Eyes)

Kiss Kiss Kiss
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #9 -: Юни 29, 2011, 13:29:13 »

И аз мислех да ти кажа да се явиш тук да се похвалиш,като го прочетох във ФБ.
Честито!! Много любов,сладки мишчици! Smile  Kiss
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

euphoria
Newbie
*

« Отговор #10 -: Юни 29, 2011, 18:13:32 »

Пете, снимките са много хубави бе! Не се шегувам Smile Ето го пръстена: http://imageshack.us/photo/my-images/835/1002275h.jpg/

Не е нищо особено, но за сега толкова  Smile
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #11 -: Юни 29, 2011, 23:05:53 »

еее, много е нежничък пръстена! супер е! и бтв виждам, че пишеш на кирилица, няма ли да разкажеш още подробности около предложението и прекарването ви в Бг?!  Smile
Активен
kateto
Newbie
*

« Отговор #12 -: Юни 30, 2011, 00:03:39 »

много сладко пръстенче Smile
Активен

euphoria
Newbie
*

« Отговор #13 -: Юни 30, 2011, 01:03:12 »

Амиии, бяхме в Несебър в стария град, точно след като вечеряхме в един ресторант, въряхме бавно към квартирата, и на едно тихо и празно място ми падна на коляно и ми зададе въпроса....и аз шматката първата ми реакция беше 'ама ти сериозно ли?'  Lol и казах да и това беше! Много спонтанно беше  Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2668

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #14 -: Юни 30, 2011, 01:07:24 »

Сега ще издам една тайна Lol
Преди, докато беше с бившия си приятел, през цялото време ти гледах разни снимки с/на Никос във ФБ и си мислех колко яка двойка бихте били  Red face И някак си знаех, че ще се съберете.. Не съм ли пророк а Big grin
Be aware of paiachka, хаха.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
euphoria
Newbie
*

« Отговор #15 -: Юни 30, 2011, 02:00:07 »

хаха, сериозно ли? Не си първата която 'знаеше' че ще съберем, общо взето всички наши общи приятели 'знаели'...явно си е личало
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #16 -: Юни 30, 2011, 07:48:00 »

Ох, ох, честито  Kiss
Разгледах тъкмо снимките в албума ти от БГ, много сте готини, един за друг  Cheesygrin Много любов и разбирателство ви желая  Smile
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: