star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Да се похвалим (заместителна)
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 209   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се похвалим (заместителна)  (Прочетена 607877 пъти)
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #1325 -: Април 19, 2012, 11:20:06 »

Just, честито, айде, нова тема с подробности
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #1326 -: Април 19, 2012, 11:25:25 »

хаххахах Ути ще ме умориш хаххахах

разрешихме проблема, всичко е било въпрос на време и отпускане..просто се е притеснявал човека защото по негови думи ме е взимал много на сериозно и е искал бъдеще с мен затова се е притеснявал да не прецака нещата по някакъв начин Wink Слава богу в момента всичко е повече от перфектно  Stuart
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #1327 -: Април 19, 2012, 11:41:46 »

Браво бе, голяма любов, щом още на 4-тия месец сте се сгодили. Все така да продължава и много да се обичате. Честито! Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #1328 -: Април 19, 2012, 11:56:43 »

мерси и аз се надявам всичко да е наред....явно след тежка буря изгрява слънце все пак...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #1329 -: Април 19, 2012, 12:39:59 »

А ти наистина ли искаш да се ожениш? В смисъл..просто никога не ми е правило впечатление да си правила изявления, че това е дълготърсеният мъж от теб, или пък изобщо, че се надяваш на такова развитие скоро изобщо. То ти си знаеш де, но просто ми беше любопитно, наистина ли си настроила на такава развръзка с него или е просто изблик на романтични чувства предложението.

То имало тема, прочетох там отговорите Cheesygrin
« Последна редакция: Април 19, 2012, 12:45:43 от bizzare » Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #1330 -: Април 19, 2012, 13:06:33 »

Да наистина мислех за такава развръзка с него, той съчетава много от нещата които търся в Мъжа до себе си....той е мил и отзивчив, страшно много внимание ми обръща,винаги се съобразява с мен, много ме уважава и се държи с мен все едно че аз съм най-скъпото му съкровище.....просто като ме види и като каже "слънчице" и бърза да ме намачка от прегръдки и целувки. На всичкото отгоре аз доста го наблюдавам, как се държи с родителите си, как се държи с чуждите деца, той просто е като едно чувствително романтично меченце което човек не може да спре да гушка...

Дадох си сметка че предишната ми връзка доста бледнее пред настоящата...че както преди съм си мислела че съм щастлива въобще не е било така....сега си давам сметка колко много наистина са студени и прикрити в чувствата си водолеите, нещо което никога не съм харесвала в бившия, но бях свикнала да е така, чувствата да не се показват....докато сега е точно наобратното. Човека до мен е много романтичен...от ден първи той нито за миг не е спрял да ме изненадва по най-различни начини Wink
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2925

« Отговор #1331 -: Април 19, 2012, 13:10:01 »

Водолеите са огън хора, било му е от асцендента на бившия ти, много ги разбирам вече нещата. Lol
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #1332 -: Април 19, 2012, 13:15:41 »

хахахахах не знам....но винаги е бил студен, заплеснат нанякъде....отнесен и винаги е гледал да помага повече на хората около него, от колкото на семейството или на мен примерно....винаги чуждите хора бяха на първо място....ама той това го беше наследил от баща му....същия.... Wink
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8558

« Отговор #1333 -: Април 19, 2012, 18:14:59 »

Значи, официално предлагам в този форум повече никога да не говорим за бившия ти  Cheesygrin Само напред!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2746

« Отговор #1334 -: Април 19, 2012, 20:46:29 »

хахахахах не знам....но винаги е бил студен, заплеснат нанякъде....отнесен и винаги е гледал да помага повече на хората около него, от колкото на семейството или на мен примерно....винаги чуждите хора бяха на първо място....ама той това го беше наследил от баща му....същия.... Wink
Много странна черта, която се забелязва в много хора. Дори в себе си я усещам и много се самоядосвам, въпреки че не е нещо фатално, но все пак - усещам я!  Unsure Нямам обяснение защо е така.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9115

« Отговор #1335 -: Април 20, 2012, 11:27:54 »

Ох, една приятелка е бременна- тази, на чиято сватба ходихме лятото.

Така се развълнувах...това ми е първата бременна приятелка!

Вярно, че с нея се виждаме вече 1 път годишно, но все пак...до скоро играехме на барбита, а сега бременна! Подскачах вчера из хола като луда...

Лошото е, че сега и тя, и всички почват с намеците "айде и вие догодина". Хората не могат да приемат, че може други хора да се женят с цел, различна от бебеправането (за последното не ни трябва да се женим дори). Не обичам да ме притискат, особено когато сама не съм наясно със себе си и се дразня вече. Ама нищо де, свиква се сигурно. Другия път, за да им запуша устите ще имкажа "да,  работим по въпроса- ще си вземем още едно куче, при това бебе"
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4324

« Отговор #1336 -: Април 20, 2012, 11:59:44 »

или може да кажеш, че Дейви ще става татко  Razz такива са им приказките, сигурна съм, че го казват с добро чувство, не им се връзвайте ;) и ние фервуари месец имахме нота от родата на мъжо, да сме 'работили' ама те хората като не знаят за какво става дума.. стават и такива неща ;)
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #1337 -: Април 20, 2012, 12:37:55 »

Значи, официално предлагам в този форум повече никога да не говорим за бившия ти  Cheesygrin Само напред!

имаме сделка Wink сега вече ще говоря само за годеника си  Wink
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #1338 -: Април 21, 2012, 22:58:53 »

Ох..от много време си пазя една хубава новина, защото все ме е страх да не се развали нещо, ако се похваля, но след вчера ми изглежда по-малко вероятно това да стане (пък и знам, че тук сте се събрали все позитивни и прекрасни хора  Kiss) та реших да споделя.
Ами...след всички неволи с кандидатстване за работа/стажове и тем подобни през последните 2 години, в крайна сметка в края на януари получих оферта за двугодишна "Graduate Programme" към Lloyds Banking Group и съм много удовлетворена. Идеята е, че 2 години минаваш през 4 различни позиции и екипи (все в един и същи отдел просто различни функции) и те учат, като същевременно си работиш като редовен член от екипа и се заплаща също нормално. Вчера бях на Networking event заедно с всички други, с които ще започнем заедно септември..един вид бъдещите колеги  Cheesygrin Говориха ни много за банката, за това което ни предстои..развеждаха ни, запознахме се, изчеткаха ни, че от 1889 кандидати сме 16те избрани..много добре се чувствах и въпреки че съм единствената, която не е родена в Англия (няма нито един друг чужденец..и това ме плашеше малко), всички бяха доста приветливи. Намерих общо с доста хора и се надявам да изградя добри отношения и за в бъдеще. И като всички англичани  бяха много впечатлени, че говоря три езика  Lol
Вълнувам се много..малко се плаша дали ще се справя, но винаги се вдъхновявам, когато ми предстои нещо ново, различно, поставящо предизвикателства пред мен и това ме мотивира да уча бързо, така че се надявам да се чувствам на място.

Оттук нататък..следват формалности и бюрокрация. Трябва да си взема изпитите успешно, да ми бъде проверено "миналото" (т.е. да се свържат с университета и предишни работодатели) и да си осигуря един регистрационен сертификат от имиграционните служби, който да удостовери, че имам право да работя във Великобритания без ограничения. Тук е тънкият момент, за който ми е още свито, защото за да кандидатствам за такъв ми е нужна диплома, която няма да получа преди октомври, тъй като заради олимпиадата ни изтеглиха дипломирането за 24ти октомври.. От университета ме уверяват, че ще ми издадат писмо потвърждаващо, че съм завършила, всички оценки  и факта, че по независещи от мен причини нямам диплома, но ми е притеснено тези от имиграционните да не се заядат. Все пак по тея служби много често работят безмозъчни, които просто следват протоколи и не вкарват никаква мисъл. Затова ще имам нужда от късмет и палци лятото...Но засега съм просто щастлива!  Cheesygrin

П.П. и аз се "оКОРНИх" тоя път с поста  Lol Lol
« Последна редакция: Април 21, 2012, 23:03:15 от Tatty Teddy » Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7120

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #1339 -: Април 22, 2012, 00:10:39 »

Браво ма,що се самоцитираш първо.

И второ,много се радвам за теб,знам колко ти беше едно такова криво,че българската жилка е такъв проблем,ама сега ще се докажеш и предокажеш,аз знам! Пък за дипломата ти стискам палци,че и аз нали с тия имиграционни власти се занимавам от десет години,дано всичко да мине наред. Свиркай ,ако има нужда да се дигат скандали.
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #1340 -: Април 22, 2012, 00:14:07 »

Това със самоцитата нямам представа как е станало!  Lol Някой ако може да го изтрие .. И благодаря за думите, Але :*
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2181

« Отговор #1341 -: Април 22, 2012, 01:31:20 »

Тати,това е чудесна новина! Наша гордост  Smile Убедена съм в успеха ти. Дерзай,красавице!
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2925

« Отговор #1342 -: Април 22, 2012, 05:39:43 »

ТТ, браво, много се радвам за теб, звучи наистина много добре, като си представя, че това ти е само първата работа, жестоко, дано те кара да се чувстваш добре и да те стимулира наистина. Много успех с документите и да се отчиташ, даже и като станеш работещо момиче. Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #1343 -: Април 22, 2012, 09:54:24 »

ТТ, прекрасно! Ти заслужаваш! Само успех ти желая Kiss Clover
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12030

« Отговор #1344 -: Април 22, 2012, 10:02:36 »

Браво, момиче, само нагоре  Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7759

Heart follower

« Отговор #1345 -: Април 22, 2012, 11:40:09 »

Честито и от мен!  Thumbup Много успехи и занапред!

А ние си харесахме апартамент. Пак.  Razz
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #1346 -: Април 24, 2012, 01:50:40 »

Преместих салсите в Музика и развлечения Smile
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #1347 -: Април 24, 2012, 10:03:46 »

Кат, кажи за апартамента де Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7759

Heart follower

« Отговор #1348 -: Април 24, 2012, 11:05:20 »

Ами какво да кажа - в старо тухлено блокче е, отвън не изглежда особено представително. Но е тристаен, малко над 90 квадрата, втори етаж, с огромна тераса, която гледа към вътрешно дворче, южно изложение (мисля), много добра цена, в покрайнините на центъра на града (всъщност много близо до сегашното жилище), за ремонт от средна степен. В четвъртък ще ходим на втори оглед с друг човек, който разбира, да си каже мнението. Но може да се направи много добре за съвсем прилични пари. Дано не му излезе и на този някакъв дефект  Razz
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #1349 -: Април 24, 2012, 12:12:22 »

ее супер звучи Smile стискам палци този път а ви се получат нещата Smile
Активен

Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 209   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: