star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Да се похвалим (заместителна)
Страници: 1 [2] 3 4 ... 207   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се похвалим (заместителна)  (Прочетена 471568 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15623

« Отговор #25 -: Юли 01, 2011, 10:51:07 »

Пиле, честито гнездо Kiss Убичам тЪ.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #26 -: Юли 01, 2011, 12:43:21 »

О, ние посрещнахме морнинга. По едно време видях, че навън вече е светло и изгасих нощната лампа.  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #27 -: Юли 01, 2011, 14:35:10 »

Помним паметната среща! Кой да предположи тогава...  Big grin

Бизар, да, вижда се изгревът от фара, той е ориентиран точно север-юг, така че е идеално. Макар че едва ли щеше да е най-добрият ни избор, тъй като преди година осъмнахме там след инцидента с приятеля ни и се опитвахме да осъзнаем как може слънцето отново да изгрява и да започва поредния ден, а всичко да е толкова различно...
Както и да е, така или иначе ние проспахме Джулая, защото дребното спа 8 (ОСЕМ!!!!!) часа!
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #28 -: Юли 01, 2011, 15:35:35 »

Похвалвам се, че най-сетне ми се обадиха за обявата, която адски ми хареса и ме запали още преди месец. Добре, че пуснах Си Ви втори път онзи ден  Lol В понеделник съм на интервю и стискайте палци. Може и нищо да не излезе, че искат наистина перфектен немски, а на телефонното интервю немецът ми откри 1-2 грешчици (говоря много бързо на всички езици и редовно казвам глупости, трябва да тренирам да говоря бавно и мислейки  Lol ). Та, стискайте палци за понеделник, да имам за какво да се похваля. Лошото е,че тая фирма действа много мудно и нищо чудно да ми отговорят след месец, а да започна след 3...ама все ще намеря как да се оправя, ако знам, че е сигурно. Страх ме е, че рядко се надъхвам така и може да има грандиозен провал и разочарование...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #29 -: Юли 01, 2011, 17:45:53 »

Лори, 8 часа ! Мисля, че ви е бил някакъв подарък за 2-3 години напред и трябва да се заредите с търпение Smile))

Корни, и аз съм така - когато най-много се надъхам и всичко се сгромолясва, затова, ако нещо ми хареса, гледам да го мисля възможно най-малко и дори да се надъхвам, че няма как да стане, хем да излъжа късмета, хем за да не съм супер разочарована после
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #30 -: Юли 01, 2011, 18:01:38 »

А, той по принцип много хубаво си спи - прави 6 часа, после го храня, тръшкам го в леглото и отивам да се цедя, като се върна е заспал и при следващото хранене след 3 часа ако още искам да спя, направо го кърмя легнала и го оставям до мен - смятай за какво спане става дума  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #31 -: Юли 01, 2011, 18:59:23 »

Ох, да ти завиди човек. Като помня и аз с Дарко колко спях ..само да реша, че ми се спи - кърмя го и готово. Може и да съм издевателствала няколко пъти, например да сме стояли до късно, той по принцип да става в 9, но ако ми се спи, удрям една млечка и си крада още час-два. Ама като мина годинката...до там беше. А преди поне можеше да остава в леглото да си играе, а сега няма - скача ни на главите и почва с най-пронизващото хленчене "Стани мааааммооо" Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #32 -: Юли 02, 2011, 22:19:56 »

Имахме прекрасен, слънчев ден, който започна дори от снощи, когато кърмих Бояна в 8, а тя се събуди в 5, та даже бихме рекорда на Лора Cheesygrin
Сутринта излязохме в 11, Краси беше кръстник на Тео на Цецо, кръщенето мина много хубаво, църквата ми е любима, попа същo, Тео си поплака, аз се притеснявах за моите, ама те изкараха кротко и послушно. После веднага поехме кум Барите - едно страхотно селско комплексче с много поляни и занимавки за децата, Дарко си отигра, приятелите ми се редуваха да го занимават, аз си отядох на агнешко и салати и вкусни питки. После към 5 обратно към града да празнуваме рожден ден на Тео и да се черпим за кръщенето. Заведението пак беше с полянка, детски кът с какички. Абе за цяла седмица затворени вкъщи той си отигра, аз така хубаво се заредих, дори умора не чувствам, чак не ми се прибираше. Изкъпахме малките, натръшкахме ги тъкмо по леглата и се надявам утре до 9 да не ме безпокоят Smile Smile Smile
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #33 -: Юли 02, 2011, 22:32:05 »

Призовавам за повече такива разкази, Бизар, теб и другите семейни, направо ми запотрепва матката. Cheesygrin
Почти неутрализира част от плашещите истории в бременния раздел.  Smile

Аз пък уте съм канена на рожден ден с много хлапета и имам пет месечно племенниче-девойчи и много искам да е на кеф и да ми раздава беззъби усмивки и да мога да я нагушкам и нацелувам, направо ме пренася в рая, докато се наака или повърне, както обикновено прави, за да ми припомни и другата страна на монетата. Cheesygrin
« Последна редакция: Юли 02, 2011, 22:36:03 от Fata morgana » Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Лора
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юли 02, 2011, 23:22:03 »

Аз искам да похваля хубавата ни Варна, която тази година е по-жива от всякога! Не мога да ви опиша колко е готино, лятно и витално. В момента текат няколко фестивала, включително младежкият фестивал Fun City - по цял ден из целия център и Морската градина има какви ли не мероприятия - концерти, изложения, спортни прояви, построиха страхотни скейтърски съоръжения... абе какво ли не, даже и забавни нелепици като гигантско "Не се сърди човече" Lol Днес имаше и Graffiti-събитие на фара, боди-арт... Въобще, пълно е с вдъхновени, жизнени млади хора, които спортуват, пеят, рисуват, правят бижута, дрехи....и ти става едно такова оптимистично и слънчево на душата Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Юли 03, 2011, 07:58:32 »

Фата, аз по принцип сякаш избягвам да се хваля за такива неща, защото като цяло отстрани не изглежда кой знае какво - разходка, детето играло, голяма работа. Ама точно тази седмица много бяхме забили всички, много ни беше мрачно, нервно, времето едно такова. И с това слънце, толкова зеленина, приятели и послушни деца..направо се излекувах Smile

А по повод поста на Лора - така ми се искаше тази седмица и аз да пообикалям фестивала, бях си отбелязала няколко неща за през седмицата, ама с Дарко вкъщи нямаше как да стигна до морската. Пък графитите и боди-арт-а са под организацията на сестра ми  Cheesygrin
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #36 -: Юли 03, 2011, 14:50:03 »

Пък аз много се вдъхновявам от такива дни с деца, семейство и т.н., тогава ми изглежда оправдана физическата болка, страховете и т.н. Каквото и да постигна в офиса, университета и другите ме държи часове, ден или два, но такива дни с братовчедите и бебетата им ги помня за много напред. Затова и се радвам много, като ви чета и в тази светлина. Smile
Тази Варна, браво на вас, в моя град не се случва нищо подобно, жалко.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #37 -: Юли 03, 2011, 15:40:06 »

И аз да похваля Пловдив колко е красив тоя сезон, зелено, свежо, рози, опери и балет на Античния...и тук имаше някакви фестивални истории, даже един мой приятел е замислил една много гениална идея, дано да стане, че ще е много красиво  Cheesygrin И отделно съм открила няколко заведения, в които ми е много гот  Cheesygrin
Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #38 -: Юли 03, 2011, 17:09:26 »

Аз пък се кефя как навсякъде мирише на липа!
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1872

« Отговор #39 -: Юли 03, 2011, 21:18:59 »

И аз да похваля Пловдив колко е красив тоя сезон, зелено, свежо, рози, опери и балет на Античния...и тук имаше някакви фестивални истории, даже един мой приятел е замислил една много гениална идея, дано да стане, че ще е много красиво  Cheesygrin И отделно съм открила няколко заведения, в които ми е много гот  Cheesygrin

ЗА-ВИ-СТ!!
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #40 -: Юли 03, 2011, 21:52:09 »

Явно е странен сезон, защото дори София е красива  Cheesygrin Само в центъра, разбира се. Сега бях на Джаз Фестива;а за малко, в парка е много яко, хора, бира, зеленина, настроение и музика, разбира се ;)
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #41 -: Юли 03, 2011, 23:23:34 »

Ех, много обичам да ви чета тези мнения и се кефя, че и аз мога да споделя малко такива. Много съм доволна- в петък и събота имаше рок концерти на площада, съответно в петък бях с приятелка, пиинах си доволно и се прибрах в 5, тъкмо когато мъжа ми излизаше по работа (детето беше при баба ми)  Lol но ме посрещна с целувка и ми стана много мило. Снощи бяхме семейно на концерта, даже с Бобо (явно престрашила се благодарение на мненията на Биз, го заведохме и него), толкова спокоен беше и се кефеше, чак ме учуди  Cheesygrin през повечето време бяхме за ръчичка или се носехме, но като го пуснех сам на земята и почваше да танцува и да вдига ръцете на мама сладура!  Cheesygrin
Днес пък бяхме на храма на Ванга, още от Петровден исках да отида, но бях неразположена, нямах време и т.н. Та днес въпреки мрачното време пак бяхме семейно, Бобо тича по полянките, такава красота и такова спокойствие... Снимахме се естествено, да има да изпращам на мама и тате да ни се радват  Cheesygrin
Като се върнахме от там пък за първи път пазарувахме семейно в голяма верига магазини... и Бобчо пак се справи чудесно, седя си в количката кротко и се оглеждаше любопитно. Като се прибрахме готвихме и излезнах с една приятека и малкия на разходка по центъра...
И както каза Биз, може за някой да е странно това "хвалене" но за нас си е споделен момент с любимите хора, който не се случва толкова често и му се наслаждаваме на маХ  Cheesygrin
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13217

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #42 -: Юли 04, 2011, 08:04:32 »

И аз фук-фук. Заради лошото време ( 13 градуса е през деня  Blink ), не можахме да си идем на село. И забихме в ДЕтския кът в Мола. Ебаси кефа, чак  на мен ми достави удоволствие, с всичките батути, басейни с топки и електрически колички. Върховно беше, малката се наигра,а аз си починах, като я оставих само да се оправя  Lol Вкъщи пък орисувахме стените с водни боички ( ремонтът е неизбежен  Lol ), ама скръцнах със зъбки и ми мина. Изобщо толкова семейно и топли ми беше, че нямаше част от деня, която да ме изнерви, ядоса или да ме накара да се скарам на детето.
И никак не ми е странно, че точно с това се хваля. Имам една неделя на разположение, да се радвам на детенце и мъж. Че после пак ангажименти и работа  Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #43 -: Юли 04, 2011, 15:50:51 »

Аз като малка най-редовно рисувах по всички стени вкъщи (предимно в моята стая, де) докъдето стигам и никога не ми е бил правен проблем за това, даже напротив, майка ми ме поощряваше всячески. Страхотен спомен ми е и с гаранция моето диване ще има свободата да прави същото, ако прояви интерес и мераци. Много гот Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #44 -: Юли 04, 2011, 16:04:20 »

Интересно ми е като си на квартира как би го поощрявала Smile
Не се заяждам, просто не го разбирам и затова питам. Съмнявам се, ако бяхме в собствена къща, пак да му позволявах, най-много в детска само, че поне една стая по-лесно се боядисва, а и има логика по-често да се обновява. Но просто такива свободии винаги са ми били странни, защото е повече от прекрасно да учиш детето си на артистичност, но как би му обяснило, докато е малко, че вкъщи може, но на гости не може.
Казвам го, защото аз самата не съм материална, нямам проблем с това, че ще си играе с нещо и ще го счупи, но не мога вкъщи да му давам да пипа техниката, примерно, а да очаквам, че като отидем някъде, където трябва да пази, да ме разбере като му кажа "тук не се пипа".

Всъщност, щом пишеш, че помниш, явно си била голяма, та тогава, контролирано, съм съгласна Smile
« Последна редакция: Юли 04, 2011, 16:08:26 от bizzare » Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #45 -: Юли 04, 2011, 16:12:57 »

ау, при квартиранти ще си е кофти. Аз лично не бих го поощрила в никакъв случай. Ама вкъщи тапетите в нейната стая са за смяна така или иначе, за това не реагирах остро. Пък другите стени са с боя, лесно ги измих  Lol Което ме замисля, дали да не боядисаме навскяъде, че да ми  е мирна главата  Cheesygrin Днес, докато мих пода, открих петна от водните боички на супер абсурдни места, ама няма лошо. Толкова хубаво се занимава сама, че сърце не ми даде да й секна музата  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #46 -: Юли 04, 2011, 16:16:12 »

Ами ние точно, защото сме на квартира и много внимавам. Въпреки, че сме му взели перящи фулмастри, винаги му посочвам къде може и къде не може и как не може да рисува по дивана. Перящите са за застраховка по-скоро, отколкото за свободата да рисува навсякъде. Не знам, може би съм по-строга, от колкото трябва, макар, че специално за това къде може да цапа и къде не, не сме имали проблеми, но и от малък го учим, де.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #47 -: Юли 04, 2011, 16:17:39 »

Както е квартира, така ние сме боядисвали стените, за което никой не ни е възстановявал нито пари за материали, нито за труд. Съответно това, че е квартира не ме притеснява ни най-малко. По договор имам задължение да го предам в приличен вид, което се постига с една бака латекс и две ръце боя.
А помня, защото до 16 годишна поне рисувах по стените, карах арт-пубертет Smile Първите си прояви не ги помня, но ги имам на снимка и изобщо съществуват в архива със смешни разкази на семейството.
Нямала съм проблем с подобни мераци в чужди къщи. Нацяло от съвсем малка, че и до днес вече изострено, рязко знам кое ми е вкъщи и кое - не е. Не съм питала обаче майка как го е постигала примерно, когато съм била на 2. Но явно има цака и това.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #48 -: Юли 04, 2011, 16:24:34 »

А защо да е проблем цапането? Както каза и Гал, не е непоправимо. Тапет се сменя, стена се боядисва...водните боички пък супер лесно се отмиват.
 Между другото, не си представяйте изрисувани стени от горе до долу, по-скоро случайни пръски от великото товрение. Но е малка и колкото и да са й по-координирани движенията, цапа, дете е все пак. Но пък умишлено ми нарисува гърба, което отнесе критика. Рисувала е по дивана с перманентен маркер, но беше на 1 г и от тогава знае, че така не бива. Но вълненията покрай водните боички дойдоха, защото за пръв път не ми виси на главата и я виждам в друга светлина  Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #49 -: Юли 04, 2011, 16:47:53 »

Пуп, а в последствие се вижда буквално как расте детето - по височината на рисунките. За мен тази свобода е много ценна, може би защото ми е носила голямо удоволствие. Винаги ми е било много жал за мои приятелчета от детинство, на които майките им непрекъснато им се караха и търчаха зад тях с "това не пипай", " онова не прави". Имах си един много близък приятел, който идваше вкъщи специално, за да рисуваме по стените. У тях такива волности водеха до наказания. Много привилигерована се чувствах. Но и наистина знаех, че в другите къщи не може, не дават и изобщо не съм се и пробвала.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 207   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: